Please wait...
HomeForumPosts by angelhris

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by angelhris

Плащания » Post #539

Thu Sep 03, 2015 01:07 in Bulgarian

Ето го и поредното ми плащане от 02.09.2015г.
Simple File Sharing and Storage.

Плащания » Post #537

Sat Aug 29, 2015 13:06 in Bulgarian

Ето я снимката на моето плащане.Извинявам се за по горната публикация.
Simple File Sharing and Storage.

My payment » Post #1

Mon Apr 27, 2015 20:30 in Payment Proofs

Thanks Clixsense. :clap: :D

Плащания » Post #508

Mon Apr 27, 2015 20:26 in Bulgarian

Благодаря администратор поредното ми плащане го получих след 4 часа от момента на поискване .. :clap: :D

My Payment » Post #31

Tue Jan 20, 2015 04:40 in Payment Proofs

thanks.:)

Плащания » Post #476

Tue Jan 20, 2015 04:34 in Bulgarian

И аз да се похваля с моето поредно плащане.:)Thanks.

Похвали се. » Post #1036

Tue Jan 20, 2015 04:33 in Bulgarian

ето го и моето поредно плащане.:)
PNG

Плащания » Post #466

Mon Dec 15, 2014 14:35 in Bulgarian

Благодаря :clixsense: :)

Всичко за ClixGrid » Post #722

Sun Dec 14, 2014 01:49 in Bulgarian

2014-12-13 09:00:05 -1x$1.00 ,1x$0.10
thank you very much Clixsense.:)

Всичко за ClixGrid » Post #567

Wed Apr 30, 2014 14:16 in Bulgarian

И при мен днес късмета реши да ме посети. :D
Screenshot Uploader

Плащания » Post #399

Wed Apr 30, 2014 03:05 in Bulgarian

ето го и моето поредно плащане.Благодаря Clixsense. :thumbup:
Screenshot Uploader

Похвали се. » Post #970

Wed Apr 30, 2014 03:01 in Bulgarian

И аз да се похваля ето го 3 то ми плащане,миналата седмица получих 11.50$,а сега малко повече 12.50$.Благодаря ти Clixsense. :thumbup:
Screenshot Uploader

ClixSense Оферти » Post #895

Tue Apr 29, 2014 05:36 in Bulgarian

riddle2000 wrote: Да аз още в първия пост писах,че ми платиха след като им представих копирана информация от email-а ми с потвърждението за регистрация.В еmai-а пишеше датата и часа заедно с текста за успешна регистрация.Успех на теб и дано ти платят

Мерси и аз им пратих всичко копирано от email-a ми.Дано да платят.

ClixSense Оферти » Post #893

Tue Apr 29, 2014 00:24 in Bulgarian

riddle2000 wrote: Снощи имаше една оферта от Trial Pay,която направих.Казва се Xapo-Secure your Bitcoins.Изисква регистрация,после потвърждаване на регистрацията.Естествено не мина и без тикети и то няколко,но тази сутрин ми писаха,че я признават за направена 0.10$.Почвайте я.Поздрави на всички.

Здравей,платиха ли ти офертата,защото на мен все още не са.Ето какво ми отговори админа на този сайт в който се регистрирах- Xapo:

Hey there,

For all clixsense related issues, please follow up with them.

Sincerely,
Rob

Преди малко писах и на нашия админ да видим какво ще ми отговори той,че ми омръзна да се регистрирам в разни сайтове и никои да не плаща.

ClixSense Оферти » Post #889

Mon Apr 28, 2014 02:51 in Bulgarian

Ето една снимка с едно отчетено видео, че е изгледано от MATOMY.След като ви излезе зелената точка веднага се плаща.Screenshot Uploader
Знам,че на много хора не им ги отчита и аз така бях до преди 1 седмица ,но за съжаление нищо не може да се направи.Успех на всички.

ClixSense Оферти » Post #888

Mon Apr 28, 2014 02:41 in Bulgarian

riddle2000 wrote: Снощи имаше една оферта от Trial Pay,която направих.Казва се Xapo-Secure your Bitcoins.Изисква регистрация,после потвърждаване на регистрацията.Естествено не мина и без тикети и то няколко,но тази сутрин ми писаха,че я признават за направена 0.10$.Почвайте я.Поздрави на всички.

Здравей,и аз се регистрирах и потвърдих регистрацията си но и на мен не ми я отчете тази оферта.Писах им да видим кога ще ми отговорят и дали ще ми я признаят.Успех на всички.

