Please wait...
HomeForumPosts by NoOneHere

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NoOneHere

Pitanja i saveti » Post #1743

Wed Feb 10, 2016 17:35 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Da nije ovo pisalo:
"You have reached the maximum number of unsubmitted assignments. So we are fair to other workers, we stop you doing too much for us at once. You can complete the other assignment(s) and refresh this page, or simply return this hit."

Nije ovo je bilo ispod url ovako:

(Tu je bila jedna recenica samo sam zaboravio sta je pisalo)

Pitanja i saveti » Post #1740

Wed Feb 10, 2016 17:29 in Ex-Yugoslavia

Evo sta su radile

Rate limit exceeded, you may do 1 requests every 10.0 seconds.

Mozes da reflesh pravis nakon 10 sekunde a imalo je jedno zaboravio sam sta je pisalo nije
bilo ovo klasicno oops i limit je ispunjen.

Pitanja i saveti » Post #1737

Wed Feb 10, 2016 17:20 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Isto i kod mene, pupijevi. Uzas.
Bilo je ok, cak i mala kisa od par komada zaredom, predvece i od tada nista.

Po koliko hitova sve vi dobijali pa kazete uzas za danas. (voleo bih da znam)
Meni ovaj dan najbolji uradio 12 do sada.

@pupijevi Evo slika

Pitanja i saveti » Post #1733

Wed Feb 10, 2016 17:04 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: kako vi kuburite sa RF-om?

ovo sto su sada opet nesto cackali je golo g****!

elem od prosle nedelje kako ceprkaju nikako da se vrati u normalu a sada ogranicenje u refreshu a time i gomila oopsa.

ukratko dobijam samo oops ali ne i HIT,bzvze kako sve uniste sto je dobro.

Ja dobio 11 ali i bio izbacen iz 3 zbog j***** konekcije na nivni server i zbog skrinshotove.
Oops sam dobio 2 puta samo. Ali Error puno.
Evo sad dok pisem dobio hit.

Tasks za level 0 » Post #229

Wed Feb 10, 2016 16:55 in Ex-Yugoslavia

AuTsIdEr wrote:
incomehomejob wrote:
AuTsIdEr wrote: Nazalost, nakon quiz moda nisam mogao u work mode tako da nisam mogao zaraditi onih 14 centi kako je pisalo da vrijedi... :(

Tada se radi Auto refresh (ukoliko je task jos uvek tu, a razgrabi se). Uvek probaj refresh kada ti tako ne da ni jedan posle kviza.
A na forumu moze da se nadje koji je limit i da li jos ima tog taska. Ili pitaj ovde, pa ce vec neko da odgovori. :)

Pokusavam uvijek da refresh uradim kad ne ide dalje ali mi još nije uspjelo do sad.

Sad jedno pravo "newbie" pitanje: Refresh radim na istoj stranici gdje mi izbaci "You have done maximum ammount..."

Mislim, kad odem na task stranicu vidim da bude neki task ali meni konstantno vrti tu poruku pa rekoh da ne treba nekako drugacije refresh raditi!?

Jeste.

Pitanja i saveti » Post #1718

Wed Feb 10, 2016 14:12 in Ex-Yugoslavia

Mitrovica1980 wrote: Radio sam Mini jobs prevodjenje sa Madjarsko na Engleski. Dobio sam Major flags. moze neko da mi kaze sta je to i koje su sankcije za to. Inace sam Nulti nivo.Hvala unapred

Znaci da Task Autor ne zeli vise ti da radis na njegov task.

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #123

Wed Feb 10, 2016 13:09 in Ex-Yugoslavia

Pa dokle ce vise sa tom....

You failed to take screenshot (udarao 20 puta)

I odjednom connection lost a bio pred kraj i sta se desava idem reflesh(manuelno) 4 puta

I kao i obicno dobijem "you have requested this job to offten"

Ode hit... odoh i ja da jedem.

Pitanja i saveti » Post #1710

Wed Feb 10, 2016 13:04 in Ex-Yugoslavia

@Zvekan

Vidi kod taskova uporedi sumu koju si dobio sa taskove jer taj bonus se smeta ko task, jer ide preko CF.
Ako nemas tamo nista pisi CF tiket o missing payment navedi za sta itd.

@Editaaa

Jesi li ti kad si pravila account na CrowdFlower upisala email adresa sa koja ti je facebook account?

Kafana » Post #405

Wed Feb 10, 2016 10:54 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote: Drz' se Chelsea! :D

I have hot tea for this problem. ;)

Kafana » Post #403

Wed Feb 10, 2016 10:09 in Ex-Yugoslavia

Kod nas katastrofa duva vetar severac i hladno je. :roll:

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #326

Wed Feb 10, 2016 10:06 in Ex-Yugoslavia

Darkolas wrote: 853637 meni dao 20 komada po 00.1 super lagano ne moze se pogrijesit! ;)

Jel ulazi u statistiku.

Ja radio ovaj jbt trebalo mi je 1 vremena za ovih odgovora.

