Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

Tagság vásárlás » Post #47

Wed Dec 11, 2013 05:13 in Hungarian

Hello mindenkinek!
latom elteroek a velemenyek a tagsagrol.
en ugy gondolom az vegyen tagsagot aki komolyan gondolja a clixsenset es valoban penzt akar keresni.
nem tartom igaznak azt hogy csak angolok es amerikaiak vagy kanadaiak kapnak rengeteg taskot.
eleg ha megnezem az osszesitest es akad rajta roman, indiai, kolumbiai, orosz, bolgar a rekord task megoldok kozot minden heten. szoval ez nem attol fugg milyen orszagban vagy sokkal inkabb a skill test fuggvenye.
A 2 centes hirdetesek nem garantaltak azt senki ne varja! vagy talalsz ,vagy nem.
ami garantalt, hogy napi negy fix hirdetest kapsz tagsagodert ami 1 centes. es az sem igaz hogy ez hozza vissza a tagsag arat. mivel ez csak kettovel tobb a standardnal igy napi ket centel szorozd be a hasznot egy premium tagsaggal. konnyu kiszamolni :365x2 = 7 dollar es 30 cent. nos ez nem hozta vissza a premium arat,
de ha mint irtam es komolyan veszed napi feladatokat teljesited akkor premiumkent nem 5, hanem 12% bonust irnak jova.
teszem azt ha napi legalabb 20 centet meg tudsz csinalni osszesen kapsz ujabb 2.5 cent bonuszt.
ez ujra beszorozva 365 el tobb mint 9 dollar. ezzel es az elobb emlitett ket plusz hirdetessel kozel megvan a premium tagsagod ara. ne felejtsd el ez csak az extra amit a premiumert kapsz az alap kereseted mar alapbol megvan a napi standard es 5% bonuszokbol. tehat kozel 25 dollart hoz egy evben a premium tagsag annak aki napi rendszeresseggel csinalja jovairja a bonuszait es legalabb napi 20 centet termel. (termeszetesena napi 20 centet ismet beszorozhatod ami ugye nem premium fuggvenye es 73 dollart hoz egy evben, de mosta premium tagsag elonyeirol beszelunk) a ketto egyutt mar 98 dollar egy evben nos ha azt nezed hogy ebbol elveszel 17 dollar befektetest amia premium ara, akkor a napi 20 cent forgalmaddal egy ev alatt nyersz 81 dollart!
ez nem csak matek ez igy mukodik! ne feledd napi 20 centrol beszelunk! tuzd ki celul a napi 20 centet es lass csodat!
magatol ertetodoen, ha tobbet keresel mint napi 20 cent tobb a bonuszod is vagyis plane megeri premiumnak lenned.
de ehhez igenis dolgozni kell!
olyan nincsen hogy nem eri meg egy premium tagsag.
minden attol fugg mennyit vagy hajlando dolgozni.
amikor van egy kerdoiv ami 50 centtol elmehet 5 dollarig akkor igen szep penzt kereshetsz, mert a bonuszt ha teljesited igazabol mindegyik 12%al tobb. vagyis az 50 centes kerdoiv igy lesz 56, az 5 dollaros kerdoiv pedig 5.60 dollar.
minden csak azon mulik mennyire akarsz megdolgozni a penzedert. kezdetben egy par centet kerestem naponta. a szponzorom vett egy tagsagot es felajanlotta a segitseget mikent kereshetek tobb penzt. nem hallgattam ra. ezaltal o nem sokat nyert velem.
azonban szep lassan rajottem ez az oldal tobb annal minthogy par centert katogtass es elkezdtem felfedezgetni mibol lehet meg penzt csinalni itt. es lass csodat most mar kethetente jutok el 20 dollarig.
celom hogy 3 honap alat elerjek 100 dollart tisztan ugy, ha szponzorom nem is akkor en megtudjam venni a 17 dollaros tagsagot is.
azonban ha a szponzorodnak jol termelsz ujra megajandekozhat vagy upgrade-olhat teged.
szoval higgyetek el, ha valakinek veszteseges a premum tagsag az azert van, mert nem aktiv elegge.
latni egy egy kommentelo belepesei kozott eltelik pl tobb het vagy honap. erre senki ne varjon csodat!
en batran ajanlom a premiumot mindenkinek.
ezen felul szamos egyeb extrat kaphatsz ilyen pl a kovetkezo: taskok megoldasa utan, ha 50 dollart elersz kapsz 5 dollar bonuszt ami nemcsak premiumoknak szol inkabb arra osztonoz csinald nyomjad es jon a penz! :thumbup:

