Please wait...
HomeForumPosts by margi222

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by margi222

Problem Taski » Post #16

Thu Aug 11, 2016 18:05 in Polish

witam, chyba dziś pojawił się jeden task na poziomie 0. mało płatny tylko 1c. ale łatwiutki. Co do znajomości języków jeśli chodzi o taski, ja znam angielski bardzo słabo, tyle o ile. Wiadomo że nie robię tasków gdzie trzeba coś opisywać, czytać dużych tekstów i wyciągać z nich wnioski, ale jest cała masa tasków gdzie słaba znajomość angielskiego nie przeszkadza. Taski robiłam od 2012 roku, gdy ich jeszcze było mało i gdy prawie nikt ich nie robił. Nie było żadnych leveli. pamiętam jeden rodzaj tasków b. dobrze płatnych 14c w wersji angielskiej i 17c w niemieckiej. Po jakim czasie poprawność mi spadła poniżej dopuszczalnej i nie mogłam tych angielskich robić, więc spróbowałam niemieckich przy zerowej znajomości tego języka, po przejściu króciótkiego testu z niemieckiego (pomoc wujka Googla) robiłam je aż po prostu ich zabrakło. (w niemieckiej wersji były trochę łatwiejsze). znajomość jezyka nie przesądza czy dobrze zrobisz task, bodajże wczoraj był polski task, z którego zrobiłam tylko trzy i odpadłam.

Ankiety » Post #6058

Fri Aug 05, 2016 10:09 in Polish

A ja miałam dzis o kawie znowu ale inna niż parę dni temu

Ankiety » Post #6049

Thu Aug 04, 2016 04:45 in Polish

och te ankiet. nigdy nie wiadomo dla kogo są przeznaczone. gdy zapisałam się w Clixsens to jeszcze ich nie było albo dopiero wprowadzali, zresztą tak samo taski. Gdy mi się trafiła jedna w tygodniu to miałam szczęście. teraz jest o niebo lepiej, wróciłam po prawie dwóch latach przerwy i w ciągu 4 dniu miałam 8 ankiet. Ankieta jest przeznaczona dla konkretnych ludzi. Czasem tylko dla kobiet lub tylko dla mężczyzn, dla ludzi w takim i takim wieku, dla osób chorych na jakieś choroby, dla ludzi pijących kawę, lub alkohol. Tak jak tu ewcia250 napisała była o pewnym napoju, ale na początku ankiety nie było wiadomo o co chodzi. pytania były ogólne co pijasz, i gdyby ewcia nie zaznaczyła tej właściwej odpowiedzi to by ją odrzuciło, a gdyby ludzie wiedzieli wcześniej o czym jest, to zaznaczaliby tę opcję nawet gdyby nie pili tego napoju. Wnioski wyciągnij sobie sam, poczytaj forum o ankietach od początku, nawet te archiwalne. czasem warto.

Task Alert! » Post #20

Fri May 24, 2013 07:34 in Polish

zgadza się, niemieckie adresy są proste i jasne, bo my przecież mamy takie same, ulica, miasto i kod, czasem województwo. Po co więcej. Te z angielskimi adresami też mnie wnerwiały, zrobiłam może dwa czy trzy i rzuciłam.
A co do tych niby błędów, kropka, nawias czy niezauważona spacja, to oczywiście masz rację, wkurza to bardzo, i nie tylko przy tym tasku ale we wszystkich gdzie wymagają wklejania, czasem przy kopiowaniu nie zaznaczy się jakiegoś znaku i już błąd.

Task Alert! » Post #18

Fri May 24, 2013 01:27 in Polish

franq23pl wrote: Ogarnąłem problem tych niemieckich tasków. Chodzi o to, że jeśli nie jest podany Bundesland, wówczas trzeba zaznaczyć ptaszkiem to pole i pozostawić puste pole do wypełniania.

