Please wait...
HomeForumPosts by sizika66

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sizika66

Isplata za Srbiju!!! » Post #63

Wed Oct 28, 2015 02:26 in Ex-Yugoslavia

Ja koristim Banca Intesu i isti je slucaj, mogu da dizem samo evre iako mi je racun podesen na obe valute, ali konverziju radi VISA ne Banca Intesa. Banka mi je "progutala" negde 1,5 evro na sumu od 60 evra, kako, zasto, nemam pojma.

Pomoc oko taskova i offersa » Post #4

Mon Oct 26, 2015 14:33 in Ex-Yugoslavia

Koliko sam ja citala ovde na forumu a i na drugim forumima, postove clanova iz BIH, mozes da podizas novac u banci ili bankomatu, ali ajd' da se ja ne pravim pametna kada nisam iz BIH. Mozes i sam da proveris na internetu to bar nije problem ili ce ti vec neko iz BIH odgovoriti. Znam sigurno da dosta vredno rade :thumbup: a i sigurno podizu zaradjeni novac. :D

Pomoc oko taskova i offersa » Post #2

Sat Oct 24, 2015 01:00 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav!
Ovo je jedna od tema vezanih za taskove kada tek pocinjes da radis:
Uslovi za 1. nivo | ClixSense Forum

Ima ih jos na ovom forumu, odvoj malo vremena i pregledaj ovaj ex-yu forum a takodje i engleski forum.
To vazi i za offers. Postoji posebna tema samo za offers.

Sto se tice isplate vec imas sve povezano ako si vec koristio PayPal, jedino kada skupis za isplatu na ClixSense u CS accountu podesi da ti isplata ide na PayPal. :thumbup:

Uslovi za 1. nivo » Post #16

Mon Oct 19, 2015 15:59 in Ex-Yugoslavia

manijasm wrote: Takodje vec desetak dana ispunjavam uslove za lv 1, ali nista. Zelim da posaljem support ticket, ali ne znam sta treba da upisem u polje -contributor id-. Molim za pomoc. :?

Pozdrav! Ides u CF Dashboard/Edit Profile i tu se nalazi ili nalaze ako radis na vise sajtova Contributor ID-ovi. :thumbup:

Pitanja i saveti » Post #1277

Tue Oct 13, 2015 07:46 in Ex-Yugoslavia

tamara86 wrote: kao standard član za isplatu moraš imat minimalno 8$,moraš stavit točnu adresu od paypala.

Ja nisam uspjela povezat lažni fb i cf,odmah mi se na cf otvorio novi račun sa 0% riješenih taskova.
Cf mi ne odgovara na ticket,neznam što da više radim???
Nemogu ni jedan task raditi jer mi stalno piše da moram promjeniti mail adresu na pravom fb profilu.
Cf mi ne želi na ovu mail adresu poslat verifikaciju,već su mi poslali na mail koji sam davno prije koristila,a više taj mail ne postoji.

CF u vecini slucajeva treba i do mesec dana da odgovore na tickete. Nemoj da saljes novi tiket ako si im vec pisala. Ako mislis da si nesto izostavila iz objasnjenja samo ponovo otvori isti ticket ako je to moguce, ne secam se da li jeste ili ne, ako nije sacekaj da ti odgovore pa onda dodaj sta nisi i ako nisi i ako dobijes negativan odgovor od njih bez resenja. Ovo sto si napisla ovde na forumu treba i njima da napises... FB profil, taj lazni ili drugi mora da bude otvoren sa validnom adresom zbog CF. Mozda ti sve ovo zvuci komplikovano i puno podataka ali sve ce se resiti na kraju samo moras da imas strpljenja sa CF-om i da im das sve podatke i naravno da im se izvinis 100 puta kako nisi znala sta i kako da radis i slicno. Nadam se da ce se sve resiti u pozitivnom slislu za tebe. :thumbup:

taskovi? » Post #51

Mon Oct 12, 2015 15:37 in Ex-Yugoslavia

foneks wrote: Pozdrav svima
ovde sam oko tri meseca,Uglavnom sam na 0 nivoui radim zadatke tipa pronadji autora clanka.
E tamo pise da se to placa 0.01$,Ja kada uradim 10 taskoca CS mi obracuna duplo manje, zna li neko zasto je to tako?
Pozdrav

