Please wait...
HomeForumPosts by mmchl9

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mmchl9

24/7-Общи приказки » Post #400

Wed Oct 29, 2014 03:04 in Bulgarian

Много нови неща при мен :) Малко ме е затрупал снега :D Поне ще имам време да изчета форума, като гледам имам за година да чета :lol: Нещо май не е много активен нашия форум или просто като не влизам често така си мисля :?: :roll:

Плащания » Post #459

Wed Oct 29, 2014 03:00 in Bulgarian

Да живее :clixsense: !

24/7-Общи приказки » Post #398

Tue Oct 07, 2014 06:19 in Bulgarian

Я да се отчета :D Как сте бе бандюги ? :D

24/7-Общи приказки » Post #369

Sun Mar 02, 2014 05:52 in Bulgarian

didkocska wrote: ЧЕРВЕНО-БЯЛА ЛЮБОВ АЛЕ ОООО :))))))) Честита Баба Марта и от мен!

8 mi mart shte se razbere haha :lol: Jivi i zdravi vsichki !

24/7-Общи приказки » Post #354

Wed Feb 12, 2014 13:12 in Bulgarian

E kaji sq che ne e po dobre rabotno :) Cherpq po edna nemska biraa i se nadqvam da vlizam po chesto che da se zabavlqvam i az s vas :thumbup: Nqma li emotikona s shishe ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

24/7-Общи приказки » Post #351

Tue Feb 11, 2014 14:39 in Bulgarian

Liq, jiv sum, che i sum zdrav :D Kak da q karam, kato povecheto ot nas :D Sujalqvam, nqmam kirilica ... vie kak q karate , sega vlizam mnogo rqdko i ne sledq foruma. Moga da vi kaja edno nazdrave i da jivee :clixsense: :lol: :lol: :lol:

24/7-Общи приказки » Post #349

Sun Feb 02, 2014 13:24 in Bulgarian

Ima li sudjuk i vino, rabotata stava seriozna :D :lol: Nazdrave!

Статистика-какво печелим от ClixSense » Post #7

Sun Jan 05, 2014 04:24 in Bulgarian

Хайде и от мен една статистика :)

Процесори за Разплащане и как да си служим с тях » Post #178

Tue Dec 31, 2013 09:30 in Bulgarian

buldan75 wrote:
mmchl9 wrote: buldan75( ,някакъв развой за разплащателните процесори има ли ?
Днес има направен коментар от jasm78
Quote:Been seeing may of you asking about Perfectmoney, Webmoney, OKPay... these are not available for us because they don't accept USA accounts. Skrill would be our best option but they did not accept our application, without giving a reasonable explanation.

We are currently working to integrate www.paytoo.com. Our biggest concern is of course those countries where PayPal is not available, so we would like to hear specifically from you about your experiences with paytoo if you had any. They offer Virtual Credit Cards which can only be used to make purchases online but they also offer Debit Cards, which costs $20 to order for International members and $10 for US members, and Gift Cards.
В него се казва, че много потребители питат за разплащателните процесори Perfectmoney, Webmoney и OKPay, но същите не се поддържат в USA. Най-много допада на администрацията на ClixSense разплащателния процесор Skrill, но същите искат допълнителни обяснения от ClixSense за програмата.

Към момента се работи за договаряне с www.paytoo.com, като с приоритет са страните, в които PayPal не е достъпен, да бъде намерен по-бързо алтернативен процесор за тях. Payto предлагат Virtual Credit Cards, които могат да се използват единствено за онлайн поръчка. В същото време предлагат и Debit Cards, цената на които е $20 за международни потребители и $10 за такива от САЩ.

Съмнявам се, но ако все пак някой е работил с въпросния процесор, може да сподели мнението си в тази тема или директно в Payza Issues, тъй като администрацията на :clixsense: се нуждаят от мненията на своите потребители.

:xcs: :clixsense:

Мисля че, SKRILL е добър вариант.

24/7-Общи приказки » Post #256

Sat Dec 28, 2013 09:05 in Bulgarian

sdushkova wrote:
mmchl9 wrote:
sdushkova wrote: Да бях си останала стандартен член,по-добре.
Сега като "премиум" , ползата от файдата при мен-никаква.
Такова игнориране направо е нетърпимо.
Чета тук по Коледа какви "страхотни"неща са постигнали някои колеги и не вярвам на статистиката.
С каквото и да ме оборят "компетентните",балансът ми за един месец си остава $2.96.
Ако искаш вярвай,ако искаш се надявай,ако искаш спи или не спи за да си цъкаш, все тая-
чакаш от умрял писмо и благоволението на някоя случайна безплатна оферта или рекламка от по $0.001.
Да му се не види и региона и късмета и чудото в този ClixSense!!!
Където е текло пак ще тече,останалото е само ПРО....
Поне да си кажа и дано някой ми честити повода,че на 31-ви декември навършвам 59 и започвам 60 години.
Весели Новогодишни Празници,колеги и наслука :) !

