Please wait...
HomeForumPosts by sizika66

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sizika66

Pitanja i saveti » Post #955

Thu Sep 11, 2014 11:46 in Ex-Yugoslavia

macko112233 wrote: Skupila sam napokon za isplatu 100 dolara. Negde sam procitala na forumu kako se i kada porucuje cek, ali sad ne mogu naci. Mislim da su spominjali sedmi i deseti dan u mesecu. Uvek nesto pogresim kad je papirologija u pitanju, pa bih molila za pomoc. Hvala unapred

Zdravo!
cek mozes da porucis svakog 10-og dana u mesecu ili do 10-og dana u mesecu, bitno je da na svom nalogu upises tacnu adresu na koju zelis da ti se cek posalje, a porucujes ga tako sto na svom profilu pored "balance" iznosa kliknes na "Cashout"
pozzzz :)

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #52

Tue Jul 29, 2014 11:38 in Ex-Yugoslavia

Lexds9 wrote: Ček sam predao u Intezi na Bulevaru oslobođenja kod Betanije, Novi Sad, a proverio/podigao pare u filijali u Fruškogorskoj.

Hvala na informaciji. :)
Izgleda da svaka banka ima svoja pravila ;)

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #50

Tue Jul 29, 2014 03:14 in Ex-Yugoslavia

Lexds9 wrote: Evo upravo sam došao iz Inteze i ček je prošao proveru (tačno mesec dana), podigao sam parice :)

Procedura nije ništa strašna (a ko već ima devizni račun kod njih ne mora ni to da prolazi) pri polaganju čeka, a sad kad sam podizao nije bilo skoro nikakve papirologije nego sam samo čekao baš dugo dok su mail-om proverili da li je rezervacija odobrena.

E sad, ima li nekog (ili da znate nekog ko zna nekog ko zna to mitsko biće) ko je platio kompletan porez na ovakvu zaradu, a da je voljan da nam da makar neke smernice: šta, gde, kome i koliko?

Pozzzzz!

mene interesuje u kojoj banci Intesa si polozio cek a da provera traje mesec dana? Ja sam za poslednja dva ceka morala da cekam 45 dana, banka Intesa u Zemunu u Glavnoj ulici. Hvala!

Pitanja i saveti » Post #848

Wed Apr 02, 2014 03:09 in Ex-Yugoslavia

qwerty54321 wrote: Pozdrav svima ... Imam jedno pitanje... Jel može da nemam nikakve veze sa payzom nego da mi stiže ček na kućnu adresu ? Piše tamo da može ,jel neko probao tako ? Hvala :)

Da li je neko dobio cek u Srbiji? | ClixSense Forum
pozz

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #33

Fri Mar 28, 2014 04:26 in Ex-Yugoslavia

Ja sam danas podigla novac u Banci Intesa u Zemunu, jeeeee :clap: :thumbup:
Sluzbenica na salteru mi je prvo rekla da cek mora da "odlezi" 45 dana pre naplate, ali ja sam je zamolila da ipak proveri da li je prosao. I... jeste. Novac mozete da podignete kako zelite, dolari, evri, dinari...
Dakle ostaje samo da se dodje do tih 100$ :D :thumbup:

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #29

Wed Mar 26, 2014 02:18 in Ex-Yugoslavia

Snookerfan wrote: Treba samo otici u banku, licno. Mene niko nije obavestio ni sms-om ni mail-om, jer jednostavno pare nisu legle same. cek sam predala 20. 02. a podigla pare juce.

Na salteru mi je receno da moraju da zovu nekog/nesto kako bi cek odblokirali. To sam sacekala oko 10-15 min i onda su mi isplatili.

