Please wait...
HomeForumPosts by NoOneHere

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NoOneHere

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1973

Mon May 16, 2016 08:38 in Ex-Yugoslavia

Nisam video zato sam ga obrisao.

909765 Look At Advertisements And Judge Them.

ID - Google, Forsquare, Yelp, Yell, Facebook i sl. » Post #48

Sat May 14, 2016 17:45 in Ex-Yugoslavia

Na operu imas Cashed opcija tu koristim kad ne mi otvara neke "official url" mislim da i Chrome ima tu opciju.

Skriveni taskovi » Post #36

Sat May 14, 2016 06:04 in Ex-Yugoslavia

Jeste evo ti novi id 908368 Is This Business Assigned The Correct Category?

Pitanja i saveti » Post #2422

Sat May 14, 2016 04:51 in Ex-Yugoslavia

Ova mi nema nikakva smisla bidejki koga i da napravis +50$ sekogas avtomatski dobivas +5$ dolari kaj mene
e taka, ako nema nekakov bug vo sistemot.?

Pomoc !!! » Post #14

Fri May 13, 2016 07:45 in Ex-Yugoslavia

8$ je kad povlacis iz Payze.

Rainforest Task » Post #323

Fri May 13, 2016 05:04 in Ex-Yugoslavia

Polako ce da izbace sve i bice sve po staro cini mi se. :roll:

Rainforest Task » Post #321

Thu May 12, 2016 20:30 in Ex-Yugoslavia

Pojavio se, ali nesto se cudno desava trebao sam imati 300 completed jobs a ja imam 299.

Rainforest Task » Post #319

Thu May 12, 2016 20:13 in Ex-Yugoslavia

Radio sam sad jedan iz slighten-a 36 steps al morao da prijavim na 29 korakom zbog date, a nema ga
u History cini mi se da sam prekoracio te 60 minute.

Pitanja i saveti » Post #2418

Thu May 12, 2016 18:54 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
nena1111 wrote: :Upravo sam izvrila kupovinu Exposure Type Differences
1. Select an Ad Credits Pack
500 Regular Ad Credits will give you: Redovni ad krediti.
Zanima me vasa iskustva sa tim.
Da li se ispalati kupovina ili ne \
Ili sam djabe ulozila 1.10 dolar i deset centi.
Jer treba nesto da se radi jos posto je kupovina odobrena. Ilisamo cekati da se pojave reklame.
Hvala za informaciju :)

Nije to kupovina reklama da ti gledas, to je kupovina odredjenog broja reklama da ih ti objavis kao oglasivac. :(

Molim te, pitaj prvo. Ovde se nista ne placa da bi se zaradilo, bilo od reklama bilo od taskova i offers.

Mislio sam da odgovorim na ovo ali nisam imao vremena a i nisam dobro razumeo,
mislim da je ona mislila da su to shares :?: Pa je zato i kupila to kako bilo lepo ti je napisala @incomehomejob nisu to reklami vec je objasneto o reklamama
kad ih isklikas recimo danas u 12 popodne sutra u isto vreme su ti aktivne za klikanje, nista za drugi put
prvo pitaj i odgovorice ti neko?

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1946

Thu May 12, 2016 18:44 in Ex-Yugoslavia

jelenamiodragov wrote: 908368 Is This Business Assigned The Correct Category
Nefer ispravke,nisu bili ponudjeni linkovi za dva pitanja ,ali sistem to ne prepoznaje. Izbacise se me sa ovog divnog zadatka,videcu da li ce to da poprave.
Hvala pkojotsg

Pa to ti je ono zadnje no informations/links to decide about bussines (mislim da je tako bilo)
ako si kliknula 2 opciju nadaj se samo cudo, a ako si kliknula 3 onda nemas brige, cudno i ja sam imao
jedno takvo bez linkova i 3 opcija i prosao sam.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1942

Thu May 12, 2016 14:59 in Ex-Yugoslavia

Dobar je 100% al samo dva sam uradio ostale ne pipaj jer fourscare(ili kako vec) expelled 25% isto vazi
za google, official site, yelp (to su zalbe iz engleski deo foruma).