840591 Find The Quantity And Price For Items. (winn-dixie) 3 7 7 100%

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #121

Wed Feb 10, 2016 06:56 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote: Ulazi u statistiku, bilo da si ga zavrsio ili ne. Sve se broji, ali mi ne znamo kako to Rainforest tacno racuna jer to nigde ne pise. Na svom Rainforest profilu vidis broj uradjenih hitova i procenat uspesnosti, ukupan procenat. Nema detalja.

Pa vidi ovako ja ne znam kako se moze racunati kad nisam ga odradio do kraja nisam bio siguran i sam
jednostavno isklucio tab... procitacu onaj help do kraja kad dobijem hit danas. Sto se tice akaunta kod
mene samo ovo pise.

Well done you have completed more than 100 jobs

@zemomak

Jeste tu je najveca lova ali ne mozes bar za sada raditi na ovome. Moras imati jedan task uradjen preko
crowdflower-a da bi claimovao profil, kako svi pisu rade na tome pa bit ce tastova i za vas.

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #118

Tue Feb 09, 2016 19:00 in Ex-Yugoslavia

Epa toliko sam uradio.

Znam to ali dali ti taj hit ulazi u statistiku a ti nisi ga odradio do kraja to mene zanima?
I ovo kad se pojave o procentu uspesnosti? Da znam kako stoim.

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #116

Tue Feb 09, 2016 18:15 in Ex-Yugoslavia

E sad ja opet....

Jel dozvoljeno ovo da se radi na primer zgresim hit i jednostavno ga nemogu raditi i isklucim ga?
Kako da nadjem to sa % kolika mi je uspesnost imam 102 jobs do sada?
I prestao da koristim autoreflesh jer mi je preko 20 hitova upropastio "you have requested this job to offten"
radim manuelno 10 puta najvise.

Juce 6 hitova, danas 3 do sada.

Pitanja i saveti » Post #1704

Tue Feb 09, 2016 17:07 in Ex-Yugoslavia

Jer ovo limit za ovaj task:

Work mode

93% accuracy

143 tasks completed

$0.03 per task

734214
Determine If Images Contain Adult Content (caution: May Contain Adult Content.) (Potential Explicit Content)

859491 Find Offical Urls For Businesses » Post #5

Tue Feb 09, 2016 16:13 in Ex-Yugoslavia

Pa vidi ovako ovaj task sam radio 12.15.2015 i sam pogresio samo jednom neka zabluda radio nesto jos
i znam da je tada bilo da se nadje i page of person i sve to uradio ja medjutim nisam do kraja uradio taj
task nisam imao vremena nova bozic i tako tek pre 4 dana poceo da radim i video ga i mislim sve po
staro kompanije sam pogodio ali person tamo trebao biti ne nisam nasao sajt
Task Autor u medjuvremenu promenio instrukcije i sjebao me.

842918 Verify And / Or Find Businesses' Websites (google) 1 (intl) 11 17 18 94%

858682 Verify And / Or Find Businesses' Websites (google) 1 (intl) 1 4 8 50%

859491 Find Offical Urls For Businesses » Post #2

Tue Feb 09, 2016 15:41 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: Očajan task autor i očajne instrukcije (bar slikovni primjer). Iz naizgled laganog taska pretvara se u noćnu moru. Ponekad je kao odgovor dovoljan samo glavni url iako biznis ima više lokacija, ponekad želi prošireni url sa gradom gdje se restoran nalazi. Ponekad mu je odgovor company/us/locations a ponekad se pojavljuje i standardna greška http>https. Užas, ukoliko se vina ne vrate nadrapali smo. Bojim se doista za nove članove, ne znam kako će uz ovakve taskove do 3. levela. :(

Pa zar nisi video da ima samo pola zvezdica to govori koliko je dobar task.
Ovako ja ovih vina nisam nesto posebno radio ali samo do juce imao 83.7 e sad vec danas imam 82.9
pao sam na:

790128 Sentiment Analysis 1 1 5 20% Angry Birds
859418 Categorize These Items 1 0 10 0% Ovo sam vec objasnio poslao ticket i cekam odgovor 4 i vise sata.
854254 Image Categorization - Help Us Determine What The Image Is About 1 5 10 50%
Ovaj je bio ujutro i nema ko nije pao ja bio na 30 vidim da se kacuje ali nisam poslao ticket

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #318

Tue Feb 09, 2016 13:59 in Ex-Yugoslavia

859267 Find The Company's Name, Given The Company's Url

Jel radio neko na ovaj task.
Ja radio predhodni id i padao sam na ovu glupost Firma, LLC ( na zapirku sam pao)
Pitam dali je fer ili isto ko predhodni.

Kafana » Post #382

Tue Feb 09, 2016 13:53 in Ex-Yugoslavia

Take my money already! #ResogunDLC

Eh... kako ovaj post moze biti pozitivan da mi je samo znati.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #316

Tue Feb 09, 2016 13:49 in Ex-Yugoslavia

Ja uradio 10 kasno sam video.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 10:30:33 EST