Please wait...
HomeForumPosts by Thelastair

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Thelastair

TASK GÜNCEL! » Post #3685

Wed Apr 08, 2020 10:38 in Turkish

squirrel1483 wrote: Duplicate Fashion Product Identification Task bu task sizde gözüküyor mu

Bu malesef gözükmüyor , geçen geldiğinde de 20 tane yapmadan hepsini tamamladın demişti zaten o zaman şüphelenmiştim clothing'de bu ara çok az geliyor yakında düzelir umarım çünkü 3-5 kuruş bu tasklardan kazanıyorduk düzenli olarak onlarda giderse yandık..

ANKETLER » Post #8319

Wed Apr 08, 2020 10:34 in Turkish

serkang wrote: Arkadaşlar anketlerde sorun mu var bu 1 hafta da ikinci kez başıma geliyor buyrun buna ne dersiniz ikinci 0 dolarlık anket davetim birde 45 dakika.

Genel forumda başlığı açılmış , düzeltirler yakında.

TASK GÜNCEL! » Post #3668

Tue Apr 07, 2020 10:27 in Turkish

nalanaksel82 wrote: 1554673 Fact Checking Test

Arkadaşlar bu taskta iyi olan var mı aranızda ? Yardıma ihtiyacım var .

Ücreti 1 dolarmış biraz baktım ama zor gibi duruyor kesin expel olurum.

---

Şu bina bulma taskını hiç yapasım gelmiyor bugün 1 adet yaptım ondada quizi geçtim bıraktım , bunun yerine linkedin gönderseler rahat rahat yapsak kafamız yorulmadan. Bu bina taskı yüzünden bugün doğru düzgün duplicatede gelmedi listede bile gözükmüyor şu anda..

ANKETLER » Post #8284

Mon Apr 06, 2020 14:13 in Turkish

Spotify anketi geldi 0.43 verdi , kafasına göre atıyor anketleri demek ki burdaki anketlerin hiçbiri denk gelmedi bana bugün :)

Skrill ne kadar komisyon alıyor? » Post #2

Mon Apr 06, 2020 06:02 in Turkish

samba37 wrote: Arkadaşlar 39 dolarda kaldım ve açıkcası daha fazla uğraşmak istemiyorum.Anketler sadece şutlamak üzere programlanmış ve tekliflerin yarısı ödenmiyor.En son adgateden 5.49 alamamam iyice bıktırdı beni.Şimdi 39 doları skrillden çeksem kaç para yatar hesabıma?

Skrill'den direk swift ile bankaya çekerseniz o para kuşa dönebilir 52 dolar yapana kadar bekleyip payoneer ile çekin tavsiyem diğerlerine bulaşmamanız yönünde olur , level 0 iseniz linkedin taskları geldiğinde bitirene kadar yapın anket kıtlığı var sitede 1-2 hafta içinde düzelir diye tahmin ediyorum.

ANKETLER » Post #8266

Mon Apr 06, 2020 04:01 in Turkish

kubrakorkmaz32 wrote: 1 Nisan da kayıt oldum hiç çıkmadı bana ya. Nasıl çıkıyor arkadaşalr bir şeyleri ters mi yaptım

Bir de figure eight nedir?

Anket geçen hafta pek yoktu , figure eight için yukardaki task bölümüne tıklayın yanlız level 0 olduğunuz için şu anda task mevcut değil geldiğinde orda göreceksiniz.

TASK GÜNCEL! » Post #3657

Sun Apr 05, 2020 12:25 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: 0 level taskları ne zaman gelir tahminen ? bilgisi olan var mı ?

Linked'in taskını saymazsak diğerleri uzun zamandır gelmiyor 4 ay kadar oldu , Linked'in taskı yakında gelir geçen gün gelen hemen tükendi bazen çok geliyor 1 hafta duruyor listede.

TASK GÜNCEL! » Post #3655

Sun Apr 05, 2020 11:59 in Turkish

1566331 Intuitiveness Of Light Colors On The Front Of An Automated Car $0.17

Şunu yapın arkadaşlar geçen günde benzeri gelmişti ..

TASK GÜNCEL! » Post #3645

Thu Apr 02, 2020 12:41 in Turkish

naklov86 wrote: selan123 nickli türk kullanıcı hangi taskı yapıyor bilgisi olan var mı?

duplicate ya da clothing tasklarıyla bu kadar yapamaz. arkadaş sürekli listede merak ettim acaba farklı bir durum mu sözkonusu?

