Please wait...
HomeForumPosts by house83

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by house83

ClixSense Оферти » Post #492

Mon Sep 09, 2013 16:23 in Bulgarian

manuelmcm wrote: Изгледах 17 клипа на всичките направих скрийн и им ги пратих...само 1-н платен до тук но отговор от тях няма

22 изгледани , 5 с отговор да не чакам пари за тях , останалите 17един господ знае какво ще се случи с тях.

ClixSense Оферти » Post #490

Mon Sep 09, 2013 16:08 in Bulgarian

rummy_bs wrote:
house83 wrote: Вече за 4 клипа ми потвърдиха ,че няма дами бъдат платени. Ако и на останалите получа същия отговор няма да е никак добре. Не знам тея за какви се мислят. Някой друг има ли отговор от съпорта им , или продължават с автоматично-генерираните отговори ?

Този сайт наистина допреди малко го мислех за най- сериозния от всички, на които съм попадала- едни изчезват,други поставят лимити за изплащане,че даже трябва да висиш почти до 3 сутринта /както казва народът/ - белким се вредиш за секунди да си заявиш изплащането...Божа работа, не става от първия път....Та и този сайт отпада от списъка ми със сериозните.....Май други не останаха... Жалко

Това не зависи от този сайт, а от super rewards. Бъговете са при тях. Clixsense си е добре.

ClixSense Оферти » Post #488

Mon Sep 09, 2013 16:04 in Bulgarian

Ето какво ще излезе - всяко 1 клипче ли трябва да му правим screenshot,че да доказваме. Да вземат те да си оправят бъговете. Някой ще ти плати ли за допълнителните работи.

ClixSense Оферти » Post #486

Mon Sep 09, 2013 15:57 in Bulgarian

Вече за 4 клипа ми потвърдиха ,че няма дами бъдат платени. Ако и на останалите получа същия отговор няма да е никак добре. Не знам тея за какви се мислят. Някой друг има ли отговор от съпорта им , или продължават с автоматично-генерираните отговори ?

ClixSense Оферти » Post #485

Mon Sep 09, 2013 15:25 in Bulgarian

Нагли бе ,вече имам отговор за 1 клип -Няма да бъде платен. :thumbdown:

ClixSense Оферти » Post #484

Mon Sep 09, 2013 15:18 in Bulgarian

13 клипа ми приеха оплакването , за останалите не ми приема и това дори. Май трябва да изчакам да оправят първите 13 и после да пиша за останалите

ClixSense Оферти » Post #482

Mon Sep 09, 2013 14:38 in Bulgarian

Това е защото ги гледаме 1 по 1. Изискването е да се гледа 30 секунди,и за това на 30-тата секунда излиза бутон next video , но по този начин гледаш всички клипове ,а ти плащат само за 1. Лично съм го тествал и за 4 клипа ми платиха 2 цента. Мисля , че е редни модераторите да отнесът въпроса до администраторите , а те до съпорта на Super Rewards , защото те ни ощетяват по този начин.

ClixSense Оферти » Post #479

Mon Sep 09, 2013 13:55 in Bulgarian

14 изгледани и нито 1 платено.ужасни са :D

ClixSense Оферти » Post #475

Mon Sep 09, 2013 13:30 in Bulgarian

В SuperRewardsима над 12 клипчета , но след като ги гледах не ми платиха нито 1. Сега започвам с великото ходене по мъките и да си искам парите :D

Всичко за ClixGrid » Post #302

Sun Sep 08, 2013 10:54 in Bulgarian

Да, като цяло съм много добре,но последните месеци не върви :(

Всичко за ClixGrid » Post #298

Sun Sep 08, 2013 08:44 in Bulgarian

малко над 4800 клика имам на грида преди да пусна премиума - печалбите са ми 4.95 $. След като се ъпгреиднах имам 1900 клика с печалба 10 цента. Смея да твърдя , че печалбите драстично намаляха когато се вдигна максимума на 10$ :(

Всичко за ClixGrid » Post #296

Sun Sep 08, 2013 04:47 in Bulgarian

Нямам идея къде е проблема , но от 7 Август съм ъпгрейднат , а от тогава (1 месец и 1 ден) имам само 1 печалба от 10 цента в Грида. Надявах се след като платя за Премиум да ми нараснат печалбите , но уви , те намаляха драстично.

