Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

Magyarok kifizetései! » Post #400

Sat Mar 22, 2014 03:48 in Hungarian

Nem is tudom hanyadik. :D :thumbup:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2131

Fri Mar 21, 2014 04:06 in Hungarian

nezd csak Laczy58!

total 10,535 earned $7.15

azert ez sem annyira suru. de nem rossz.
0,0007 ra jon ki egy clickem. :D eleg sovany de ha most nyernek 10 dollart akkor klickenkent mar majdnem masfel tized centem lehetne. :D:D:D
nem ebbol gazdagszok meg

TAsk » Post #282

Tue Mar 18, 2014 01:13 in Hungarian

crowdflover megint szemetkedik nem akar megadni semmit annak ellenere hogy minden nap ugyanugy csinaltam meg az adott feladatokat ma megint kiirja missing step... repednenek meg!

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2113

Mon Mar 17, 2014 10:35 in Hungarian

TEGNAP IS MA IS 10 CENT. :thumbup:

Tagság vásárlás » Post #57

Mon Mar 17, 2014 03:22 in Hungarian

Nem felejtettem el es fentebb errol is irtam reszletesen. A kelet eu val azert nem ertek egyet, mert roman, bolgar, torok felhasznalok rendszeresen vannak a task feladatok megoldoinak heti elmezonyeben. abban egyet ertunk, hogy igy is megeri, szemleltetni azt akartam, hogy angol lakhellyel sem ad minden nap dollarokat.
amugy ha csak azon mulana, hogy angol az ip cim akor siman regisztralhatnanak egy kulfoldi ismeros leven. gond csak az, hogy a feladatokat is kulfoldon kell megoldani, mert mas orszagban nem fogja engedni. pl. ha elmesz nyaralni van azert kivetel, maximum ugy tudod megcsinalni ha van mobil hozzaferesed es roamingolsz. ez meg valljuk be tobbe: kerulne a leves mint a hus. Az, hogy tobb feladatra vagyok jogosult relativ, akkor nem jon ki igazan amikor azt latom, hogy azok a keleteuropaik heti 1200-1500 taskot csinalnak. az en heti 20-30 al szemben. Ilyen esetben mega hirdeto angol nyelvu mivoltat sem lehet felhozni. sajnos mostanaban nincsenek skilltestek sem.
Kulonben, ha megnezed sokszor azok panaszkodnak a tagsagra, akik egy evben 3 alkalommal lepnek be a clixbe.

Tagság vásárlás » Post #55

Mon Mar 17, 2014 02:17 in Hungarian

Laci55! ez egy tervezet. nem biztos semmi sem ez csupan arrol szol mennyit kell megkeresned ahhoz hogy jol jojj ki egy premium tagsaggal. ezenfelul pedig vannak offersek is. a clixsense szamos lehetoseget ad arra hogy penzt keress. ez nem jelenti azt hogy mindenkinek sikerul. napi 10 centekert nekem sem erte meg fent lennem itt. aztan szepen lassan elkezdtem felfedezni hogy lehet meg penzt keresni itt. ha valaki befektet az nyilvan tenni is fog erte mert nem akarja hogy veszteseges legyen. jankatol eleve napi 2 db 1 centes hirdetessel tobbet kap ami eves szinten is 7, 5 dollar tehat a fele a befektetesenek siman visszajon. ezenfelul vannak hirdetesek melyek csak premiumoknak szolnak, nyilvan o is tobbet elkapott mar belole. magasabb a jutalek es a napi bonusz is. nekem van hogy napi 9 dollart teljesitek van hogy csak 35 centet. kituztem egy napi celt es azt probalom teljesiteni. ez jelenleg 1,5 dollar. taskokkal nem csak te vagy igy hanem mindenki. en reggel pl. mindig lemaradok egy olyanrol ami 35 centet fizet darabonkent es egy felperces videot kell megnezni, sorra lemaradok ujabban a twitteres taskokrol is amik 8 centet fizetnek plusz masnap 10 cent bonuszt mindegyikert ha fedbacket irsz. ez van...

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2101

Sat Mar 15, 2014 08:18 in Hungarian

banya21 wrote:
eracuel wrote: Sok hétnyi sikertelen kattolás után :

Last $5.00 Winners

eracuel
2012-06-16 16:26:43
$5.00

:cs: :clap:

GRATULÁLOK! TOVÁBBI SOK SIKERT MINDEN MAGYAR kattolónak. :clap: :clap: :clap:

Ez a bejegyzes azert eleg regi majdnem 2 eves...

