Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1785

Sat Jan 18, 2014 04:33 in Hungarian

GRATULALOK! Csak osszejott :clap: :thumbup: :)

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1774

Thu Jan 16, 2014 10:00 in Hungarian

ma is bejott egy 25 centes:) :thumbup:
Gratulalok a nyerteseknek es sok sikert azoknaka kik meg nem nyertek vagy csak keveset! HAJRA! ;)

Kerdesek. stb. » Post #281

Thu Jan 16, 2014 09:05 in Hungarian

huu ez zsir akkor meg ok fizettek. ez allat :)
Azt lattam, hogy a vista eleg nepszeru itt.

TAsk » Post #243

Wed Jan 15, 2014 15:26 in Hungarian

KERLEK OLVASD EL AZ ELOZO OLDALAKAT IS!
Minden taskokkal kapcsolatos kerdesedre valaszt talalsz.
Udv.

TAsk » Post #242

Wed Jan 15, 2014 10:17 in Hungarian

Alabb lathato kepet azert tettem be hogy jol lathato legyen mennyi taskot kaptunk legutobb britanniaban ez kb ket hete van igy es szamomra erthetetlen hogy bizonyos orszagokbol levo tagok mikent kaphatnak akar tobbszazat egy nap. az en heti teljesitmenyem legalul van.

Üdv Magyarok! » Post #555

Wed Jan 15, 2014 07:23 in Hungarian

Udvozlet es Orulok, hogy ratalaltal, habarmilyen kerdesed lenne bongeszgesd csak szorgalmasan a forumot nagyon sok segitseg et talalsz benne ahhoz, hogy minel tobb penzt keress :thumbup:

Kerdesek. stb. » Post #279

Wed Jan 15, 2014 04:13 in Hungarian

GRATULALOK!
ez nem semmi raadasul 5 nappal az igert elott jott meg! Dupla annyit fizettek mint amennyit igertek? :clap: en meg megkaptam a fuggoben levo 5 dolcsimat tegnap ami egy kerdoiv utan jart :thumbup: nem tudom mennyibe kerultek a nevjegykartyak? de azt gyanitom ez mar olyan mintha ingyen kaptad volna:):):)

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #72

Tue Jan 14, 2014 14:32 in Hungarian

ma megkaptam az fuggoben levo 5 dollaromat egy kerdoiv utan :clap: :thumbup:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1760

Tue Jan 14, 2014 14:30 in Hungarian

"Nem értettem a "DOBÓKOCKÁ"-t," :D

Üdv Magyarok! » Post #553

Tue Jan 14, 2014 01:33 in Hungarian

lbtibsz wrote: Hm. Lehet, hogy rosszul emlékszem.
Nem az volt a baj, hogy nem tudtam üzenetet írni, hanem nem tudtam létrehozni egy új topicot az első kifizetésemnek ("my 1st payment").

miert akarsz letrehozni uj topicot hamar van egy a kifizetesekre?

Üdv Magyarok! » Post #552

Tue Jan 14, 2014 01:31 in Hungarian

Tobb mint egy eve vagyok :clixsense: felhasznalo ezalatt tobb mint 100 dollart vettem ki, es tobb mint 200 hozzaszolasommal probaltam segiteni az itt jelen levoket.
keresem az lenne hozzatok hogy hasznaljatok a megfelelo topicokat a kerdeseitek megvalaszolasara.
keruljuk el az off topicolast mert a topicok lenyege epp ebben rejlik.
ne irjunk nem odavalo temakat es megjegyzeseket ,mert aki szeretne megtalalni a neki szolo informaciot oldalakat bongeszhet feleslegesen idot vesztegetve.
minden kerdesetekre van egy megfelelo topic.
ahol minden le van irva ketsegeket eloszlatoan legyen az bankszamla megadasa stb.
azt hozza kell fuznom a clixsense nem ker banki adatokat a clixsense csupan egy email cimet ker mely a paypal szamlad tranzakcios azonositoja!
szivesen jelentkeztem volna mar moderatornak azonban az idom nem engedi meg hogy minden nap az eloirt idoben jelen legyek. viszon ugy gondolom mindenki erdeke hogy ne nyissunk felesleges uj topicokat hanem az arra megfeleleket hasznaljuk es abbol tanuljunk illetve szerezzunk tapasztalatot.
udvozlettel: peterdiosi

