Please wait...
HomeForumPosts by tallaz44

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by tallaz44

YSENSE "Yeni Sitemiz" » Post #13

Sun Aug 04, 2019 05:38 in Turkish

arkadaşlar benim referanslarım gözükmüyor nedeni ne olabilir

TASK (GÜNCEL) » Post #16141

Mon Jun 26, 2017 21:39 in Turkish

Alt_Shift wrote:
demdem85 wrote: Find Business' Tripadvisor Profile And Capture Phone Number.

Dostlar bu taskı çözen var mıdır? UEL'yi kopyaladığımda soru işareti vb olmamalı diyerek hata veriyor

Hata vermesinin sebebi sonunda .tr uzantısı olması. .tr'yi silersen hata vermez.

fırat dostum bende elitede üyeyim orayı nasıl iptal edip clixsensede task yapabilirim elitede saqdece paypal var malum

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #699

Tue May 02, 2017 09:00 in Turkish

moneymakingways wrote: @atiye

Nedir sorun?

moderatör bundan sonra son yazılan ne anlama geliyor bilgilendiririmisin yeni banka diyince payza ile clixsense anlaşması bittimi ben öyle anladım yanlışımk varsa düzeltirmisin

payzamı yoksa payonermi yardım » Post #1

Fri Feb 17, 2017 04:41 in Turkish

arkadaşlar parayı pyzadamı yoksa payonerdemi çekmek avantajlı para 55 dolar olunca çekeceğim payonerde hesap açabilirim

Payoneer ödeme seçeneği eklendi » Post #67

Thu Jan 05, 2017 23:28 in Turkish

denizci20 wrote: BENİMDE İSTEDİĞİM PARA YATMIŞ PAYONERE AMA MALESEFE MINIMUM 50 DOLAR OLMADAN ÇEKMİYOR
yıllık üçret varmı

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1319

Thu Jan 05, 2017 22:49 in Turkish

torlak78 wrote: Arkadaşlar slm
Yılın ilk müjdesi yeni üyeniz benden.Clixsence Payoneer ile anlaştı. Dün akşam üye oldum bugünde para hesabıma yattı. Sadece 2$ kesinti oldu.
lütfen tüm deyaları paylaşırmısın yıllık ücret varmı, dolar olarakmı tl olarakmı geliyor, kart almak zorunlumu, payonerden türkiyede bankaya transferde minimum kaç dolar hangi bankayı kullndın

payoneer ödemesi » Post #7

Thu Jan 05, 2017 22:03 in Turkish

pendik34 wrote: 2 dolar kesinti banka havalesi min 50 dolar poyoner 1 dolar kesnti
dostum sen parayı çek bizide bilgilendir yıllık hesap parası varmı bunu dolar olarakmı geliyor yoksa tl olarakmı bizi bilgilendirsen sevinirim benim bankalarda hesabım var dolarda tl de

Payoneer ödeme seçeneği eklendi » Post #62

Thu Jan 05, 2017 09:06 in Turkish

payanore hesap işletim ücreti alınıyormu benim en para hesabım var

Paypal Alternatif Yöntem » Post #392

Thu Oct 20, 2016 01:36 in Turkish

arkadaşlar tango card konusunda bilgilendiririmisiniz aşağıdaki sorularım ile
1- tango card ile hangi bankalarda cekim yapmaya olanak veriyor
2 - kesintiler nelerdir
3-clixsenseden tangoya tangodan bankaya aktarım süresi ne kadar cok uzun süre varmı

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1061

Mon Oct 17, 2016 01:37 in Turkish

arkadaşlar ödemem geldi 66,86 usd bunu banka ya nasıla havale yapılacak onaylı payza hesabım yardımcı olursanız sevinirim

Paypal Alternatif Yöntem » Post #286

Mon Oct 03, 2016 22:26 in Turkish

arkadaşlar eylül 15 inde clixsenseden payza hesabıma 58 tl para çekme talimatı verdim halen hesabıma yatmadı yardımcı olursanız sevinirim

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #534

Tue Sep 27, 2016 03:48 in Turkish

arkadaşlar ayın 15 inde clixsenseden payzaya para paramı çekmek için talimat verdim şimdiye kadar aktarılmadı bundan önce 1 kere 50 dolar çekme talimatı verdim hemen geldi bankaya sorunsuz çektim ayrıca payza onaylı

Telefon ile Reklam tıklama anket yapmak » Post #1

Mon Sep 05, 2016 12:20 in Turkish

Arkadaşlar hacker saldırısı öncesi cep telefonu ile Reklam tıklama yapıyordum şimdi yapamıyorum neden kaynakli

Paypal Alternatif Yöntem » Post #202

Sat Aug 06, 2016 21:27 in Turkish

Bende 41 dolarlık çektim elime 10.5 tl cektiler payza çok kesiyor pra

Paypal Alternatif Yöntem » Post #193

Wed Aug 03, 2016 02:02 in Turkish

FIRAT7 wrote:
candiamond28 wrote: Şimdi payzadan hesap açtım. Türkiyedeki banka hesabımı da ekledim. Clixsense'dan para çekme talebi gönderdiğimde payza tarafından her şekilde 10.5 TL kesilecek başka şansım yok anladığım kadarıyla. Sormak isteidğim şu payzadan hesap onayı yaptığımızda bu miktar düşüyor mu? 500 Dolara ulaşmadan hesap onayı yapılamıyor mu?

Hesap onayini istedigin zaman yapabilirsin.

Cekimlerde masraf hesabin onaylida olsa onaysiz da olsa dusmez.

abi yardımcı ol para çekimi yapamıyorum bankaya payzadan para çekmek için pin kodunu unuttum birde pin kodunu öğrenmek için güvenlik için soruya cevap vermem gerekiyor bunlardan 2 sinide unuttum şimdi para çekemiyorum payzada param var bunları nasıl öğrenebilirim veya değiştiririm açil yaprdım lazım fırat abi

Paypal Alternatif Yöntem » Post #190

Wed Aug 03, 2016 01:04 in Turkish

arkadaşlar payzada para çekmek için güvenlik pinini ve yeni pin oluşturmak için güvenlik sorusuna cevabı unuttum bunlar nasıl ulaşabilirim yardımcı olsanız sevinirim para çekemiyorum acil yardım

Paypal Alternatif Yöntem » Post #174

Sat Jul 30, 2016 23:45 in Turkish

Arkadaşlar adres bölümünde adres 1 ve adres 2 bölüm nasıl doldurulurbilen yardimci olsa sevinirim

Paypal Alternatif Yöntem » Post #172

Sat Jul 30, 2016 10:36 in Turkish

aarkadaşlar fatura oalrak hangi faturayı göndereyim elektrik faturası kaç sefer yooladım fatura ile adres uyumsuz diyor fatura adresi yazınca sistem kabul etmiyor doğru yazınca bu kez hesap ile fatura adresi çakışıyor diyor faturada önce cadde ismi sınra mahalle ismi yazıldığı için kabul etmiyor ne yapmam lazım su faqturasıda aynı

Feature Requests istek » Post #1

Thu Jun 16, 2016 05:06 in Turkish

arkadaşlar Feature Requests türkiye için öncelik olması için ödemelerde bitcoin açılsın bu fikri bildirelim ne dersiniz

moneymakingways » Post #1

Wed Jun 15, 2016 03:58 in Turkish

sayın moderatör payza/ bitcoin para çekme meselesinde sonuç aldınmı bilmiyorum ama bizi bilgilendirsen sevinirim
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 26, 2021 22:16:21 EST