Kerdesek. stb. » Post #315

Sat Mar 15, 2014 01:33 in Hungarian

Igyekszem. :D

Kerdesek. stb. » Post #313

Fri Mar 14, 2014 03:52 in Hungarian

Van-e barmilyen mod arra, hogy az ostoba emberek topicjait torolni lehessen valahogy? hihetetlen, hogy ennyi IQ nullas ember letezik akik nem fogjak fel, hogy ne nyissanak ujabb es ujabb topicokat a mar meglevok melle.
minden egyes heten van valaki....
Nekunk az a legnagyobb gondunk, ha nem hasznaljuk a reply gombot, de ezek egyszeruen katasztrofalisak.

Tagság vásárlás » Post #53

Fri Mar 14, 2014 02:09 in Hungarian

Na akkor Hajra! ;)

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #97

Fri Mar 14, 2014 02:01 in Hungarian

konkretan milyen offert csinaltal? kerdoiv? letoltes? vasarlas? nem valt at semmit ha az van kiirva hogy egy dollaros egy ajanlat es megcsinalod akkor egybol jova is irja a szamladon, egybol megkapod.
azok az esetek kivetelek amikor rendelsz valamit mert a rendelest visszamondhatod ezaltal nem fognak jovairni semmit. de minden offers nel kiirja mennyi idon belul irja jova. trial payt nem hasznalom csak peanut vagy clix offer.
en nevjegykartyat rendeltem vista printtol ott egy honap a jovairas. de nyugi megadjak. arra kulonben 4 dollart irnak jova. es addig megjelenik a fuggoben levo osszegeknel.
vannak kerdoivek is amelyek 5 dollarosak arra is egy honap a varakozasi ido en mar ketszer kaptam ilyet.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2080

Wed Mar 12, 2014 01:23 in Hungarian

Ma is jott egy tiz centes:

;)

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #95

Wed Mar 12, 2014 00:57 in Hungarian

megkaptam ma a fuggoben levo 5 dollaros kerdoivem osszeget, pedig pentekre igertek. :D :clap:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #94

Tue Mar 11, 2014 04:43 in Hungarian

Ma rendeltem en is nevjegykartyat a "vistaprint" :thumbup:- tol. 4 dollart kapok bonuszban aprilis 26 an. 12 fontomba kerult. tehat gyakorlatilag az adojat kapom vissza. :) nevjegykartya meg amugy is kellett. sot az adojat leirhatom meg a cegen belul is. :) :thumbup:
A kerdoivemre meg elvileg penteken irjak jova az 5 dollart. :D

jeee azt meg csak most latom, hogy napi bonuszban is jovairt 48 centet erre a rendelesre. 4 dollarnak 12%-at.
:clap:

TAsk » Post #279

Sun Mar 09, 2014 13:00 in Hungarian

nezdd csak Misi:

TAsk | ClixSense Forum

elso komment.

Korrektul bemasolt valaszt nem fogadott el.
van ilyen.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2072

Sun Mar 09, 2014 03:34 in Hungarian

Eddigi nyeremenyeim osszesen: $ 6.85

A + 5 eselybol meg volt egy par....

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2060

Fri Mar 07, 2014 15:19 in Hungarian

ma is bejott egy 10 centes. :thumbup:

Magyarok kifizetései! » Post #392

Wed Mar 05, 2014 04:20 in Hungarian

Koszonom! :D Ketto honap alatt jott ossze. szamolgatom es ez egy evben 600 dollar is lehetne, de a kovetkezokben kevesebb idot toltok majd itt fent mas elfoglaltsagom lesz... ;)

Magyarok kifizetései! » Post #389

Mon Mar 03, 2014 14:12 in Hungarian

Mondtam, hogy 100 dollarnal veszem ki legkozelebb, de azert versenyeztem az idovel, hogy ma estig meglegyen.
Almodj, Tervezz, Tedd meg! :clap:

TAsk » Post #276

Mon Mar 03, 2014 13:02 in Hungarian

pont akkor szarakodik a crowdflover, amikor a legjobban kellene, hogy meglegyen meg 1 dollar. lefagy, lassu, haldoklik ne felj masnap minden oke. :thumbdown:

Es megvan. :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 17:44:19 EST