Please wait...
HomeForumPosts by NoOneHere

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by NoOneHere

Rainforest Task » Post #1831

Fri Aug 19, 2016 10:11 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: E ovo jos nisam video. Zavrsim cvecaru od 22 koraka kod koje opet nije dobar datum isteka kartice i odma' mi izadje novi hit. Cim sam ubacio URL izadje mi neka poruka na pola sekunde, nisam dobro video sta pise. Udarim refresh i dobijem -
"This assignment has already been completed. If you have already submitted this assignment (by pressing the blue button at the end), we have received your work and you will be paid shortly. You can now close this assignment and find another one from the list of work where you found this one."
:shock:

Inace nisam dobio bug ni za cvecaru od 65 koraka a ni za ovu od 22.

Isto ovo se desilo i meni sad pre malo.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2997

Fri Aug 19, 2016 05:34 in Ex-Yugoslavia

DroWRanGeR17 wrote: 937471 Tell Us What People On Social Media Say About Credit Card Companies

Jel zna neko limit kod ovaj task stao mi na 14.

Ako nekoga zanima limit mu je 17 kompletirao pre malo.

Rainforest Task » Post #1820

Fri Aug 19, 2016 05:27 in Ex-Yugoslavia

Pa posto i ne pise u instrukcije zato sam i pitao valjda ima neki koje vise vole novac nego da ga prijave
radio se o 31 step.

Rainforest Task » Post #1818

Fri Aug 19, 2016 04:53 in Ex-Yugoslavia

Well, isprobavam report dugme (kad napravim neki kiks u terminal)
i na Other Issue radi perfekno da potvrdim.

A imam pitanje opet "Cvecara" i opet "Welcome Pop-Up"
Imao sam pre neki sat vremena ovaj hit i sad na 1 step ides Kupuj pa svaki dan - 60$
ali na uvodni kad sam ubacio url i ucitao mi stranicu pojavi se ovaj "Welcome Pop-Up"
i prijavio sam ga nije u bagova, pitanje jel ga vi isto prijavujete.

Rainforest Task » Post #1790

Thu Aug 18, 2016 09:21 in Ex-Yugoslavia

Ode jedan sad u often u pm sledi pauza. :?

Ja sam imao jedan gde ima dva url postavljena i treba da ti bude browser prema prvi a ne drugi
a ja budala sam ga prijavio jer mislio da tako treba da bude.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2990

Thu Aug 18, 2016 05:42 in Ex-Yugoslavia

937471 Tell Us What People On Social Media Say About Credit Card Companies

Jel zna neko limit kod ovaj task stao mi na 14.

Rainforest Task » Post #1783

Thu Aug 18, 2016 05:23 in Ex-Yugoslavia

bakeer1337 wrote:
chmi wrote: Da li je neko capio stotku nocas? Bas je lepo pustao

Ja ne znam gdje je vas lepo pustao jucer, ja sam jucer imao nekih 30 hitova i nijedan nije bio više od 10 koraka, sve neka sića 3-4 koraka većinom.

Jesi li potpisao one "Get More Jobs" ako nisi uradi to a sto se tice hitova juce je bilo bas poplava od 9 ujutro do 12
kad sam jedan upropastio na refresh.

Pitanja i saveti » Post #2807

Thu Aug 18, 2016 05:18 in Ex-Yugoslavia

chmi wrote: Da li je neko probao da pristupa CS ili CF iz inostranstva? Da li treba nekome da se javim ili sta?

Za CF ne znam ali za CS pises tiket e sad neznam kako je bilo pred da ides ili kad stignes tamo.
Odgovorice ti neko ko zna.

Rainforest Task » Post #1778

Thu Aug 18, 2016 04:26 in Ex-Yugoslavia

Sinoc 43 do preseka a od preseka do sada 18

Zaspao sam sinoc oko 2:30 do pred 5 ali i ostavio jedan na ARP da mi
vrti i Abandoned kad sam ustao pa bio na ladenje sat i pol.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2987

Wed Aug 17, 2016 05:57 in Ex-Yugoslavia

Cini mi se da je tako zbunio me jedan na eng. forum pita za submit vreme a ovaj drugi mu odgovara 6.
I ja pomislio da je to submit time a ovaj naverojatno mu je odgovorio za limit taska.

Rainforest Task » Post #1771

Wed Aug 17, 2016 05:37 in Ex-Yugoslavia

perfect_guy wrote:
DroWRanGeR17 wrote:
perfect_guy wrote: koji je najjednostavniji "lijek" da se kopira sadržaj sa stranice unutar terminala?

Pa selektiras i desni klik pojavice ti se opcije cut, copy, paste, undo, itd...

tu i jeste fazon, tako kopiram, ali kad uradim paste, zalijepi ono zadnje šta sam uzeo iz koraka (link, šifru...)

Ne moze tako da bude da ne pravis ti paste sa CTRL + V? Paste na desni klik u terminal.

Radio sad jedan hit "Cvecara" prvi put na 15 step payment info stranica nece da se ucita drugi put na posledni
step nece da loadira stranu i treci put prijava posto nakon payment stranica ide Sign Up i iskoristio vec jednom email.

46 minuta sam je radio.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2985

Wed Aug 17, 2016 04:54 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: 938650 How Are These Audio Clips Similar Or Different?
Ulazi u GA. Odlicno placen. Samo tri pitanja ali trazi 100%. Puk'o sam sa 67% :roll:

Prosao kviz i na 6 upecao se u zamku 6 minuta ja sam submitirao na 5 a do tada me je zanimavao
RF da se ne upecam. Steta bas lep task.