Pozzz!
ovde ces pronaci odgovor na tu temu :thumbup:
Tasks | ClixSense Forum

Uslovi za 1. nivo » Post #14

Tue Oct 06, 2015 10:39 in Ex-Yugoslavia

Milica0605 wrote: kako da znam koji sam nivo,gde to pise..i kako da dodjem uopste do nekog nivoa? vec 20 dana sam ovde..???? :-/

Nivoi se odnose na Crowdflower Taskove. Rad na taskovima je jedan od nacina zarade i najvise donosi novca.
Link gde mozes da procitas o cemu se radi :
Frequently Asked Questions | ClixSense
i naravno ovde na ex-yu forumu ces pronaci sve informacije potrebne da pocnes da radis i uz srecu i rad zaradis :thumbup:

Pitanja i saveti » Post #1265

Mon Sep 28, 2015 10:39 in Ex-Yugoslavia

ace1508 wrote: kako mozam da kupm referali pozdrav

Pozdrav! Ovde ne mozes da kupis referale.

Neteller » Post #4

Thu Sep 24, 2015 07:41 in Ex-Yugoslavia

Konacno! :clap:
Hvala na informaciji! :thumbup:

Problem » Post #2

Fri Sep 18, 2015 14:53 in Ex-Yugoslavia

To znaci da si u CF prozoru pritisnuo SUBMIT dugme a da Rainforest nije jos registrovao da si zavrsio HIT. Kada zavrsis HIT uvek sacekaj 5-10s pre nego uradis SUBMIT u CF prozoru ili jednostavno proveri (ovo je mnogo sigurnije) da li ga je RF registrovao kao zavrsen tako sto ces ponovo da kliknes na link koji vodi na terminal i ako ti se u prozoru pojavi crvena poruka:
"This assignment has already been completed. If you have already submitted this assignment (by pressing the blue button at the end), we have received your work and you will be paid shortly. You can now close this assignment and find another one from the list of work where you found this one."
to znaci da je RF registrovao da si uradio HIT i tek tada klikni na SUBMIT u CF prozoru.
Danas je bio veoooooma ziv dan sa test web zadacima i tada se desava da RF kasni i dolazi do problema i flagova.

Isplata » Post #9

Thu Sep 17, 2015 14:02 in Ex-Yugoslavia

bole619 wrote: A da li to vazi za Srbiju? I da li je 5dolara bez obzira koliki iznos da se prebacuje?

Srbija nema opciju svakog 1-og u mesecu. Iznos je 5$ bez obzira na sumu.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #13

Thu Sep 17, 2015 14:00 in Ex-Yugoslavia

774917
Are These Online Shopping Search Queries? Lvl.1

Veoma fer task i dobro placen, brzo se radi samo 5 pitanja po tasku, limit 52 :thumbup:

Intesa Internet kartica » Post #4

Thu Sep 17, 2015 11:41 in Ex-Yugoslavia

mzlicic wrote:
jeckamil wrote: Mislim da mozes da primas samo evre.I kad prebacis dolare stizu ti evri.

Citajuci neke postove na forumu zakljucila da mogu da se primaju dolari...........mozda nisam u pravu. Nadam se da ce mi odgovoriti neko od korisnika Intesine kartice.

Ja sam dodala i dolar na karticu, ali mi ipak racunaju evro... iako su mi rekli u banci kada sam dodala dolar da cu moci da primam i jedno i drugo. Mozda se to odnosi samo na moju licnu uplatu na devizni racun za koji je kartica vezana?? Probacu da za sledecu isplatu stavim da je dolar primarni pa cu da vidim i javim kako je proslo.
Ja sam na PayPalu iskljucila da konverziju radi PayPal vec VISA i konverzija je po meni ok.

Uslovi za 1. nivo » Post #12

Wed Sep 16, 2015 14:20 in Ex-Yugoslavia

vnada wrote: Postoji li neka obaveza da se dnevno (ili u nekom dužem periodu) mora da uradi neki minimalni broj zadataka?

