Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2279

Mon Apr 21, 2014 04:42 in Hungarian

EGY 10 CENTES ma is esett. :D :thumbup:

Üdv Magyarok! » Post #569

Sun Apr 20, 2014 02:49 in Hungarian

off

TAsk » Post #343

Sat Apr 19, 2014 04:25 in Hungarian

felesleges irnod ez egy olyan problema amirol mar tudnak es jelenleg vizsgalat alatt van... a valasz legalabbis ez.
amugy szerencsed volt, mert sokan meg meg sem kaptak a szintjelvenyeket.
fentebb olvashatsz olyan eseteket amikor tokeletesen csinalsz meg egy egy taskot es hibasnak titulalja a rendszer majd a helyes valsz szerintuk az, amit te amugy is beirtal... Bosszanto az is... :D nekem pl. ezert esett az accuracym, (pontossagi szintjelzo) Ha nem tudnak rajta javitani be kell kuldenem kepregenyszeruen a mozzanatokat mirol van szo. erre mit mondjak? LOL. :thumbdown:

TAsk » Post #341

Sat Apr 19, 2014 00:54 in Hungarian

Igen erdemes lenne, de kisse oszefuggestelen amit irsz. A taskoknal akkor ir ki ilyet, ha olyan szintu taskot probalsz megcsinalni amire nem vagy jogosult. pl. egyes szinted van es kettes taskot akarsz csinalni. Igy nem ertem, a felvetesed meg is csinaltad a taskot, vagy csak beleleptel es ezt irta ki? Utobbi valoszinubb.. esetleg meg az lehet, hogy egyes szinten voltal, ezalatt megcsinaltal egy taskot ami rosszul sikerult. Igy elvette az egyes szintu jelvenyed es a kovetkezore ertelemszeruen nem tudsz belepni. Ellenorizd megegyszer milyen szinten vagy, mert kizarolag az annak megfelelo szintu taskokat tudod megcsinalni. Kivetel ha magasabb szinten vagy mert akkor az alacsonyabb szintuek is nyitottak szamodra. Illetve azokat melyek szint nelkuliek minden esetben meg tudod csinalni. Ennek ellenere, ha megfello szinten vagy es meg sem enged belepni, csak akkor irj.
A pontossagi (accuracy) szintek visszavetele miatt egy-egy rossz feladat miatt ma kaptam valaszt. Utanajarnak, mert sok ugyanilyen panasz van. Amennyiben nem tisztazott mi tortenik pontosan, a mozzanatokrol kepeket kell kesziteni es elkuldeni nekik. Nem csak 100 % accuracyban van 3. szint (Baromsag is lenne mert egy vagy 10 sikeres feladat utan ne legyen mar valaki 3. szintu es 1800 feladatbol ha valami miatt visszaesel attol az alacsonyabb
5 meg lehet megfelelo egy 1-3 szintre mivel osszetett a rendszer ezert tart sokaig hetekig ujraosztani a a jelvenyeket) Ez amugy is levagyon irva az ertelmezesnel. A bal felso sarokban mindig pontosan jelzi hany %.-on vagy. Ne sirjon senki ha 100% utan meg nincsen egy szintje sem, mert lehet nem csinalt meg eleg taskot. ellenben 68 % al is lehet barmilyen szintu. Fentebb mar tobbszor irtam a szintek kiosztasa folyamatos, 2, 3 het. Ezen felul a regi ermek (jelvenyek) is ujra kiosztasra kerulnek hamarosan.

