Please wait...
HomeForumPosts by fergon26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fergon26

SKRİLL KULLANMAYIN..! » Post #2

Fri Aug 03, 2018 11:16 in Turkish

Ben Skrill de ve bankada (Enpara) Euro hesabı açarak çekme yolunu denedim. Sadece bir kere çekebildim. 2 çekimde banka Skrillden gelen ödemeleri artık kabul etmediğini söyledi. 2.talep ettiği para yaklaşık 20 günde Skrill hesabına geri gitti. Bu defa da Skrill e TL hesabı ekledim ve çekim istedim. Ertesi gün para sorunsuz olarak geldi. Sonuç olarak iyi tarafı daha çabuk gelmesi ve bankanın döviz transferinde kestiği 18 TL kesilmedi kötü tarafı ise mecburen yaklaşık -20 kuruşluk kur farkına uğradım.

Acil yardım bu skrill'den kurtulmak ?? » Post #2

Thu Jul 19, 2018 13:11 in Turkish

Enpara ya Euro olarak çekmeyi unut. Banka Skrill den gelen paraları kabul etmediğini söyledi. Bu konuyu Skrill yardım hattına sordum. Onlarda TL olarak çekebilirsiniz cevabını verdiler.

Ben bundan önce 70 Euro çekmek istedim fakat banka para gelse de kabul edilmeyeceğini söyledi. Para geri Skrill hesabına da gitmedi. Yani 70 Euro arada kaynadı gitti. Şu an bende tekrar TL çekip çekmemekte kararsızım.

Banka Skrill den gelen parayı kabul etmiyorum diyor, Skrill ise TL ödeme alabilirsiniz diyor. Karar senin...

Skrill Hakkında » Post #58

Thu Jul 12, 2018 10:07 in Turkish

Ben Skrill den Enpara hesabına çekim yapıyordum. Fakat bugün son ödeme talebimin hesabıma geçmesi gecikince bankayı arayıp öğrenmek istedim. Bankadan aldığım cevap ise artık Skrill üzerinden gelen paraları kabul etmiyorlarmış.
Her geçen gün yeni bir engelle karşılaşıyoruz.

Skrill den çekenler yardımcı olabilir mi » Post #4

Sat Jun 23, 2018 00:21 in Turkish

5,5 Euro Skrill kesiyor. Enpara 18 TL. kesiyor.

RainForest (RF) Score Level » Post #64

Fri Jun 08, 2018 12:26 in Turkish

RF de paypal da biriken paranız Skrill e aktarıldımı?

Skrill hakkında soru » Post #7

Tue Jun 05, 2018 13:32 in Turkish

Aslında haklısın. Nöbetli çalışmaya başladığım için yorgunluktan eskisi kadar vakit ayıramıyorum. Daha ne kadar devam ederim bilmiyorum. RF de 2 ayda ancak 150 $ civarı birikti. O yüzden kısadan halletmenin derdindeyim. Payoneer gelseydi benim için en iyisi olacaktı ama adamlar uğraşmak istemiyor sanırım. Ben banka üzerinden şansımı deneyeceğim bakalım elime ne geçecek.
Tavsiyen için teşekkür ederim.

Skrill hakkında soru » Post #5

Tue Jun 05, 2018 13:07 in Turkish

FIRAT7 wrote:
fergon26 wrote: Bir soruda ben ekleyeyim...
Malum RF Skrill i kullanıma açtı. Skrill hesabımı dolar açmıştım. Banka hesabını Türk Lirası olarak mı yoksa Dolar olarak mı eklemeliyim?

Kart iste dostum.Dolar da acsan Tl de acsan en avantajlısı kart..Heleki Rf den surekli para girişi olacagi için Skrill hesabına, direkt kart olayına gir.

Sen kart istemiştin yanlış hatırlamıyorsam. Senin kartın geldi mi?

Skrill hakkında soru » Post #3

Tue Jun 05, 2018 12:23 in Turkish

Bir soruda ben ekleyeyim...
Malum RF Skrill i kullanıma açtı. Skrill hesabımı dolar açmıştım. Banka hesabını Türk Lirası olarak mı yoksa Dolar olarak mı eklemeliyim?