Tak, właśnie tak trzeba. Ja miałam adres, gdzie w tasku był kod pocztowy a na oficjalnej stronie w adresie tego kodu nie było i też trzeba było to odhaczyć. Generalnie nie chodzi o uzupełnienie adresu ale o to by był on taki jak na stron)ie podanej w linku.
Mój wczorajszy połów to 21 tasków, i jeszcze dwie oferty, czyli 2,94 + 0,86 (85c+1c) + reklamy. Prawie 4 dolary i oczywiście bonus dzienny doliczony dzisiaj, ok. 50c . Nieźle, ale mój rekord to prawie 8 dolarów, ale to było dawno.

jawramczuk, to nie jest stop dla Polski tylko stop dla Ciebie, każdy task ma określoną poprawność, poniżej której nie można zejść, dla tego taska jest to 90% ale tolerują jeszcze do 88%. Ja też miałam już ostrzeżenie, gdy mój procent spadł do 87,8 ale jeszcze mogłam robić taski. Dzisiaj, ku mojemu zdziwieniu, podskoczył mi ten procent do 89, okazało się że moja odpowiedź wczorajsza była dobra a oni mieli błąd. Czasem cuda się zdarzają

tasks » Post #123

Wed May 08, 2013 10:55 in Polish

franq23pl wrote: Oni mają to zwyczajnie w dupiue, zauważyłem, że żadnemu polakowi nic nie odpowiadają a jak ktoś inny to zaraz piszą, że kasę już przyznali, poprawili etc a z naszymi taskami lipa. Kilka zgłoszeń wysłałem na te niemieckie taski, gdzie uporczywie twierdzi, że zaznaczyłem "false" też i nikt kur**** nie raczy nic z tym zrobić. Wczoraj zrobiłem ofertę z SSI i też nie zapłacili na na ticket nikt nie odpowiada. Zchodzi ta strona na psy.

Niemieckie taski są bardzo łatwe bo Niemcy mają adresy podobne do polskich. Trzeba tylko zrozumieć o co chodzi w tym tasku. Teraz nawet podnieśli cenę z 8c do 14c, widocznie za wolno ludzie robią.
Zrobiłam ich sporo, owszem miałam kilka błędów ale dalej mam 90% poprawności. A nie znam wcale niemieckiego, test początkowy przeszłam z małą pomocą rodziny. Generalnie w taskach było dużo błędów ale akurat w tych ich nie zauważyłam.

tasks » Post #103

Fri Feb 15, 2013 03:08 in Polish

Zgadzam się , teraz Clixsense nie płaci już tak dobrze, taski teraz robię na probuxsie , przedwczoraj były tu po 9c a tam ,te same po 13. Taski płatne tu po 3centy tam są po 5. tylko nie ma tam wszystkich tasków ale różnica spora. Ale Agnieszka, Clixsense nie płaci najmniej, są strony co płącą tak minimalnie że szkoda zaczynać, a tu mamy jeszcze te tygodniowe konkursy i bonus 5 dolców, więc jakoś muszą na to zarobić.

Matomy-Offer-Wall » Post #6

Sat Feb 09, 2013 03:16 in Polish

to prawda, ja też zrobiłam kilka i nie zaliczyło, nie mam zamiaru więcej ich robić, chyba że jakiś filmik do obejrzenia, co prawda tylko za 1c ale zalicza jako ofertę i nie trzeba robić 10 tasków tylko 5, aby otrzymać Daily Bonus.

Trening mode » Post #5

Mon Feb 04, 2013 11:49 in Polish

Taski są tak różne że trudno w paru słowach opisać co masz robić. Jak cię wyrzuca do Googla to wiadomo że musisz znaleźć oficjalną stronę. Jak znajdziesz to często trzeba podać link do tej strony i wkleić w tasku. Pamiętaj podawać czyste linki. Trenning mode to jest normalny task, i z reguły jak go dobrze zrobisz to dostajesz kasę. Ale nie zawsze. Są taski (zwłaszcza te lepiej płatne ) gdzie po zrobieniu trenning mode nawet na 100% nie otrzymasz kasy.

Idzie! » Post #6

Wed Jan 30, 2013 03:55 in Polish

na samym klikaniu wiele nie zarobisz. Trzeba robić taski i oferty. Nie sugeruj się zarobkami naszych rodaków zza granic Polski. Dla UK i USA jest masa ofert i na tym najwięcej zarabiają. Ale i my możemy trochę uzbierać. Jak masz dużo czasu to taski rób, no i klikaj w oferty nawet kilka razy dziennie. Czasem się uda.

tasks » Post #89

Mon Jan 14, 2013 06:59 in Polish

Każdy task ma określoną ilość % poniżej którego nie można już wykonać zadania. Zostajecie oflagowani. Są taski przy których nie można zejść poniżej 90% a są takie do 70%. Nie ma się czym przejmować , przeważnie gdy dodawają nowe taski można je znów robić. Czasem, ale rzadko , gdy dodają nowe , jest to jakby kontynuacja poprzednich i wtedy nie możecie wykonać.
Co do ofert to po prostu trzeba próbować. Czasem kilka razy dziennie. Dla nas Polaków, jest niestety mało ofert, odkąd pojawiły się oferty zrobiłam ich tylko ok. 30.

