Please wait...
HomeForumPosts by Wesker80

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Wesker80

Duza Zmiana » Post #166

Mon Aug 12, 2019 09:30 in Polish

Według mnie to wszystko specjalnie,dlaczego zlikwidowali stare płatności jak Skrill,a dali nowe na które są problemy z wypłatami,dlaczego utrudnili dostęp do ankiet,żeby jak najmniej można było ich wypełniać,wszystko to oczywiście przykryli nowymi' lepszymi zmianami' Zaglądam tu już tylko,a z zarabianiem przeniosłem się na Neo Bux....P.S widzę że jeszcze konta ludziom blokują,może takim niewygodnym dla nich....

Duza Zmiana » Post #157

Fri Aug 09, 2019 12:30 in Polish

Już dawno bym zarobił do tych 25 dolarów i wypłacił na PayPal na starym Clixsense a teraz lipa,mam 21 i żadne ankiety nie wchodzą,po prostu jedno wielkie gówno,już ponad tydzień czasu a zmian żadnych na lepsze nie widać,ten portal chyba już jest skończony na dobre...

Duza Zmiana » Post #135

Thu Aug 08, 2019 12:02 in Polish

Spier... ten portal,nie wiem czy nie specjalnie,ankiety prawie w ogóle nie przychodzą,z Opinion World znów zabrali 2 centy,teraz 58 płacą za ankietę,jeśli kiedykolwiek ten portal wróci do normy to powinni ludziom wypłacić jakieś odszkodowanie za te wszystkie straty i nerwy...

Duza Zmiana » Post #89

Tue Aug 06, 2019 16:30 in Polish

Było dobrze,mogli tylko dodać PayPal,ale musieli wszystko popier... i jest teraz znacznie gorzej niż było,chyba zależy im na tym,żeby jak najwięcej ludzi stąd odeszło....Według mnie zanim wszystko wróci do normy i wyeliminują wszelkie usterki to potrwa miesiąc,dwa albo nawet trzy,do końca roku powinni się wyrobić...

Wypłaty » Post #1460

Tue Jul 09, 2019 15:00 in Polish

Hey,zleciłem w czwartek wieczorem wypłatę na Skrill 50 dolarów i przed jakąś godziną zniknął mi pending 50 dollars,a na Skrilla nie przyszedł przelew,ktoś wie dlaczego? Czy ktoś mi zajumał tą kasę czy jak? Napisałem do admina i czekam na odpowiedź,kurdę denerwuję się trochę...
P.S Właśnie otrzymałem pieniądze na konto Skrill,więc post nie ważny :)

Ankiety » Post #13041

Thu Jun 13, 2019 15:49 in Polish

Miałem tak samo....

Ankiety » Post #13015

Fri Jun 07, 2019 12:33 in Polish

Ale fajną ankietę teraz miałem z Opinion World,czas trwania 1 minuta i 60 centów zarobionych a pytanie było tylko jedno, o roczny dochód :D pierwszy raz trafiłem ankietę z tylko jednym pytaniem....

Ankiety » Post #12810

Wed Mar 20, 2019 18:04 in Polish

Trzeba będzie stąd spadać,ja się nie nauczyli traktować ludzi z szacunkiem szmaciarze jedni....

Ankiety » Post #12736

Sun Mar 03, 2019 15:44 in Polish

Nadal nie ma routera Opinion World,chyba trzeba będzie się stad wynieść,bo teraz ciężko cokolwiek tu zarobić.

Skrill - wypłata » Post #78

Mon Sep 17, 2018 16:02 in Polish

Witam,czy wiecie jak usunąć z Skrill konto bankowe? Chciałem coś sprawdzić i wpisałem numer nie swojego konta i dodałem je,chciałem po chwili usunąć a nie ma takiej opcji w ogóle i teraz mam wpisane czyjeś konto na swoim Skrillu....

Gry » Post #3

Sun Apr 22, 2018 07:52 in Polish

Rozumiem,szkoda,ja tu tylko na ankietach zarabiam,bo te taski sa zbyt nudne i niezrozumiałe.

Gry » Post #1

Sun Apr 22, 2018 06:46 in Polish

Witam,mam pytanie czy za granie w gry dostaje się jakieś pieniądze tutaj? Tak właśnie jest na NeoBux,że za jedną partię w grę otrzymuje się jedną dziesiątą centa.

Sklepy Skrill » Post #8

Sat Mar 04, 2017 06:22 in Polish

Czy znacie jakieś polskie sklepy które akceptują Skrill?

Nowa forma płatnosci Skrill » Post #82

Tue Feb 28, 2017 05:57 in Polish

Jeśli założę sobie konto na Skrill i nie będę wyrabiał karty,to czy będę musiał wnosić jakieś opłaty za to że mam tam u nich konto?

Nowa forma płatnosci Skrill » Post #80

Tue Feb 28, 2017 05:14 in Polish

Czyli jeśli założę konto w Skrill i np nie przeleje tam żadnych pieniędzy przez rok czasu to naliczą mi opłatę,bez sensu...

Alternatywa PayPal » Post #105

Sat Feb 11, 2017 13:44 in Polish

marek0610 wrote: Jedno jest pewne lepszej lub równoważnej alternatywy niż był PayPal nie ma. Na PayPal można było przelać minimum , 8 USD , prowizja była mała , spróbujcie przelać tę kwotę za pomocą skrilla lub paytoo praktycznie nic nie zostanie.Wniosek jest z tego taki że wynagrodzenia za ankiety , reklamy czy taski zostało obniżone w związku z opłatami za przelew. A doliczając do tego nie zapłacone ankiety których ilość w ostatnich miesiącach wzrasta Clixsense staje się mało atrakcyjny jeżeli chodzi o zarabianie , jeżeli komuś nie szkoda czasu niech się dalej bawi to jego wybór i czas.

Dokładnie,ja się stąd zmywam,pozostanę przy Neo Bux.

Alternatywa PayPal » Post #84

Sat Feb 11, 2017 01:40 in Polish

Czy Paytoo jest całkowicie bezpłatny tak jak PayPal? Gdzie można robić zakupy z Paytoo w necie? Na Ebay niestety nie da rady ;/

Alternatywa PayPal » Post #8

Wed Feb 08, 2017 21:34 in Polish

To jest jeszcze jakaś szansa na to że PayPal wróci?

Po ataku hakerskim » Post #54

Tue Sep 06, 2016 11:27 in Polish

U mnie dalej to samo 'Połączenie nie jest bezpieczne
Właściciel witryny www.clixsense.com niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.' na przeglądarce Chrom nie ma tego powiadomienia,ale reklamy tak samo nie ładują się poprawnie i nie zaliczają,czas mam dobrze ustawiony,z internetem zsynchronizowany,trzeba się będzie pożegnać z Clixsense,co jakiś czas będę sprawdzał czy usterka naprawiona może kiedyś w końcu się z tym uporają...

Po ataku hakerskim » Post #40

Mon Sep 05, 2016 23:14 in Polish

U mnie po kliknięciu w reklame pokazuje się taka wiadomość 'Połączenie nie jest bezpieczne

Właściciel witryny www.clixsense.com niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.' i nie zalicza mi reklamy po kliknięciu obrazka z kotem...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 18, 2019 17:16:10 EST