TAsk » Post #338

Fri Apr 18, 2014 01:52 in Hungarian

Irtam a crowdflovernek ismet, nem vagyok egyedul az alabbi panasszal.
fisherinvestment task : terms suggest .... google vagy bing keresobol az elso 10 oldal meghatarozasat kell bemasolni szepen sorba pontosan ketszer egymas utan. ezt csinalom mar honapok ota. de egy hete egyfolytaban hibauzenetet ir ki a tokoletesen megoldott feladatokra es az hagyjan, hogy ezert nem irja jova a penzt de ez a szemet leveszi az accuracyt. 75% rol 72 re csokkent a pontossagi mutato.
nem vagyok ezzel egyedul egyre tobben veszik eszre, hogy nem csak az a gond, ha nem rijak jova a penzt, hanem visszaesik a %szint ez nagy gond, mert, ha valaki nem figyel es sorra a rendszer azt irja a tokeletes megoldasodra, hogy hibas elobb utobb azt veszed eszre, hogy nem kapsz elegendo feladatot, mert rossz a szinted, amugy is keves feledat van most es teszt sincsen nem hianyzik hogy az o hibajukbol meg te szivjal nagyokat....
En kertem a felulvizsgalatot es a az accuracy visszaallitasat, mert a feladatok helyesen lettek megoldva. mivel van ilyen lehetoseg kovetkezo alkalommal video file-t kuldok nekik az elkeszult feladatokrol. ebbol egyertelmuen kiderul a hibajuk. ne en szo....k mar mas balfaszsaga miatt. :oops:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2263

Fri Apr 18, 2014 01:08 in Hungarian

A clixgrid nem koteleozen adott. a clixgrid egy nyeremeny jatek. ez olyan mint a lotto ahol van akinek hetente van kettese van akinek evekig semmi. elobb utobb neked is esik valami... nekem 3600 kattig semmi nem volt.. nemreg pedig nyertem 5 dollart is. :thumbup:

Kerdesek. stb. » Post #325

Thu Apr 17, 2014 14:59 in Hungarian

megy ez... :thumbup:

Kerdesek. stb. » Post #321

Wed Apr 16, 2014 13:17 in Hungarian

az IMG linket hasznald es azt ne az image ful ala tedd be hanem csak siman masold be.
en az imgur.com oldalt hasznalom. az IMG kodot idemasolom es kesz. egy feltoltesnel tobb kodot vagyis linket ad pl/: url , img stb...

TAsk » Post #337

Wed Apr 16, 2014 02:22 in Hungarian

nau01 wrote: Hali!

Én 87%-os vagyok, se level1, se más,
az összes medálomat levették, nem kapok tesztet sem.
Pedig imádtam a taskokat...
Mit tehetnék?

Varsz. :) sajnos en sem kaptam mas tanacsot hiaba irtam nekik 5x a valasz ugayanaz. turelem... amugy a taskokat most is imadhatod mert ettola lepestol nem lett kevesebb a szamodra elerheto task. maximum jelenleg nincsen tobbre eselyed. hidd el sokan mergelodnek ez miatt.

TAsk » Post #336

Wed Apr 16, 2014 02:05 in Hungarian

melerszik wrote: Hali!

Tudja valaki, hogy az új belépő hogy juthat taks-hoz?
Van valami időkorlát, vagy más?

