Please wait...
HomeForumPosts by PhxMember

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by PhxMember

ClixSense Оферти » Post #998

Fri Jan 02, 2015 19:14 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Къде по-точно? Защото реших 3-4, а ми платиха само 0.02$... Нещо не виждам съппорта?!

gari211 wrote: На мен ми платиха само 2 цента-ако става дума за офертата за качване на снимка на храна за реклама на нек'ви турски авиолинии :?

Пишете на съпорта тук, в ClixSense, като прикачите снимка със изпълнената оферта или снимка от акаунта ви в Persona.ly и веднага ще оправят проблема :)

Daily Checklist Bonus » Post #681

Tue Dec 30, 2014 20:00 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Благодарско много!!! Но тази последната редовно не ми зарежда логотата на отговорите и няма как да отговарям... :(

Аз маркирам на всеки въпрос всички отговори и странно, но ми ги приема.

Daily Checklist Bonus » Post #665

Fri Dec 26, 2014 17:56 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Аз пък все си записвам тези задачи, които казвате, но НИКОГА не ме пуска до тях :thumbdown: :? :?

Настрой си auto refresh-а на 3 секунди и опитай пак! :)

ClixSense Задачи » Post #2445

Fri Dec 26, 2014 17:50 in Bulgarian

nekromans wrote: Добре ще е дано само да продължат да палащат

Ако говориш за ClixSense, няма как толкова успешна програма да спре да плаща. :)

Плащания » Post #471

Fri Dec 26, 2014 17:49 in Bulgarian

@tano079 рекламите, които са извън сайта са за целия свят, затова след вход рекламите са по-малко.
Честито за плащането! :thumbup:

ClixSense Задачи » Post #2443

Thu Dec 25, 2014 12:11 in Bulgarian

borodin4o wrote: Ей хора не се мъчете толкова с тези задачки! Парите не са там , търсете "Surveys" бутона както бях писал по-рано . Не знам при вас как е , но при мен има такива които стигат и до $6 всяко. Най-разпространените са между $0.50 до $0.85 за около 10 минути.Бихте ли ги направили тези пари за това време само от задачки?

В България има 1 единствено проучване, което е 85 цента и почти никога не разрешава да го правиш. Поне при мен.

Daily Checklist Bonus » Post #659

Wed Dec 24, 2014 22:20 in Bulgarian

Благодарение на manuelmcm и около 1 час свободно време:

Daily Checklist Bonus » Post #653

Tue Dec 23, 2014 21:49 in Bulgarian

Най-накрая от доста време успях..

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2806

Mon Dec 22, 2014 16:15 in Bulgarian

maghhh wrote: Здравете! Весели празници на всички! Сега като ще пътувам за дълго на друго място, дали няма да ме блокнат, ако влизам в сайта. Щот там някъде пише да ползваме един и същ IP. Нали ... хъм... дала съм цели 17 $ все пак :)

FAQ wrote:Can I access my account from different locations?
Yes. We do not mind if you access your account from home, work, the Library, friends house, internet cafe etc. Accessing your account from a different IP address does not put your account in any danger of being closed or suspended.

Това е цитат от често задаваните въпроси. И все пак пиши на съпорта. Мисля, че трябва да ти променят флага за това време, през което няма да си в България.
Весели празници! :)

ClixSense Оферти » Post #984

Mon Dec 22, 2014 13:49 in Bulgarian

На мен ми излиза същото. Проблема не е в нас вероятно.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2803

Sun Dec 21, 2014 20:51 in Bulgarian

davinchiiii wrote: един ъпгреид и правя повече кликове това ли е начинат в саита?

Директни реферали, собствени кликове, задачи, оферти, проучвания и др. Прочети тук:
Ръководство/Информация за използване на ClixSense | ClixSense Forum
и тук: How do I earn money with ClixSense?

ClixSense Задачи » Post #2436

Sun Dec 21, 2014 20:48 in Bulgarian

kras4o7975 wrote: Опитах над 10 пъти и нищо не става :(

Ако си абсолютно сигурен, че правиш всичко както трябва, но не става им пиши на help @ rainforestqa точка com или tester @ rainforestqa точка com.

Daily Checklist Bonus » Post #650

Sun Dec 21, 2014 11:11 in Bulgarian

@marmeladova Благодаря много за информация и за да сме "квит" ето една лесна задача и от мен: 663126 :)

Плащания » Post #468

Sat Dec 20, 2014 18:06 in Bulgarian

riddle2000 wrote: Здравейте.Току що направих първия си трансфер на средства,но все още не ги виждам в paypal account-a си.Срещу преведената ми сума в самия сайт(clixsence) пише че се изчаква.Интересува ме след колко време ще ги видя парите си в моя paypal account.Притесняваме дали това изчакване е нормално,a и срещу баланса ми вече пише 0.00$.В зеления сайт ми ги преведоха на минутата.Благодаря на всички Ви.

Парите се изплащат всеки понеделник и петък, следователно ще си получиш парите в понеделник.

Daily Checklist Bonus » Post #646

Tue Dec 16, 2014 18:19 in Bulgarian

@marmeladova би ли ми казала кои задачи решава на 15, когато си направила 160 задачи? Просто, защото аз и 10 едва успявам да направя напоследък..

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #349

Sun Dec 07, 2014 15:45 in Bulgarian

Реферали » Post #949

Sun Dec 07, 2014 13:07 in Bulgarian

gari211 wrote: Как общувате с рефералите си?
Извинявам се,ако въпросът вече е дискутиран,но не ми остава време да изчета всичко.Стандартното съобщение не ми се вижда достатъчно,аз лично видях това на моя спонсор дни след като се регистрирах :)
Пуснах първата си рекламка за 5$,просто за проба.Извадих късмет с цели 3-ма - един от Пакистан,един от Йемен и един сънародник.Ми арабчетата втори ден кликат здраво,нашия вчера 5 клика като се регна и до там...Английският ми е на ниво гугъл преводач,та надали бих могла да вдъхновя чужденците,но поне с нашия бих могла да поговоря,ако знаех как :)

Моите реферали са хора, които познавам с изключение на 3-ма чужденци добити с реклама от $10 в необъкс. А щом са хора, които познавам винаги мога да ги намеря. До някаква степен така мога и да ги мотивирам.

Реферали » Post #946

Sun Nov 23, 2014 04:09 in Bulgarian

Моят начин за реклама - показвам мое плащане на някой и той сам иска да разбере как точно съм получил пари от сайт. След това му обяснявам всичко, но реално, без да преувеличавам и ако се съгласи му обяснявам подробно как да прави всичко. Важно е да имам връзка с него, за да може ако има проблем с нещо да ме попита, или ако се е отказал поради някаква причина да се опитам да го разобедя. :)

Daily Checklist Bonus » Post #637

Wed Nov 19, 2014 14:41 in Bulgarian

Нямам снимка от чеклиста, но в историята може да се види. Не е толкова много, но като за толкова малко задачи.. :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2773

Fri Nov 14, 2014 16:44 in Bulgarian

CarrieBradshaw wrote: Какви са промените със сайта?

Аз виждам единствено малки промени в дизайна.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2019 08:48:43 EST