Please wait...
HomeForumPosts by gentu

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gentu

ClixSense Оферти » Post #911

Sat May 10, 2014 17:09 in Bulgarian

Alcion wrote: Здравейте! Случайно попаднах на следната оферта Radio Loyalty ...доколкото разбирам трябва да се слуша радио и май има капча. Може ли малко повече инфо? Благодаря ви :)
-ами да ти кажа тази оферта не е като за теб , ти си по задачите , а това е за мързеливци и за цял ден се печелят по 4-6 стонки като трябва само да се следи за капча!!!Аз тъй като нямам нито задачи , нито други оферти тук , съм го пуснал и от както е тръгнало съм изкарал 1-2 кинта от това радио , което си е нищо , но си нямам друга работа и това си е нещо , защото от реклами само повече от 3-4 стонки на ден (ако си без звездочка) няма как да изкараш!!!
Така че прецени си сама дали си заслужава.

ClixSense Оферти » Post #903

Sat May 03, 2014 18:25 in Bulgarian

djglobe wrote: Бесцмислено е според мен да си губя времето с разни "оферти" и после да пращам тикети до n-та степен за да ми платят. Да си заврат "офертите" там където слънце не огрява. Предпочитам задачите- при тях го няма този проблем, макар и да ми ги дават по- рядко.

П.П. Благодаря ти все пак, че ми даде кураж. :thumbup: ;)
-не си заслужава за оферти под 5 стонки които са.За оферти от 10 стонки нагоре си заслужава , защото със задачи ще изгубиш повече време за да изкараш същите пари , а и задачите няма къде да ти избягат , след офертите ги почваш тях.

ClixSense Задачи » Post #1869

Sat May 03, 2014 18:14 in Bulgarian

riddle2000 wrote:
pilota861 wrote:
Аз няколко дни вече решавам от тях и не съм забелязала да има грешки. Успеваемостта ми е 100%. Виж да не би ти да бъркаш някъде.

Единствения вариант за грешка от моя страна е да бъркам,какво е статия и какво не.Имената със сигурност не ги бъркам.Ти по какво познаваш,че е статия или не,защото аз използвам преводача.Досега обаче винаги съм го използвал и не ме е подвеждал.Ако можеш помогни.Благодаря и много успехи
-то с името няма как да сгрешиш и няма нужда от преводач.Ползувай следният метод:
-на първият въпрос отговаряш с да и ти се показва името на автора
-отваряш линка и гледаш дали го има това име
-ако го има отговаряш и на втория въпрос с да и продължаваш нататък
-ако не го има обикновено не е статия и поправяш първият отговор на НЕ и пак продължаваш
-в някои случай това може и да е статия и преценяваш това по написаното от Alcion (но това са много редки изключения) , тогава отговаряш на втория въпрос с НЕ и продължаваш нататък.

ClixSense Оферти » Post #886

Sun Apr 27, 2014 07:22 in Bulgarian

jivko56 wrote: в SuperRewards за офертата на играта My Lands
как да изтегля и инсталирам като това е бралзерна игра моля за помощ
това е условието на играта
Play My Lands!
Cooperate with thousands of players in real time! Develop your city, trade, make alliances and start wars!
ClixCents awarded when you download, install and play the game.
No purchase required to receive 26 ClixCents
немога да разбера как да го направя мерси за помоща предварително
-нищо не теглиш , регистрираш се и играеш в браузера , това е !

ClixSense Оферти » Post #862

Wed Apr 23, 2014 14:12 in Bulgarian

angelhris wrote: Днес получих дългоочаквания отговор от MOTOMY -защо след като изгледам видеоклипа не ми го отчита и не ми се плаща,ето и отговора:
MATOMY, Apr 23 17:01:
-ти прочете ли това за МОТОМИ-то видео клипове:
Quote:
Watch 3 videos and earn 1 ClixCents

* If the number of videos available is less than 3 ,the views will be countable for future use and a token will be awarded once reaching 3 views

ClixSense Оферти » Post #858

Wed Apr 23, 2014 07:42 in Bulgarian

vihur88 wrote: Аз нямам никакви проблеми с тази оферта. През 30 минути излиза прозореца за въвеждане на надписа от изображението, а плащането до час-два... различно. :)
-то проблем няма , ама в началото правех по 8-10 стонки на ден , а сега едвам 4-5!!!

ClixSense Оферти » Post #856

Tue Apr 22, 2014 11:54 in Bulgarian

vihur88 wrote:
angelhris wrote: При мен все още го има радиото,но проблема с видео клиповете си остава същия-гледаш ги до края и не ти ги плащат, днес пак им писах и все още не са ми отговорили на нито един тикет,а вече станаха 4.Да видим дали ще го оправят или ще продължават да лъжат хората.

И при мен е отново на линия. ;)
-то че е на линия , на линия е , но нещо започна да "снася" през три часа , вместо както пише през два!И при вас ли е така?

ClixSense Задачи » Post #1816

Tue Apr 15, 2014 09:05 in Bulgarian

Интересно тогава защо в прото нямат проблеми а тука и в неото ги имат!??!