Г-жо Душкова, с риск да ме нападнете ще кажа, че досега от вас не съм видял нито един положителен коментар за програмата! Вие ако сте си мислили, че за 1 месец ще направите 1 минимална работна заплата за България, без да инвестирате повечко средства сте се излъгали много. Премиума за който казвате, че не ви върши никаква работа, върши някаква работа когато имате сериозни реферали, решавате задачи и оферти и си изпълнявате дейли бонуса. Така че, разберете без инвестиция било то за реферали или работа по задачи и оферти, не става! Можете да погледнете статистиката на много потребители във форума и да видите, че не е толкова мрачно и тъмно както вие го изкарвате.
И да ви честитя предварително рожденния ден, да ви пожелая да сте здрава и щастлива и весело посрешане на новата година!
Да живее :clixsense: :clixsense: :clixsense: :xthumbup:
---------------------
:) Защо да Ви нападам mmchl9? нямам личен или колективен спор с Вас.
Аз констатирам.
Колкото до положителните коментари от мен за програмата-
гледали сте това,което сте търсили да видите,а не което съм споделила.
Аз не знаех,че да изкарам 2-3 долара от програмата в повече,трябва да инвестирам съдържанието на джобовете си-то е точно толкова,колкото за 1-2 оферти...
Моите два реферала са младички и ги влече повече свободния живот-не са активни като вашите 55 човека,но ги разбирам-просто нямат мотивацията тук.
Не може ли човек да си каже какво мисли без да се засягате вие или който и да е и така ревностно да защитавате програмата?
Аз също държа,въпреки всичко на ClixSense,защото те поне плащат и няма смисъл да изнасяте шоу програма с това "Да живее :clixsense: !"
То ще живее без мен и без вас също така успешно,както и до сега...

Аз не съм тръгнала да го погребвам..:)
Не се докарвайте така смешно пред колегите и админите!
Благодаря ви за пожеланията!

Е това ако не е нападане, кое е? Това че, не пиша често не значи че, не следя форума. Не съм се засегнал от това което сте написали, просто това което съм прочел от вашите постове са само хленчене и оплакване. А какви шоута и колко смешен съм пред колегите и админите си е лично моя работа. Шоута най различни и колкото си поискам мога да изнасям. А на вас ако не ви изнасят моите шоута и програмата има един Х горе в дясно на който като сложите мишката става червен, кликвате на него и готово.

24/7-Общи приказки » Post #254

Sat Dec 28, 2013 06:40 in Bulgarian

sdushkova wrote: Да бях си останала стандартен член,по-добре.
Сега като "премиум" , ползата от файдата при мен-никаква.
Такова игнориране направо е нетърпимо.
Чета тук по Коледа какви "страхотни"неща са постигнали някои колеги и не вярвам на статистиката.
С каквото и да ме оборят "компетентните",балансът ми за един месец си остава $2.96.
Ако искаш вярвай,ако искаш се надявай,ако искаш спи или не спи за да си цъкаш, все тая-
чакаш от умрял писмо и благоволението на някоя случайна безплатна оферта или рекламка от по $0.001.
Да му се не види и региона и късмета и чудото в този ClixSense!!!
Където е текло пак ще тече,останалото е само ПРО....
Поне да си кажа и дано някой ми честити повода,че на 31-ви декември навършвам 59 и започвам 60 години.
Весели Новогодишни Празници,колеги и наслука :) !

Г-жо Душкова, с риск да ме нападнете ще кажа, че досега от вас не съм видял нито един положителен коментар за програмата! Вие ако сте си мислили, че за 1 месец ще направите 1 минимална работна заплата за България, без да инвестирате повечко средства сте се излъгали много. Премиума за който казвате, че не ви върши никаква работа, върши някаква работа когато имате сериозни реферали, решавате задачи и оферти и си изпълнявате дейли бонуса. Така че, разберете без инвестиция било то за реферали или работа по задачи и оферти, не става! Можете да погледнете статистиката на много потребители във форума и да видите, че не е толкова мрачно и тъмно както вие го изкарвате.
И да ви честитя предварително рожденния ден, да ви пожелая да сте здрава и щастлива и весело посрешане на новата година!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2358

Sat Dec 28, 2013 05:32 in Bulgarian

buldan75( ,някакъв развой за разплащателните процесори има ли ?

Daily Checklist Bonus » Post #387

Thu Dec 12, 2013 04:23 in Bulgarian

Моите бонуси за Декември.

24/7-Общи приказки » Post #228

Wed Dec 11, 2013 06:14 in Bulgarian

Да поиграем на числа малко :lol: :lol: :lol:

Откога чакам да хвана полицейския номер :lol: :lol: :lol:
Ама и аз като си нямам работа само глупости са ми в главата.
Да ЖИВЕЕ :clixsense: :clixsense: :clixsense: :xthumbup:

24/7-Общи приказки » Post #227

Tue Dec 10, 2013 07:00 in Bulgarian

Също искам да ви поздравя с един страхотен клип, който очаквам скоро да гледам по MTV !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MTV Поздравв :xlol: :xlol: :xlol: :xlol: :lol: :lol: :lol: :lol: :xlol: :xlol: :xlol:

24/7-Общи приказки » Post #226

Tue Dec 10, 2013 06:07 in Bulgarian

Еййй хора, дано след нова година пуснат повече задачи, оферти и проучвания за нас, че направо полудявам като ги гледам другите държави какво правят :silent: :o :xcs:

24/7-Общи приказки » Post #211

Thu Nov 28, 2013 03:53 in Bulgarian

respekt wrote: Честит първи сняг и от мен и от Габрово. Тук цял ден не е спирало и вече може би 20 см. сняг има. :D

41см. бих казъл че е :xlol: :xlol: :xlol: :xlol: Добре че довечера заминавам по на юг, защото много мразя сняг :x| И много поздрави на всички от Петрич... Очаквайте ме утрее хахахахха :xlol: :xlol: :xlol: :xlol: :xlol:

24/7-Общи приказки » Post #208

Tue Nov 26, 2013 04:33 in Bulgarian

Хайде и при нас дойде... :x| :xpuppy:

24/7-Общи приказки » Post #203

Mon Nov 25, 2013 13:42 in Bulgarian

Ей това е приказка! :xthumbup:

24/7-Общи приказки » Post #197

Sun Nov 24, 2013 05:37 in Bulgarian

Как сме банда? Гледам настройвате се зимно вече :lol: Пастърми, луканки сериозна работа :lol: :clap: :xlol:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 08:55:09 EST