Please wait...
HomeForumPosts by bosegilias

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by bosegilias

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #343

Thu Mar 26, 2015 10:40 in Bulgarian

plam_ss wrote: xora molq za malko pomo6t zabix na edna zada4a za fakturite i nqma opraviq ujas xem migo prevejda

Колега , ( ако може така да те нарека)
1-во - Писането тук става на кирилица ... в 21 век сме , дори телефоните са с кирилица.
2-ро - Задължително е в български език поне , всяко изречение да стартира с главна буква.
3-то - *миго* се пише разделно *ми го* ...
Далеко съм от идеята да преподавам уроци по езикознание и правопис , но подпалих зверски като ти видях опитите за писане , КОЕТО НЕ ЗНАЧИ ДА СПРЕШ ДА ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ и тук и там и където и да е . Но за да ти отговорят , напиши го както всички .
Относно темата по която питаш мисля че има друг раздел наречен *Задачи* ... или нещо подобно беше , там потърси. Аз съм гола вода относно задачите , а и нямам толкова време .
С най-добри пожелания , със здраве и без лоши чувства ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2787

Wed Dec 03, 2014 02:31 in Bulgarian

marathon99 wrote: ot 1 mesec sum premium i njamam nishto ot Clixgrid, okolo 6 centa mi puska na den ot reklami, beshe napisano, che zadachkite shte se uvelichat dvojno kato vuznagrazdenie s premium, no ne, okaza se luza, njama smisul ot premium, a ako se vlozat pari, v naj-dobrija sluchaj da se izleze na pechalba s 1 do 5 dolara i za kvo ?

Account Type STANDARD Upgrade to PREMIUM and multiply your earnings!
My PTC Clicks today 10 total 5,724 earned $20.1340
My ClixGrid Clicks today 0 total 3,352 earned $1.45
My Completed Tasks today 0 total 18 earned $1.26
My Completed Offers today 0 total 225 earned $7.14
Earnings today $0.0217 yesterday $0.0567 total $173.9061
Movements payouts $164.45 fundings $21.30 purchases $26.10

Това е от 1 година премиум , като както се вижда не съм се напъвал нито на задачи нито на оферти с 21 активни реферала съм от 80 общо. Мисля че за тази ми *активност* няма какво повече да се желае , ако напъна на задачи крайният резултат ще е поне по 2 умножен
PS: До 1 седмица съм пак премиум :clixsense:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2686

Wed Sep 03, 2014 03:25 in Bulgarian

carrieand wrote: На мен от вчера едната от едноцентовите реклами не ми се зарежда като хората, при вас как е? Отварям я, но не ми излизат кучетата и котката, а направо си излиза въпросният сайт ...

При мен е така с въпросната реклама от седмица и нещо ... ако съм много бърз в ръцете намирам котката ,клик и ... после се скрива брояча - та все едно нищо . Тествах и с включен adblock и изключен - ефект 0 , даже по стечение на обстоятелствата преинсталирах - нищо .

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #340

Fri Aug 08, 2014 12:15 in Bulgarian

По-добре руснаците да ти спрат газа, отколкото германците да ти го пуснат. :lol:

Съвременна еврейска мъдрост

Ръководство/Информация за използване на ClixSense » Post #70

Tue Jul 08, 2014 01:06 in Bulgarian

vitarata666 wrote: здравеите,колеги и колежки,някои може ли да ми покаже,как се изтриват бисквитки?Просто никога досега не ми се е налагало,и не знам?

Изчистване на History в Google Chrome - YouTube

;)
Видеото не съм го правил аз , но мисля че е най- елементарното из мрежата , просто напиши в търсачката която ползуваш какво търсиш и .... воала.

Реферали » Post #898

Fri May 09, 2014 12:30 in Bulgarian

Не е тайна разбира се :) , 90% от рефералите са ми от пробукс-а останалото от неото , първите ти дават 10,000 клика за 13,60 с таксите ( принципно са 13.00 ) говорим за микро -5 сек и не чакаш 24 часа като в неото .. на момента 1 минута е много.

