Please wait...
HomeForumPosts by crazzy2223

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by crazzy2223

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1795

Sun Feb 07, 2021 11:47 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav ljudi, ako moze pomoc, ne znam zasto mi izlazi ova poruka kada pokusavam da prebacim pare na paypal
,, An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name.''
PP nalog je povezan sa karticom i ima isto, ime i prezime, kao i email, kao sto je i na ySensu.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1721

Sat Oct 05, 2019 16:34 in Ex-Yugoslavia

Pre svega, pozdrav svima, zanima me da li je neko možda imao iskustva sa Telenor bankom? I da li postoji mogućnost da se telenor kartica ili račun poveže sa Paypalom?

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #143

Sat Oct 05, 2019 05:05 in Ex-Yugoslavia

Hvala bas si me oraspolozio :D :D
Da to vidim da retko kad ima taskova 0 lvl , ali nadam se da ce ih uskoro biti cesce. Nego u poslednje vreme nema ni surveys ni offers nesto cesto. :?
Ali svakako, hvala na iskrenom odgovoru! :thumbup: :thumbup:

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #141

Fri Oct 04, 2019 06:32 in Ex-Yugoslavia

Pre svega hvala na odgovoru. :D
Da video sam taj kruzic i proveravam svaki task, ali nikako da dobijem neki koji ulazi u napredovanje :shock: , ali valjda cu uskoro dobiti na toj "lutriji". :D
Jos jednom hvala puno na odgovoru. ;)

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #139

Thu Oct 03, 2019 19:10 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav, imam pitanje u vezi napredovanja levela na Figure Eight- u. Cisto da pojasnim, registrovao sam se na ySense pre mesec dana otprilike i dobio sam za sad za 21 pitanje koje mi se racunalo za napredovanje, i ta pitanja, tj taskove sam dobio odmah na pocetku otprilike posle toga nista. Dobijam taskove skoro svaki dan, ali retko koji je za napredovanje. Ako neko moze da mi kaze cisto koliko dugo treba da cekam za napredak i da li mozda mogu nesto da uradim da bih ubrzao malo napredak? Pa makar samo na prvi nivo :D .

Hvala unapred puno ;) :thumbup:

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #137

Tue Oct 01, 2019 21:31 in Ex-Yugoslavia

Bolje vas nasao, izvinjavam se na gresci. Hvala vam puno na odgovoru. Sve najbolje! ;)

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #134

Mon Sep 30, 2019 19:12 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima pre svega. Zanima me da li je neko mozda radio task "Help Us Find Official/Directory Websites - C"? I da li je to samo meni tesko da shvatim gde gresim pa ne mogu da imam dobar procenat uspesno uradjenih zadataka, ili se jos neko mucio sa ovim taskom :? :o ?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 22, 2021 05:01:35 EST