Please wait...
HomeForumPosts by NoOneHere

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NoOneHere

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #16

Sat Feb 13, 2016 12:53 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala. :)

Tu sad jos moramo da se organizujemo. :lol: Tebi pise Completed recimo za

655415 Find The Quantity And Price For Items. (walgreens And Duane Reade) 75 Completed

a meni je taj pustio do 85, i to skoro, nije bilo davno.

Ako neko ima neku ideju kako da usaglasimo 'realno' stanje stvari da bismo sprecili refresh u prazno.
Takodje i molba da za Completed budete precizni. ;)

Pobrkao stvari (tako to ide kad gledas fudbal i pises), ja sam ih preko Job History kopirao samo.
Sad cu da editujem post.

Popravio. Pa sad kod svih je razlicno.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #406

Sat Feb 13, 2016 12:45 in Ex-Yugoslavia

sonjasara wrote: 861208 Label Audio Data (speech)
Probajte ovo, Za sada sam uradio test mode i jos jedan preko za 8 centi. Ono sto ne cujem dobro ili je totalno ne razumljivo odaberem proizvoljno ,za sad sam na 100 % tacnosti. Mislim da je fer task.
Pozz

Uradio ukupno 4 :)

Pazi da ne dobijes flag, jer se daju kao od sale flagovi za takve taskove.

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #13

Sat Feb 13, 2016 12:40 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala puno, DeMoN17. :)

Jesu ti neki od ovih "Completed" poruka, da znamo da se to kraj sa tom cifrom?

Molim i ostale da naznace ako su dobili 'Completed' da dodam gore.

Pa svi ih pise kao "Completed" za ove male nisam siguran ali uglavnom pise "Completed".

Kafana » Post #564

Sat Feb 13, 2016 12:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Kafandzije, molim za malo aktivnosti oko teme sa racunima/priznanicama. Svima ce nam koristiti. ;)

Poslao sve sto sam imao sad idem gledati Chelsea ;)

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #11

Sat Feb 13, 2016 12:32 in Ex-Yugoslavia

Evo stanje kod mene:

839450 Transcribe Information From A Receipt (bi-lo) 1
698968 Find The Quantity And Price For Items. (kroger) 41 Completed
610462 Transcribe Information From A Receipt (fry's) 4
610448 Transcribe Information From A Receipt (h-e-b) 6
655413 Transcribe Information From A Receipt (walgreens And Duane Reade) 9
655402 Transcribe Information From A Receipt (dollar General) 5
655432 Find The Quantity And Price For Items. (dollar General) 58 Completed
655415 Find The Quantity And Price For Items. (walgreens And Duane Reade) 85 Completed
775752 Find The Quantity And Price For Items. (walmart) 59 Completed
698900 Find The Quantity And Price For Items. (target) 39 Completed
789488 Find The Quantity And Price For Items. (kroger) 2
795775 Find The Quantity And Price For Items. (kroger) 44 Completed
698349 Find The Quantity And Price For Items. (sam's Club) 8
609729 Transcribe Information From A Receipt (smith's) 3
775750 Transcribe Information From A Receipt (kroger) 18 Nisam Siguran
838073 Find The Quantity And Price For Items. (walmart) 21 Nisam Siguran
839482 Find The Quantity And Price For Items. (target) 39 Nisam Siguran
852078 Find The Quantity And Price For Items. (walmart) 6 Ovaj mislim da je najnovi id jos ga radim
842454 Transcribe Information From A Receipt (target) 4
840077 Transcribe Information From A Receipt (walmart) 35 Max kod mene za ovaj pre neki dan odradio
839450 Transcribe Information From A Receipt (bi-lo) 1
840591 Find The Quantity And Price For Items. (winn-dixie) 4 radio pre neki dan i odtad nista
843116 Transcribe Information From A Receipt (publix) 1 Pre malo samo kviz mode

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #4

Sat Feb 13, 2016 11:58 in Ex-Yugoslavia

I ja sad vidim i ne verujem ja dali sam na pola od ovih radio...
Btw, svaka cast na postu.

Kafana » Post #562

Sat Feb 13, 2016 11:20 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Joj, DeMoN17, meni sad skoro svi taskovi dodju kao mucenje. Ili su falicni po pitanju isparvki, ili im Instrukcije ne valjaju, ili su smesno placeni u odnosu na kolicinu posla. :lol:

Mnogo su se izbezobrazili ovi TA. :roll:

Pa nes da se radi inace i na ovaj ima padam na gluposti ocito je da je taj autor ali posto ti se pojavilo
sign up ne mozes da vidis autor (ali mozes) na statiju, i red takvih gluposti.... ali posto ne ulazi u GA
ne zamaram se previse.

