Please wait...
HomeForumPosts by al1968

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by al1968

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1867

Fri May 31, 2013 16:38 in Bulgarian

boreto wrote: Благодаря много!:) al1968

Нещо не се сещам за какво благодариш, но.... нали съм от " нежната част" - приемам благодарности! А сега сериозно- тука сме,за да си помагаме и да се подкрепяме! Така мисля аз!

ClixSense Задачи » Post #808

Fri May 31, 2013 06:08 in Bulgarian

За всички,които искат да правят френските задачи, давам жокер за теста / както обещах!/

първо кликнете там, където думата "е" завършва на Т. На втория въпрос кликнете на числото.по-голямо от две, на третия въпрос бъдете първи, а на края повторете отговора на първия въпрос.Или ...нека да изглеждат отговорите ви така- двадесет и трети декември- с римски цифри, разбира се!
Надявам се да съм ви била полезна! Успех!

ClixSense Задачи » Post #805

Thu May 30, 2013 17:44 in Bulgarian

respekt wrote:
al1968 wrote:
paula2012 wrote: Интересни задачи са пуснали. Търсим сертификатите или пола на даден човек, но никъде не пише името на човека. Е как да стане?

Ако не намираш името на дадения човек,логичния отговор е НЕ .Все пак порови се и потърси, и провери преди да отговориш,защото в кликса % пада много бързо! А в тази задача с определяне на пола е важно / дори когато си намерил името / дали преди него има " мистър,мис," и т.н. Иначе ще ти го отчете като грешка!Успех!

Аз вчера правих тая задача и като цяло само гледах имената които ми бяха дали. Док. почти не съм ги отварял само на китайските имена. А за paula не знам къде може да е проблема аз си имах имена вчера, само на едно място имаше някакви иероглифи или нещо такова дето не можеше да се разчете и писах че не мога да разбера какъв пол е.

ПС1: А днес най-хубава беше тая задачка с сравняването на въпросите за по 1 мин. се правеше един таск. :)

ПС2: а за помощ на колегите японските задачки отговора на единствения въпрос е по дългия отговор от двата. ;)

ето един пример за перфектен жокер по български! И без да нарушаваме правилата!!!! :P

ClixSense Задачи » Post #803

Thu May 30, 2013 15:46 in Bulgarian

paula2012 wrote: Интересни задачи са пуснали. Търсим сертификатите или пола на даден човек, но никъде не пише името на човека. Е как да стане?

Ако не намираш името на дадения човек,логичния отговор е НЕ .Все пак порови се и потърси, и провери преди да отговориш,защото в кликса % пада много бързо! А в тази задача с определяне на пола е важно / дори когато си намерил името / дали преди него има " мистър,мис," и т.н. Иначе ще ти го отчете като грешка!Успех!

ClixSense Задачи » Post #800

Thu May 30, 2013 14:07 in Bulgarian

shuta999 wrote:
al1968 wrote: Определено не е позволено,но има доста начини за да си подадеме жокер! Поляците го правят непрекъснато! Аз лижно подадох жокер за италианската задача,защото там нещата опираха до граматика.В испанската положението е същото.Но...ако се замислите-има начин и трябва да си помагаме!И не винаги се получава с размяна на местата на надписите-пробвах го!Особено когато е до граматика и членуване на родове!

Аз лично в италианската задача точно с размяна на местата в преводача открих верният отговор, но това не е толкова важно в момента.
al1968 дай ни някакъв пример как да си даваме джокери без да нарушаваме правилата на сайта ...... мисля че доста хора биха имали полза от едно рамо ......

Конкретен отгоеор не мога да дам,но...за италиянската пуснах такъв "жокер" : "...отговора на първия въпрос е този, дето ударението на буквата "е" е в ляво..."Поляците пишат така:"...първо напишете по-голямото от две, а после кликнете на по-малкото от четири..."/ пример давам,разбира се!/ Но след като можем да обясняваме как трябва да даваме правилен отговор на задачите /видях такова нещо в другите теми /, то си мисля,че "жокер" за езиковия тест е най-малкия ни проблем!И нали затова е този форум, все пак! Успех на всички! Аз лично обещавам, че за всяка задача с езиков тест, която съм минала, ще пускам " жокери" !