Реферали » Post #660

Thu Sep 05, 2013 16:22 in Bulgarian

Грешката е моя.

В единия сайт за 10 гарантирани регистрации искат 2$ , в другия 3 , но при покупка на по-голям пакет излиза евтино. В единия за 100 регистрации искат 20$ , в другия за 50 искат 9.95$

Реферали » Post #658

Thu Sep 05, 2013 16:13 in Bulgarian

Fugitive88 wrote: И аз си мисля, че не му е чиста работата на този сайт, просто не се връзва да може да ти гарантира бройка, и на всичкото отгоре ако не си стигнал бройката да продължи да ти рекламира линка, тоест чудно ми е как ще разбере дали си стигнал бройката активни ли са или не рефералите ти, просто явно е поредната украсена реклама за привличане на купувачи. Но нека наистина да изчакаме какво ще каже колегата след рекламата си там.

Някои сайтове предлагат оферта за sign up - ако не знаете такива , то по-добре кажете и да Ви напътя (за да е законно ще се уговорим кога и ще пусна реклама тук , но не във форума) В повечето е 1$ за 10 регистрации - ще Ви излезе и по-евтино.

Реферали » Post #648

Thu Sep 05, 2013 14:08 in Bulgarian

lia1407 wrote:
PrincessOfCry wrote: refsellers се казва ;)

Пакетите са два един от 9.99$ а другия е от 19.89$, PrincessOfCry сайта изпробван ли е ? Иначе ми се струва доста привлекателен и започват да ме сърбят ръцете, но не ми се рискува.

Здравейте ,
Тези ми се виждат доста фалшиви. Как ще ти гарантират бройката ?

Аз опитах няколко варианта през тази седмица и сега ще ви ги споделя.

1 - 3 дневна реклама в средно-голям сайт , маркирах да я гледат само премиум потребителите - резултата е 1200 гледания - 0 регистрирани.

2 - в същия сайт пуснах евтинка реклама за 200 гледания - 1 реферал (15 цента ми струва рекламата)

3 - в друг средно-голям сайт 400 клика за 30 цента - 1 реферал

Извод - в малките сайтове с микро-реклами има ефект ;)

ClixSense Оферти » Post #466

Fri Aug 30, 2013 14:17 in Bulgarian

Винаги има риск. Преди 2 дни минах офертата за 76 цента , която изискваше сваляне и инсталиране на игра. Компа ми блокира напълно. Вируса не бе в самата игра , а в приложение , което тя инсталира допълнително. 1 час по-късно пуснах пълно сканиране и антивирусната откри 8 вируса. След тяхното премахване компа започна да си работи нормално и не забиваше.

ClixSense Оферти » Post #435

Wed Aug 21, 2013 14:51 in Bulgarian

SuperRewards пуснаха клипче.

Daily Checklist Bonus » Post #322

Wed Aug 21, 2013 13:48 in Bulgarian

Aug 21, 2013 13:47:39 EST
Daily Checklist Bonus
Complete your checklist and earn a bonus! How?
View PTC Ads 15 clicks $0.051
ClixGrid Game 60 clicks $0.10
Complete Tasks Optional $0.00
Complete Offers 7 offers $0.38
Visit the Forum 6 views

Congrats! You have met the minimum
requirements for today's checklist.
Your current bonus for today will be: $0.0637

Всичко за ClixGrid » Post #293

Wed Aug 21, 2013 13:04 in Bulgarian

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 33 chances left for today

;) ;)

ClixSense проблем » Post #29

Tue Aug 20, 2013 14:24 in Bulgarian

respekt wrote:
tatyana1 wrote: На съпорта на SuperRewards може да се пише само за конкретните задачи! В зеления на запитването ми за SuperRewards ми отговориха да се свържа с директно с тях, а тук още нямам отговор! Как да се свържа с SuperRewards за този проблем?

Лия като цяло ти е дала от къде обаче аз ще ти дам направо където да пишеш трябва само да се регестрираш:
SuperRewards Support

Извинявам се че не съм видял по рано но не съм влизал днес във форума. Аз писах от този линк и ми оправиха офертите.

Тук стана. Около 1 час след като им писах ми се оправи проблема.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 18, 2019 17:44:52 EST