Please wait...
HomeForumPosts by Miro773

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Miro773

ClixSense Задачи » Post #3388

Fri Aug 12, 2016 01:50 in Bulgarian

dsmilyanov wrote: Май не бях прочел какво точно си написал, е-мейл адреса във FB и CF няма как да е различен, защото самата регистрация в CF е направена през FB, така че няма как да е в това причината!

При мен поне това беше причината като го направиха през FB, та уеднаквявах мейловете. Както виждам от скрийна не си лгонат във FB, трябва да си в акк си, преди да пуснеш CF. Ако от компа ти се влиза и в други FB aкк, излизаш от текущият и се логваш с твоя. А относно откачането като си цъкнеш на името в CF, избираш edit profile и оттам насочваш към който сайт искаш.

ClixSense Задачи » Post #3385

Thu Aug 11, 2016 09:26 in Bulgarian

dsmilyanov wrote: За съжаление нямам никакъв отговор! А и тук никой не помага, не знам как да откача профила в кликсенс от тоя в кроудфлауер, май само така ще може да се използва тоя профил тук, за да се започне с някакви задачи от нов профил в CF. Тъкмо започнах да правя по 6-7 долара на ден и ме отрязаха, това е гадното, а и съм си платил премиума в кликсенс за две години напред! Сега излиза, че нямам никаква полза от това, ако не мога да решавам задачите!

да не би Е-мейл адресите ти във FB и CF да са различни

ClixSense Задачи » Post #3384

Thu Aug 11, 2016 09:24 in Bulgarian

да не би Е-мейл адресите ти във FB и CF да са различни

Плащания » Post #640

Wed May 18, 2016 03:09 in Bulgarian

# 7-мо плащане, thanks!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2877

Tue Apr 07, 2015 08:57 in Bulgarian

gotinbatka86 wrote: Здравейте колеги,
Имам следния въпрос, който може и да е разискван някъде, но аз лично не намерих.
Става въпрос, за това че имам рефове до 3-то ниво, а в колоната, където трябва да ми изписва изкараното от тях няма нищо. Срещу рефъралите от 1-во ниво си пише сумата, която съм спечелил, но от другите на долните нива, няма нищо. Това нормално ли е? Получавам ли пари от по-долните нива?
Мерси предварително.
Успех на всички.

Здравей,

на долните нива получаваш по 1$, ако си закупят премиум

Всичко за ClixGrid » Post #776

Sat Mar 14, 2015 11:35 in Bulgarian

и задължително премиум

Всичко за ClixGrid » Post #775

Sat Mar 14, 2015 11:27 in Bulgarian

наблягай на задачите, друже, другото е бошлаф работа, за 3 години на грида 6.80$, заключенията са за теб

Реферали » Post #744

Sun Nov 03, 2013 09:26 in Bulgarian

Здравейте банда,

ето и моята статистика за рекламата ми в bestptc 11.10-19.10 (с един ден, в който кликса не работеше)

Брой реферали - 122 (при обещани мин. 210);
З от тях имат свои реферали;
не съм ги гледал кой какво е правил, но досега са ми заработили 6.22$

Изводите оставям на Вас!

Аз лично няма да рекламирам повече в топ10 групата, по-скъпи реклами, голямо чакане и некоректен собственик. В неото със 70$ съм хващал същата бройка. Единственият + за мен, е че не следиш кога да пускаш.

Поздрави и успех на всички!
Миро

Реферали » Post #737

Tue Oct 29, 2013 17:22 in Bulgarian

Ако ти излиза бяла страница най-вероятно имаш проблем с браузъра, изчисти му бисквитките или го преинсталирай отново. При мен всичко се отваря нормално. Възможно е и рекламиращият да не си е направил коректно самата реклама, но тъй като рекламите са много лесно можеш, да отхвърлиш този вариант. Трети вариант е да си погледнал реклама, когато имаше бъг в сайта, какъвто беше случая преди около 3 седмици или когато имаше атака.

Реферали » Post #734

Sun Oct 27, 2013 07:40 in Bulgarian

kaliuz wrote: Здравейте,
От доста време не съм пускал реклама на сайта и вече мисля да го направя,но забелязвам че в последно време не вървят реклами на сайта в Neobux или ако вървят то не ми излиза нищо на екрана като щракна върху нея.Затова искам да попитам може ли да рекламирам все още там,има ли все още полза и каква реклама да пусна,в колко часа и т.н..Благодаря предварително..

Здравей kaliuz,

Според мен преценката ти е доста погрешна, дори напротив, в последно време рекламата на сайта е доста активна в неото. Ако си решил да рекламираш там си вземи реклама за не по-малко от 70$ и в никакъв случай не прави грешката да я пуснеш наведнъж. Раздроби я на серии от по 1000 клика и преценявай внимателно кога да ги пускаш. В противен случай ще си дадеш парите напразно. Ако имаш допълнителни въпроси съм насреща.