Nema obaveze, ali svi rade da bi ispunili broj za dnevni CS bonus. :thumbup:

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #8

Tue Sep 08, 2015 14:35 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Negde ima, videla sam na eng forumu da brisu moderatori odgovore i opominju na pravilnik.

Ima:
ClixSense Forum

Ali uopstena diskusija i zapazanja i iskustva taskera nece biti problem. Uvek moze da se "izvuce" neka korisna informacija. :thumbup:

taskovi? » Post #39

Tue Sep 08, 2015 11:49 in Ex-Yugoslavia

Rajevosa_071 wrote: Hvala za odgovor.

Trebao bi mi odgovor na još jedno pitanje: juče sam odradio test " Help ud identify blogs" sa 70% uspješnosti (koliko se i tražilo), međutim, sad kad pogledam kod sebe u Task history, ne pokazuje mi taj task. Zašto?

Ako se task ne racuna u generalnoj statistici onda se nece pojaviti u task history.
Nije mi jasno kako to mislis 70% kako se trazilo? Svaki zadatak ima granicu gornju 100% i donju "expelled" koja varira od zadatka do zadatka.
procitaj:
ClixSense Forum

LOS PERIOD ZA TASKOVANJE » Post #17

Tue Sep 08, 2015 11:45 in Ex-Yugoslavia

bole619 wrote: Moze, samo da mi objasnite kako se pomocu ID-a nekog taska, taj task moze raditi, ako ga nema na stranici sa taskovima? :)

tasks.crowdflower.com/channels/clixsense/tasks/ID
:thumbup:

taskovi? » Post #37

Mon Sep 07, 2015 12:29 in Ex-Yugoslavia

Rajevosa_071 wrote: Ako nije problem, samo da pitam:
Kad sam ukucao šifru ovog zadatka, piše da se ne može prijaviti bez FB naloga. Je l' to istina?
Hvala!

Pozdrav! Istina, moras imati FB nalog da bi se prijavio na CF i radio taskove.

LOS PERIOD ZA TASKOVANJE » Post #12

Mon Sep 07, 2015 12:25 in Ex-Yugoslavia

vnada wrote: Ja sam upravo zbog tog zadatka izgubila Level 2 i pala na 1. Iskreno, nije mi jasno zbog čega, sve sam prebrojala i proverila. U korekciji stoji, koliko sam razumela, da su neke slike računa duplicirane, nigde u uputstvu nisam videla taj podatak. Na dva zadatka vidi se ime proizvoda delimično, ali je logično da se o njemu radi, tako da sam i njega uzela u obzir. Izgleda nije trebalo da to uradim. Ako ponovo dođem do nivoa 2 nisam sigurna da li ću smeti ponovo da izaberem taj zadatak

Primetices da slika racuna nije u najvecem broju slucajeva iscela nego je isecena pa se vidi prelaz. Kada to rade cesto dupliraju delove racuna, ubace namirnice koje su vec bile u prethodnom delu "isecenog" racuna. Zato uvek gledas koje su namirnice pre i posle one koja se trazi, to ti je parametar da li si je vec "brojala". :thumbup:
Moj ti je savet da udjes u jedan od tih zadataka kada budes mogla i radi vezbe poskidas slike racuna u komp i dobro ih pregledas da udjes u semu ili jednostavno udji u zadatak i pregledaj dobro njihove primere i sve racune, ne moras da ga radis...

Pomoc » Post #20

Sun Sep 06, 2015 01:32 in Ex-Yugoslavia

Mozzart88 wrote: Imam jos jedno pitanje u vezi crowdflower uradio sam tamo jedan task od 80 uradio i drugi od 50 ali nije mi dalo vise od 10 pisalo je da je to limit koji mogu da uradim za taj posao ali mi nije jasno sto mi nigde nepise da sam radio te poslove u job history nema nista nije mi najjasnije kako ovo funkcijonise?

Evo ovde link na engleskom forumu vezan za drugi deo tvog pitanja, da ti se poslovi ne pojavljuju u "istoriji"
ClixSense Forum
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 28, 2020 16:08:29 EST