Kafana » Post #560

Sat Feb 13, 2016 11:06 in Ex-Yugoslavia

EliTodorovska wrote: Zdravo ! :) Ja sam nova ovdje i zanima me dali ova strana isplaca ono sto smo zaradili u svi zemljama? Ja sam od Makedonija i zato pitam da ne radim za dzaba :)

Dobrodojde sekako deka isplatuva za toa ti e potrebno payza ili paypal (slovenski)

@incomehomejob ja radim na ovaj mucenje 1 po tasku i ne ulazi u GA.

861191 Help Us Identify Authors

Kafana » Post #540

Sat Feb 13, 2016 08:35 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Joj, zao mi je. :(

Ja sam 'zagovornik' slanja tiketa. Gora sam od one Aleksis. :lol:

Meni su ispravili do sada gomilu, preko 30 sigurno, ne znam ni koliko, verovatno i mnogo vise, imam preko 20 strana tiketa, pa me mrzi da kopam sad da nadjem. Samo sto, na zalost, vecina ide na 'fizicku silu'. :lol: Mora re-open, nekad i 2x.

Hahahaha

Nema veze uradio i ja reopen sad pre neoliko minuta i objasnio detanlije ali se ne nadam previse cak sam
i priznao da je moja greska sta sam translatirao stranicu.

Inace ne saljem ja precesto tikete imam samo 2 stranice oko 13 tiketa samo za one are this products same?
nisu mi priznale a ostali jesu.

Kafana » Post #538

Sat Feb 13, 2016 08:00 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Kod nas siiivooo. Uzas. :roll:

Probaj tako da saljes, dopisala sam ti tamo jos par podataka.
Nadam se da ce da ti poprave accuracy. Ja uvek saljem tikete.
Drzim palceve. ;) :thumbup:

Nece nista biti od popravljana accuracy jer mi kazu da je moja greska sta sam preveo stranicu i poslao
takve odgovore skoro sam popravio accuracy kakvo sto je bilo i odsad pamet u glavi.
A dosad nisam nikad to radio. Ali za sve ima prvi put. U mom slucaju je i zadnji.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #397

Sat Feb 13, 2016 07:48 in Ex-Yugoslavia

861186 Socks Key

Vrlo lako i fer uglavnom trazi se ime onaj koj prodaje proizvod to je od desnu stranu na sredinu sa zelenom bojom obelezano ulazi u GA.

Kafana » Post #536

Sat Feb 13, 2016 07:45 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote:
Quote:Taskova nista, uradio samo onaj Sentiment Analysis za alienation igrica 5 komada.

Koji ID?

656915

Kafana » Post #533

Sat Feb 13, 2016 07:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Dobar dan kafandzije. :D

Pi' sto je gadan dan. Bljak.

Dobar dan

Kod nas rekli za subotu i nedelju sunce a kad ono tmurno vreme sprema se za pljusak.

Taskova nista, uradio samo onaj Sentiment Analysis za alienation igrica 5 komada.

PS: Odoh da pratim ove skrinshotove i nadam se da ce mi ih priznati i pojacati GA jer od kad sam
pao na taj task pojacao za 0.05

Pitanja i saveti » Post #1824

Sat Feb 13, 2016 07:30 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
DeMoN17 wrote: Dobro Jutro Svima

Ja sam pre ispracao jedan tiket a imao 2-3 korekcije preko tinypic...
E sad ja imam skrinshot od korekcije i od youtube kanala koji je postavio Task Autor
posto mozes umetnuti jedan skrinshot kad pracas tiket, ja pracam jedan tiket sa korekcije i jedan sa task autor-a.

Dobro jutro. :)

Imas opciju da 'zalepis' nekoliko attachmenta, 4 max, u isti tiket. Ali samo ako pises iz taska, preko Help odmah kada dobijes korekciju.

Ako pises naknadno preko supporta, onda mozes samo 1 aatachment.

Nemoj da saljes 2 razlicita tiketa (ili vise njih) za istu stvar, ne vole to. Ako saljes preko supporta i imas samo 1 attachment, cim uradis send ticket odmah je otvori i uradi re-open, pa dodaj tu jos jedan attachment. Tako oni kazu da im je najlakse i da se tako salju tiketi.

Ja poslao 6 ali samo na dva su mi odgovorile i od tad nisam bas sad mislim da pratim zbog one korekcije.
Znaci napisem tiket i stavim screen od korekcija i odem reopen i jos jedan screen od task autora.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #389

Sat Feb 13, 2016 05:02 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: upravo je bio Relevancy task!

ako je suditi po zadnjim danima budite spremni sledecih 30 minuta do sat vremena jer bi trebalo da lansiraju nekoliko istih!

inace extra i brz task!

