Please wait...
HomeForumPosts by house83

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by house83

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #157

Fri Nov 08, 2013 09:43 in Bulgarian

Здравейте , всичко е ОК. Днес са преведени и са налични вече в картата ми :)

Daily Checklist Bonus » Post #361

Thu Nov 07, 2013 17:17 in Bulgarian

Тези задачки започват да ми харесват :)

Какво представляват офертите- TrialPay & RadiumOne » Post #2

Wed Nov 06, 2013 16:40 in Bulgarian

kingofdiamonds wrote: Моля за пояснение :)

Също като TokenAds , SuperRewards , Matomy и т.н. Те също ще ни предоставят оферти.

TrialPay - по името се подразбира , че тук се предоставят предимно платени оферти.

RadiumOne - за сефте попадам на тях , а и още не съм виждал да пускат оферта за изпълнение.

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #154

Wed Nov 06, 2013 15:52 in Bulgarian

Здравейте , имам 1 въпрос. При превод от PayPal към кредитна карта , в PayPal като изпише Completed веднага ли трябва да се отразят парите в картата или на следващия ден. Преди 2 дни пуснах превод към картата си , в PayPal пише , че са преведени , но в картата все още ги няма. Някой да е имал същия проблем ?
Възможно е и от банката все още да не са ги отразили - утре ще разбера :)

Daily Checklist Bonus » Post #359

Wed Nov 06, 2013 00:06 in Bulgarian

:clixsense: :clap:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2230

Tue Nov 05, 2013 15:43 in Bulgarian

Да , в 7 сутринта БГ време - Няколко секунди след 0:00 сървърно време.

Daily Checklist Bonus » Post #358

Tue Nov 05, 2013 14:48 in Bulgarian

Днешния ден е доходен , хубавото е , че все още не е приключил. Дано да вдигна още днешния бонус , който към момента е :

ClixSense Оферти » Post #569

Tue Nov 05, 2013 14:39 in Bulgarian

Тази снимка ще ти свърши работа , без значение коя оферта от 2-те е ;) -

ClixSense Оферти » Post #567

Tue Nov 05, 2013 14:27 in Bulgarian

carrieand wrote: За тази с Южния полюс ... 1:20 горе-долу беше дълго клипчето.

И съм жена :)

Извинявай , но когато не е сигурен човек е по-нормално да се обръща в мъжки род , от колкото в женски :)

Сега влез на съпорта и виж точно коя от 2-те е :

Offer:
Parker Teaser
This December, make sure you're involved in making history

или

Offer:
Parker Teaser
An epic journey of climate change discovery begins

Имам снимки и на 2-те. Те са едно и също клипче , но под различни имена на офертата ;)

ClixSense Оферти » Post #564

Tue Nov 05, 2013 13:34 in Bulgarian

carrieand wrote: Здравейте.

Друг път като гледам видео в SuperRewards, ми я плащат веднага. Този път не. Писах им - искат доказателство. Какви доказателства се дават като просто си гледал видео? Писах им, че нямам друго доказателство, освен да им разкажа за какво се разправяше в клипа и колко беше дълъг.
Някакви съвети за в бъдеще?

Благодаря ви.

За по-сигурно си прави снимка на клипа , за да има с какво да им докажеш , че си го гледал. Ако си настоятелен ще я платят , въпреки , че нямаш доказателства. Я кажи за коя оферта става въпрос , ако имам снимка да ти я пусна ;)

ClixSense Оферти » Post #561

Mon Nov 04, 2013 16:20 in Bulgarian

RadiumOne в ClixSense :) Дано тук има повече офертички ;)

Похвали се. » Post #870

Mon Nov 04, 2013 13:20 in Bulgarian

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 26 chances left for today

:)

ClixSense Оферти » Post #551

Sun Nov 03, 2013 06:36 in Bulgarian

При мен няма оферти от който и да е. В БГ е много зле с офертите.

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #152

Sat Nov 02, 2013 14:58 in Bulgarian

Или аз греша , или е само за невалидираните акаунти , защото и аз не го намирам сега това условие. Благодаря за отделеното време и че ми потвърдихте , че няма от какво да се притеснявам :)

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #149

Fri Nov 01, 2013 14:44 in Bulgarian

Имам 1 въпросче :) Помня , че имаше някакво условие в PayPal , че 60 дни след като сумата е постъпила при тях ще изчезне , ако не е похарчена. Това валидно ли е все още , че в PayPal не го намирам , а имам малко средства , които влизат в рисковия период. Акаунта ми е валидиран и имам свързана карта към него :)

Advertise - Как да рекламираме в ClixSense » Post #34

Thu Oct 31, 2013 12:32 in Bulgarian

Единственият начин , да рекламираш няколко сайта на куп , на цената на 1 реклама е със създаването на собствен блог. В блога си ще поместиш банерите и описанията на сайтовете , а тук или в друг PTC сайт ще пуснеш за реклама линк към блога си. По въпроса - къде да бъде рекламата , то аз винаги съм предпочитал да е PTC Advertising.

Похвали се. » Post #864

Wed Oct 30, 2013 16:23 in Bulgarian

3-те оферти са били насочени към USA , което се вижда ако се регистрираш по стандартния начин, но те са объркали и са ги пуснали и ние да ги виждаме. Аз се логнах през фейса и не го показа. Между другото , при мен също компа се задръсти с много излишни процеси от тези 3 оферти.

Похвали се. » Post #862

Wed Oct 30, 2013 11:23 in Bulgarian

Хаха - за офертата от 0.76$ ми писали , че я нямало за БГ и съм ползвал прокси за нея , което е пълна лъжа. Заплашиха ме с бан

Похвали се. » Post #861

Tue Oct 29, 2013 23:49 in Bulgarian

Congrats! You have met the minimum
requirements for today's checklist.
Your current bonus for today will be: $0.0470

При мен има 1 неотчетена оферта за 76

ClixSense Оферти » Post #548

Tue Oct 29, 2013 16:40 in Bulgarian

TrialPay вече и в ClixSense. 15 налични оферти , но всички изискват депозит ;) :clixsense:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2019 09:02:58 EST