Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

TAsk » Post #236

Fri Dec 27, 2013 03:14 in Hungarian

ezek tok jo hirek! :thumbup: hajra magyarok!
tegnap megcsinaltam vagy 10 fisher investment taskot darabjat 8 centert. ma megint benyomott egyet ketszer is vegigmentem rajta de mindketszer az irta sertem az iranyelvet es amikor jova kellene irni a 8 centet egyszeruen nem adja meg probaltam irni a helpcenteren keresztul de erdekes modon bejelentkezest ker mikozben be vagyok jelentkezve. nem normalis! van ilyen :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #65

Thu Dec 26, 2013 14:25 in Hungarian

Mai alakitasom:

Dec 26, 2013 17:23:17 ESTDaily Checklist Bonus

View PTC Ads 19 clicks $0.071
ClixGrid Game 80 clicks $0.00
Complete Tasks 9 tasks $0.72
Complete Offers 25 offers $3.47
Visit the Forum 15 views
Congrats! You have met the minimum
requirements for today's checklist.
Your current bonus for today will be: $1.0226

Tobb mint 5 dollar egy nap alatt.

:xthumbup: :xthumbup: :xthumbup:

Tagság vásárlás » Post #49

Thu Dec 26, 2013 09:40 in Hungarian

igazad van igy vegul is a ket kommentunk osszesegeben fedi a valosagot.
sajnos tenyleg nem szep hogy aki igazan akar dolgozni a rendszer hibaja miatt nem tud.
talan segitene egy support ticket az eszrevetelekkel hogy magyarorszagi tagnak esetleg miert nem eri meg premium tagsagot valtani ha nem tud jol teljesito refeket szerezni ami behozhatna a premium arat.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #64

Tue Dec 17, 2013 05:58 in Hungarian

bakker megcsinalok egy kinder buenos offerset. majd 80% nal kitalalja hogy egy vebcamos kepet akar rolam. ahh mondom legyen de mivel nem volt csatlakoztatva ezen a gepen nem beepitett igy a kerdoive szerint restartolni kellett a kerdoivet majd nana hogy nem ugyanoda vitt vissza.
b...a meg!
par kerdiovnel van visszalepesi lehetoseg itt nem volt!
grrrrr :evil:

TAsk » Post #230

Mon Dec 16, 2013 03:32 in Hungarian

Lenyomtam a viragos test taskot. 70 cent kb 15 perc!
tok jo! :xthumbup: :xthumbup: :xthumbup:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #62

Sun Dec 15, 2013 10:05 in Hungarian

akik brit szigeteken elnek es vasarolnak tescoban online is azoknak ajanlanam a trialpay tesco-s ajanlatat. 50 centet irnak jova egy ervenyes online rendeles utan.
tovabba mielott barmit rendelnetek online erdemes megnezni elotte hogy fent van-e clixen.
en igy estem el 10 dollar bonusztol egy utazas kifizetesekor.

Kerdesek. stb. » Post #268

Sun Dec 15, 2013 09:53 in Hungarian

szerintem irj egy support tickettet ha alabbi idopont utan sem jon meg.
illetve kerdezd meg a vistat is e mailban.
az tenyleg qrva gyors mert ez egy brit ceg es ugy latom te daniaban vagy. wow!
azonban ma ezt talaltam a vistaprinten igaz nem trialpayen hanem kozvetlenul a clix offersekben:

Purchase with credit card required. If you cancel your order, your reward may be reversed. Confirms in 48 hours and pays within 46 days if approved.

vagyis a kifizetes megtrotente utan ugy latszik 46 nap mire jovairjak fuggobol a penzt, ird meg ide ha jovairtak.

Kerdesek. stb. » Post #266

Sun Dec 15, 2013 03:33 in Hungarian

Hello!

Az tok jo!
ahogy olvastam a topicokat cegtol fuggo mennyi ido utan fizetnek.
nem tudom megnezted e pl a felteteleket rendeles elott vagyis azt mennyi ido mig kifizetik.
legtobbszor irjak mennyi.
mas topicokban lattam lehet tobb het is.
en mielott rendelek majd megkerdezem a honlapjan a ceget valoban fizet e majd nekem a clixsense oldalon jutalekot.
ha nem vagyok indiszkret mit rendeltel?
en par hete befizettem egy canari nyaralasra es csak utana vettem eszre hogy a thomson ceg itt is fent van es 10 dollart irtak volna jova. utolag persze probaltam benyomni a rendelesi szamot de igy mar nem fogadta el. :(

Kerdesek. stb. » Post #264

Sun Dec 15, 2013 01:46 in Hungarian

OK. volt egy sejtesem hogy csak ulso tarolorol megy de mikent tudom kimasolni?
szerkesszem ki elobb a kepet pl.: printscreen paint stb.? mivel sima kijelolessel nem mehet. gondolom ezt azert mert ha pl a napi bonuszra kattintok szimplan nem tudom elmenteni csak azt a reszt sehova, ebbol adodoan ha nincsen kepem feltolteni sem tudom, tehat kerdesem inkabb az hogy mikent mentek le egy egy kepet vag kepreszletet a klixcrol?

Kerdesek. stb. » Post #262

Sat Dec 14, 2013 01:44 in Hungarian

hogyan lehet kepeket beilleszteni? pl kifizetesrol, napi egyenlegrol stb?