Egyszeruen felfgohatatlan szamomra, hogy mit nem ertenek az emberek azon, hogy ne nyissanak uj es ujabb topicokat es hasznaljak a meglevoket. Kezdem azt hinni, hogy ez provokacio az itt jelenlevokkel szemben.
En szemely szerint nagyon elszomoritonak tartom hogy van akinek ennyi intelligenciaja sincsen.
A gond az hogy csak bezarni lehet a feleslegesen nyitott ujabb es ujabb topicokat egyenlore nem lattam sehol annak lehetoseget hogy egy egy moderator vagy admin azt veglegesen torolje.

Üdv Magyarok! » Post #551

Tue Jan 14, 2014 01:16 in Hungarian

Off topic

Üdv Magyarok! » Post #550

Mon Jan 13, 2014 04:48 in Hungarian

ma talaltam a radio loyalty captcha kodjaban:

mit ne mondjak borzalmasan rossz minoseget toltott most fel amugy a captcha kod szovege: "attila a hun"

Magyarok kifizetései! » Post #358

Sun Jan 12, 2014 10:04 in Hungarian

TISZTELT MINDENKI!

Tobb mint egy eve vagyok :clixsense: felhasznalo ezalatt tobb mint 100 dollart vettem ki, es tobb mint 200 hozzaszolasommal probaltam segiteni az itt jelen levoket.
keresem az lenne hozzatok hogy hasznaljatok a megfelelo topicokat a kerdeseitek megvalaszolasara.
keruljuk el az off topicolast mert a topicok lenyege epp ebben rejlik.
ne irjunk nem odavalo temakat es megjegyzeseket ,mert aki szeretne megtalalni a neki szolo informaciot oldalakat bongeszhet feleslegesen idot vesztegetve.
minden kerdesetekre van egy megfelelo topic.
ahol minden le van irva ketsegeket eloszlatoan legyen az bankszamla megadasa stb.
azt hozza kell fuznom a clixsense nem ker banki adatokat a clixsense csupan egy email cimet ker mely a paypal szamlad tranzakcios azonositoja!
szivesen jelentkeztem volna mar moderatornak azonban az idom nem engedi meg hogy minden nap az eloirt idoben jelen legyek. viszon ugy gondolom mindenki erdeke hogy ne nyissunk felesleges uj topicokat hanem az arra megfeleleket hasznaljuk es abbol tanuljunk illetve szerezzunk tapasztalatot.
udvozlettel: peterdiosi

Magyarok kifizetései! » Post #356

Thu Jan 09, 2014 09:45 in Hungarian

biharilaci2 wrote: ez már a sokadik kifizetésem :xlol:

PayPal

ClixSense sent you $11.44 USD
Transaction ID:
Dear hm

Just thought you'd like to know ClixSense sent you $11.44 USD.
Note from sender, ClixSense:

Thanks for your business

Lattam az elmut napokban az 5 dollaros nyeremenyed. Gratulalok :thumbup:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1727

Wed Jan 08, 2014 07:32 in Hungarian

ma is bejott egy 25 centes:)

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1721

Tue Jan 07, 2014 06:50 in Hungarian

Papi65 wrote: :clap:

Igazán gratulálok!

:thumbup:

koszonom

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1720

Tue Jan 07, 2014 06:49 in Hungarian

banya21 wrote:
sikonda wrote: ma se semmi :oops: :oops:

Mi tartjuk a szintet. Nekem is a semmi. :(

majd csak osszejon elobb utobb! ;)

nekem ma is jutott egy tiz centes:)

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1719

Tue Jan 07, 2014 06:47 in Hungarian

kusztosb wrote: Ma a harmadik!Az első kettő 0.10$ volt!
CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!
You have 30 chances left for today

gratulalok!

TAsk » Post #239

Tue Jan 07, 2014 06:24 in Hungarian

uhh ez kellemetlen igy en is jartam csak offersel egy kerdoivnel. :roll:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:09:03 EST