Magyarok kifizetései! » Post #343

Tue Dec 10, 2013 09:59 in Hungarian

hello mindenkinek meg nem jartam ebben a topicban. jopar sikeres kifizetesen vagyok tul most cel lesz a 100 dollar.
eloszor 6, 8 majd 20 dollaronkent vettem ki a penzt uttobit mar kethetente.
arra vagyok kivancsi hogy magyarorszagon amikor paypalrol bankszamlara utaltok szinten von e le a bank tranzakcios dijakat. mivel ilyen banki tranzakcios dij csak kizarolag magyarorszagon van! nem az erdekel hogy a paypal mennyit von le a clixes kifizeteskor az 2%
hanem az hogy amikor a paypalrol utaltok a bankszamlatokra a bank ker e valamennyit az atutalasert mivel beerkezo osszegrol van szo.
kerdezem ezt azert hogy milyen feltetelekkel ajanljam magyarorszagon elo ismeroseimnek a paypalos szamlnyitast amit elsosorban termeszetesen a clixsense miatt nyitnanak.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #53

Tue Dec 10, 2013 09:36 in Hungarian

ordogiek az offerseim: :twisted:

TAsk » Post #229

Tue Dec 10, 2013 09:33 in Hungarian

britanniai magyarok taskokat akik csinalnak szanjanak idot a visszajelzesre (elegedettsegi fok erthetoseg stb.)
minden egyes visszajelzes utan amik twitteres taskok a kiirt osszegen felul 10 centet kapnak masnap!
peldaul csinalsz 7db twitteres taskot es mindrol elkuldod a visszajelzest akkor masnap 70 centet irnak jova a szamladon.

egy a sok kozul:
Congratulations, you were bonused 0.1 $ for your work on Higher Pay and a BONUS!! Tweet about a website, get a BONUS if your tweet is verified! (United Kingdom)! Thanks for the help! We just processed your bonus for the tweeting task.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
na ebbol van ugy hogy kapok 8-10 et egy nap attol fugg mennyi twitterest kapok el elotte nap.

TAsk » Post #228

Tue Dec 10, 2013 05:53 in Hungarian

igy igaz! 1 centet ir jova.
van meg egy oldal emailokert es csekken fizet. nagyon alacsony a taskokert kiadott osszeg sokszor fele vagy harmada mint itt. nem is nagyon csinalom. crowdfloveren viszont jegyzett az oldal tehat korekt csak keveset fizet.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #51

Mon Dec 09, 2013 10:08 in Hungarian

valoszinuleg kesobb irjak jova vannak ilyen hibas videok amik nem irnak jova egybol centeket. en angol forumokon szoktam reklamalni nem nagyon irok tickettet es par nap utan egybe odadjak az egesz hianyzo osszeget ha egy admin olvassa. sajnos van ugy hogy a transaction history ban sem mutatja amit megkerestel. ilyenkor szoktam irni.
van azonban ugy hogy transaction historyban mar fent van azonban az egyenlegeden meg nem latszik.
ez par nap mulva megjon.
rendszeres a token ads videok hibaja kis cseszegetes utan mindig javitanak rajt. azonban van egy videojuk electric chipmunks neven. soha nem fizetik ki. tobbszor panaszkodtam de nem tortent semmi raadasul 2 centes video.

