Please wait...
HomeForumPosts by devbl

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by devbl

Dal ste zadovoljni radom naseg moderatora? » Post #34

Wed Mar 22, 2017 16:03 in Ex-Yugoslavia

Posto sam zakasnio na glasanje, na ovaj nacin dajem podrsku moderatoru.
Sve najbolje i sto manje sekiracije. Zelim ti da nastavis da radis na forumu jer se iz tvog rada vidi da to volis.
Pozdrav.

Tasks za level 0 » Post #1656

Wed Mar 01, 2017 13:35 in Ex-Yugoslavia

burek123 wrote: I pozabil napisat, dobio sam expelled mode, to je samo za ovo tasko, jel tako ? :)

Tako je. Moras da cekas druge takove da ti dodju, jer ovaj vise ne mozes da radis (bar ne pod ovim ID brojem).

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #913

Mon Feb 27, 2017 04:40 in Ex-Yugoslavia

junky01 wrote: Laganica za 3c i podizanje %

991941 Mark Human Fore Arms By Drawing Lines On The Object
$0.03

Edit
Ipak se nesto cudno desava sa ovim zadatkom.
Stalno mi ponavlja jednu te istu stranu.
Odradim sve, kliknem Submit i ono ponovo ucita istu stranu kao da sam kliknuo Refres. :(
Sve obrise a vreme nastavi tamo gde je stalo.
Steta a tako lako je moglo da se nabije procenat.

Poslao sam tiket jos u cetvrtak/petak zbog ovog taska ali mi niko nije do danas odgovorio!?

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #202

Wed Feb 22, 2017 23:02 in Ex-Yugoslavia

devbl wrote: 990171 Rate Content Of Animated Gifs (Adult Content) Major Flag.
Nakon 81 uradjenog taska i 77% Accuracy.

Uradio sam Dispute sad cekam sta ce biti.

Nisam odavno dobio flag tj. nekad davno sam dobio jedan Minor Flag (negdje 2014. godine) i nesto kasnije Admin Flag na jednom poslu, ali sam preko supporta uspjesno rjesio.
Ne znam sta sad da ocekujem vezano za ovaj Major Flag?

Uklonili su mi flag. Ali mi je Level 3 badge jos uvjek disabled.
Nadam se da ce u toku dana i to popraviti.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #199

Wed Feb 22, 2017 03:54 in Ex-Yugoslavia

990171 Rate Content Of Animated Gifs (Adult Content) Major Flag.
Nakon 81 uradjenog taska i 77% Accuracy.

Uradio sam Dispute sad cekam sta ce biti.

Nisam odavno dobio flag tj. nekad davno sam dobio jedan Minor Flag (negdje 2014. godine) i nesto kasnije Admin Flag na jednom poslu, ali sam preko supporta uspjesno rjesio.
Ne znam sta sad da ocekujem vezano za ovaj Major Flag?

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #621

Tue Feb 21, 2017 13:29 in Ex-Yugoslavia

vudario wrote: meni je upravo legla uplata na payoneer 2.00$ je provizija ,nisam jos isao na bankomat

Jesu li ti naplatili godisnje odrzavanje od 29.95$?

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #334

Thu Feb 09, 2017 20:40 in Ex-Yugoslavia

Upravo sam odradio sign up na Payoneer site-u sa namjerom da account vezem na bankovni racun, ali uopste nisam imao tu mogucnost. Kada sam popunio licne podatke i zatim sigurnosne imao sam samo ponudjeno dugme ORDER.
Kliknuo sam i poslije nekoliko trenutaka dobio sam mail da potvrdim registraciju. Kad sam to zavrsio vidio sam da je kartica vec narucena.
Da li to znaci da mi u BiH nemamo mogucnost da vezemo svoj Payoneer account za bankovni racun?

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #290

Thu Feb 09, 2017 05:02 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima.
Prvi put pisem na ovom forumu iako sam odavno clan Clixsense-a.
Na ovom mjestu sam procitao dosta korisnih stvari koje su mi pomogle u rjesavanju problema sa Job-ovima, nacinom isplate, i sl...Zelim da se zahvalim svima koji ovde ostavljaju korisne informacije.
Ovaj novi problem me je natjerao da se i ja aktivnije ukljucim.
Dakle, jutros kada sam saznao za ovaj problem sa Paypal-om otisao sam na zvanicnu stranicu Payoneer gdje se, izmedju ostalog, nalazilo i dugme sa tekstom "Sign up and get $25" (ili tako nesto slicno).
Kliknuo sam i dobio formu za otvaranje naloga.
Medjutim nisam odmah htjeo da otvaram nalog vec sam krenuo da citam FAQs, Fees, da bih saznao vise detalja kako funkcionise Payoneer, zatim sam citao ovaj forum pa dio foruma koji je na engleskom itd.
Negdje sam procitao da ukoliko neko posreduje u otvaranju mog racuna ja i on dobijamo po 25$. Sa moje tacke gledista to je zanimljivo jer bih u startu amortizovao troskove godisnjeg odrzavanja, od 30$, ukoliko bih na svoj racun uplatio 100$.
Posto sam prikupio dovoljno informacija otisao sam ponovo na Payoneer-ov site, medjutim sad tamo postoji dugme na kome samo pise "Sign up", a ako odem preko linka koji je dao Clixsense onda pise "Sign up-It's Free".
Interesuje me da li je moguce ostvariti ovaj bonus (ako je moguce posredstvom Clixsense-a ili na neki drugi nacin...)?
Napominjem da me na prvom mjestu interesuje bonus za otvaranje naloga a ne eventuanla zarada od posredovanja u otvaranju naloga novih clanova.
Hvala jos jednom.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2021 14:14:37 EST