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #61

Fri Dec 13, 2013 17:02 in Hungarian

tyu kozben talaltam olyan angolnyelvu postot ahol a tag egy par nap alatt hozott ossze 1100 dollart es fuggoben volt meg tobb mint 700 dollar bonusza. nem gyenge.
vagyis akkor talan bizhatok a kis 5 dodomban. ;)
bar irta valaki hogy ket harom honap is lehet mire jovairjak. hat nem tudom volt amikor a 3 dolcsit egybol adta illetve egy masik tagnak ma megadta a 4 dollarost es azt irta eleg konnyu volt. mostamugy a taskos bonuszra hajtok.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #60

Fri Dec 13, 2013 14:38 in Hungarian

erre a mai termesre is buszke vagyok :xthumbup: :xthumbup: :xthumbup:

View PTC Ads 22 clicks $0.094
ClixGrid Game 60 clicks $0.00
Complete Tasks 14 tasks $1.18
Complete Offers 10 offers $6.45
Visit the Forum 32 views
Your current bonus for today will be: $0.9269
Total Earned: $7.9630 View History

Just earn Over $0.75 as bonus today » Post #2

Fri Dec 13, 2013 14:01 in Your Stats

sorry I dont know how can upload image about it:

View PTC Ads 22 clicks $0.094
ClixGrid Game 60 clicks $0.00
Complete Tasks 14 tasks $1.18
Complete Offers 10 offers $6.45
Visit the Forum 32 views
$0.9269Your current bonus for today will be:
Total Earned: $7.9630 View History

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #59

Fri Dec 13, 2013 11:01 in Hungarian

ez erdekes mert az 5 dollart nem irta jova az egyenlegen es nem szerepel tarnsaction historyban sem. ugyanakkor a bonusz listan viszont igen.

na kozben megtalaltam. fuggoben.remelem megadja holnapra

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #58

Fri Dec 13, 2013 08:44 in Hungarian

CSINALTAM EGY 5 DOLLAROS KERDOIVET!
vegig jol toltottem ki na persze kisse ferditettem. egyenlore nem irtak jova es transaction historyban sem szerepel.
meglatjuk megadjak e vagy sem. durva lesz ha igen.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #57

Thu Dec 12, 2013 16:38 in Hungarian

azert most megint akadt egy mocsadek. megcsinaltam 100% ra majd az utolso kerdes utan amikor subjectels erdekes modon lefagy es erorr 502 badway oriasi. amikor jova kellene irnia a centeket! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #56

Thu Dec 12, 2013 16:14 in Hungarian

enyhen szolva is hatalmas nagy trogerseg amit az SSI kerdoiveknel muvelnek ma mar 4 xer fordult elo az hogy eljutok 90 % ig majd bedobja az ellenorzo kerdest az elsonel pl azt hogy jelolje be kerem 5 db marvany!
bejeloltem kidobott hogy sajnaljuk rossz valasz.
masodiknal kerem jelolje be melyik evben vagyunk jelenleg! beirtam 2013. sajnos rossz valasz.
akkor a jo edes oraganyatokat azt! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
masik ami egyperces task: neme ferfi kora 34 utolso kerdes lakhelye britszigetek koszonjuk nem celcsoport ahhhhhhhhhhh es nem lett volna tobb kerdes.
1,20 dollarert mindossz ennyi.

bar ha valaki olvassa az elozo bejegyzeseimet azert lathatja van ugy hogy sikerul ;)

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #55

Thu Dec 12, 2013 07:31 in Hungarian

az igazi taho kerdoivek:

1.:
hosszusag 1 perc.
ehelyett 32 percig tart.

2.:
mutat egy kurtolo vonatot. on mit lat es hall ? tehenet, kutyat, macskat, vagy vonatot mely kurtol?
valasz vonatot.
KOSZONJUK NEM JUTHAT TOVABB MERT A VALASZA HIBAS!
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

3.:
98%-nal jarsz utolso kerdes onrol hany eves?
34. koszonjuk nem celcsoport!
98 % utan az utolso kerdesnel nem aljas kisse? ugy gondolom ez az a fajta aki nem akar fizetni a munkadert. mivel mar minden kerdesere valaszt adtal.
akarmennyi idos is vagy ezt fogja utolso kerdesnel dobni. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
kar hogy ilyen smiley nincsen erre: ,,I,,

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #54

Wed Dec 11, 2013 06:40 in Hungarian

Vistaprint - Free Business Cards
az offersekben megneztem ennek az oldalnak a honlapjat es eleg igeretesnek tunik. eleg sok fele reklamjuk van itt a clixsen. ez ilyen polokra meg poharakra fenykepet nyomtato illetve nevjegykartya keszito ceg.
elsosorban brit szigeteken eloknek ajanlanam.
elso megrendeleskor adnak 4 dollart vagy akar tobbet attol fuggen eppen milyen hirdetesuk van fent.
neha egesz kedvezo pl rendelesz egy poharat egy altalad feltoltott keppel ami kerul kb 5, 6, 8 vagy tiz fontodba es itt visszakapsz 4 dolcsit. arban nem rossz.
azonban iroka ceg honlapjara egy emailt es megkerdezem toluk valoban kifizetik-e clixre a bonust ha rendelek toluk valamit , mert lenne egy ket dolog ami tetszene multizni nem lehet csak egy rendelesre van a bonusz ugy latom.

Kerdesek. stb. » Post #258

Wed Dec 11, 2013 06:35 in Hungarian

azt mar tudjuk , hogy a taskok utan adnak 5 dollar bonuszt ha elerjuk az 50 dollaros megoldasi hatart veluk. kerdesem az ha az offersekben elerjuk az 50 dollart arra nem adnak bonuszt?

kozben megtalaltam, az angol forum ban. csak taskra vonatkozik offersekre sajnos nem.
egyenlore ;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 17:06:42 EST