Please wait...
HomeForumPosts by Thelastair

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Thelastair

ANKETLER » Post #1100

Thu Aug 06, 2020 13:51 in Turkish

lothar1 wrote: anket kısmı bozuldu mu bende hiçbir şey çıkmıyor

Arada bir düzeliyor sonra geri gidiyor.:)

Yardimm Edin » Post #2

Sun Aug 02, 2020 14:40 in Turkish

AzraAkandamar wrote: Merhabalar rise of Kingdom görevini yaptım 17.50 dolar aldım Amazon gift card yapmayı düşünüyorum o aldığım gift card Amazon.com.tr de kullanabilir miyim teşekkürler

Benim bildiğim kadarıyla kullanılmıyor eğer 52 dolar'a ulaştırmayacaksanız skrill ile çekme yöntemlerine bakın..

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #28

Sat Aug 01, 2020 10:27 in Turkish

canselkaju wrote:
Thelastair wrote:
gamer212 wrote: ptp surf yazarsanızda googlede çıkıyorda çok sabır ister ben tıkladım tıkladım bitmedi :mrgreen:

Toplam 3 saat civarı sürüyor önünüzde 2 ekran varsa işinize engel olmadan rahatlıkla yaparsınız ama tek ekran varsada kulaklığı takıp müzik açın yavaş yavaş yapın yoksa uyku getiriyor sürekli yapmaya çalışlmak :) Bedava ayda 12 dolar üstelik kafa yormuyorsun tıkla geç..:)

Çok uzun değil mi ya? Baktım da hiç olacak iş değil. Saatte 1 lira icin deger mi ya cidden?

Öncelikle kesinlikle haklısın değmez yanlız şunuda unutmayalım leveli olmayan ve task yapamayan birisi 7/24 ysense'de takılsa sadece survey'den alacağı para ayda 15 doları geçmez :) Üstelik anket yapmak ve tamamlamak zorundasın burada ise böyle birşey yok tıklayıp bırakıyorsun yorulma yok bişey yok ayda 12 usd cepte onuda geçtim önünüzde 2 ekran varsa biriyle kendi işinizi yaparken veya internette takılırken diğerinden bu işi hallediyorsunuz engel olmuyor.

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #24

Fri Jul 31, 2020 22:44 in Turkish

gamer212 wrote: ptp surf yazarsanızda googlede çıkıyorda çok sabır ister ben tıkladım tıkladım bitmedi :mrgreen:

Toplam 3 saat civarı sürüyor önünüzde 2 ekran varsa işinize engel olmadan rahatlıkla yaparsınız ama tek ekran varsada kulaklığı takıp müzik açın yavaş yavaş yapın yoksa uyku getiriyor sürekli yapmaya çalışlmak :) Bedava ayda 12 dolar üstelik kafa yormuyorsun tıkla geç..:)

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #22

Fri Jul 31, 2020 21:32 in Turkish

mrvtz wrote: @Thelastair, ben de aradım taradım sizi dediğiniz forum sayfasında ama isminiz çıkmadı. En son hangi başlığa yorum yaptınız, belki o zaman sizi bulabiliriz. Sonra da buradaki yorumları buharlaştırırız :)

Bugün full online'ım sitenin forum anasayfasında nickimi yazarsanız aratıp alttaki online üyelerde göreceksiniz :) Veya dediğim gibi dh(sitenin uzun ismi)+thelastairbender+"profil" yazarsanız google'a hemen 2. satırdaki profile mesaj atın.

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #18

Fri Jul 31, 2020 03:13 in Turkish

dibuscar wrote:
Thelastair wrote:
dibuscar wrote:
Thelastair wrote: Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)

öyle arattırdım çıkmadı istersen o kısmın linkını at oradan girelim direk odamı yasak

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en altında online üyeler kısmı var orada ctrl+f ile arat nickimi yazsan hemen bulur..

---
bekliyorum

Sil bunu ,moderatörden uyarı alırsın forum kuralları gereği yasak dostum.

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #16

Fri Jul 31, 2020 03:06 in Turkish

dibuscar wrote:
Thelastair wrote: Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)

öyle arattırdım çıkmadı istersen o kısmın linkını at oradan girelim direk odamı yasak

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en altında online üyeler kısmı var orada ctrl+f ile arat nickimi yazsan hemen bulur..

