Please wait...
HomeForumPosts by peterdiosi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by peterdiosi

Kerdesek. stb. » Post #304

Mon Feb 17, 2014 08:44 in Hungarian

szerintem mindent jol csinalsz. nem zavarsz , ez egy forum epp erre a celra. :)
en britanniaban elek es igy tobb elerheto taskot es offerset kapok. ezert van tobb penzem.
sokszor probalok segiteni mikent lehet taskokat es offerseket megcsinalni amennyiben az elerheto, talan olvassak magyarorszagi felhasznalok is akik jelenleg sikeresebbek es ok tudnak jo tanacsot adni.
Udv.

Kerdesek. stb. » Post #302

Sun Feb 16, 2014 13:33 in Hungarian

olvasom, olvasom, de nem igazan ertem vagy nem tudom ertelmezni, mivel ezek csak pluszok.
az en szponzorom semmivel nem kap kevesebbet utanam azert, mert megcsinalom az uj reklamokat tehat nem igazan ertem az osszefuggest miert lenne visszeses egy szponzornak azaltal, hogy a refjei megcsinaljak a sticky adsokat?
ha ezt valaki elmagyarazza azt megkoszonom, de szamomra erthetelen, hogy miert kapna valaki kevesebb jutalekot tobb elvegzett munka utan es az eredmenyek nem is ezt mutatjak.
az egy dolgo hogya sticky utan nem kap jutalekot utanama szponzor de a tobbi melo utan amit eddig is megcsinaltam azt ugyanugy megkapja, semmivel sem kevesebbet sem tobbet. szerintema sticky adsok pont a szimpla felhasznaloknak jok mert tobb penzt tudnak keresni tegnap elott 30 sticky ads az 3 cent volt nekem pluszba. ezutan nem is fog sirnia a szponzorom jutaklekert, mert igen jelentektelen osszeg lenne. ez csak nekem mint felhasznalonak jo plusz a napi bonuszba is beszamit.

Kerdesek. stb. » Post #297

Thu Feb 13, 2014 13:51 in Hungarian

mar vagy 30 at lekattoltam belole 0.001 dollart tehat egy tized centet ad mint a sima kis feher reklam. csak az 3 mp ez meg 5 dehogy miez? pfff nem tom.

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #86

Thu Feb 13, 2014 04:36 in Hungarian

ez egy igazi troger! ez a TICKBOX.NET nevezetu hanyadek ceg! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
12 kerdoivnel csinalta ezt egymas utan ugy, hogy egy nyamvadt centet nem irt jova, hogy miert nem pusztul el az ilyen aljadek ember aki ilyet kitalal:

You have completed this survey - thanks and good luck!
Please close this window and refresh your browser (pressing F5 key)

miert elnek ilyen emberek akik csak megnehezitik a vilag normalis mukodeset es csak azert szuletnek meg, hogy masokat bosszantsanak?!

Offers tapasztalatok, egyenlegek, segitsegek » Post #84

Tue Feb 11, 2014 11:53 in Hungarian

Volt ma 3 kerdoivem 50 centert. A kedvencem 4 kerdes egy perc.

1. hol toltod a valentin napot?
2. mit veszel a parodnak?
3. melyik orszagreszben laksz?
4. melyik nagyvaros van hozzad kozel?

nem rossz. :clap:

Azonban ez sem sikerult rosszul. :) bar az 5 dollar meg fuggoben. egyszer mar megadott ilyet remelem ezt is meg fogja adni. kb egy honap vagy masfel. egy IT-es kerdoivert fizet ennyit. A bonuszat mindenesetre mar jovairta.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1921

Tue Feb 11, 2014 05:50 in Hungarian

ma is osszejott az utolsobol 5 extraval :

Kerdesek. stb. » Post #295

Tue Feb 11, 2014 00:33 in Hungarian

Kedves Borosa!

Kerlek ne ird ki (szabalyzat) email cimed ide, mert visszaelhetnek vele idegenek.
Sajnos nem tudom mia helyzet a payzaval utananezek de ugy tudom megszunt. megnezem milyen egyeb lehetosegk vannak.

