Please wait...
HomeForumPosts by fbabke

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fbabke

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #227

Fri Mar 11, 2016 09:12 in Turkish

nesrin1961 wrote:
fbabke wrote: önceden ödeme gününde ödeme istediğimde birkaç güne geliyordu.10 gün önce ödeme istedim hala beklemede.

sitede bir sıkıntı var gibi ama hayırlısı bakalım!

aynen benimde 10gün oldu heralde süreleri uzattılar 15 gün yaptılar diye duydum.ama ödemeyi kesin yaparlar sıkıntı olmaz.

12. günde ödemem geldi teşekkürler clixsense

28 Feb 2016 17:25 EST Withdrawal Paypal To: a...@hotmail.com Complete $0.34 -$17.0000

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #222

Mon Mar 07, 2016 05:32 in Turkish

önceden ödeme gününde ödeme istediğimde birkaç güne geliyordu.10 gün önce ödeme istedim hala beklemede.

sitede bir sıkıntı var gibi ama hayırlısı bakalım!

Yeni Ödeme Zamanları ve Üyelik Komisyonları » Post #35

Mon Dec 14, 2015 12:15 in Turkish

3 gün içinde ödemem geldi.teşekkürler

GRİD KAZANÇLARİ » Post #161

Sat Sep 26, 2015 11:48 in Turkish

kefe95 wrote:
moneymakingways wrote:
clickist wrote: Bence bu çok aptalca bir sistem, senden günde beleşe 30 tık alıyor ve dilerse beş altı ay bile çıkmayabilir. Beleşe çalışmış oluyoruz. :)

Zorluyorlar mı sizi?
Sistem hakkında bilginiz yok dolayısıyla gereksiz yakıştırmalarda bulunmayın.

Clixgrid, bizim gibi reklam veren kullanıcılar ve bu reklamlara "ilgi gösteren" diğer kullanıcılar aracılığıyla işleyen bir sistemdir. Ben ne kadar reklam verirsem, sizlere o kadar çok ödül çıkar. Siz ne kadar ilgi gösterirseniz, ben de o kadar çok reklam veririm, vs. vs.

Çok haklı, kimse sizi zorlamıyor tıklamayın kazanma şansınızda olmasın tercih sizin çok adil bir uygulama,başka sitelerde de tıklayan biri olarak clixsense i bu alanda tek geçerim.bence de gereksiz yakıştırma olmuş. :roll:

zorlayan yok ama kazandıklarının bi kısmını bize verseler hiç fena olmaz yani...

GRİD KAZANÇLARİ » Post #158

Fri Sep 25, 2015 12:06 in Turkish

tıkla tıkla bi kuruş yok henüz belki yarın şansım döner

hala siftah yok...
yok aga kafayı yicem 60 tıkta bi cent bile çıkmıyor.izlediğimiz reklamlardan para kazanmıyorlarmı da bu kadar hasis davranıyorlar?

Clixsense Yardım » Post #1290

Thu Sep 24, 2015 23:39 in Turkish

bugün reklam tıklayınca sayfa Please wait a moment yazısı çıkıp donup kalıyor.bu sorun sadece bende mi.yoksa başka kimsede böyle bir şey oluyor mu?

edit
şimdi düzeldi.

Premium üyeliğin avantajları nedir? » Post #4

Sat Sep 19, 2015 02:23 in Turkish

30$ verdim 2 yıllık premium yaptırdım.şimdiye kadar aldığım ödemelerin üzerine biraz daha ekleyip geri vermiş oldum.bakalım ne olacak.
hayırlı olur umarım.

Task/Offer (Son Durum) » Post #11214

Tue Aug 25, 2015 01:08 in Turkish

opinon world knorr anketi var 27 yaş kadın üni mezunu deyip 20 dakika kadar sürdü.

0 level task » Post #8

Wed Aug 19, 2015 06:22 in Turkish

geçen ay level 2 oldum.3-4 task yaptım.15 gün tatile gidince giremedim.yine 0 levele düşmüşüm.yine hiç task yok.

bu olayı çözemedim gitti.

Task/Offer (Son Durum) » Post #10282

Sat Jul 25, 2015 11:21 in Turkish

ardaozbilek wrote: 2 ankettende atıldım.
1-) 1.50 dolar olan çikolata ve dondurmayla ilgili. Kadın 1985 yaptım girdim. Devamında 1-5'e kadar olan cevaplarda atıldım hangi cevabım yüzünden atıldım fikrim yok.
2-) 0.56 dolar olan ankette Audi seçtim sadece atıldım.

1.50 lik cint anketinden 8. aşamaya kadar geldim.beslenme tercihlerini sorduğu bölümde atıldım.diyet yaparmısın,dondurma severmisin,yemek yapmayı ne derece seversin,doğal yiyeceklerin fiyatları ve beslenmene ne derece dikkat edersin gibi sorular vardı.

bu anketlerden anladığım tüm sorulara kendinize göre doğru yanıtlar verdiğinizde atılıyorsunuz.sorularda hep nabza göre şerbet vermek gerekiyor gibi.

Task/Offer (Son Durum) » Post #9921

Sun Jul 12, 2015 02:09 in Turkish

capaxa wrote: 745465
Find And Correct Business Information In Turkey

Türkiye de yaşan biri olarka %0 expelled oluyorsam yabancılar napacak acaba..
Bu kadar dandik task görmedim..
Bu taskın yabancısnı %100 le yaparken kendi ülkemizdekini yapamıyoruz.. ne desem bilemedim..

bende aynen % 0 ile tamamladım.örnk eskişehir anadolu üni state eskişehir yazmış no işaretleyip türkiye yazdım.yanlış dedi.eskişehir ne zaman devlet oldu.
4 şirket var her soruda bir cevap seçeneği yanlış olarak belirtiliyor.hatalı bir görev.kesinlikle uzak durmak gerek.

Task/Offer (Son Durum) » Post #9863

Fri Jul 10, 2015 09:24 in Turkish

LaHiguera wrote: Akvaryum anketinden para alamayan varsa surveys kısmındaki profilde güncelleme var onu yaptıktan sonra para geldi bilginize. O güncelleme ile alakası varmı bilmiyorum. Sadece onu yaptıktan sonra para geldi. Zamanlama manidardır belkide ;)

sea life akvaryum anketini bende tamamladım güncellemede yaptım ama hala para gelmedi.bitiş sayfasının fotosunu aldım.nereden nasıl itiraz edebilirim.

Task/Offer (Son Durum) » Post #8223

Sat Jun 06, 2015 06:04 in Turkish

task sonunda böyle bir yazı çıkıp görev parasını vermiyor.neden ki! anlamadım gitti.

You have done the maximum amount of work on this job.
This job restricts the total amount of work that can be done by a single worker. You've reached that limit.

Task/Offer (Son Durum) » Post #7439

Fri May 22, 2015 06:48 in Turkish

ne task geliyo nede anketler kabul ediyor.2 soru soruyor sonra we're sori.bu ne sori anlamadım gitti.

Task/Offer (Son Durum) » Post #5970

Sun Apr 19, 2015 01:58 in Turkish

hangi task yapmaya çalışsam %30 la atıyor.çok saçma daha siftahım yok.boşa uğraş
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:14:31 EST