ClixSense Оферти » Post #884

Sun Apr 27, 2014 03:00 in Bulgarian

angelhris wrote:
jivko56 wrote: гледах няколко клипа на матобу но не ми платиха нищо сега нямам клипове от матобу съм изгледал 100-200 клипа не знам точно колко като нито едно не ми е платено.
Да колегата е прав точно така е както ти е обяснил.Обаче при мен е точно обратното аз ползвам само мозила и всичко си ми отваря,явно при него е друго но все пак пробвай и с други браузъри от опит глава не боли. :D
И на мен до преди 2-3 дни не ми ги плащаше,но аз преди това им писах поне 5-6 пъти и ми отговориха хората ,че проблема е в някакви защитни системи,демек в моя комп.и преди 1 седм.си преинсталирах уиндуса,че се беше напълнил с вируси от разни програми дето свалям и сега си ми ги отчита и плаща веднага.Не казвам че ако си преинсталираш комп.ще почне да ти ги отчита,това си е от тяхната система нещо,не от защитата на моя комп. поне според мен е така.Така че нищо не може да се направи.по нагоре съм показал снимка за 7часа 705 реклами съм изгледал и абсолютно всичките ми ги платиха към 4.70$за една вечер само от клипчета и от играта която инсталирах още 1.30$та 6.00$си направих.Дано го оправят този проблем и при теб.Успех.

ClixSense Оферти » Post #883

Sun Apr 27, 2014 02:54 in Bulgarian

jivko56 wrote: гледах няколко клипа на матобу но не ми платиха нищо сега нямам клипове от матобу съм изгледал 100-200 клипа не знам точно колко като нито едно не ми е платено.
И на мен до преди 2-3 дни не ми ги плащаше,но аз преди това им писах поне 5-6 пъти и ми отговориха хората ,че проблема е в някакви защитни системи,демек в моя комп.и преди 1 седм.си преинсталирах уиндуса,че се беше напълнил с вируси от разни програми дето свалям и сега си ми ги отчита и плаща веднага.Не казвам че ако си преинсталираш комп.ще почне да ти ги отчита,това си е от тяхната система нещо,не от защитата на моя комп. поне според мен е така.Така че нищо не може да се направи.по нагоре съм показал снимка за 7часа 705 реклами съм изгледал и абсолютно всичките ми ги платиха към 4.70$за една вечер само от клипчета и от играта която инсталирах още 1.30$та 6.00$си направих.Дано го оправят този проблем и при теб.Успех.

ClixSense Оферти » Post #877

Fri Apr 25, 2014 17:50 in Bulgarian

mihun89 wrote:
gotinbatka86 wrote:
vihur88 wrote: Здравейте,

Има налична оферта от TrialPlay - "War Thunder" на стойност $1.30.

Това, което трябва да се направи е:

- да се създаде акаунт;
- да се потвърди акаунта от и-мейла, който ще ви изпратят;
- ще ви подкани да изтеглите launcher-a за играта;
- след като го изтеглите се стартириа;
- отваря се прозорец и започва сваляне на играта, която е големичка.... около 7GB по спомен;
- след като приключи кликате на "Play" (на отворения прозорец горе може да се избира качество на графиката и тн.);
- аз я стартирах докато не ми се показа самолета.

Общо взето това са стъпки по изпълнението на тази оферта. Аз лично така я изпълних и ми се плати на секундата, въпреки че пише, че трябва да се проведат 5 битки. Е аз не съм играл и 1 секунда. :)

Свалянето може да отнеме време понеже връзката не е много стабилна. Аз я свалих за около 40-50 минути може би и по-малко..... но пък добре платена оферта $1.30.

Успех! ;)

Бравоооо колега , мерси , всичко както го каза го направих и всичко е точно платено, евала , мерси за подробното обяснение.... :) ще изпия една бира за твое здраве :)

И аз я изпълних без никакви проблеми. Плати ми се веднага. Благодаря за насоките. :)

И от мен имаш едно огромно Благодаря.Плати ми веднага и всичко е точно така като си обяснил,направо перфектно обяснение,още веднъж мерси много.Да си жив и здрав и все така да помагаш на хората.Ей сега ще му ударя една биричка за твое здраве.

ClixSense Оферти » Post #876

Fri Apr 25, 2014 17:39 in Bulgarian

vihur88 wrote: Налична е оферта клип от SuperRewards - $0.02.

Успех! :)

Да най после доживях да оправят отчитането и плащането на видео клипчета от MOTOMY.От 17.00ч. като съм ги почнал та до 24.00ч.без да спирам.Като изгледам 3 клипа и ми плаща по 0.02$ както споменах преди няколко дни.Направо ги скъсах тоя път 235 оферти(видео клипа) това са 235 по 3 клипа са 705 клипа за 7 часа на стойност 4.70$ само от клипове.Е точно за това говорех малко по нагоре преди няколко дни.Ето и снимка:
Screenshot Uploader
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 13, 2020 03:31:00 EST