Реферали » Post #896

Fri May 09, 2014 07:36 in Bulgarian

riddle2000 wrote: Здравейте.Прочетох целия форум(реферали) и още други материали,но така и не разбрах как мога да привлека реферали от чужбина освен чрез платена реклама и онези сайтове в началото на темата(за които разбрах,че полза нямало).Моля,ако някои може да ми каже как да си привлека такива реферали да помогне?Пробвал съм и със спам през една от социалните мрежи,но резултат никакъв.Благодаря Ви и успех на всички.

Ами аз примерно отделям некви 20-30 долара на месец и ги наливам в реклама , последно време нещо не ми връзва много много , но упорито продължавам. Ще дам за пример че от 73 реферала са останали 50 активни - от тези 50 има 1 французин който ми е налял 54 долара и 400 реферала 2-ро ниво които от своя страна имат до сега 2 премиума , това за 3 месеца .. . (мечтая си и останалите 49 да са като него :D ) . Да се върнем на твоя въпрос , само с реклама може да се наберат реферали ( а дали ще са читави - ТОТО 2 първо теглене ) Това е само мое виждане и споделям , всеки си решава как да процедира.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2597

Wed Apr 30, 2014 02:54 in Bulgarian

vipopova wrote: Само аз ли, стана месец откакто съм рег. тук и имам на ден по 7-8 реклами макс за гледане /1 е по 0.01$ , другите са от малките/?

Account Type PREMIUM (Until 25 Nov 2014)
My PTC Clicks today 11 total 2,746 earned $9.6130
Та копи и пейст за да покажа че не си само ти ;) , просто идеята е да си развиеш акаунта (ако така мога да се изразя). Развиването на акаунта се състои в набиране на реферали , решаване на задачи , оферти, разцъкване на рекламите , постоянство и ... на финала биваме възнаградени за дейността си :)
Надявам се , не си се регнала с презумцията за бързо и лесно забогатяване ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2595

Tue Apr 29, 2014 04:47 in Bulgarian

eli-alex wrote: здравейте, със сигурност съм объркала темата, но нямам много време в момента за да видя къде точно да си постна въпроса :(
и аз съм една от многото търсещи някаква алтернативна работа докато си седя вкъщи с бебчето. регистрирах се тук преди доста време... не знам и аз колко месеца стават вече... сигурно са над 3. от регистрацията до днес съм влизала има, няма 4-5 пъти и за тези ми влизания от кликване на реклами имам точно 0.2060 долара, което за мен си значи към 20 цента? въпроса ми е по колко наистина може да се изкара от този сайт, ако да речем влизаш всеки ден и само кликаш на задачите, без да имаш реферали? трудно ми е да повярвам, че наистина може да се печели от подобно нещо... не го казвам за да обидя някой (да не се засегнете сега) просто съм се нагледала на много имами и мощеници и за това съм малко скептична. ще се радвам , ако някой се отзове на питането ми :) и съжалявам ако не съм уцелила темата

Ами , уважаема без реферали е малко хард ,НО не е невъзможно да си докараш нещо различно - примерно едни 30 долара месечно ( горе-доло) за целта трябва да наблегнеш сериозно на задачите и офертите които изискват време и познания към езика . Все пак няма нищо невъзможно на този свят , специално :clixsense: цепят мрака в тази сфера , не се отказвай , малко търпение , упоритост , и четене на форума ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2543

Fri Mar 21, 2014 16:13 in Bulgarian

val_76 wrote:
Dinchev2013 wrote:
val_76 wrote:
vihur88 wrote:
val_76 wrote: Имам един въпрос ! Как да харесам някои пост в форума ? Likes Given!!!

Здравей,

След като курсора на мишката ти е върху дадения пост, горе в дясно на поста имаш три бутона - Report Like/Thanks Quote.

Поздрави,
Иван

При мен се показва само един Quote

Мисля че имаше някакъв минимум за постовете преди да ти го даде.....

Благодаря!!!