Rainforest Task » Post #1766

Wed Aug 17, 2016 03:35 in Ex-Yugoslavia

perfect_guy wrote: koji je najjednostavniji "lijek" da se kopira sadržaj sa stranice unutar terminala?

Pa selektiras i desni klik pojavice ti se opcije cut, copy, paste, undo, itd...

Rainforest Task » Post #1764

Wed Aug 17, 2016 03:23 in Ex-Yugoslavia

BoMoni82 wrote:
DroWRanGeR17 wrote: Ja imam jedno pitanje koliko dugo cekate kad na "cvecaru" zatraze onaj Welcome Popup koji se pojavi
na pocetnu stranicu. Inace onaj glupi popup na naturebox na drugi step cekam 2-3 minuta da se pojavi.
I gubim vreme ali mora da se ceka...
Uglavnom ti welcome pop up nisu obavezni da se pojave. Uglavnom piše ovako: AKO se pojavi pop up zatvorite ga. Opet zavisi od svake instrukcije...
Treba dobro čitati instrukcije, ja malo malo nešto pogrešno skontam:) Skoro čitam instrukciju, pište excluding, ja čitam including... Taman da stisnem no i onda vidim šta je :lol:
Išla sam jednom na restart job i VM problem. Onda izbaci da opišemo problem, a na other isue ne treba ništa.
Konkretno, terminal se nije uopšte učitao i izbacio neki error. Nije bilo čak ni reconect dugmeta.

Pa da ima to kod nekih a ovde je bilo "Wait for Welcome Popup to come..." znaci da moras da cekas a ja sam cekao
1 minutu max. i prijavio ga ali nije mi u bagova, pa sam pitao koliko vi cekate kad dobijete...

@Nole Ja sam predhodne nedelje dobio jedan od 24 i 65 stepova "Cvecara" i prvi na 3 step a drugi na 12 step
mislim da sam ih prijavio i oba su mi bile kao bagova racunati zato mislim da moras da ih prijavis.

Rainforest Task » Post #1760

Wed Aug 17, 2016 02:16 in Ex-Yugoslavia

Ja imam jedno pitanje koliko dugo cekate kad na "cvecaru" zatraze onaj Welcome Popup koji se pojavi
na pocetnu stranicu. Inace onaj glupi popup na naturebox na drugi step cekam 2-3 minuta da se pojavi.
I gubim vreme ali mora da se ceka...

Rainforest Task » Post #1757

Tue Aug 16, 2016 17:59 in Ex-Yugoslavia

zemomak wrote: sta je VM?

Virtual Machine najverojatno na to misli, inace nikad nisam kliknuo taj button nad terminala za Restart Job
kliknem Reflesh na moj browser.

Rainforest Task » Post #1676

Wed Aug 10, 2016 14:32 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Od ponedeljka sam poceo da isprobavam jutarnju smanu i mogu vam reci da je sasvim ok, bar za sada. Krenem oko 9:30 i do nekih 20:30-21:00h moze da se uzme $20 i vise. Treba da napomenem da ja ne radim dosta toga.
Posle je pauza za pivo pa onda jos 1-2 sata rada pa u krevet. :D
Pocela je da mi smeta nocna smena. Svaki dan do 05h je mnogo. Sve vise licim na zombija. Probacu da se nekako prebacim u dnevni termin pa cu videti kako ce ici.

Neki dani sam primetio od 6 ujutro pocne poplava sa hitove juce je bilo tako za 30-40 min sam uradio 12 hita.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2917

Tue Aug 09, 2016 12:08 in Ex-Yugoslavia

cikalibi wrote: koliko vam je max na ovome. stalo na 13, pa me zanima dal da vrtim jos. hvala
929604 [Pay Increased] Tell Us What People On Social Media Say About Dow...

i na ovom takodje
904131 [Great Pay.] Do You Love Football? Tell Us What These Articles Sa...

Prvi ti je Max 13 djaba ces ga vrtiti a drugi neznam rikuo sam ga...

937991 Tell Us What People On Social Media Say About Professional Video Gaming

Povecan limit Max 35 ali i namaljena cena

940088 What Can You Learn About The Author Of This Article?

Odlican task i lak dobicete korekcija u kviz mode jer treba da trazite nekoj Wu .. zaboravio sam mu ime
onaj ko nece nek kopira linkedin link i stavi none na twiter acc. polje i procice sa 100%

incomehomejob wrote: Evo ko hoce da se mrcvari sa bzvz-nim korekcijama. Vec sam imala jedan totalni apsurd u Quiz-u.

934210 Search Results Comparison V2 lvl 1 $0.08
Ne ide u GA.

Edit:
Naravno evo je jos jedna; ova nema drugu klasifikaciju, osim - budalastina.

Ja ovo ne radim radio pre 3-4 meseci jedan id i padao 1/5 a zamarao se 25 minuta dok sve skontam...

Rainforest Task » Post #1647

Mon Aug 08, 2016 21:08 in Ex-Yugoslavia

Prvo da kazem da nemam vise one probleme koje sam imao (nisam dobiao hitove od 2 do 5 ujutro)
A sto se tice ARP kod mene radi sasvim ok na "terminal" jedino imam probleme kad dodje App Error
tad stopiram ARP i nakon 15 sek. uradim manual reflesh zavisi nekad i na 10 sek. radim.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2901

Mon Aug 08, 2016 20:57 in Ex-Yugoslavia

937991 Tell Us What People On Social Media Say About Professional Video Gaming

Odlicno placen task a i zeznut procitajte obavezno instrukcije ili cete pasti.

Edit: Max 29

Samo instrkcije procitajte nemojte da se vodite po ono dole pod Yes/No/Unsure sto pise "Esports" to je NO.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 16:49:17 EST