Please wait...
HomeForumPosts by kefe95

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by kefe95

ÖDEME ALAMADIM » Post #6

Sat May 28, 2016 01:22 in Turkish

task ve offers yaparsan günde 5-7 dolar kazanmak bu sitede çoçuk oyuncagı gibi,offer da var clickgrid i de unutma az veriyor ama veriyor neticede,ayda 100-150$ kazanabilirsin bu söylediklerimden,ödemeleride çok saglam bu sitenin. :roll:

çince görev » Post #4

Tue May 17, 2016 22:42 in Turkish

kefe95 wrote: 必須事先學習中國
:D

çince görev » Post #3

Tue May 17, 2016 22:40 in Turkish

必須事先學習中國

GRİD KAZANÇLARİ » Post #249

Tue Dec 15, 2015 22:51 in Turkish

grid kazançları yok herhalde ya da kimse açıklamıyor. :o konu çok gerilerde kalmış. :D

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #116

Fri Oct 16, 2015 06:58 in Turkish

safakge wrote: Merhaba

hesabımda birikeni çekmek istedim, bugün için bekliyordum.sonra vazgeçtim.Sormak istediğim, önce ödeme talep ettiğimizde kesilen fee de, ödeme gönderilmeden önce, para istemeyi iptal ettiğimizde hesaba iade oluyor mu yoksa o her türlü kesiliyor mu (bir nevi masraf olarak).

tümü iade olur

clixsense 8 dolar kazanmak » Post #8

Mon Oct 05, 2015 21:25 in Turkish

karasakal13 wrote: evet arkadaşlar
clixsense sitesinden 8 doları kazanmak
ortalama kaç ayı buluyor?

bazen 1 gün en fazla 3 gün içinde kazanabilirsin,task,offers ve surveys en çok kazamdıranlar diğerlerini de boş geçme derim. :thumbup: :thumbup:

Clixsense Yardım » Post #1307

Sat Oct 03, 2015 21:28 in Turkish

aysegulftn wrote: Merhaba, çok acil birşey danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Benim account umdaki para şu an eksiye düşmüş ve neden olduğunu anlamış değilim. borçlumu çıkacağım bir de siteye şimdi ? lütfen yardımınızı bekliyorum.. teşekkür ederim..

Evet malesef borçlu durumdasın,fef.lerin ototmatik yenilenmesinden kaynaklanıyordur.otomatik yenilemeyi kaldırabilirsin istersen.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #162

Sun Sep 27, 2015 21:27 in Turkish

fbabke wrote:
kefe95 wrote:
moneymakingways wrote:
clickist wrote: Bence bu çok aptalca bir sistem, senden günde beleşe 30 tık alıyor ve dilerse beş altı ay bile çıkmayabilir. Beleşe çalışmış oluyoruz. :)

Zorluyorlar mı sizi?
Sistem hakkında bilginiz yok dolayısıyla gereksiz yakıştırmalarda bulunmayın.

Clixgrid, bizim gibi reklam veren kullanıcılar ve bu reklamlara "ilgi gösteren" diğer kullanıcılar aracılığıyla işleyen bir sistemdir. Ben ne kadar reklam verirsem, sizlere o kadar çok ödül çıkar. Siz ne kadar ilgi gösterirseniz, ben de o kadar çok reklam veririm, vs. vs.

Çok haklı, kimse sizi zorlamıyor tıklamayın kazanma şansınızda olmasın tercih sizin çok adil bir uygulama,başka sitelerde de tıklayan biri olarak clixsense i bu alanda tek geçerim.bence de gereksiz yakıştırma olmuş. :roll:

zorlayan yok ama kazandıklarının bi kısmını bize verseler hiç fena olmaz yani...

Kazananlar açıklanıyor bakabilirsin zaman zaman benim ismimide görebilirsin :lol:
yapacak daha iyi bir işin olmadıgı zamanlar tıkla bence, ben öyle yapıyor bazen kazanıyorum. hani bir laf vardır bilet almazsan piyango kazanma şansın hiç olmazmış onun gibi düşün.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #159

Fri Sep 25, 2015 22:12 in Turkish

moneymakingways wrote:
clickist wrote: Bence bu çok aptalca bir sistem, senden günde beleşe 30 tık alıyor ve dilerse beş altı ay bile çıkmayabilir. Beleşe çalışmış oluyoruz. :)

Zorluyorlar mı sizi?
Sistem hakkında bilginiz yok dolayısıyla gereksiz yakıştırmalarda bulunmayın.

Clixgrid, bizim gibi reklam veren kullanıcılar ve bu reklamlara "ilgi gösteren" diğer kullanıcılar aracılığıyla işleyen bir sistemdir. Ben ne kadar reklam verirsem, sizlere o kadar çok ödül çıkar. Siz ne kadar ilgi gösterirseniz, ben de o kadar çok reklam veririm, vs. vs.

Çok haklı, kimse sizi zorlamıyor tıklamayın kazanma şansınızda olmasın tercih sizin çok adil bir uygulama,başka sitelerde de tıklayan biri olarak clixsense i bu alanda tek geçerim.bence de gereksiz yakıştırma olmuş. :roll:

Clixsense Yardım » Post #1285

Wed Sep 23, 2015 21:38 in Turkish

Turkuaz24 wrote: Ad credit balance ta puan birikmesi için ne yapmamız gerek ??