Skrill Acil Yardım » Post #6

Sun Jun 03, 2018 02:29 in Turkish

gkey001 wrote: Arkadaşlar skrill de konumumu doğrulayamıyorum, ikametgah belgesi fotosu çektim gönderdim kabul etmiyorlar skrill kullanan varsa yardım edebilir mi ?

Ben elektrik faturasının fotoğrafını gönderdim. Sorun olmadı. Onaylandı.

Skrill enpara uyarı! » Post #4

Tue May 08, 2018 11:28 in Turkish

Olup olacağı 3-5 kuruşluk bir kazancımız var. Onunda elimize geçmesi her geçen daha da zorlaşıyor. Neden böyle bir karar aldılar çok merak ettim.

Payoneer dan Enparaya Transfer » Post #2

Fri Apr 27, 2018 08:17 in Turkish

Ben birkaç kez aldım hiç kesinti olmadı.

RainForest (RF) Score Level » Post #10

Sun Mar 18, 2018 07:42 in Turkish

Payza dan hangi yolu izleyerek çekmeyi düşünüyorsun?

RainForest (RF) Score Level » Post #7

Mon Mar 12, 2018 10:30 in Turkish

Payza dan ziyade payoneer daha iyi olacaktır. İleride farklı ödeme seçenekleri ekleyeceklerini söylüyorlar ama ne kadar sürer bilinmez. Payza Türkiye ye ödeme yapmayı kesti. Bitcoin işine de benim aklım basmıyor.

50 doları tamamlayamıyorum » Post #6

Mon Feb 12, 2018 01:18 in Turkish

Burayı bir incele. Belki bir faydası olur.
Tango_Card_Visa_Prepaid_Card

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #924

Sun Jan 07, 2018 03:31 in Turkish

Payoneer den ödeme alan arkadaşlara bir sorum olacak:
Siteyi biraz karıştırdım ama bulmadım. Ödeme talep ederken Payza da olduğu gibi Türk Lirasına çeviriyormuyuz? Yoksa USD olarak talep edince banka kendisi mi TL ye çeviriyor?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #907

Fri Dec 29, 2017 11:10 in Turkish

Anlaşılan yakında Payza da Türkiye den çekilecek.

TASK (GÜNCEL) » Post #17006

Wed Sep 13, 2017 09:37 in Turkish

Clothing taskının değeri 0,01 $ a düşmüş. Kafasına göre flag veren bu task için uğraşmaya da gerek kalmadı.

TASK (GÜNCEL) » Post #16984

Tue Sep 12, 2017 10:13 in Turkish

jumpinjack22 wrote: Araba taskında uzun süre sonra %100 kesin doğru cevaplarla %60'la expelled oldum quizde. 411 tane yazıyor kesin 30 dk'dan fazla kalır.

13 tane verdi. Bugüne kadar en fazla yapabildiğim bu oldu.

HIRSIZ PAYZA » Post #42

Thu Aug 17, 2017 07:12 in Turkish

PINAR77 wrote: yapı krediye dün çektim.30 TL kesti

84 TL den 30 TL Payza 30 TL de banka kestiyse geriye 24 TL mi kaldı?

TASK (GÜNCEL) » Post #16868

Sun Aug 13, 2017 04:00 in Turkish

simurgg wrote:
fergon26 wrote: Clothing taskı yine flag verdi. Verilen resimlerin çoğu anahtarlık, tabak, tepsi gibi öğeler olduğu için "other" seçeneğini seçmek zorundaydım. Muhtemelen bu yüzden flag verdi.

kaçıncı sayfadaydınız ? normalde ilk 20 sayfayı atlatınca flag tehlikesi kalkıyordu yabancılardan biri 78. sayfada almış

ben anahtarlık ve boncuk olanarı kadın kolye göz bandı olanları kadın saç seçtim tabi tabak bardak onları mecburi diğer dedim

sanırım anahtarlık boncuk ve göz bandını kategoriye sokmakla flagtan kaçtım

bu gün clothingten uzak durmakta fayda var

20.sayfada geldi flag.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 15, 2021 10:22:35 EST