Kerdesek. stb. » Post #257

Mon Dec 09, 2013 10:00 in Hungarian

thx. Ezt mar lattam elozoleg de valahol olvastam hogy a penzkivetem utan is kap jutalekot a szponzor. vagy lehet hogy egy masik oldalon volt? :roll:

Kerdesek. stb. » Post #255

Mon Dec 09, 2013 01:58 in Hungarian

meg tudna nekem mondani valaki hogy a szponzorom nennyi penzt kap a penzkivetem utan?
illetve hol talalhatom meg azt hogy a szponzorom mennyi jutalekot kap utanam. illetve mennyi jutalekot kap egy szponzor adott eferaltak utan?
azert kerdezem hogy vajon jovore is kivaltja e nekem a tagsagot ezert tudni szeretnem behoztam e neki a szamomra befektetett penzet. mivel neki csak 15 dollarjaba kerul egy ref. hosszabbitasa.
egyebkent erdekes dolog de ha a managered korrekt es ad email elerhetoseget lehet egyezkedni hogy o fizesse a tagsagod amit te kuldesz at neki paypalon ezaltal megsporolhatsz 2 dollart egy eves tagsagra.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1570

Mon Dec 09, 2013 01:53 in Hungarian

a 2 centes hirdetes relativ. szerencse kell hozza hogy elkapd.
ha nehezen jon ossze akkor csinalj taskokat ezekrol bovebben a task topicban olvashatsz illetve probalkozz oferrsekkel amikk szinten jol fizetnek ezeken belul pl a kerdoivek amik vannak hogy akar 5 dollart is fizetnek egy 22 perces angol nyelvu kerdessorra. ha nem beszelsz angolul hasznalj forditot.
keress videokat azok is jol fizetnek. igy hidd el hamarabb meg lesz nem hogy 6 de annyi ido alatt amiota itt vagy akar 100 dollar is! ;)

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1565

Sun Dec 08, 2013 17:26 in Hungarian

voltam de abbol par megszunt meg evekkel ezelott. nagy zold 3 betus oldal meg egy rakas sz...r lett szerintem. botranyos hogy 2 het inaktivitas utan az osszes penzemet elvettek ami tobb mint 6 dollar volt.
tovabba elegem lett az ott okoskodo adminbol aki istennek hiszi magat.
meg az allitolagos berelt referalokbol ami nem tobb mint csalas azon az oldalon.
viszont ivanlevente ott fent van eleg jo eredmenyekkel! ha esetleg ott is vagy erdemes vele beszelned.
en maradok itt bizom az oldalban nehany aprobb hibatol eltekintve amik idegesitoek azonban szerintem is ez a legjobb oldal!
orulok hogy hasznositani tudtad egy ket tapasztalatom :thumbup: bar neha en is irok hulyeseget! :thumbdown:
ma sajnos csak 5 pluszom volt grid ben es semmi mas. nagyon varom a tizdolcsis nyeremenyt ;)

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1562

Sun Dec 08, 2013 04:48 in Hungarian

felettebb egy hanyadek dolog az hogy premium tagoknak a clixgrid reklam elvileg 5 masodperc ennek ellenere legtobb reklam mar reg betolt megy tobb mint 10 mp ota es a szamlalo meg csak utana indul el!
nem lenne ezzel semmi gond ha ugy irnak hogy 15 mp egy clixgrid reklam!

TAsk » Post #225

Sun Dec 08, 2013 04:32 in Hungarian

kosz a tanacsot, de mas a gond.
na ma meg talaltam ilyen kinai rizsevoknek meg ruszki robotoknak szolo taskot. fel ora egy nyamvadt centert.
csinalgassak csak sok sikert hozza. az nem tobb mint idovesztegetes, hakiszamolod 8 ora alatt fizet kemeny 16 centet.
pfff az ev vicce! mondjuk ott ahol havi ket dollar az atlagkereset biztos nagy karrier, csinalja meg az aki felteszi. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

TAsk » Post #223

Sat Dec 07, 2013 11:06 in Hungarian

number of hotels rooms.
tok jol megy darabja 10 centert korlat nelkul. taskonkent 6 hotel szobaszamait es informacios nyelvet kell megadni a linkek alapjan. a gond az amikor betesz egy olyan ajanlott linket amire muszaj ramenned hogy megnyissa a hotel infoit de abban a pillanatban bezarja az egesz clixsenset!
annyira ruhellem amikor egy munkanak kesz vagy nagy reszevel es egy rothadt hibas link elnavigal egy ures portalra amivel egyetemben bezarja a munkafeluletet vagy az egesz clixoldalt!