Na. payza valoban megszunt. ha kifizetesre kattintasz ott be tudod allitani a payment methodban hogy mikent szeretned kivenni a penzt. itt van paypal, paytoo, vagy csekk.
utobbi ha jol tudom 100 dollar vagy afeletti osszegnel es ritkan lehet kikerni talan egy honapban egyszer es tengeren tulra keson is erkezik meg. azt sem tudom szerbiabn bevaltja e barmely bank vagy hogy kezhez kapod-e es nem lopja el valaki. szoval ezt hanyagolnam.
paytoo -nak csaka honlapjat talaltam meg,
Paytoo - PayToo Mobile Wallet
Miert nincsen paypal lehetoseg szerbiaban? sajnos az ottani banki lehetosegeket nem ismerem,
ha viszont van esetleg magyar bankszamlad akkor a paypalt siman hozza tudod rendelni

TAsk » Post #259

Tue Feb 11, 2014 00:27 in Hungarian

Bucoland wrote: Olvasgattam vissza az első 6 oldalt. Óránként frissítettem, regisztráltam crowdflowerre...stb.
Se task, se offer (azt még sose láttam az oldalon), CF -en skill testet sem tudtam kitölteni. Remek... ^^"

Crowdflover nem ad offereket.
csak taskokat amit magan az oldalon nem tudsz megcsinalni, mert kulonbozo ptc oldalaknak adja ki. megtudod neznia statisztikat hol mikor mennyi taskot csinaltal es mennyi a sikeressegi szinted, minel magasabb annal tobb task ESELYT kaphatsz. vannak ugynevezett skill tesztek. ezek kepsites vagy hozzaertes vagy nevezzuk barhogy ha ilyeneket sikerul megcsinalni akkor is kaphatsz tobb ESELYT taskokra. figyelem. nem taskot, hanem ESELYT a taskokra.

Fugg attol is melyik orszagban vagy.

elofordul hogy nincsenek skilltestek amik pl nemet spanyol lengyel nyelvu tudast igenyelnenek.
van egeszsegugyi es mindenfele. de jelenleg csak crowdflover editort es moderatort keresnek profi angol tudassal.

Frissiteni mindig erdemes mert van ugy hogy a taskokat 2 perc alatt viszik el ha keves van es nepszeru. nekem par honapja ket het alatt mindossze egy taskom volt.
a twitteres angolokrol pedig rendre lemaradok.
szoval nem csak tudas es hanem szerencse kerdese is.

TAsk » Post #258

Tue Feb 11, 2014 00:20 in Hungarian

Tade00 wrote: A reg történne angliában. A crowdflowert meg azért kérdeztem, mert van, hogy itt is belépek egy task-ba és először be kell jelentkeznem a crowdflower-es accountomba.

aha vegul is megprobalhatod. szerintem az fog tortenni, bar ez nem biztos, hogy nem neged majd belenpi magyarorszagon az angliaban regisztarlt IP cimmel.
Otletnek nem rossz. hogy az eredmeny mi lesz... meg kellene nezni a szabalyzatban.
olyan nekem is elofordul hogy be kell jelentkezni. pl elozmenyek torlese utan.

Kerdesek. stb. » Post #293

Sun Feb 09, 2014 12:12 in Hungarian

Mikent lehet valakinek minuszban az egyenlege?
Azert kerdezem, mert lattam par felhasznalonal tobbek kozt egy magyarnal is minuszos egyenleget.
Sejteseim vannak. De biztosan van aki tudja is.

Magyarok kifizetései! » Post #380

Sun Feb 09, 2014 12:10 in Hungarian

Igen a moderator torolte mivel nem idevalo bejegyzes volt. azonban tobbszor lattam mar ilyen kifizeteseket fokent fulopszigeteki felhasznaloknal.

Üdv Magyarok! » Post #562

Sun Feb 09, 2014 12:07 in Hungarian

Kedves bmihaly!

Koszonom pozitiv ertekelesed neked is. :clap:

Tovabbi penzesot kivanok nektek es minden kedves felhasznalonak!