Hvala na informacijama! :thumbup:

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #27

Wed Mar 26, 2014 01:41 in Ex-Yugoslavia

vuki wrote: odneo i drugi cek u banku

prvi sam cekao vise od 30 dana, otisao do banke, sacekao red od 3-je ispred mene, ali je to potrajalo vise od 45 minuta :oops: da bi mi rekla na kraju da jos nije zavrseno sve oko odblokiranja rezervacije

uglavnom posle dva dana sam na web applikaciji video da su pare legle, a onda me i "savetnica" zvala da me obavesti

nije bas da je islo glatko, ali eto proslo je

posto cek ima validnost od 60 dana, ja bih na tvom mestu otisao do banke da proverim gde je zapelo

da li neko zna sta se desava ako ne naplatis cek u roku od 60 dana?

Hvala na informacijama! :thumbup:
U svakom slucaju i naplata cekom ce ici "na misice", ali ako novac na kraju legne na racun i tako je ok, sta da se radi. Kod nas to tako valjda ide. :cry:

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #25

Tue Mar 25, 2014 16:56 in Ex-Yugoslavia

Snookerfan wrote: Konacno posle 30 dana podigla moje pare u Intesi! Bio je neki problem sa odblokiranjem ceka, izgleda da nisu znali kako se to radi....

Doduse bio im je prvi ovakve vrste i od ove kompanije.

Pozdrav za sve :thumbup:

Svaka cast! :thumbup:
Ja jos uvek cekam a predala sam cek 19.02. pa me zanima da li su te iz banke obavestili da mozes da podignes novac ili mora da se ode direktno u banku i "intervenise"?

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #16

Wed Feb 19, 2014 11:59 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima! :)

Meni je juče stigao ček (100$) od ClixSense, za 7 dana. Odnela sam ga u banku Intesa u centru Zemuna. Morate imati otvoren devizni racun kod njih. Ako ga nemate možete ga otvoriti bez problema s ličnom kartom. Ne morate polagati nikakav depozit na njega i otvaranje računa je besplatno. Ček mora da bude kod njih 30-tak dana i nakon toga novac će biti uplaćen na moj devizni račun (nadam se! :lol: ) Nisam morala da platim tih 300 dinara već će mi biti odbijeno prilikom uplate na račun od tih 100 dolara. Rekli su mi da proverim da li je uplata prošla za 30-tak dana u bilo kojoj njihovoj ekspozituri. Svaka čast za ClixSense na brzini dostave čeka. :thumbup:

Da li je neko dobio cek u Srbiji? » Post #14

Fri Jan 24, 2014 09:57 in Ex-Yugoslavia

vuki wrote: stigao cek na 100$ :thumbup: za manje od 7 dana

odneo sam u Intesa Banku u Kralja Milana (ne moze da se zavrsi na salteru, nego mora "kod savetnika"),

sad mora tamo da odlezi 45 dana pre nego sto mogu da mi prebace sredstva na racun

otvaranje racuna i sva papirologija oko toga je trajala dobrih 20 minuta, a potpisao sam se barem 10 puta :roll:

javljam kada bude zavrseno kako je na kraju proslo, provizija 300 dinara, (eh sad, da li je to sve nisam siguran)

Hvala na obaveštenju! :thumbup: Dobro je da postoji način da dobijemo zaradu od clixsensa! jeeee :clap:

paytoo » Post #7

Wed Jan 15, 2014 06:27 in Ex-Yugoslavia

WeeCash wrote:
sizika66 wrote: Pozdrav!

Novi procesor ne podžava korisnike iz Srbije. Za njih smo još Federal Republic of Yugoslavia & Serbia :lol:

Hvala puno sto ste javili.
Zamolio bih jos neke clanove iz Hrvatske, BiH, Slovenije, Makedonije i Crne Gore da jave da li radi tu.

Hvala unapred.

Nema na čemu. :)
Na žalost, ček za sada ostaje jedina opcija s tim da dođete do cifre od $100.

paytoo » Post #4

Fri Jan 10, 2014 14:05 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav!

Novi procesor ne podžava korisnike iz Srbije. Za njih smo još Federal Republic of Yugoslavia & Serbia :lol:

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #110

Wed Sep 26, 2012 06:08 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima iz Zemuna! :) :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 28, 2020 17:17:10 EST