Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #146

Tue Jul 08, 2014 07:54 in Hungarian

azt irta ma egy indiai csavo a kommentemre (ami valo igaznak tunik) hogy:
(elobb leirom mirol is van szo)
szal elkezdtem a kerdoivet majd a lenyeg van-e gyerek a haztartasban, ha igen es 11-17 ev kozotti adjam at neki, de ne befolyasoljam a valaszadasban. szal atadom majd kerdesek mennyi idos vagy milyen a nemed stb..
aztan a kovetkezo te vagy a fo donteshozo a csaladban?
persze, hogy nem hiszen gyerek en meg a szulo erre a ko..g kiirja sajnos nem felel meg a kriteriumoknak.
nos valoszinuleg ezt az utolso kerdes es nem az elozoek alapjan dontottek el, hiszen a szures mar megvolt.

na szoval erre irta az indiai csavo, hogy igazabol a kerdoiv feltevoje csak arra volt kivancsi, hogy a gyerek dirigal-e a hazban.

mivel trukkos aljas troger modon kicsalta a valaszt pofatlanul elkoszon toled (marmint a kerdoiv kiotloje) es azt irja nem vagy megfelelo a kriteriumoknak. majd zsebre vagja a valaszt es ba...k fizetni. na az ilyeneket aggatnam fel new bostontol- los pekingig :D minden egyes lampavasra.
a clix probalja kiszurni az ilyen gennyeket, de sajnos nem mindig sikerul.
a legrosszabb, hogy mindez az oly nagy bizalomra okot ado (103db fizetett 85 centes az-az osszesen $87,55) kerdoiveseknel az SSI (ami mar opinion) nel tortent.

TAsk » Post #381

Mon Jul 07, 2014 04:05 in Hungarian

szinuhe wrote: Az érdekes az, hogy tegnap itt hármat megcsináltam egyet sem írt jóvá a borcimke körberajzolósból, akkor megpróbáltam a neon ott kettőt engedett és megadta :?:

hasonlo mar nekem is volt mas feladattal.
Az altalad emlitett oldal hatalmas csalodas volt nekem, (ket evig voltam felhasznalojuk es kivettem jopar dollart belole, de inaktivitasnal elveszik a penzt, olcsojanos modjara mukodnek es csak kamureferalokkal dolgoznak ami eloszeretettel magyaraznak ki. Sok embert lattam ott innen is pl.: magat a moderatort is igy sokan biznak az oldalban, de ugy gondolom amibol normalisan penzt lehet csinalni az csakis a clixsense.
Egy ptc oldal se tud jobb, de meg ugyanilyen felteteleket sem adni.
Megbizhatosaguk pont azon alapszik, hogy nem mukodtetnek ketelkedesre okot ado dolgokat.
:clixsense: 4EVER :clap:

TAsk » Post #380

Mon Jul 07, 2014 03:58 in Hungarian

Tade00 wrote:
peterdiosi wrote: ahh ez a szamfelismeros nagyon ott van. :clap: 71 szer adta meg es feltolta az accuracyt rendesen szerintem beleszaladtam egy olyanba amikkel 4000 et csinalnak egy nap alatt.
nagyon faszanyosan felnyomta 85 re. na ennek itt volt az ideje. :clap: persze fisher besorolast azota nem csinalok mert soha nem adja meg es lekapkodja a % ot
ilyen szamos meg johetne csak 1 centet fizet de mindossze 3 mp. 3 es fel perc alatt csinaltam 71 et. zsir.