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1939

Thu May 12, 2016 14:13 in Ex-Yugoslavia

908368 Is This Business Assigned The Correct Category?

Novi ID

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1936

Thu May 12, 2016 10:55 in Ex-Yugoslavia

cayaaa wrote: 885399 Concepts Level 3 Contributors - Best $0.14 51

aktivan ponovo , ko nije max lijepa prilika da se uzme $ (objasnjenje za one koji nisu radili :D, uzima u obzir bruku stvari npr.ako je imalo ono kao lijepo sredjen neko fashion ide hladno cak i drees up ,cak i ako s epojavi samo slika bijela HEAVEN prolazi ili crna slika saddnes slobodno budite kreativni ,ako drvo ima oblak rijeka nature hladno) :D

Ja nisam niti kviz uradio jednostavno nesto mi kaze ne radi taj task nije za tebe i nisam.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1930

Wed May 11, 2016 23:31 in Ex-Yugoslavia

847717 Help Remove Bad Job Ads. Is It A Real Job Or Something Suspicious...

Evo za one koje su bile expelled (medju koje sam i ja) korekcija kod mene na 100% proverite mozda je i kod vas
koregirano.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1926

Wed May 11, 2016 13:36 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: 907686 Look At Advertisements And Judge Them.

Gledajte tekst ispod slike.

Nije samo to neke moras i guglati jer ako ne guglas kao mene padas 100% danas katastrofa dan
6 expelled 2 Look jedan germanski official site, onaj sa znakova i jos dva sva sreca pa niko ne ide u GA.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1923

Wed May 11, 2016 10:44 in Ex-Yugoslavia

Trazi ga sa id, kod mene ima.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1921

Wed May 11, 2016 10:34 in Ex-Yugoslavia

Ja sam stigao do 18-ti i isao Give Up pre sam citao na eng. deo da su ga odradile neki do kraja i nista nisu dobile.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1919

Wed May 11, 2016 10:00 in Ex-Yugoslavia

Jel neko radi na ovaj task od 10 twitova sam jedan pokazuje ostali 9 No data available?

786993 [Easy Job. Great Pay.] Tell Us What Do People Think About Artificial Sweeteners?

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1917

Wed May 11, 2016 00:58 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Koliko vidim svi search taskovi su omoguceni da se nastave nama kojima smo odavno bili completed all work.

Dakle Superpages,Yelp,Tripadvisor,Foursquare,Yellowpages itd...

ALI svi doticni imaju veliki problem i koriguju vas sa istim odgovorima koje ste i vi dali.

Tako da ovo zaobilazite neko vreme dok se ne popravi AKO se ikada popravi jer gledajuci Nemacki Gelbeseiten vec otkada se ljudi zale na "/" gresku no TA izgleda zabole uvo i dalje drzi taj task sa istim problemom vec nekoliko nedelja.

Bas su ih *** ali totalno pre je bio na Facebook taj germanski broj sad kad submitiras nebitno jel si negde pogresio korekcija je uvjek you answer "nothing" and the correct answer was "none" ??
Isto je i kod tripadvisor, yelp ostale nisam probao. Dakle nebitno vi dali tocno odgovorite uvjek dobijate korekciju?

Pitanja i saveti » Post #2399

Tue May 10, 2016 09:11 in Ex-Yugoslavia

ancheeza wrote:
pkojotsg wrote:
ancheeza wrote: Što mislite,bi li se meni isplatilo uplatit premium? Imam 60 dolara,check lista nije problem ali na referale ne računam u bliskoj budučnosti. Gledam sad,bonus mi je 7% dnevno,premium bi bio 16%, otprilike duplo više. za sad sam od bonusa dobila 3.5 dolara pa bi za premium valjda dobila oko 7,tj.isplatila ga u 2 i po mjeseca?

Što mislite,isplatili mi se ili ne uzimat ga dok mi je zarada još ovakva, prosjek 3 dolara dnevno? Koliko ste vi čekali prije uplate?

na 3 dolara dnevno, sa tendencijom rasta...znaci imas oko 1000 dolara godisnje minimum, na to ti je sa premiumom bonus 160 dolara, bez premiuma ti je 9%(90dolara) ako se ne varam, znaci da ti se svakako isplati

imas li Addon instaliran? on ti je 2%dnevno
+ na premium imas i ClixGrid duplo brzi i vise sansi

imam addon ,mislim da mi je bonus maximalan za standard membership
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 17, 2019 06:15:08 EST