TAsk » Post #255

Sun Feb 09, 2014 12:03 in Hungarian

Hello Tade00 es mindenki mas akit erdekel a kerdes.
Az en velemenyem szerint minden lehetseges. Hogy erted, hogy angol ptc oldal? Maga a honlap angol vagy a regisztarciod ip cime? Csupan attol, hogy angol meg nem kapsz tobbet es igazabol nem is ertem az oszefuggest mivel a crowdfloevrben nem tudsz taskot csinalni csak statisztikat nezni, skill tesztet csinalni es forumozni vagy bejelentest tenni. A crowdflover taskjait tudod kulonbozo ptc oldalakon csinalni. ha kerdesed arra vonatkozik hogy angol ip cimes regisztracioval egy idegen orszagbol lpesz be egy egy ptc oldalra azta rendszeruk legtobb 99,9% ban erzekelni fogja es nem enged tovabb sot adott ptc oldalrol kizarhatnak. ha arra gondolsz hogy egy oldal szervere angol lenne angol attol meg nem kapsz tobb eselyt. hiszen maga clix amerikai ptc oldal es crowdflover szinten. de azert mert te egy amcsi oldalt hassznalsz meg nem kapsz tobb taskot. tehat velemenyem szerinyt attol fugg melyik orszagban van a regisztralt ip cimed illetve hogy abbol az orszagbol vegzed-e a feladatokat.

TAsk » Post #253

Sun Feb 09, 2014 04:59 in Hungarian

Kerlek olvassatok el az elozmenyeket, es ellenorizzeteka profilbeallitasotokat is. Minden reszletesen le van irva, mennyi taskot kiknek mikor adhatnak. az is le van irva miert jelez elerheto taskokat es miert nem lehet belepni.
a taskok nem kotelezo jelleggel erkeznek es nem fix szamban.
vannak valoban kirivo dolgok ilyen esetekben lehet irni magara a crowdfloverre.
azonban elobb mindenki probalja meg sajat maga ellonorizni vajon miert nem tud belepni egy-egy taskba az elozmenyekben mindenre van valasz. britanniaban jobbak a task elerhetosegek, de itt is volt ketto olyan het, hogy mindossze egy taskot tudtam megcsinalni, mikozben roman felhasznalo egy het alatt csinalt 750-et. na ilyen estekben szoktam irni a crowd-ra.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1905

Sat Feb 08, 2014 02:43 in Hungarian

ma is egy tizes.:)

TAsk » Post #251

Sat Feb 08, 2014 02:20 in Hungarian

Gratulalok! nekem meg 7,70 kell

Magyarok kifizetései! » Post #377

Sat Feb 08, 2014 02:15 in Hungarian

Akkor nezd meg itt 3 sorral feljebb budamisi87 bejegyzeset es kifizetesi igazolasat aki egy ukrajnai magyar.

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1902

Fri Feb 07, 2014 04:41 in Hungarian

lattalak tade00 25 centert

Magyarok kifizetései! » Post #375

Fri Feb 07, 2014 04:18 in Hungarian

mivel a forumot nem hasznaljak nagyon sokan ezert nem valoszinu, hogy meg fogod tudni. sokszor latni nyerteseket clixgriden de legtobbszor nagy nyeremenyeket sem tesznek kozze. van olyan felhasznalo aki tobb mint 3 eve tag es nemreg tudta meg hogy van magyar forum. igy ha volt is nagyobb kifizetes, magyarnak, azt nem fogod megtudni csak attol aki forumot hasznal. britanniaban elo magyarkent 34.34 netto volt az eddigi legtobb kivetem. a kovetkezot 100 dollarnal teszem. bizonyara van ennel nagyobb is plane brit regisztracioval.
bar sokan orulnenek es hatalmas motivacio lenne ha vegre egy ayar tag feltenne a nagyobb kifizetesrol szolo igazolasat. errol jut eszembe.
mikent lehet az hogy valaki paypalos kifizetesi igazolast tud feltenni 2;3;4 dollarokrol? ahol a kuldo nem a clixsense hanem egy masik tag? ez nem almunka sarcolassal?

CLIXGRID NYEREMENYEK » Post #1886

Mon Feb 03, 2014 16:58 in Hungarian

ma is bejott egy 10 centes :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:58:24 EST