Mi a task neve? Itt magyarba is megkapjuk vajon? :)

Nem figyeltem a nevet kb 6 x raktak fel es mindegyikbol engedett 2-3 at aztan egyszercsak megindult.
az ilyenek multis taskok legtobbszor ki is irjak, hogy "multi opportunity". (vagyis nem csak egyszer, hanem egymasutan tobbszor megtudod csinalni ugyanazt)
magyaroknal a roof visibility volt hasonlo. 20 at enged megcsinalni, de tobbszor is felteszik. viszont mindegyik mas

TAsk » Post #377

Sun Jul 06, 2014 04:17 in Hungarian

szinuhe wrote: Nálam bajok vannak a boros cimke körberajzolós taskkal . Már egy jó párat nem adott meg, kiírja, hogy kész a task 100%, aztán nem fizet érte, és az elvégzett taskok közé sem írja be, pedig néha elég nehéz összeszedni a napi 10-et. Ilyenkor bosszant a leginkább !
Másoknál is csinál ilyet, vagy csak velem szkodik ? :mrgreen:

probalj offerset abbol ketto is eleg sot, ha mar van 5 taskod akkor egy is eleg.

TAsk » Post #376

Sun Jul 06, 2014 02:34 in Hungarian

ahh ez a szamfelismeros nagyon ott van. :clap: 71 szer adta meg es feltolta az accuracyt rendesen szerintem beleszaladtam egy olyanba amikkel 4000 et csinalnak egy nap alatt.
nagyon faszanyosan felnyomta 85 re. na ennek itt volt az ideje. :clap: persze fisher besorolast azota nem csinalok mert soha nem adja meg es lekapkodja a % ot
ilyen szamos meg johetne csak 1 centet fizet de mindossze 3 mp. 3 es fel perc alatt csinaltam 71 et. zsir.

TAsk » Post #374

Thu Jul 03, 2014 12:31 in Hungarian

wow kaptam ma skilltest- et. el sem hiszem. :D

TAsk » Post #373

Thu Jul 03, 2014 06:30 in Hungarian

uj feladatokat sokszor ad tobbek kozott ezt is amit neked, de egyszer sem ugy mint skill test. ezzel van tele a tokom mert mas felhasznaloknak mint skilltest jelenik meg ugyanaz a feladat. Orulet!
Hogy a banatban szedjek igy ossze jelvenyeket?
sok felhasznalot latok angol forumon, akik egy meg ket honapja tagok loszarnyi taskokkal es 3 jelvennyel.
Ezer % hogy valami mocskosul el van cseszve a crowdnal az accountommal.

Kerdesek. stb. » Post #390

Thu Jul 03, 2014 02:49 in Hungarian

tiszta szar az accountom 3 szor teszi be a kommentem es megint szarik mukodni az ads. NONSZENSZ!
Tokom ki van!

Kerdesek. stb. » Post #389

Thu Jul 03, 2014 02:43 in Hungarian

imgur.com de jpeg formatumban toltsd fel. majd keresd ki a BB KODOT. es ha ide akarod felrakni akkor nem kell image ful alatt csak siman bemasolod amint szoveget. elott feltenned nezd meg ekkorara van nyitva a painted. mert lehet azert tul nagy.

view ads faults » Post #6

Thu Jul 03, 2014 02:32 in General Talk

IS NOT TRUE!
yesterday fixed the problem and today same again.
somebody do something!!!!!!!!!!!!

Kerdesek. stb. » Post #388

Wed Jul 02, 2014 12:50 in Hungarian

MEGCSINALTAK, KOSZONET ERTE! :clap:

Na ugye, hogy ne nalam volt a hiba :)

mar csak a crowd kellene, hogy javitsa vegre a hibait es minden oks'

view ads faults » Post #5

Wed Jul 02, 2014 12:48 in General Talk

THANK FOR FIX! DOES IT WORK NOW' :clap:

Kerdesek. stb. » Post #387

Wed Jul 02, 2014 10:33 in Hungarian

na itt van hogy mi is a baj szokas szerint csinalom majd ezt csinalja a 4. pontban. MIERT????

view ads faults » Post #4

Wed Jul 02, 2014 10:32 in General Talk

TAsk » Post #371

Wed Jul 02, 2014 10:17 in Hungarian

Ezzel sem kezdenek semmit lassan 3 honapja ez a rohadek uzenet jelenik meg:
irtam nekik szamtalanszor de semmi nem tortenik, valami otlete van valakinek?
mert csak azt irjak ellenorizzem naponta tobbszor, mar tele a tokom mert naponta 5 percenkent ellenorzom. hiaba irom hogy valamit nagyon elkurtak ott, egyszeruen nem tortenik semmi!