Köszi

Nem igazan ertem mit jelent szamodra, hogy uj belepo mert ugy latom itt kezdetek ota tag vagy. ugy erted meg csak most regisztraltal crowdfloverre, hogy taskokat csinalhass?
Igen minden feladatnak van egy idokorlatja amit jobb felso sarokban lathatsz ha megnyitod a feladatot. ne aggodj mert az adott ido tobbszorose annak amire tenylegesen szukseged van egy feladat megoldasahoz.
mint uj belepo semmivel sincs kevsebb eselyed es elerheto taskod mint a mar meglevoknek.
sokkal tobbre viszont ugy tehetsz szert ha minel tobb taskot csinalsz ami jelenleg elerheto ezaltal a sikeres feladatok utan novekszik a helyes megoldasok utani % pontod. ha keves elerheto taskod van jelenleg annak szamos oka lehet , nem vagy celkozonseg, vagyis nincsenek beallaitva az opcioid a megfelelo celkozonsegre,
pl lakhely, szuletesi ido stb.. allitsd at ezeket hogy kevesbe szurjona rendszer illetve masik megoldas hogy ha van elerheto skillteszted azokat megcsinalod ha sikeres egy egy ilyen teszt a kesobbiekben ujabb taskok varnak rad. ilyen pl egeszsegugy, politika elelmiszer, nyelvtudas. stb... ha egyeb kerdesed van akkor lapozgass vissza ebena topicban. :D
Kiegeszites. ha az accuracy vagyis a feladatok helyessegenek % a egyre feljebb kuszik akkor szinteket tudsz lepni. 3 szint van jelenleg a taskok kozt lathatod hogy melyek azok amiket mindenki megoldhat es lathatod azt : kek, piros, zold azaz 1, 2, 3 szinten milyen feladatokat oldhatsz meg, ezek mar sokkal jobban fizetnek. elofordul kozel 3 dollaros task is. illetve kaphatsz ermekeket amik ezelott is voltak de az uj rendszer miatt torlodtek par heren belul visszahozzak ezeket is. ezek csak azt jelzik mennyi es milyen tipusu feladatot oldottal meg helyesen. ezekbol ha tobb van az is segithet tobb taskhoz hozzajutni. az ermek jelenteset megtalalod ha rajuk kattintasz.

Bar ahogy elnezem nem magadrol beszelsz mert tobb mint 1300 task van mogotted. igy szamomra erthetetlen, ha valakinek nem tudsz tanacsot adni a 8 referaltadbol... :P Mint esetleges szponzori segitseget azt ertenem de talan a refeknek venni kellene a faradtsagaot es meglatogatni a forumot itt pedig vagy feltenni a kerdeset vagy kikeresni a valaszt, mert szerintem senki sem szeret mas helyett dolgozni... :thumbup:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #114

Tue Apr 15, 2014 01:07 in Hungarian

Sokszor volt ilen itt is. Nezd meg a napi teljesitesek kozt. Lehet hogy ott mar jova van irva. Ha megsem akkor majd helyrejon.

TAsk » Post #335

Tue Apr 15, 2014 01:04 in Hungarian

Sokan irtak nekik hasonlo problemarol. Ha beszelsz angolul irj a forumjukba vagy face-n.

TAsk » Post #332

Mon Apr 14, 2014 08:31 in Hungarian

Hamarosan visszajonnek az ermek.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #2247

Mon Apr 14, 2014 08:29 in Hungarian

tegnap is egy 10-es ma is egy 10-es. :D :thumbup:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #112

Sun Apr 13, 2014 04:04 in Hungarian

na vazze.. :( itt is volt mar ilyen aztan visszajott.

TAsk » Post #330

Thu Apr 10, 2014 14:24 in Hungarian

Radhagyom aztan ennyi, puffogjal csak magadban... reszemrol lezartam a temat. LOL.

TAsk » Post #328

Thu Apr 10, 2014 02:10 in Hungarian

Fent leirtakban lathatsz egy eleg sulyosan fizeto taskot. Nem tartom valoszinunek, hogy mindenki csalna. Ezzel a kijelentessel jobb is, ha vigyazol itt. A cafolatot pedig a nem a feszbukra irtam. Adatvedelmi aggalyaid vannak? Akkor tegyel feljelentest a rendorsegen, de felo ki fognak rohogni, mert nem egy magyar portalrol van szo... semmilyen fajta adatvedelmi torvenybe nem utkozhet magyarorszagon sem, mert te dontod el, hogy a feszen az adataidat nyilvanossagra hozod-e vagy sem. Innentol kezdve nincsen mirol beszelni...
Aki qu... nak megy, ne lepodjon meg, ha megb...k. :P

Mas!

Ujabb valaszt kaptam amiben megint csak azt irjak ellenorizzuk rendszeresen a skill testek elerhetosegeit. Atnezik a felhasznalok megoldasi keszseget es ennek tukreben adhatnak majd ujabb testeket es feladatokat is. Konnyen elofordulat az is, hogy szamitasba veszik az eddigi munkat es annak fejeben kiosztasra kerulnek a szintek ami 2 , 3 hetig is eltarthat. Par felhasznalonka a kommentekbol kideritven meg is van mar egy-egy szint...