Liste TR saati ile saat 10'da sıfırlanıyor o saatten belli 600 tane yapacak herhangi bir task listeye girmedi , muhtemelen bizde olmayan bir taska abanıyor arkadaş bir tane rus'da yapıyor dikkat ettiysen bazen denk gelebiliyor..

ANKETLER » Post #8218

Thu Apr 02, 2020 05:36 in Turkish

Vodafone faturasız dedim şutladı :)

ANKETLER » Post #8209

Thu Apr 02, 2020 02:20 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote:
2 tane linkedin task yaptım ve %73 accuracy verdi. Cevap doğru olmasına rağmen yanlış diyor ya unfair falan dedim ama takmazlar herhalde

Hepsini doğru yapsanız bile zaten kesin 1 tane correct veriyor , ilk kısımda şirket isimlerini ve ünvanları kontrol edin bazen birebir aynı olmasa bile ünvan değişiklik yok deyin mesela "Vice present" demiş , linkedin'de "Senior vice present" gözüküyor o zaman değişiklik yok deyin , ben artık bu şekilde yapıyorum.

İkinci kısım zaten en kolayı sadece "şu anda" kısmı kaç tane onu sayıyorsunuz. Siz bunları doğru yapın hala correct veriyorsa sıkıntı tasktadır.

ANKETLER » Post #8206

Thu Apr 02, 2020 01:03 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote:
Thelastair wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: tasklerin 0,01 centliğini bir kez denedim yüzde 43 deyip daha da vermedi. oysa her şeyi doğru yazdığımı düşünüyordum. bu konuda bir rehber var mı örnek task üzerinden anlatım falan ? sırf survey çok kazandıracak gibi görünmüyor çünkü.

0.01'lik linkedin taskı gelmişti onu diyorsanız bazen correct veriyor doğru , o taskın nasıl yapıldığını task güncel bölümünden aratarak bulabilirsiniz veya youtube'dan bakarak bulabilirsiniz.

Hocam forumda bu taskin açıklamasını bulamadım. Ulaşabildiğiniz bi açıklama varsa atarsanız çok sevinirim.

Task bölümündeki arama kısmına linkedin yazmanız lazım neyse ben buldum hemen bir arkadaşın anlatımını paylaşayım :)

"""""
ilk başta link veriyor ve linkin hemen üstünde de zaten hangi şirkette hangi pozisyonda çalıştığını yazıyor. doğrulamak için linke basıyorsun. linkte gelen yerde deneyim diye ayrılan yerde daha doğrusu, en son nerede çalıştığına bakıyorsun. aynı şirket mi? evetse, pozisyonuna bakıyorsun. pozisyon da aynıysa 3. seçeneği "no.." ile başlayan seçeneği işaretliyorsun.

şirket aynı, pozisyon farklıysa only ile başlayan seçeneği işaretliyorsun. şirket farklıysa ilk baştaki new ile başlayan seçeneği işaretliyorsun.

"present" ile ilgili seçeneklerde de, deneyim kısmında kaç tane "şu anda" yazan deneyim var ona bakıyorsun. nerede hangi pozisyonda çalıştığına bakmadan. "şu anda" yazan 1 tane ise, "only..." olan seçeneği işaretliyorsun. birden fazla varsa ilk baştaki "more.." olan seçeneği işaretliyorsun. herhangi bir zaman bilgisi verilmemişse "not found" olan seçeneği işaretliyorsun.
""""

ANKETLER » Post #8196

Wed Apr 01, 2020 13:47 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: tasklerin 0,01 centliğini bir kez denedim yüzde 43 deyip daha da vermedi. oysa her şeyi doğru yazdığımı düşünüyordum. bu konuda bir rehber var mı örnek task üzerinden anlatım falan ? sırf survey çok kazandıracak gibi görünmüyor çünkü.

0.01'lik linkedin taskı gelmişti onu diyorsanız bazen correct veriyor doğru , o taskın nasıl yapıldığını task güncel bölümünden aratarak bulabilirsiniz veya youtube'dan bakarak bulabilirsiniz.

TASK GÜNCEL! » Post #3634

Wed Apr 01, 2020 06:44 in Turkish

Tasklar gelmiş arka arkaya 4 tane duplicate verdi ama ödeme yapmadı sanırım problem var..

Edit: Düzelttiler.