860196 Ovaj ID je za Ruski task uporedjivanja poslova/firmi (kao oni Spanski,Nemacki,Brazilski...)

Bio je aktivan danas oko 17h i od tada ga refresham no za sada nista.Nadam se da ce ga opet aktivirati jer tada su dali malu brojku od 60 komada a inace znaju da posle izvesnog vremena puste na 360(ili koliko vec) sto bi znacilo da mozemo da teramo na 44 komada koliko je max.Eto ko zeli neka refresha nikad se ne zna mozda nas i opali neka sreca sem g****** :D

Onaj Nemacki kod mene je bio 30 (31 sa kviz mode), Brazilski 13, Spanski 6.

Ovaj ruski nisam radio spavao. :(

Pitanja i saveti » Post #1815

Sat Feb 13, 2016 04:54 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
DeMoN17 wrote: Nema veze, bitno je da mu pomognes...

Svaka cast za ovo DeMoN17. :)

DeMoN17 wrote: Nego da pitam nesto ovi iz CF mi kazu za screenshot da pracam jedan na jedan tiket vi kako radite.

Da li mislis da, ako recimo imas 3 ispravke u istom tasku, da saljes 1 ili 3 tiketa?
Ako je to, ja uvek saljem 1 ispravka = 1 tiket. I oni su mi tako rekli da im je lakse u slucaju da treba rucno da ispravljaju procenat nazad. Za svaku ispravku/korekciju, posalji poseban tiket.

Dobro Jutro Svima

Ja sam pre ispracao jedan tiket a imao 2-3 korekcije preko tinypic...
E sad ja imam skrinshot od korekcije i od youtube kanala koji je postavio Task Autor
posto mozes umetnuti jedan skrinshot kad pracas tiket, ja pracam jedan tiket sa korekcije i jedan sa task autor-a.

Pitanja i saveti » Post #1776

Fri Feb 12, 2016 07:04 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
Lutak wrote: koje bre od 0,82? Dobro jutro :)

slecu padobranci sa drugog sajta :lol: Pozzzzzz :D

Nema veze, bitno je da mu pomognes...

Nego da pitam nesto ovi iz CF mi kazu za screenshot da pracam jedan na jedan tiket vi kako radite.

Pitanja i saveti » Post #1768

Fri Feb 12, 2016 04:45 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote:
Marija257 wrote: A ove za 0.82 da identifikujem autore clanaka to su isti oni za nulti sto smo dobijali jel da? I Are These Products The Same jel je on okej? :)

Prvo,Maki...jel si lev 1 ili 2? :) Drugo..koje bre od 0,82? Dobro jutro :)

Dobro Jutro.

To je preko neo 100% jer tamo ima ta cena.

Pitanja i saveti » Post #1767

Fri Feb 12, 2016 04:43 in Ex-Yugoslavia

Marija257 wrote: A ove za 0.82 da identifikujem autore clanaka to su isti oni za nulti sto smo dobijali jel da? I Are These Products The Same jel je on okej? :)

Pa valjda je isti nisam radio jer ne rizikuje mi se accurity za ove 1 cent taskove a pao sam na 1 task sa 10
netacnih i ne radim te probaj vidi a ovaj drugi nisam radio usao sam i ispao jer sam jednom radio na takav
i bio izbacen poslao skrinsotov-e na CF i nisu mi popravile accurity i tako... nemoj raditi neki task rizikujes
accurity samo... drzi se ovih smete nabildaj accurity pa onda lovi te velike taskove to ti je moj savet.

Pitanja i saveti » Post #1764

Fri Feb 12, 2016 04:32 in Ex-Yugoslavia

Marija257 wrote: Sacekacu... :) Jel moze savet koje taskove da radim na lvl 2 koji su sigurni? Posto sam juce dobila lvl1 i odradila neki koji je ulazio u GA i sa 84& spustila na 80% ... :(

Ove sve koje ih pokazuje osven ovaj (winn-dixie) ovaj treba da smetas pa da podelis i tako.

Tu traze da nadjes neki proizvod i da mu napises cenu ako ga nema a smetka e dobra ides yes pa no

Find The Quantity And Price For Items. (kroger)
Find The Quantity And Price For Items. (walgreens And Duane Reade)
Find The Quantity And Price For Items. (walmart)

Ovde trazu da upises data cena i broj produkte ako nema data ili nekad nema produkte koliko su ides no
ako radis za kroger a daju ti smetka iz walmart i smetka je ispravna ides yes pa no

Transcribe Information From A Receipt (walgreens And Duane Reade)
Transcribe Information From A Receipt (kroger)
Transcribe Information From A Receipt (target)
Transcribe Information From A Receipt (walmart)

Ja trenutno radim ovaj

860419 Find Directory Urls For Businesses

Ne ulazi u GA daju ti sajt i trebas ga naci na yelp, yellowpages, manta...

Nemoj raditi ove Order Hungarian ili Translate Hungarian to English rizikujes da dobijes Flag
osim ako ne pricas madjarski.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 17:18:04 EST