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1859

Thu May 30, 2013 07:19 in Bulgarian

boreto wrote: Благодаря:)и аз мисля,че този път съм попаднала на правилното място... но малко ще ми е трудничко докато схвана тези задачки...!

Не са трудни задачите-просто трябва малко повече търпение! Съветвам те- преведи си /чрез преводача/ упътването / не винаги е добре обяснено,но помага/ а след това разгледай примерите. И после пробвай първата задача, като ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си преведи отговорите. И ще ти стане ясно какво трябва да правиш.А като схванеш задачата на английски/ например! / след това ще можеш спокойно да я правиш на немски,испански или италиански.А ако не се чувстваш сигурна-винаги можеш да прекъснеш, като клкнеш на Guve up. Ние,българите, сме много упорити! Успех!

Системата работи бавно, изчезват ads » Post #7

Thu May 30, 2013 06:46 in Bulgarian

respekt wrote:
al1968 wrote:
respekt wrote: Ако имаш adblock го изключи, може от това да ти е проблема.

Аз имам подобен проблем в един друг РТС сайт-там работя с Мозила.Бихте ли ми обяснили какво е това adblock и къде да го търся,за да проверя дали това не е проблем при мен. Учудващо е,че в другите сайтове влизам и отварям спокойно рекламите,само в този въпросния, не мога! Благодаря ви предварително за помощта!

adblock е add-on за мозила и трябва ти да го качиш, че да действа. Провери в tools/add-ons/extensions и add-ona се казва Adblock plus.

Благодаря за отговора,но по принцип не съм качвала нищо допълнително към Мозила.Явно проблена е някъде на друго място.Те в същност правеха нещо по сървъра си преди 4-5 дни.Ще изчакам още малко и тогава ще ида на "доктор" :lol:
Днес след логване във въпросния сайт ми се появи това:

Тази страница (xxxxxx) в момента е неактивен. Въпреки това, защото сайтът използва CloudFlare винаги Online ™ технология, можете да продължите да сърфирате моментна снимка на сайта. Ние ще продължите да следите във фонов режим и, веднага след като на сайта се върне, вие автоматично ще бъде връчен на живо версия. Винаги Online ™ се захранва от CloudFlare

Затова си мисля,че проблема не е в моя компютър. Все пак- благодаря!

Системата работи бавно, изчезват ads » Post #5

Thu May 30, 2013 05:29 in Bulgarian

respekt wrote: Ако имаш adblock го изключи, може от това да ти е проблема.

Аз имам подобен проблем в един друг РТС сайт-там работя с Мозила.Бихте ли ми обяснили какво е това adblock и къде да го търся,за да проверя дали това не е проблем при мен. Учудващо е,че в другите сайтове влизам и отварям спокойно рекламите,само в този въпросния, не мога! Благодаря ви предварително за помощта!

ClixSense Задачи » Post #798

Thu May 30, 2013 04:16 in Bulgarian

shuta999 wrote: emo02 по-добре използвай преводачът на Гугъл като размениш местата на надписите ...... защото наистина не знам дали е позволено това ......

Определено не е позволено,но има доста начини за да си подадеме жокер! Поляците го правят непрекъснато! Аз лижно подадох жокер за италианската задача,защото там нещата опираха до граматика.В испанската положението е същото.Но...ако се замислите-има начин и трябва да си помагаме!И не винаги се получава с размяна на местата на надписите-пробвах го!Особено когато е до граматика и членуване на родове!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1853

Wed May 29, 2013 06:34 in Bulgarian

boreto wrote: здравейте:) Аз съм нова и не мога да се справя със задачите,някой би ли ми обяснил?Благодаря!

Daily Checklist Bonus | ClixSense Forum
Здравей! Виж тук за отговора на твоя въпрос, а конкретно- за да имаш дневен бонус ТРЯБВА да си направил още поне 10 задачи или 2 оферти. Нов си,но си попаднал на перфектния сайт с перфектна програма! Използувай всички възможности и ще бъдеш доволен! Успех!