TASK GÜNCEL! » Post #3624

Wed Apr 01, 2020 03:34 in Turkish

Duplicate ve clothing taskı kaybolmuş gözükyor bende, task bölümünde bunları gören varmı ?

ANKETLER » Post #8167

Wed Apr 01, 2020 03:29 in Turkish

Swerdlov wrote: 1,225,559,626 Clicked 1 April 2020 00:58:21 PST - Toluna 47486801

Şu $1.16'lık anketi yapabilen oldu mu? Daha ilk sayfada beni şutlayacağı kesin gibiydi. İlk soru çok uluslu mu (ney çok uluslu mu, şirketi kastediyor herhalde), sektör sormuş şıklarda yazılım yok. En saçması da çeviriden gelmiş, hangi ülkede diye sormuş, türkiye yerine hindi eti yazıyor :|

Doğal olarak anında gönderdi.

Bu anket şimdi bana geldi yanlız 3 gün önce falan yine gelmişti daha az bir ücretle ikisinde de attı , farklı seçenekler seçmeme rağmen attı :)

ANKETLER » Post #8127

Mon Mar 30, 2020 10:56 in Turkish

Bugün bana 3 anket geldi onlarda direk attılar , yani genel olarak sıkıntı var haftasonuda boştu zaten task bölümüne bakarsanız ordada pek hareket yok , dün gelen level 0 linkedin taskı 1-2 saatte tükendi normalde başka tasklar olsa 1 hafta duruyor orda kimse yapmıyor düşünün artık :)

TASK GÜNCEL! » Post #3622

Sat Mar 28, 2020 10:32 in Turkish

ankettasksever wrote:
melek74 wrote: clothing leri 20 den sonra yapmamanızı tavsiye ederim 03 ile bitende 28. 02 ile biten clothingde 26.da flag olduğu yabancı forumda da paylaşıldı.

1561102 Clothing And Gender Categorisation Task 29 38 38 100%

1557903 Clothing And Gender Categorisation Task 28 32 32 100%

02 olanda ben iyi ilerlemişim gerçekten. :thumbup: :$

Biri 3 saatte diğeri 1 saatte flag kendiliğinden kaldırdılar.

Ben bu taskı bıraktım hiç yapmıyorum 2 defa yedim o flagı , ticket atınca kaldırıyorlar ama gördüğüm kadarıyla 1-2 haftada kaldırılmayan oluyormuş zaten task gelmiyor doğru düzgün bide 3 kuruş için riske girmeyelim...:)

TASK GÜNCEL! » Post #3617

Fri Mar 27, 2020 13:23 in Turkish

ankettasksever wrote: hocam hangi görevi yapıyorsun iyi gittin bugün.

@Thelastair

Level 2 Priority Work - Quick Job: Find Website Links For Corporations (Prod)

Bu task , 62 tane yaptım diğerleri yeni gelen anketlerden 3 er 5 er yaptıklarım , bu ankette kota var kota dolana kadar arka arkaya verdi nerdeyse hiç durmadı atıyorum 10 tane veriyor sonra 5 dakka geçip ankete task bölümünden tekrar tıklayınca tekrar bir 7-8 tane daha veriyor böyle böyle en sonunda hepsini tamamladın dedi :)

Edit : bazı siteler açılmıyor başka bir tarayıcıdan opera gibi vpn kullanıp bulun siteyi yok bulamadım deyince correct veriyor eğer vpn ilede girmiyorsa o zaman site açılmıyoru işaretletin. Task bölümünde bu görevi denk getirmek için 6-7 saniyede bir refresh atıp bekleyin level sıralaması yapın yukardan aşağı doğru level 3-2-1 diye , anketin İD'si 128 ile başlıyordu yanlış hatırlamıyorsam o yüzden görmüyoruz biz girince task bölümünde denk getirince zaten arka arkaya veriyor..

TASK GÜNCEL! » Post #3613

Thu Mar 26, 2020 00:39 in Turkish

Muskulpesentt wrote: Level etkili task gelmiyor mu artık

Bir tane collect business geldi sanırım level etkili ama hatalıydı hiç açmadım bile herkes şikayet edince , son 2 aydır gelmiyor gece falan geliyorsa bilmiyorum gerçi gecede gelse burda haberimiz olur paylaşırdı arkadaşlar. Sadece level etkili değil level 0 anketi nerdeyse hiç gelmiyor linkedin taskını saymazsak , eski taskları arar olduk şu telefon bulma , adres bulma tasklarını ücreti yüksek tasklardı..
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2020 02:56:41 EST