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #14

Fri Jul 31, 2020 03:00 in Turkish

Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #10

Thu Jul 30, 2020 13:25 in Turkish

dibuscar wrote:
Thelastair wrote: 1 ay önce task bölümünde mesaj atmıştım , ayda garanti 12 dolar veren bir site var günlük 0.40 veriyor yanlız daha fazla vermiyor(referans getirisi hariç) , mail yoluyla paylaşmak için mail adresimi paylaşmıştım moderatör haklı olarak mesajı silmişti.Bu ay 2. ödemeyi aldım ordan yanlız site adı veremiyoruz , mail adresi veremiyoruz moderatör haklı olarak siliyor illa isteyen varsa siteyi ek gelir olarak şu bir tane büyük forum sitesi var teknoloji forumu turuncu renkli hani en büyüğü :) oranın meşhur forumunda benim nicki aratsın bu nickin uzun versiyonu var bitişik olarak google'da aratsanız çıkar profil veya online üyelerde, mesaj atın ordan göndereyim...

görev ve ödeme şekli nedir?

Reklama tıklıyorsun belli bir kota var istediğin saatte istediğin kadar tıklayabilirsin kotaya ulaşınca bugünlük limite ulaştın diyor ve kotayı doldurunca toplam 0.40 cent kazanmış oluyorsun , ayda 12usd alıyorsun para çekme seçenekleri var ama ben btc olarak alıyorum paribudan direk havale yapıyorum.

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #8

Thu Jul 30, 2020 12:15 in Turkish

sevayd6 wrote:
Ben dediğiniz forumu doğru mu anladım bilmiyorum ama aradığın kadarıyla bulamadım sizi:( hemen yazıp silmeniz mümkün müdür acaba sitenin adını? Çok minnettar olurum.

Siteyi yazarsam mesajı moderatör forum kuralları gereği silecek , bahsettiğim teknoloji sitesinin adı "donanım" ile başlıyor forumuna girip online üyeler kısmından benim burdaki nicki aratırsanız nickimin uzun versiyonunu bulacaksınız üstteki arkadaş bulup mesaj atmış :)

Alternatif para kazanma yöntemleri » Post #4

Thu Jul 30, 2020 09:16 in Turkish

1 ay önce task bölümünde mesaj atmıştım , ayda garanti 12 dolar veren bir site var günlük 0.40 veriyor yanlız daha fazla vermiyor(referans getirisi hariç) , mail yoluyla paylaşmak için mail adresimi paylaşmıştım moderatör haklı olarak mesajı silmişti.Bu ay 2. ödemeyi aldım ordan yanlız site adı veremiyoruz , mail adresi veremiyoruz moderatör haklı olarak siliyor illa isteyen varsa siteyi ek gelir olarak şu bir tane büyük forum sitesi var teknoloji forumu turuncu renkli hani en büyüğü :) oranın meşhur forumunda benim nicki aratsın bu nickin uzun versiyonu var bitişik olarak google'da aratsanız çıkar profil veya online üyelerde, mesaj atın ordan göndereyim...

TASK GÜNCEL! » Post #4345

Thu Jul 30, 2020 06:15 in Turkish

Select Best Sentence

Şu taskı yapan varmı ? Yapan varsa 8 tane soru içinden bazen 7 tane olumsuz 1 tane olumlu veriyor olumlu olanı mı seçiyoruz yoksa genel inceleme olarak daha detaylı olanı mı?

ANKETLER » Post #1045

Mon Jul 27, 2020 00:49 in Turkish

Axolotll wrote: davetle gelen 0.48 süt anketi yapmayın! ödeme yapmıyor sonunda teşekkür edip bekletiyor

Sağolsun beni bekletmedi direk sonunda atıp parayı vermedi :)

task hesabım deactive olmus sizde varmı bu durum? » Post #6

Mon Jul 06, 2020 13:26 in Turkish

dibuscar wrote: @Thelastair

iki gün sonra yanıt gelmiş ben ümidi kesmedim kesinlikle açmayacağız dememişler siz ne dersininiz sizede böylemi yanıt gelmişti bilemiyorum ne düşüneceğimi nasıl yanıt versem ?