ClixSense Задачи » Post #793

Wed May 29, 2013 06:23 in Bulgarian

respekt wrote:
shuta999 wrote: До колкото знам някой от задачите имат лимит за изпълнение от даден профил,но проблемът при мен е че не ме пусна нито 1 път да я изпълня. :( :thumbdown:
Директно след като отговорих на теста им за проверката на знания в езика ми изписа че няма повече налични задачи.Няма благодарности ..... заявява ми че задачата е изтекла.
При условие че дори и в момента пише че има над 1800 бройки от въпросната задача.

Това не е проблем с clixsense, а с CrowdFlower. Аз мисля, че не е точно проблем еми просто няма свободни слотове и на мен ми се е случвало доста пъти. Като цяло тея задачи не са само за България и 1800 слота въобще не са много като се каже, че цял свят сигурно правят от тях. Успех

И аз също съм имала такъв случай,но пробвам след време и " с нахалство" успявах да направя някоя друга задачка.Някъде бях писала.че за нас определено възможностите са ограничени и затова трябва да проверяваме навсякъде- открих,че понякога на офертите/ анкетите / ни пускат.Пробвайте! Не е важно дали ще "хванем" дневния бонус- важно е да се изкарва някой цент! И да си помагаме- да даваме "жокери" за езиковите тестове/ има начини,нали!/,да обясняваме принципа за правене на по-трудните задачи! Това според мен е смисъла на този форум!

ClixSense Задачи » Post #789

Wed May 29, 2013 05:25 in Bulgarian

shuta999 wrote: Странна работа ..... опитвам се да отворя една от задачите и по-точно "Eine Telefonnummer finden und eintragen (CrowdFlower Official Job)" показва ми че има над 2000 бройки от нея, а като я отворя ми казва че е свършила :shock:
Някой имал ли е подобен проблем ?! :roll:

Здравей! И аз имам такъв проблем, само че на мен ми благодарят за "hard worк" и не ме пуска да правя задачата, а имам 85% !?!? Явно това е някаква нова политика на програмата.Нищо-ще чакаме и ще се надяваме да направим и ние по 1000 задачки за 24 часа :P

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1845

Fri May 24, 2013 15:44 in Bulgarian

elena075 wrote: Привет на всички! :thumbup:

ClixSense Задачи » Post #773

Thu May 23, 2013 10:47 in Bulgarian

respekt wrote:
Ick0o wrote: как се минава тази задача ??????

че немога да се сетя?

Ако знаеш италиански може и да я минеш. Това са въпроси който целят да видат знаеш ли италиански или не, че да знаят дали да те допуснат до правенето на задачата.
Пробвай с гугъл преводача, понякога помага.

От личен опит знам,че "преводача " не винаги е точен! Така че-давам жокер-на първия въпрос отговора на италианската задача е тоя,дето над буквичката "е" имаш в ляво ударение! На втория въпрос преводача е добър!!!Успех! Аз лично не се заемам с задачи за категоризиране!Много превод се налага след това!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1833

Wed May 22, 2013 06:45 in Bulgarian

Освен задачи/ които в България, за съжаление, са много малко и много рядко/ проверявайте всеки ден и в оферите.Понякога в "SSI Surveys — Daily Survey " пускат анкети,където може да се класираме и ние.Много рядко,но...все пак са си 85 цента.Накратко-използувайте всички възможности за "правене на пари" тук.Повярвайте-лично за мен тоя сайт и програмата,която има, е номер 1- коректни,точни и с много възможности за изкарване на пари!Успех на всички!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1831

Wed May 22, 2013 03:59 in Bulgarian

belchev2 wrote:
Anzhelov wrote: Е, кажете какво става при вас. Имате ли реферали, правят ли се добри пари?