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #48

Sat Dec 07, 2013 03:43 in Hungarian

50 centes kerdoiv: mennyir evagy elegedett az alabbi ket itallal: baileys, carolans?
nagyon elegedett vagyok!
koszonjuk nem celcsoport!
:thumbdown: anyadba!

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #47

Sat Dec 07, 2013 02:03 in Hungarian

tegnap beutott egy 5 dollaros kerdoiv! feleig elmentem aztan jott a kerdes hanyan dolgoztok a cegnel?
nana hogy nem jutottam tovabb. na majd legkozelebb! :)

Kerdesek. stb. » Post #250

Sat Dec 07, 2013 01:59 in Hungarian

Tseb wrote: Szia.

Csinálj egy cache és cookie törlést és RadiumOne alól próbáld meg megnézni, lehetőleg Chrome böngészővel, nekem így sikerült. (a legutóbbi Firefox verzió óta egyetlen videót sem ír jóvá nekem, persze lehet nem ez a ludas, következő frissítésnél kiderül.)
Ha nem elérhető az ajánlat RadiumOne alól, akkor nézd meg ott ahol megtudod, ha végeztél print screen és ha nem írják jóvá akkor report, missing clixcents vagy hasonló, és ha minden jól megy utólag jóváírják.
Remélem tudtam segíteni.

*edit: hiába takarja el a lejátszó felét a facebook-os megosztás és like gomb, ha csak a feladat erre külön nem kér (ilyennel még nem találkoztam), semmi szükség likeolni, megosztani, nem befolyásol semmit.

igen nezd ahol csak tudod mert legtobbszor ugyanaz a reklam fent van tobb oldalon is bar ettol meg az adott oldal nem fogja jovairni. en azt szoktam csinalni hogy beirok az angol nyelvu forumra
legtobbszor valaszolnak de van ugy hogy nem. olyan is van hogy nem talalom az adott topicot igy bejegyzes utan par hettel torlik vagy zaroljak amit irtam de csak azutan ha megjott a jogosan kifogasolt hianyzo osszeg. legutobb ketszer is kaptam hianyzo reklamvideok utan jaro magasabb osszegeket!
nekem legtobbszor token ads nem ir jova!
legutobb pedig a chip munks es az SI videok!
kifogasoltam es megkaptam egyszerre!

Kerdesek. stb. » Post #249

Sat Dec 07, 2013 01:54 in Hungarian

gergely1972 wrote: hello szeretnem kerdezni miert nincs payza .csak paypalt ir ki nalam pedig eddig payzara szedtem ki a penzt meg onnan is vasaroltam a premiumot...udv

nem gond az atallitas a profilodon belul siman atutheted paypalra! fentebb mar irtam hogyan!

TAsk » Post #221

Fri Dec 06, 2013 17:13 in Hungarian

NESZE OCSEM EZ AZ ERTELMES TASK:

you answered: "chateau" but the correct answer was: "chateau"

segitek!

a te valaszod "chateau" de a helyes valasz az volt , hogy "chateau"

sajnos nem fogadhatjuk el.

hulyek!
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Kerdesek. stb. » Post #244

Fri Dec 06, 2013 11:01 in Hungarian

nincsen! legalabbis ugy tudom! bar a statisztikad mast mutat! igy nem ertem!

paypalos kifizeteskor a kifizetesi dij 10 dollar alatt 2 cent, nekem legalabbis ezt mutatta
eddig.
most azonban nekem is dollaronkent mutat 2 centet.
ezt nem ertem!
na mindegy a lenyeg hogy minden dollar utan ket centet von le akar premium vagy akar nem

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #46

Wed Dec 04, 2013 09:17 in Hungarian

EJJ Ocsem kifejezetten utalom az olyan kerdoivet amire beirja a birka hogy 2 perc meg 8 perc meg 5 perc. belepsz ra es egybol az elso kerdes utan mar irja is aprx. 25 min! any....ba :thumbdown: megcsinaltam szo se rola de atveres az idovel mert azt hiszed vegzel par perc alatt es ha elkezded akkor meg mar nem akarod ott hagyni es csak varod mennyi-mennyi-mennyi kerdes jon meg?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:47:58 EST