''Biletiniz için teşekkürler. Hesabınız bir Appen görevinde dürüst olmayan yanıtlar sağlaması nedeniyle devre dışı bırakıldı. Müşterilerimizin (Görev Yazarları) yüksek kalitede veri alabildiğinden emin olmalıyız ve bu nedenle platformda dürüst olmayan bir şekilde görev yapan katılımcılara izin veremiyoruz.

Saygılarımızla,
Katılımcı Destek Ekibi''

Bu otomatik mesaj herkese atıyorlar aynı mesajı , alıntılayıp tekrar mesaj atın acındırın biraz kendinizi 1 haftaya hesap aktif edilecek.

task hesabım deactive olmus sizde varmı bu durum? » Post #2

Sat Jul 04, 2020 01:06 in Turkish

dibuscar wrote: merhabalar
task hesabım deactive olmus sizde varmı bu durum?bu nedir kardeşim anlamadım gitti ne hata yaptım bir açıklamada yok varsa hatam flag ver bileyim ?zaten taskmı var?dedikleri kırmızı yerden ( account rewiew) den dün mail attım hala yanıt yok,başka önerisi olan varmıdır?

Mail attıysan cevap gelecek o mesajdan alıntı yapıp tekrar at lütfen açın bir daha yapmam falan de sonra 15 gün içinde açılıyor , hangi taskları yapıyorsan bir daha yapma sadece clothing yap ben 2 defa deactive oldum üstelik yaptığım hatayı ve taskıda söylemediler , şimdi denk getirirsem sadece clothing yapıyorum %100 gidiyor sürekli yine banlarlarsa artık artniyet arar tekrar mesaj atmam.

ANKETLER » Post #758

Wed Jul 01, 2020 11:54 in Turkish

fireandblood1001 wrote: Vay arkadaş 5 gün oluyor anket yok PC de mi yapıyor herkes anlamadım. Üç anket görünüyor hiç birine almadı. Ben yapsak bir Telegram grubu mu kursak anket bildirimleri yapsak arkadaşlar?

Wannads bölümüne sık geliyor anket 3-5 kuruş veriyor ordan, bildirimle normal bir haftada zaten taş çatlasın 5-6 tane geliyor onunda yarısında atıyor yani sizlik bir durum yok. Telegramı bilmiyorum ama bir ara whatsapp grubu mevzuları dönüyordu yanlız sitede iletişim bilgileri paylaşmak yasak , discord grubu falan kurulursa ben katılırım.

Skrill Hesabı Yardım » Post #2

Wed Jul 01, 2020 02:57 in Turkish

Hulya63 wrote: skrill açarken tl hesabı açmışım. çektiğim para hesabıma gelir mi? bazı yerlerde okuduğum kadarıyla dollar açmalı filan diyor. hesabı dollar yapma şansım var mı?

Parayı burdan çektiniz mi Skrill'de açtığınız Tl hesabınıza ?

TASK GÜNCEL! » Post #4243

Wed Jun 17, 2020 01:00 in Turkish

1594022 Credit China Data Points Search $0.11 29

Bu tasktan 16 tane yaptırdı görürseniz yapın hemen...
---

Arkadaşlar bu arada ödeme aldığım farklı bir iş olan başka bir site mevcut , anket falan değil reklam tıklama günlük kotası var maximum 0.40 cent veriyor , farklı bir işte olsa burdan paylaşmam doğru olmaz ayda 12 dolar ekstra kazanmak isteyen olursa bana bir mail atsın siteyi göndereyim

TASK GÜNCEL! » Post #4230

Fri Jun 12, 2020 02:40 in Turkish

kk1907 wrote:
Thelastair wrote: Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?

Gözüküyor bende. Kaç gündür doğru düzgün yaptırmıyordu ama dün gece 1-2 saat içinde bayağı yaptırdı.

Clothing'i halen çıkartamadım listede 3 gündür yapamıyorum.Bu task yeni İD ile geldiğinde buradan bildirin eğer bende yine çıkmazsa appen'a mail atayım , hayır %100 ile gittiğim task niye kayboldu anlamadım şu anki İD'si "1590035" bu değilmi ?

TASK GÜNCEL! » Post #4222

Wed Jun 10, 2020 05:08 in Turkish

Bende iki gündür "1590035 Clothing Categorisation Task " bu task çıkmıyor listede clothing gender çıkıyor yanlız onu yapmıyorum varmı listesinde gözüken ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 11, 2020 18:00:19 EST