ClixSense Задачи » Post #1562

Tue Feb 11, 2014 15:14 in Bulgarian

frycladarken wrote: Здравейте... имам проблем със задачата с видеоклиповете - успях да я подкарам след много мъчения, но сега пък ми показва това:/ There is no work currently available in this task. / и то при положение че има повече от 2200 от тази задача.
Някой има ли подобен проблем? Дефакто аз направих само 1 задачка - и едва ли не всички други са свършили /т.е. започнати/... а ги виждам в списъка, проста като отворя задачата пише че няма повече...
Някой ако може да помогне ще се радвам!
-тази задача се изпълнява само по веднъж в даден момент от време от един потребител.След това може да се пусне отново за изпълнение и тогава ще ти даде да я изпълниш пак веднъж!!!

ClixSense Задачи » Post #1559

Mon Feb 10, 2014 17:14 in Bulgarian

hpanka wrote: Извинявам се ако повтарям въпроса, но нямам време да чета целия форум.
Ако някой знае как се решава задачата в u-tube нека сподели.
Инсталирах каквото трябва, но единия линк не ми е активен и не мога да продължа напред.
Някой има ли подобен проблем?
-пост #1489 by respekt » Sat Jan 18, 2014 16:47 и следващите няколко!!!

Daily Checklist Bonus » Post #420

Sat Feb 08, 2014 09:21 in Bulgarian

Ей , какви са тези офертички по кинта бре?Ти да не си си изчарджила картата за да направиш тези 4ри оферти за 3.40?Ако е така , какъв е смисъла на операцията?

Daily Checklist Bonus » Post #416

Sun Feb 02, 2014 18:38 in Bulgarian

lia1407 wrote: Хайде и аз да се отчета за тази година, че напоследък не ми остава време за задачки.

Успех на всички :thumbup:

-много ми е интересно дали би постнала шот на хисторито за тези 80 задачи от 02.02.14

ClixSense Задачи » Post #1524

Thu Jan 30, 2014 17:01 in Bulgarian

Iliana0703 wrote: И аз я направих и веднага ми я платиха.
-при мен също , добре че видях тука , защото си мислех че е старата и не я пусках!Платиха я веднага.
Да питам така за сведение , вие заигравате ли се с тези задачки по една стотинка дето са , има ли сми? :roll:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2436

Thu Jan 23, 2014 08:19 in Bulgarian

ofeliq_asgr wrote: Кaкво е ID? Как да внимавам при влизането? Да изчистя биксвиткити ли?
-ето това е:Screenshot by Lightshot

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2431

Wed Jan 22, 2014 17:33 in Bulgarian

ofeliq_asgr wrote: Да. Точно за това ми е странно, явно съм голям карък.
-той акаунта може и да ти е еднакъв (това според мен е грешката ти) но имаш различно ID за различните РТС платформи в CrowdFlower!
Дори и да си с различни , ако не внимаваш при влизането , пак може да те прихване и да ти присвои ID-тата към един
от акаунтите , като ползува бисквитките от браузъра!И тъй като тази работа се върши от робот , можеш да очакваш да те баннат и на другото място след време като попаднеш във филтъра!!!

ClixSense Задачи » Post #1495

Mon Jan 20, 2014 04:59 in Bulgarian

Потвърждавам и при мен стана с хром-а най накрая!(след търсенето в бинг-а , търсите линка директно в подпрозорец на YouTube)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2406

Sat Jan 18, 2014 05:39 in Bulgarian

buldan75 wrote: Ей, gentu някои се справяме по-бързичко със задачите.. ;)

Ще споделя, че съм привърженик на снукъра и там, където имам изпълнени най-много задачи гледах и "Masters" по телевизията :lol:
-гледай сега какво , аз тези с не българските знамена не ги коментирам , защото ги слагам в друга категория (привилегировани)!Така че дайте да си гледаме само в нашата си колибка "какво е стършел свършил". :roll:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2403

Fri Jan 17, 2014 17:53 in Bulgarian

dekata16 wrote:
pilota861 wrote: Имам малко момиченце и затова времето пред лаптопа ми е ограничено. Занимавам се горе-долу по 2 часа на ден, като си избирам по-лесни задачи, които ми отнемат по 2-3 до максимум 5-6 мин. Надявам се в бъдеще да съм по-свободна и да се занимавам сериозно с програмата

Това ми хареса :clap: давай все така,ние сме с теб.Успех през годината и не се давай. :thumbup:
-и какво точно ти харесва?Това че печелят по 0.25 - 0.35 кинти на час ли?За мен това не е добър резултат , само си губят времето за цъкане!!Може да направят по добра стратегия за РТС!!!

ClixSense Задачи » Post #1487

Fri Jan 17, 2014 17:44 in Bulgarian

buldan75 wrote: @allkata Забелязал съм, че "N/A" в случая работи прекрасно :lol: .Успех
-това ти беше в повече!!!!

ClixSense Задачи » Post #1477

Thu Jan 16, 2014 15:08 in Bulgarian

buldan75 wrote: Има някакво объркване с тази опция на SuperRewards, така че си мисля, че "Tasks" ще бъдат премахнати от тяхната стена, като възможност.
-че то същата въпросна оферта си я има и в задачите , там е 7 цента а не 6 , и положението е същото!Проблема явно е в рекламодателя или нещо подобно а не в SR!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 22:03:53 EST