Please wait...
HomeForumPosts by sizika66

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by sizika66

Kafana » Post #125

Mon Jan 25, 2016 10:10 in Ex-Yugoslavia

Da, steta mislila sam da ce obojica uzeti po 5$. Bice prilike! :thumbup:

Kafana » Post #123

Mon Jan 25, 2016 09:44 in Ex-Yugoslavia

Ne, BelkoJuve ga pretekao i uzeo 5$ :lol:

Tasks za level 0 » Post #106

Mon Jan 25, 2016 09:42 in Ex-Yugoslavia

:thumbup: Iskreno se nadam da ce biti bolje i da ce biti vise taskova!

Tasks za level 0 » Post #104

Mon Jan 25, 2016 09:05 in Ex-Yugoslavia

Zao mi je da ljudi koji su Lvl.0 dobijaju laznu nadu da imaju taskove za raditi. I tako im je tesko da zadrze volju, strpljenje da nastave da rade, samo im treba jos da neko podmece taskove koje ne mogu da rade. A inace je susa kad su taskovi za sve Lvl.-e u pitanju. :thumbdown:
p.s.
ne mislim na tebe :lol:

Tasks za level 0 » Post #102

Mon Jan 25, 2016 08:50 in Ex-Yugoslavia

Ali mi tu nesto nije jasno jer sam videla da je postavljen i na engleskom forumu u temi za Lvl.0 takove?! :? Kako Lvl.0 moze da radi task za Lvl.1? Nemam neku zlu nameru, nego bih da znam u cemu je fora?

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #73

Mon Jan 25, 2016 08:34 in Ex-Yugoslavia

Dobila i potpisala za "Consumer Affairs". Nema ih nesto vise, ali su drugaciji nego ranije. Mislim na "Consumer Affairs". Sada mnogi imaju vise stepo-va i moras da se ulogujes na zadati sajt kao kod vecine drugih RF HIT-ova. Ranije se na "Consumer Affairs" nije moralo logovati. Ovo drugo" Lutron" jos nisam potpisala. Videcemo sta ce biti dalje.

Tasks za level 0 » Post #100

Mon Jan 25, 2016 07:33 in Ex-Yugoslavia

ipsilon0607 Taj task je za Lvl.1 ne Lvl.0 :thumbup:

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #81

Mon Jan 25, 2016 04:56 in Ex-Yugoslavia

Kad smo vec ovde zapoceli tech pricu (necu je ovde siriti da se ne zatrpamo), mozda nam treba i takva vrsta teme. Dobro bi dosli saveti na tom polju, kako da unapredimo taskovanje. Razmena misljenja i iskustva.

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #70

Mon Jan 25, 2016 04:52 in Ex-Yugoslavia

Ja sam primetila da postoji neki vakum izmedju 12 i 14h 16 i 18h. Evo meni se vrti Ooops vec skoro 2 sata i nista. Stavis ga na refresh pa kad se upeca kao i sa ostalim zadacima. ;) :thumbup: Dosta je aktivan ujutro od 7 pa zakljucno sa 9h, pa otvara po nesto izmedju 9:30 i 11h. Uvece naravno pa sve do iza 2ujutro.

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #79

Mon Jan 25, 2016 04:05 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Ljudi, ja prijavila ovaj Walmart nocas. Od njega mi je prolupao Chrome, pominjali smo u 'kafani' da se to vec desavalo kod Krugera. Prijavljuje "Aw, Snap!". Pitanje je da li ce i sta ce da odgovore iz CF. Jovan je pominjao flash.A sve sto nekog zakaci da je falicno, skoro uvek kaci i mene. Cudi me da sam one takse koje tebi prave problem uspela da 'prezivim'. Svakog kog je zakacio "Working on task", kacio je i mene, kad su RF i najnoviji Chrome update danima bili "u svadji" i nije moglo da se pristupa hitovima, i to sam zakacila. Ne smem od sramote ni da napisem tamo na glavnom forumu ima jedna dama koja se zali da joj nestaju slova sa CS. :lol: I to sam imala. :lol:
Da, Walmat je falican, ali srecom samo kad otvorim sliku u novom tabu i SRECOM samo taj tab ode u "Snap". Cak sam skinula sliku na komp, ali cementira mi program, pa sam odustala. Sto se tice problema RFvsCHROME i ja sam bla u tog grupi i to je bilo zbog toga sto radim na Windows XP (jos uvek). Tu je opet u pitanju neka svadja :?
Sto se tice slova :lol: i to mi se desava s vremena na vreme i to samo ovde na CS, kad refresh radi punom parom, tu se desu neki konflikt. Ali, otvorim stranicu ponovo i bude ok.
Ja sam zakljucila da je to zboh XP-a ali sta je tu je. Radim ja i ovako dok se nesto ne upali u kompu. :lol:

ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad » Post #75

Mon Jan 25, 2016 03:18 in Ex-Yugoslavia

KAleksandra wrote: 852078
novi Walmart, aktivan sada bez obzira sto nije na listi. Pozdrav svima
Hvala! Trenutno i nema nista drugo da se radi osim priznanica, racuna kako ih ko zove. Dobro je i to, cent po cent. :$

incomehomejob wrote: 854066 Continuous Performance Task
E te taskove nikako da uhvatim. :?

Kafana » Post #117

Mon Jan 25, 2016 03:09 in Ex-Yugoslavia

:D plus i neko pivce... da upotpunimo dozivljaj

Kafana » Post #115

Mon Jan 25, 2016 02:56 in Ex-Yugoslavia

Vole ljudi kafanu, sta ces! Kafana mesto za sve! :lol: Al sto jest jest, kafansko treba da ostane kafansko! :thumbup:

Kafana » Post #113

Mon Jan 25, 2016 02:33 in Ex-Yugoslavia

Pozzzz! Pre nego pocnes da radis taskove treba se da se registrujes na Crowdflower, platformu preko koje se rade taskovi. Da bi se registrovao moras imati Facebook nalog. E-mail za facebook mora biti isti kao e-mail kojim ces se registrovati na Crowdflower.
link za registraciju
CrowdFlower

Kafana » Post #109

Mon Jan 25, 2016 00:06 in Ex-Yugoslavia

majapile2000, pupijevi, BelkoJuve cestitam na osvojenim bonusima! :clap: :thumbup:

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #68

Sun Jan 24, 2016 15:42 in Ex-Yugoslavia

Ne...
Kako ubaciti ID koji postave na engleskom forumu:
https://tasks [dot] crowdflower [dot] com/channels/clixsense/tasks/ID number
kopiras i zalepis u svoj browser Chrome ili Firefox sta vec koristis...
Nisi dovoljno i pazljivo citao postove. Bez ljutnje, odvoj malo vremena i procitaj sve postove na ovom nasem forumu, 3-5 stranica unazad. Svi smo to radili u pocetku, citali, itrazivali, pitali... sve je to normalni sled dogadjaja... sta ti ne bude jasno, pitaj... :thumbup:

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #66

Sun Jan 24, 2016 14:26 in Ex-Yugoslavia

Pozzzzz! Ne znam sta si sve citao ima dosta toga... Ovde ces pronaci dosta informacija:
Tasks za level 0 | ClixSense Forum
Problem je sto u poslednje vreme ima malo taskova za Lvl.0 svima je tako, los period. Znam da je vama dosta da slusate "samo strpljenja", ali to je jedino sto ti mogu savetovati. Stalno proveravaj svoju task listu i Temu na engleskom forumu u kojoj se postavljaju novi ID-ovi taskova za Lvl.0 to je za one ljude koji ne stignu da upecaju ID sa svoje liste jer taskovi za Lvl.0 brzo odu. Refresh vredi samo kada se pojavi novi task ili taskovi tada navalis dok ti se komp ne usija! :D :thumbup:

Kafana » Post #97

Sun Jan 24, 2016 14:16 in Ex-Yugoslavia

Ma neces valjda sad da odustanes! :shock: Neeee! Ja mislim da Rus bezi i od "njegovog" i od "nasih" :lol:

Pitanja i saveti » Post #1539

Sun Jan 24, 2016 14:01 in Ex-Yugoslavia

Takav je period, nazalost! Niko ti ne moze dati pametan odgovor. Ostaje samo strpljenje pa ko izdrzi! Mnogo su usporili sa zadacima! Sve najbolje! :thumbup:

Kafana » Post #93

Sun Jan 24, 2016 13:04 in Ex-Yugoslavia

kembiiii wrote: Pozdrav. Sta trebam raditi kao početnik. Možel mi ko pomoći, hvala.

Pozzz! Procitaj postove u ovoj temi (ima ih jos na ovom nasem forumu) pa pitaj opet ako treba. Sve najbolje! :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 28, 2020 17:47:53 EST