Please wait...
HomeForumPosts by djglobe

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by djglobe

Happy New Year 2018 » Post #16

Mon Jan 01, 2018 03:34 in General Talk

Happy New Year, everyone! :xcs:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3362

Thu Nov 09, 2017 08:05 in Bulgarian

unata6i wrote: здравейте аз съм нов потребител.
Някой може ли да ми каже как да гледам реклами ?

Здравей, от доста време вече няма реклами тук и можеш да правиш само задачи, оферти и проучвания ( анкети ).

Продължаваме напред с промяна » Post #49

Sat Jul 22, 2017 01:56 in Bulgarian

EagleBG wrote: Както винаги истината е някъде по средата...
В ClixSense съм от повече от 3 години и абсолютно винаги са били свръх коректни и точни във всяко едно отношение.За всеки дребен проблем,който съм имал,реакцията на съпорта е била в рамките на 10-15мин.За смърт на сайта не може да се говори но от България става много трудно да се прави каквото и да е.
borodin4o,предполагам,че в Канада положението е доста по-оптимистично,но при нас оферти почти няма или ако ги има все по-рядко се плащат(което не е по вина на ClixSense).Последните дни направих 3 оферти,от които не ми се плати нито една...да кажа,че знам как се правят-имам над 18 000 направени задачи в ClixSense и 115 оферти.
Така че в случая да се говори за 'врели некипели" и "кисело грозде" е меко казано нелепо...за съжаление на този етап за българските потребители сайта става почти безполезен.

Абсолютно съм съгласен с колегата!!!!!!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3285

Mon Jan 02, 2017 04:52 in Bulgarian

Здравей, според мен може би имаш непотвърдени оферти т. е. или тези оферти все още не са ти потвърдени като изпълнени ( съответно платени ) или не си изпратил скийншотове че са изпълнени. Може да пишеш на съпорта на съответната фирма на която си правил оферта и да попиташ какъв е проблема. Също това може да ти показва от регистрирането ти насам колко оферти си направил, не само тези през последната година. Надявам се да съм бил поне малко полезен. Успех! ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3267

Sat Nov 26, 2016 01:17 in Bulgarian

@ Sobadjiev Ами аз също си закупих нов десктоп преди 2 седмици и влизам в сайта от него без проблеми досега. Така че мисля няма да имаш проблем и ти. Надявам се да съм полезен с този отговор. Успех! :thumbup:

Честита 2016 година » Post #19

Mon Jan 04, 2016 06:50 in Bulgarian

Честита Нова Година и от мен! Желая на всички здраве, късмет и много сбъднати мечти! :xrazz:

ClixSense Задачи » Post #2000

Wed Jun 11, 2014 03:44 in Bulgarian

albenaatanasova wrote: Здравейте, от вчера имам следния проблем със задачите. Не ми излиза списък със задачи, а само едно съобщение:

Not found
If you believe that this is an error, contact us at our support forum.

Please include the current URL (web address) in your message.

Опитвам се да подам сигнал за проблем, но не ми позволява, изписва ми твърде много пренасочвания.
Някой знае ли за какво става въпрос?

И на мен вчера ми излиза така няколко пъти. Пробвай да влезеш отново в clixsense- при мен така се оправяше. Поздрави и успех! :thumbup:

ClixSense Задачи » Post #1968

Tue Jun 03, 2014 01:18 in Bulgarian

Честито и от мен на Dinchev2013! :clap: Продължавай все така и за напред! :thumbup:

ClixSense Задачи » Post #1907

Fri May 16, 2014 01:01 in Bulgarian

carrieand wrote: В това: Decide for Product Manuals: Model Numbers and Model Names, има грешки. Твърди ми, че съм била отговорила "нищо", а пък правилният отговор бил еди-какъв си. Само че аз не съм отговорила "nothing". Много ме дразнят.

И на мен така ми твърдят за тази задача. Май нарочно го правят. :evil: :thumbdown:

ClixSense Задачи » Post #1880

Sun May 11, 2014 01:56 in Bulgarian

QnislavMitev wrote: Хора,нов съм, задачите ми нещо не са валидни... Пише, че трябва да съм някакъв Level 1, за да мога да работя по задачата или Level 2. Какво да правя? Някой би ли ми казал начин, по който да мога да се справя с тази трудност и да почна да работя по задачите ? :)

Ами най- напред трябва да минеш куиз мод-а (quiz mode). Това става като пуснеш активна задача (когато ти е в синьо името на задачата) и като я решиш ти казват колко процента са ти верните отговори и ако си с висок процент продължаваш. За различните задачи има различен минимум ( например 5, 8, 10 пъти в куиз мод). За да си вдигаш нивото трябва да имаш повече решени задачи и да си с висока успеваемост ( процент). Въпреки че си в куиз мод правилно решените задачи ти се плащат, затова не се отказвай ако те "отрежат" за неправилни отговори. Надявам се да съм бил полезен и успех от мен. :thumbup: :D

ClixSense Оферти » Post #902

Sat May 03, 2014 11:20 in Bulgarian

riddle2000 wrote:

Не се отказвай.Просто повечето оферти изискват да им се изпращат тикети с доказателство,че си я изпълнил.Прави снимки или клип и им го пращай и ще ти платят.

Бесцмислено е според мен да си губя времето с разни "оферти" и после да пращам тикети до n-та степен за да ми платят. Да си заврат "офертите" там където слънце не огрява. Предпочитам задачите- при тях го няма този проблем, макар и да ми ги дават по- рядко.

П.П. Благодаря ти все пак, че ми даде кураж. :thumbup: ;)

ClixSense Оферти » Post #897

Sat May 03, 2014 04:58 in Bulgarian

Аз мисля повече никога да не изпълнявам оферти, защото те не ги плащат и без това. Като пример имам 5 оферти изпълнени и нито една платена. За мен това е било загуба на време и нищо повече. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

win ClixGrid 0.10 » Post #2

Sat May 03, 2014 04:18 in Success Stories

Congrats fom me! :clap: :thumbup:

awesome win win situation !!! » Post #2

Fri May 02, 2014 03:05 in Success Stories

Wooohooo! Congrats from me! ;) :clap: Keep going! :thumbup:

Own ClixGrid Prize » Post #2

Tue Apr 29, 2014 04:38 in Success Stories

Congrats! Keep going! :clap: :thumbup:

Won 0.50 $ » Post #2

Wed Apr 23, 2014 01:58 in Success Stories

Congrats fom me! Keep going this way! :clap: ;)

Got PREMIUM MEMBERSHIP from my SPONSER » Post #15

Tue Apr 22, 2014 08:51 in Success Stories

Congratulations fom me and enjoy! :clap: :clap: :clap: :thumbup:

lubenk's clixgrid prizes » Post #3

Fri Apr 18, 2014 04:59 in Success Stories

Congrats, my friend! Keep going! :clap: :thumbup:

2014 New Member (my status) » Post #18

Sat Apr 12, 2014 04:58 in Your Stats

Congrats, brother :clap:

Won in clixgrid » Post #3

Fri Apr 11, 2014 09:36 in Success Stories

Congratulations, keep going! :thumbup: