Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

TAsk » Post #246

Sun Feb 02, 2014 15:01 in Hungarian

Hajrá! 50 dollár után 10% bonusz jár. Nekem még egy 10-es kell.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1876

Sat Feb 01, 2014 08:44 in Hungarian

PTCCatalog wrote: Sziasztok!

Nekem bejőtt az "élet"!
Megkaptam a kifizetést, (11 $), most a játékon nyertem 5 Dolcsit.

Remélem nem lesz utána hosszú bőjt.

igen lattam, orulok hogy beirtad a forumra is. :clap: :thumbup:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1875

Sat Feb 01, 2014 08:42 in Hungarian

A clixgrid szerencse kerdese nem kotelezoen elosztando osszeg egyenlo aranyban. 700 click az nem olyan sok csak 35 nap.
van ugy hogy fel evig nem ad semmit es van ugy hogy egyszer csak jon egy dolcsi vagy 50 cent. masfel eve vagy tag. ebbol a 700 clixgrides klikkeles hidd el nem sok. en 6 dollarnal jarok tobb mint 6000 klikkelessel. aranyaiban neked 60 cented kellene hogy legyen de mint irtam az elejen ez nem igy mukodik ha most nyernel 2,5 dollart egyszercsak akkor negyszer jobbak lesznek az aranyaid mint nekem. ha tagsagod kezdete ota belepnel minden nap akkor mar csaka kis reklamokbol lenne 10 dollarod. ez napi 5 perc az eletedbol.
lesz ez meg jobb is hidd el.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1872

Sat Feb 01, 2014 08:21 in Hungarian

ma is leesett egy tiz centes az egiektol :D :thumbup:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #81

Fri Jan 31, 2014 15:08 in Hungarian

az aljas megint ezt csinalta 100% utan.

The Market Researcher has informed us that you do not qualify to complete this survey.

What does this mean?

You didn't give a "wrong" answer. Market researchers are often looking for answers from very specific groups of people.
We NEVER keep or use your answers when you do not qualify for a survey.
Keep trying, we do our best to find surveys that are a good fit for you!

aljadek egy kerdoives ceg. na nem, nem a clixrol beszelek, hanem az olyan sza...hazi cegekrol akiknek kitoltod a kerdoivet 100%ra majd kitalalja hogy sajnos valamilyen oknal fogva te vagy a hibas. pl. rossz valasz stb.
leggtobszor akkor fordul elo ha atnavigal egy masik oldalra. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :evil:

Üdv Magyarok! » Post #561

Wed Jan 29, 2014 03:30 in Hungarian

Kedves Endem!

Koszonom a Pozitiv ertekelesed. :clap:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #80

Wed Jan 29, 2014 03:27 in Hungarian

A premium tagsagrol szolo erveket es ellenerveket megtalalhatod az arra letrejott topicban:

Tagság vásárlás | ClixSense Forum

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #79

Wed Jan 29, 2014 03:24 in Hungarian

ildi93 wrote: Nekem valamiért soha se ad offereket. (az offers csak egy ragozása) :( :( :( :( :( :oops: :oops: :x :x :thumbdown: :thumbdown:

Azert irtam tobbes szamban mert tobb csoport van. Vannak
a kulonbozo hirdeto cegek, mint matomy, peanut, stb... es ezeken belul vannak kulonbozo ajanlatok. igaz hogy butan hangzik magyarra forditva hogy offersek-ek. de ezert irtam tobbes szamban lenyegeben ajanlatokon beluli ajanlatok.

A masik nyitottal egy uj topicot feleslegesen amit a moderatorunk be is zart, erre itt vannaka mar meglevo topicok melyekben felteheted kerdeseid.
Kerlek ne vard el , hogy barki azonnal valaszt fog adni mivel elofordulhat, hogy a kerdesed mar 5x is meg lett valaszolva valaki masnak par honappal ezelott, csak turelmesen el kell olvasni a forum temakat , tartalmakat.
Nyilvan senki nem varja el toled hogy oldalakat bongessz orakon at mire ratalalasz valamire ezert teszel fel olyan kerdest amit mar megvalaszoltak. ebben az esetben legyel turelmes majd csak jon ujabb valasz.

az hogy nem kapsz offereket azert van mert minden orszag kulonbozo temaju es mennyisegu reklamot kap.
sajnos magyarorszag nem a a fo celkozonseg tobbek kozt a nehez nyelv miatt. ha taskokat szeretnel csinalni ajanlom figyelmedbe a crowd flover skilltesztjeit.
tovabba nem tudjuk fent vagy e masik oldalon ellenorizd le hogy nem csinaltal e mas oldalon is ugyanolyan taskot vagy kerdoivet vagy egyeb feladatot.
mint irtama magyar lehetosegek sajnos korlatozottak. ebbol kifolyolag lehet hogy csak pl. ejjel kettokor erkezik egy egy magyar task.
a kerdoivek legtobbszor angol nyelvuek es angol nyelvu orszagoknak adjak ki.
amennyiben az alapbeallitasaidban
magyarorszag szerepela clixsen, egy ellenorzo program vegigfut rajta es egybol kizar tehat nem kapsz kerdoivet, ezeket is ellenorizned kellene.
ahol nem ker iranyitoszamot a vegen ott legtobbszor nem ellenorzia kerdoiv feladoja a valodi kileted es nemzetiseged lehet kicsit ferditeni pl hogy usa ban laksz. de igy is elofordulhat hogy vegig csinalod es a vegen nem adja meg az osszeget. ilyenkor nem erdemes fellebezni mert hamar kiderulhet hogy csaltal.
lattam hogy standard tag vagy, ne varj a napi egy vagy ketto reklamnal tobbet mert ennyi jar standardkent.
ha vannak egyeb reklamok amiket latsz az csak szerencse hogy el tudd csipni.
megjegyzem premiumkent tobb reklamot kapsz ami fix
es!: vannak hirdetok akik csak premiumoknak mutatjak reklamjaikat.
remelem tudtam segiteni. udv.

Kerdesek. stb. » Post #287

Wed Jan 29, 2014 03:07 in Hungarian

Pontosan.

Tehat ha pl. facebookra vagy barmilyen egyeb oldalra, vagy akar sajat honlapra bemasolod ezt a linket es valaki ezen keresztul regisztral akkor te leszel a szponzora. minden egyes keresete utan te is kapsz %ot.
minel tobb referaltad van annal jobb mert ok is hozzak neked a penzt.
A RENDSZER NEM PIRAMISBAN MEGY!
tehat nincs olyan hogy a refed refje utan is kapsz azutan majd o fog kapni ha lesz neki.
szoval mindenkepp erdemes reklamoznod az oldalad mashol.

Kerdesek. stb. » Post #284

Mon Jan 27, 2014 14:53 in Hungarian

Claridge ezt en is tudtam. ennel lenyegesen tobb informaciora lenne szuksegem ami reszletesen leirja a valaszt.
Azert kosz

Kerdesek. stb. » Post #282

Mon Jan 27, 2014 09:35 in Hungarian

Mikent tudok kapcsolatba lepni a referaltammal hogy segithessem a penzkeresetet? belso levelezes stb?

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1836

Sat Jan 25, 2014 12:52 in Hungarian

veprike wrote: A mai nyereményem! Sajnos a gyönyörű DOBÓKOCKÁT nem tudom másolni! :lol:

:cs: CONGRATULATIONS!
You have won 5 extra chances!
You have 52 chances left for today! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

És még valami, amit nem tudok hova írni!

Napok óta bejön 1 db 5 centes hírdetés, amit ADATHALÁSZ-nak ír ki a rendszer!!!
Másnak is van ilyen problémája????? :evil: :evil: :evil:

Nekem nincs ilyen. Es ez click vagy offer vagy task?
Edit aki eredetileg szegedi? :)

Üdv Magyarok! » Post #560

Sat Jan 25, 2014 08:54 in Hungarian

veprike wrote: Mint lyukas zsákból a lencse,
Úgy hulljon rátok a szerencse! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

BUÉK 2014! :clap:
Mondja mindezt Edit Szegedről?

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #78

Thu Jan 23, 2014 13:51 in Hungarian

ebedimano wrote: helo.hogy lehetséges magyar taskokat csinálni?

neha ejjel bead egy parat , de eleg ritka a magyar task.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #77

Thu Jan 23, 2014 13:50 in Hungarian

Igazi egy szarhazi kerdoivet csinaltam ma. fel ora. kerdezi van e gyerek a csaladban. irom van. nem az elso hasonlo kerdoiv. irja adjam at neki a kitolteshez. nem eloszor csinaltam ilyet sem. majd megkerdi mennyi idos a gyerek. persze nem egyertelmuen hanem csak ugy, mennyi idos vagy? beirja 12. tovabb engedi majd kerdi mennyi a haztartasod bevetele beirja mennyi. es kerdi van e gyerek a haztartasban? huh mondom ez gyanus met lehet nem azt kerdezte az elobb hogya geyerek emnnyi idos hanem en. persze nincs figyelmeztetes hogy adja vissza a gepet apucinak. kitoltom. majd 100% utan ez atroger kirja sajnos nem egyeznek az adatok. nana persze mert nem 12 eves vagyok bas.....a+
fel ora ment ela semmibe persze az ilyen aljas cegek azert a kerdoiv tartalmat elmentik aranyosan... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Magyarok kifizetései! » Post #363

Thu Jan 23, 2014 07:37 in Hungarian

az mikent lehet gisell es kisviola hogy nektek nincsen kifizetesi dij?

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1818

Thu Jan 23, 2014 07:35 in Hungarian

szurkolok sikonda , hogy osszejojjon mar egy nagyobb nyeremeny. :thumbup:

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1812

Wed Jan 22, 2014 13:28 in Hungarian

ma is nyertem 10 centet :D

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #74

Mon Jan 20, 2014 03:11 in Hungarian

Ujabban a "Toluna" surveysek (kerdoivek) elegge aljasok 4. alkalommal fordul elo hogy 100% ra toltom ki es nem fizetnek, mert a vegen azt talaljak kiirni: bocs nem vagy celkozonseg. masik portalon mar jeleztem a ceg kifizeti helyettuk a kitoltott kerdoiv utan jaro osszeget. ami biztos innentol a toluna dugja fel maganak a kerdoiveit :thumbdown:

A "peanut " fun surveyst sem ajanlom 87 centtel kecsegtet; ami eloszor mint normalis kerdoiv ugy indul, majd azt akarja adj meg minden szemelyes adatot egy telemarketinges tv regisztralashoz. tehat koze nincs a kerdoivhez. :thumbdown:

Sajnos a "samplicio" kerdoiveinel is elfordul hasonlo mint a tolunaban :thumbdown:

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #73

Sat Jan 18, 2014 04:38 in Hungarian

a tegnapi ratyi kerdoiv utan ma vegre ketto is sikeres lett.
tegnap kaptam egy facebook es egy alapitvany osszehasonlitasi kerdoivet 15 percre irta.
az elso fele meg okes is volt azonban a 2. resznel alig alig csatlakozott a kiiras szerint mindossze hetperces resszel tobb int egy orat csesztem el mert allitolag nem birta a becsatlakozok szamat a honlap igy egy egy valaszadas ket opciobol az egy mp helyett eltartott ug 5 percig a folyamatos firssites miatt. aztan teljesen beszart az egesz.
mindegy mert ma elkaptam egy 67 es egy 85 centes kerdoivet, mindossze 7 perc volt es kaverol kerdeztek benne. az ilyet szeretem:) par napja meg egy ragogumis volt elotte meg csoki. :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:29:13 EST