Успех!
Миро

Реферали » Post #720

Thu Oct 17, 2013 15:10 in Bulgarian

Здрасти donhopa,

Моето мнение е да си вземеш за 70$, че в момента в неото ври от реклами на Clixsense. Прави сметка какво е, щом реклама за 70$, която опуквах за 15 дни вече я влача повече от месец, едно е че нямам много свободно време напоследък, но когато и да погледна има поне една фиксирана, 1-2 микро и още няколко скоро изтекли. От изразходени 30х1000 клика имам 50 реферала. Избираш си да пуснеш 1000 клика, като решиш, че е верния момент, adprize трябва да са ти enable. Като ти изтекат чакаш минимум 1 час, аз ги пускам през 2 часа, ако намеря момента за подходящ, ако ме изпревари някой продължавам с дебненето. Това е, считам че една серия от 1000 клика е добра, ако хвана с нея 2 реферала, въпреки че рекордът ми е 7. Напоследък обаче все по-рядко се случва поради големия наплив на рекламиращи. Сега ми тече седмична реклама в беста, пълно дърво, а и срива в кликса допълнително ми "помогна". При обявени 30-50 реф. дневно - максимум 10. Ще се разправям със собственикът на въпросните сайтове и ако не ме компенсира, ще пусна една реклама, в която ще разкажа колко е готин. Само изчаквам още 2 дена да видя как ще завършат окончателно нещата. Ако имаш още въпроси съм насреща.

Поздрави и успех на цялата готина банда!

Реферали » Post #681

Sun Sep 08, 2013 10:12 in Bulgarian

Здравей donhopa,

Аз вече за 11-ти път пускам микрореклама на грида за 70$, ако имаш 130$ е по-добре нея, но не взимай по-евтина от 70. Дистрибутирам ги на серии от по 1000 клика, да не се повтарям виж по-назад в темата Реферали съм го описал подробно. По мое мнение рефералите идват повече от adprize, отколкото от самата експозиция на рекламата, така че другия вариант, който бих пробвал е мини рекламата (повече adprize кликове и по-скъпа съответно). За дневната реклама не мога да ти помогна. Пише, че трябва да се свържеш със съпорта им, но предполагам е ден експозиция и след това adprize. Аз лично не бих рискувал с нея, защото ако нацелиш куц ден парите ти ще отидат на вятъра. Дано съм ти бил полезен.

Успех!

Реферали » Post #661

Fri Sep 06, 2013 04:12 in Bulgarian

Здравейте банда,

Ето и резултатът от поредната 10-а реклама в неото 02.08-02.09 - изравнена най-слаба кампания - 83 реферала с един премиум. Очаквах и да е по-зле, но финалът слава Богу беше добър. Но за този период съм доволен и на толкова. Продължавам напред с надежда за по-добри времена. :)

Успех на всички!

Реферали » Post #640

Thu Sep 05, 2013 08:05 in Bulgarian

KURASH wrote: Здравейте колеги,
Предврително се извинявам, ако въпросът ми не е точно за тази тема.
Появи ми се един реферал от Англия, има 2 цъкнати реклами, а от него имам комисионни над $2. Не е премиум, нито има $1 от реклами. Когато му гледам статистиката нима 2 бр.реклами, 0 оферти 0 задачи и 3 Other на посочената от мен по-горе сума. И не мога да разбера какво прави, че аз получавам от него такива комисионни, ако някой може да ми обясни, ще съм благодарен.
Поздрави Ники

Здравей KURASH,

Въпросният ти реферал си е закупил реклама и ти си получил тези пари като комисионна. И аз имам 2-ма такива.

Успех!

Плащания » Post #341

Wed Sep 04, 2013 04:28 in Bulgarian

Здравейте банда,

моето 5-то плащане

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #229

Mon Sep 02, 2013 04:28 in Bulgarian

Доколкото знам е трудно, особено ако имаш и реферали. Ако си си избрал някой за спонсор просто двамата пишете на съпорта и обяснете ситуацията.

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #227

Mon Sep 02, 2013 04:15 in Bulgarian

Странно, откъде си се регистрирал? Това, че нямаш спонсор не е болка за умиране. Просто никой няма да получава комисионна от работата ти. А дори и да имаш, няма гаранция, че ще реши да ти подари премиум. Така че дерзай спокойно.

Най-често задаваните въпроси (FAQ) » Post #224

Mon Sep 02, 2013 03:54 in Bulgarian

Braveheartt wrote: здравейте нямам спонсор, как мога да си намеря,спонсор които да ме ъпгрейдне :D извинявайте ако нещо просто си търся добър спонсор :)

Здравей Braveheartt,

Не може да нямаш спонсор, погледни си main страницата. Относно ъпгрейдът, спонсорът ти може да го направи ако прецени, че си достатъчно активен и си струва да инвестира в теб.

Успех!

Реферали » Post #620

Thu Aug 29, 2013 11:20 in Bulgarian

ivanbochukov wrote: аз да се оплача вчера си пуснах реклама в зеления сайт 25 000 реклами за 38$ и получих 20 бр. а очаквах около 30 или поне се надявах на толкова,пуснах ги наведнъж нямаше други реклами на clixsense и се чудя дали да си пусна следваща такава реклама

Здравей ivanbochukov,

Пробвай следващият път да я пуснеш на серии и сравни резултатите, още повече, че август явно не е най- подходящия месец за реклама. И при мен се заформя най-слабата ми кампания, освен ако финалът не ме опровергае.

Успех!

Реферали » Post #618

Thu Aug 29, 2013 05:06 in Bulgarian

Здравей и добре дошла при нас!

Просто трябва да и дадеш рефералният си линк, той е изписан в червено и изглежда така:

www,clixsense,com/?111111111,като на мястото на 11111111 е твоя номер.

Приятелката ти трябва да се регистрира през него и да си завърши регистрацията, за да я видиш като твой реферал.

Успех!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 13, 2020 03:48:44 EST