Satın alabilirsin,bildiğim başka bir yolu yok. Kazandıklarınla ya da daha çok kazanabilmek için önce yatırım yapmak için satın alman gerekir.
Sign In - ClixSense

Clixsense Yardım » Post #1283

Tue Sep 22, 2015 21:44 in Turkish

denizinday wrote: Arkadaslar merhaba;

Clixsense de daha yeniyim. Ad Credits Balance'da 2000 kredim var.Bu kredimi nasıl kullanacağım, ne işe yaradığı ve bana nasıl bir getirisi oduğu konusunda yardımlarınızı beklemekteyim.Özellikle sitenin reklam tıklama ve anketlere katılma dışındaki diğer görevleri ve püf noktalarını açıklayan bir bilgi varmı?

Reklam kredin bu, kredinle kendi reklamını yapıp bununla yeni ptc reklamı yapabilirsin, reklam sayesinde de bir çok yeni referal kazanır bunların kazançlarından komisyon alabilirsin.

Turkuaz24 wrote: Surveys hata veriyor neden hep böle ??

zaman zaman böyle oluyor,düzelir,sen denemeye devam et.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #157

Sun Sep 20, 2015 23:19 in Turkish

deno123 wrote: Nazar değdi galiba her gün düzenli 30 clik yapıyorum tıık yok:((

Arada gelsin yahu. Heyecan oluyordu:)

Uzun zamandır kimseden ses çıkmamış,kazananlar nazardan mı korkuyor,yoksa kimseye bir şey çıkmıyor mu bu aralar. :D :?:

PARA KAZANAMIYORUM » Post #5

Sun Sep 13, 2015 22:18 in Turkish

Erensan wrote: lan hiç bir yolu yok 3.5 dolarda kaldım anket desen hiç yok reklam tıklasak 0.00001 parra geliyor lanet olsun heves ettim o kadar bu nedir ya task yapsak onada level yok

Biraz sabır biraz da emekle kazanabilirsin 3,5 dolar bu ay yapmışsan gelecek ay daha fazla yapmanın yolunu aramalısın,sitede bir çok imkan var diğerlerini kullanmaya çalış, kazananlar var hemde oldukça fazla,ref. yap, ayda 40-50 dolar yapmak çok zor değil.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #143

Fri Sep 04, 2015 21:49 in Turkish

bu ara kazananlar çok azaldı gibi.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #136

Sun Aug 30, 2015 21:55 in Turkish

mess38 wrote: 0.10 $ paylaşmiyorum :D artik bu nedir 0.10 fln peh peh :thumbdown:

Tebrikler, bize uzun zamandır sadece nasihat var. Kıymetini bil. :lol:

GRİD KAZANÇLARİ » Post #129

Thu Aug 27, 2015 22:51 in Turkish

Kazananları tebrik ederim uzun zamandır bir şey kazanamadık bizim işler çok kötü bu aralar.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #70

Sun Jul 19, 2015 13:53 in Turkish

inwades wrote: daha grid tıklamıcam bıse cıkmıyo :?

bende aynı düşüncedeyim,çıkanları tebrik ederim bol şanslar.

GRİD KAZANÇLARİ » Post #68

Sat Jul 18, 2015 21:40 in Turkish

Bu günkü kazandıgım. Herkese bol şans.

Task/Offer (Son Durum) » Post #10060

Thu Jul 16, 2015 08:08 in Turkish

EFSANE94 wrote:
duroo90 wrote:
EFSANE94 wrote: Arkadaşlar kolay level 1 taski var mı bildiğiniz

752507 fena değil arkadaşım videolar cinsel içerik ya da şiddet içeriyor mu diye bakacaksın... Açıklamalardan anlıyorsun az çok, ben 10 tane yaptım ama daha fazla yapabilirdim, ilk taskta tam anlayamadığım için %70 yaptım orda kaybettim :((

valla %72 başarı yüzdem dün level 1 yaptılar bugün level 0 şaka bir durum var halbuki iş listeme işlenmiş &100 lük 4 tanede iş var nasıl oluyor anlamış değilim teşekkürler yinede

Farklı iş konularıdır,her birinin başarı yüzdeleri farklı o yüzden öyle görünür.
723701
Enter The Hours Of Operation For Businesses In Turkey
kolay bir task özellikle Türkiye ile ilgili olduğu için. $.0.08 veriyor sabahtan beri 30 tane yaptım.hiç yoktan iyidir.Özellikle acemi arkadaşlara öneririm.

ANKETLER BENİ BEĞENMİYOR...mu? :D » Post #28

Mon Jul 13, 2015 10:40 in Turkish

teocan wrote: bana da geliyor ama ya ilk başta ya da 3-4 adım sonra kapanıyor anlamadım gittiii...

Cint ve Opinion Surveys genelde anketi yarısına kadar yaptırıyor sonra uygun değilsiniz diye atıyor, bende bugün Opinion Surveys de sigorta şirketleri ile ilgili yarım saat anket yaptım sonra uygun değilsiniz dedi,sanırım ya istediği cevapları alamadıgında atıyor ya da zaten anketi tamamlıyor paranın üstüne yatıyor başka bir seçenek aklıma gelmiyor en az 30-35 soruyu cevapladım sonra atıldım.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 15, 2021 05:03:17 EST