Мммне , при мен се показа 2 месеца след регистрацията ( а може и вариантите да са 2 : 2 месеца или 10 поста ) . Наздраве

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2483

Fri Feb 21, 2014 10:33 in Bulgarian

Здрасти колега , едва ли някой ти е сърдит , просто задаваш въпрос и си си отговорил почти ... :) . Рекламата в неото е екстра , стига да не се застъпваш с някой друг , през 2 часа ги пускаш рекламките и вероятността примерно аз да цъкна на твоя реклама за разстояние от 12 часа - 6 пъти е 85% , което значи че малко си на загуба , аз лично бих ги пуснал на 2 х 50 000 (или 2 х 25 000 )едните в 16:00 часа , другите в 02:00 ... съответно да се лепнат и Хамериканци :shock: . Относно питането ти за спам , НЕ няма да се счита за спам , хубаво е рефералите ни да знаят че сме живи и сме активни . Надявам се март месец да те видя с поне 300 реф :thumbup: :clixsense:

Представете се. » Post #628

Tue Feb 04, 2014 01:10 in Bulgarian

Здравейте на всички , все се каня и настана време и аз да се представя. :)
Казвам се Цветан , родом от София ,бивш бакшиш- от 5 години гния в Испания ( няма да пиша автобиография , споко) :D :shock:

And my payments » Post #1

Sat Jan 25, 2014 06:12 in Payment Proofs

Плащания » Post #370

Sat Jan 25, 2014 06:05 in Bulgarian

Хайде и аз да се похваля , скромно :)

Screenshot by Lightshot

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2449

Sat Jan 25, 2014 04:36 in Bulgarian

valter123 wrote: здравейте момчета,искам да попитам понеже искам да направя реклама за немският сайт с многото ооооо-та
ще има ли накакъв проблем от страна на този сайт,понеже се опитах да направя от зеленият сайт и не ми позволиха понеже този сайт бил в техният черен списък,и не можело.Заради това питам да не би да има и тук проблем.

Точно преди 5 мин. мина реклама в неото на въпросните шваби

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2444

Fri Jan 24, 2014 14:15 in Bulgarian

Надявам се гледаме една и съща таблица , аз поне не видях при теб 7х0.1 и 5х0.001 . Принципно си прав ако не се напъваш са си 4 и .. 3,4,5 ...
Screenshot by Lightshot Това което мислиш , че ти отчита като *7х0.1 и 5х0.001* може да идва от реферали +

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2407

Sat Jan 18, 2014 05:49 in Bulgarian

Хм ... :) *тези* с не българските знамена също са българи и повярвай ми хич , ама грам дори , не се чувствам привилегирован ( като един от тях ) .Относно задачите все пак е нормално , едни имат време и желание , други не . . . и те така ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2393

Thu Jan 09, 2014 05:40 in Bulgarian

Здравей , valter ! Та цъкай смело , не се притеснявай , иска ти потвърждение преди процедурата , въпросните + поинтс - е реклама в adprize , за ъп се ползват поинтс от кликовете ти - 1 изгледана реклама = 1 поинтс , надявам се си чел част поне от форума , ако не си - Реферали | ClixSense Forum виж тук , колегите много нагледно са споделили опита си . Наздраве :)

пп: Дано не ни порежат че разискваме други сайтове , но предполагам какво ти е , и аз съм така ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2347

Sun Dec 22, 2013 05:27 in Bulgarian

saintbg wrote: Имам един реферал който се съсва да прави таскове на ден ми прави средно по 7$

Екстра , скоро да ги направиш 1001 такива ;) ... поне !
Весели празници на всички :)

ClixSense Оферти » Post #654

Wed Dec 04, 2013 11:49 in Bulgarian

Добър ден , утро , вечер .. кой как го завари , от 1 месец разцъквам ,оглеждам се кат гърмян заек , както и да е , нов съм това е идеята :) . По повод плащането на изгледано видео явно си е рибарска историята , а по повод самото намиране на видео при мен в 01:20 - 01:30 ( българско време ще дойде +1 час ) изкачат в Токенс 5-8 клипа , ако някой не е заспал по това време ... да цъка яко :) . Наздраве !
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2021 04:23:59 EST