Kerdesek. stb. » Post #386

Wed Jul 02, 2014 10:10 in Hungarian

valaki csinaljon mar valamit mert ez egyszeruen botranyos nem gyozok elegszer irni nekik hogy valami ritka szarul mukodik.
ezt a valaszt kapom reggel ota de ez hatalmas baromsag mert betolt, visszaszamol majd megjelenik ez az uzenet:

This Ad did not load properly
Close this window to try again

igy nem lehet hasznalni az oldalt!
probaltam 3 kulonbozo geprol es mobilrol de egyszeruen reggel ota ezt csinalja.
hogy a tokomben irjam jova a bonuszt ha igy szemetkedik velem?
irtam angol forumra de egyszeruen nincs admin, aki valaszt adna vagy kezelne a problemat.
eskuszom arra gondoltam bezarom az egesz rohadt accountot es nyitok egy teljesen ujat crowdflowernel es clixnel egyarant. mert ez egyszeruen botranyosan szar! igy nem lehet penzt keresni!!!

TAsk » Post #370

Wed Jul 02, 2014 10:03 in Hungarian

nekem sokkal trogerebb mert rendre csinalok meg feladatokat amelyek ujak es 90 % felett vannak megsem kapok egyetlen rohadt jelvenyt sem.
mar szamtalanszor irtam nekik hogy valami mocskosul nincsen rendben a szamlammal de suket fulekre talalok.

view ads faults » Post #3

Wed Jul 02, 2014 08:22 in General Talk

sorry but it is wrong advice!
I not today started Clixsense. so not it is the wrong what about you say!
I tried 3 different machines and mobile device. so not the laptop or computer wrong. the account what is wrong.
I glad how you try help me, but really sad how nothing admin answer for me.
so please any admin check my account because something really wrong.
not it is the wrong what about said the previous comment.
the message : This Ad did not load properly Close this window to try again from clixsense is wrong.

because:

The advert is loaded and counting down!!!

so i dont really understand what wrong.

view ads faults » Post #1

Wed Jul 02, 2014 04:44 in General Talk

Sorry for new topic opened. but I not found any near for this describtion.
The view ads does not work today. after click count down, but after that i got red message not loaded the adverts. nothing adverts? so what wrong? it is an big probem because I can not earn the daily checklist! is 16% extra bonus!
Do something!

so i got this today:

thx.

Other faults: When I login any day I marked :" stay logged in" after that example couple minutes the clixsense ask from me again PASSWORD AND LOGIN
So why???? I ave same problem at crowdflower. couple months ago i had stay logged in option. but now nothing. every time must login again!
I think so something is very wrong!

Kerdesek. stb. » Post #385

Wed Jul 02, 2014 04:10 in Hungarian

nem mukodnek ma ezek a szemtlada adsok! hogy rohadna meg. betolt vegigvarod azt az x masodpercet majd kiirja hogy sajnos nem toltott be. enelkul elesek a bonusztol. hihetetlen, hogy minden egyes napra van valami gebasz.
a szerzodesi felteteleket amikor elfogadtam az ketoldalu. es azt latom hogy qrva sokszor nem teljesitik a feltetelek rajuk kirott reszet. :thumbdown:

szoval ez jon be:

Mielott valaki elkezdene tanacsot adni!
Nem arrol van szo, hogy tobb reklamot nyitnek meg egyszerre, hanem egyszeruen nem mukodik.
par ev es parszaz dollar utan azt hiszem tudom hasznalni az oldalt.

masik problemam pedig az hogy annak ellenere hogy bejelentkezve marad opciot bejelolom megis folyton ujra be kell lepnem. ez fokent crowdflowernel fordul elo. mig par honapja volt belejelntkezve marad opcio addigra ma a bejelentkezesi felulet megvaltozott es meg csak nincs is ilyen opcio. minden egyes rohadt nap ujra be kell elentkeznem de van ugy hogy 10 percenkenet. orulet.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:04:15 EST