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #109

Wed Apr 09, 2014 02:26 in Hungarian

Het dollaros kerdoiv a a clixsense fenallasa ota eloszor volt a mult heten. a radiozas nem idopocsekolas hanem egy plusz amivel penzt lehet keresni, varni tejesen felesleges ra. en azt szoktam csinalni hogy bekapcsolom kozben ezer mast csinalok a gepen es idovel belenezek van e kodom ha van beirom es jon par cent. bizony vannak nagyon jol fizeto taskok magyarorszagon is ez az itt jelenlevok kommentjeibol mar kiderult. ha nem kapsz megfelelo szamu taskot az nem feltetlena crowd flover hibaja elobb erdemes ellenorizni a beallitasokat. merta clix automatikusan szurni fog es lehet ha csak egy kicsit valtoztat valaki mar tobb taskra van eselye. a clixsen nem csak kerdoiv es task van szamos egyeb lehetoseg all az emberek szamara penzt keresni. Ez nem egy olyan hely ahol biztosan meg fogsz gazadagodni erre ne alapozz az emberek javaresze szorakozasbol csinalja vagy unalom uzesbol. aki komolyan gondolja annak az eredmenyein pedig latszik is. nem minden felhasznalo ir kommentet de rengetegen olvassak tanulnak elole es hasznositjak ezt sokszor csak az egyenleguk novekedesen latni vagy egy rovid idoszakon beluli kifizetesen. ha elolvasod az elozmenyeket lathatod hogy a hetdollaros kerdoivvel szerencsem volt. Nem azert mert keves ilyen akad, hanem azert, mert 20 kerdoivbol van ugy, hogy 15-ot vegigcsinalok es nem adja meg valamilyen indoklassal. Ilyenkor bosszankodok es megyek a kovetkezore, ellenben mas feladja.. ez olyan mint a clixgrid , ahol olyan ember sir aki 3 havonta egyszer lep be es van 100 kattintasa ellenben en tobb mint 10 ezret kattintottam es most jott egy 5 dollaros nyeremeny. valaki 10x jobb arannyal bir mint en, valaki tizede annyival...

TAsk » Post #325

Wed Apr 09, 2014 00:50 in Hungarian

bmisi wrote:
cinober wrote: Sziasztok!

Kérdésem, hol lehet videókat megnézni? Átnéztem pedig úgy gondolom az oldalt, de én nem találom. :o
Velem a baj ugye ? :oops:

Választ előre is köszönöm, szép hétvégét mindenkinek !

Szia cinober!
A kezdőoldalon Watch videos és a watch now-ra kattintva megjelenik a videó, ha van, ha pedig nincs akkor sorry no video. Amúgy Matomy offers-hez tartózik. Minden harmadik videó megtekintése után adnak 1 centet. Legtöbbször csak egy videót lehet megtekinteni, később, vagy másnap újra lehet próbálkozni.

Igy igaz ahogy bmisi irta, azonban, nem csak fent leirtaknal lehet videot nezni.

ha rakattintaszt az offersekre vannak kulonbozo hirdeto cegek, mint pl, clixsense, peanut, matomy, superrewards, tokenads stb. ezek kozul kattints valamelyikre es nezd meg van-e benne video, van ugy, hogy napi 12 is van egyben van ugy hogy napokig semmi.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #107

Wed Apr 09, 2014 00:46 in Hungarian

ezek rendszeres problemak itt is... :D nem ebbol lehet meggazdagodni azt csak ugy mellekesen erdemes bekapcsolni. ahogy fentebb is irtam egy 6 perces kerdoiv adott 7 dollart , radiohallgatasbol azert eleg sokaig kellene nyomni magyarorszagon. Csupan ket honapig nonstop :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:19:18 EST