Здрасти!Аз си потроших клавиатурата от щракане 2-3 дена и сега имам почти 23 цента.На клик ти дават една хилядна от долара,а не както пише в "Често задавани въпроси(на английски) един цент.Не можеш да си платиш разхода на ток с толкова пари.Трябва да си Премиум,но искат номера на картата,което много ме смущава!Дали няма да ми я източат?!

Здравей! Не се притеснявай- никой няма да ти "източи" картата.А при премиум ще имаш още поне 4 реклами от по цент.И понякога- "рефреш", т.е. още две-три по цент/ по някое време през деня/.А хубавото на премиума е,че дневния ти бонус вече ще е 12%, но това пак зависи от теб-дали ще успееш да го изпълниш! И като правило- тези сайтове не са за основен, а само за допълнителен доход! И докато се забавляваш можеш да си докараш някой долар! Успех!

ClixSense Задачи » Post #770

Fri May 17, 2013 16:51 in Bulgarian

Ще ми каже ли някой отвъд океана какви са тия задачи за по 10 цента,които са ТОЛКОВА лесни,че за една минута могат да се направят 3 броя!?!?Това "регистрирах" днес в един друг сайт,в който задачите и офертите са ансолютно еднакви с тези от кликсенс!/суперпай.ме- за да съм по-конкретна!/

ClixSense Задачи » Post #762

Sat May 11, 2013 02:01 in Bulgarian

Да,явно е въззможно това да се случи и в България. В последните 4-5 дни има доста и различни задачи и аз искрено се радвам,като видя българско знаменце в седмичната класация. Браво на stonestone!!!!!! На всички желая такъв успех!!!

ClixSense Задачи » Post #757

Thu May 09, 2013 06:11 in Bulgarian

bezimenniq wrote:
pomoriiski wrote: искате ли да са хванем на бас че на никой не му се е случвало такава простотия каквато ми се случи ей ся....на задачата categorize online dayli deals...накрая ми изкара абсолютно всички въпроси грешни и просто за верен отговор повтаряше моя.... нещо такова...
For the question titled "Please select the best NATIONAL deal category or categories (you may select more than one if multiple are great fits):" you answered: "Apparel > Women's Accessories" but the correct answer was: "Apparel > Women's Accessories".
accuracy- то ми стана 10% заради тая тъпотия.
а за предишните коментари имате късмет че ши ми махнат акаунта ако пиша глупости....иначе щяхте да видите как са оправям аз с такива интернет вучковци...ши видиш кой го мързи :x
бул дан брато кажи кво мога да напрая да я опрая тая глупост каде да им пиша на тия..как може сичко верно а нарочно да та прецакват така

Не знам дали те прецакват,но не можеш ли да пишеш по грамотно?Какъв е този диалект,какво е това чудо!!!
Даже не е диалект а простотия!

И аз се присъединявам към тази критика! Извинявай,pomoriiski, но в един момент,четейки твоите писания,се замислих сериозно дали не съм забравила АЗ българския език! А що се отнася до проблема ти/ който виждам ,че при теб е ежедневен!/ - един съвет: прави задачите спокойно и на трезва глава.А ако евентуално не си съгласен с решението на "тъпаците"/както ти ги наричаш/, то пусни опровержение! И дано ти вдигнат accuracy-то ;)

ClixSense Задачи » Post #753

Tue May 07, 2013 08:06 in Bulgarian

indiigo wrote:
pomoriiski wrote: ко стаа лица тия смотаняци нещо спряха да пускат задачки...от 2 седмици не съм решил нищо :x

Задачи има, ако не си решил нищо проблемът не е в "смотаняците". Моля, придържай се към добрия тон и избягвай подобни определения!

Аз не смятам,че рекламодателите са "смотаняци". Наистина- понякога в България няма много задачи,но...точно сега върви немската за адресите и според мен не е трудна- просто се налага малко повече ровене в самия сайт.А ако някой го мързи или търси бърза печалба....жалко! Защото този сайт е един от малкото,които плащат и дават награди за работа!
Ето и моето доказателство-07 May 2013 07:05 EST Credit Task Bonus Complete - $5.0000

Искрено желая на всеки такъв успех!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 10:58:17 EST