Premium dla poleconego » Post #8

Mon Dec 31, 2012 16:03 in Polish

pjkkielce wrote: no tak tylko że tam mogę zakupić ze środków moich a ja chciałbym wpłacić na swoje konto clixsense albo przez paypal

Pamiętam że gdy upgradowałam swoje konto to brakowało mi 2 dolarów, 15 zapłaciłam z konta Clixsense a 2 dolary dopłaciłam przez PayPal. I z pewnością była taka opcja. Przypuszczam że jak nie masz na koncie w Clixsense wystarczającej gotówki, to wtedy można uzupełnić przez PayPal lub inny bank. Ergo, wypłać co zarobiłeś a następnie spróbuj kupić konto premium dla poleconego przez PayPal.

tasks » Post #83

Thu Nov 29, 2012 13:50 in Polish

Dziś nawet nieźle, dwie ankiety SSI, jedna po drugiej. I sporo tasków , których i tak mi się nie chce robić. Było trochę tasków po 17c, o dziwo bardzo łatwych ale szybko zniknęły, udało mi się dwa zrobić. Nie wiem czym się sugerują ustalając cenę dla tasków, są takie przy których trzeba siedzieć i 10 minut a dają za nie tylko 3 centy. Może zależy to od firmy dającej zlecenie.

tasks » Post #78

Thu Nov 08, 2012 05:59 in Polish

Tasków dużo ale ankiet? Mnie udało się załapać wczoraj tylko na jedną. Agnieszka57 jak to robisz że masz ich dużo. Może jakieś dane muszę zmienić czy co. Z Neo nie korzystam, po pierwszej wypłacie zrezygnowałam.
Tomy26 - VPN to też coś w rodzaju proxy, ale niezupełnie. Lepiej chronione i przeważnie płatne.
Na stronce GPTreasure można znaleźć taski których tu nie mogą umieszczać, są dla dorosłych. W sumie dość fajna stronka. Ale nie ma jak Clixsense.

tasks » Post #71

Tue Nov 06, 2012 01:22 in Polish

Pewnie taski o kasynach są ale nie dla nas. I adresem IP z UK można zdziałać o wiele więcej i sporo zarobić. Szczególnie na oferach. Można bawić się z VPN ale zawsze strach że ci zabanują konto, :silent: choć wiem że sporo osób to robi.

tasks » Post #68

Sun Nov 04, 2012 08:22 in Polish

Fakt, czasem nijak nie wiadomo gdzie co wsadzić. Pamiętam że miałam rower do sprzedaży i umieściłam go w samochodach( co ma to wspólnego to nie wiem) ale zaliczyło. W ogóle to kiepsko tu ostatnio, nie ma tasków albo jest ich bardzo mało, a ofert wcale.

tasks » Post #64

Thu Nov 01, 2012 12:17 in Polish

Wydaje mi się że chodzi o oferty które są już nieaktualne. Na górze nad innymi ofertami jest napisane że możesz obejrzeć tę oferę i jest link ( trzeba nacisnąć słowo wyróżnione innym kolorem, zdaje się żę here czyli tutaj.) Być może się myle i nie o to chodzi ale też tak miałam kilka razy.

Nowa premia Daily Checklist Bonus » Post #12

Sat Oct 20, 2012 06:28 in Polish

no tak , mnie też jeszcze jedna oferta wpadła wczoraj wieczorem, czyli trzy , naprawdę istny cud.
a jeśli chodzi o ten błąd z dziennym bonusem to może napisz do supportu, niech to wyjaśnią. Ja nie miałam takiej sytuacji ale bym się też zdenerwowała gdyby mi się przytrafiło.

Nowa premia Daily Checklist Bonus » Post #10

Fri Oct 19, 2012 08:28 in Polish

Agnieszka57 wrote: Jest jednak problem z tym codziennym bonusem.
Niby wystarczy 1 oferta + 5 tasków, a mimo to ciągle pisze o braku wymaganych do 10 tasków, gdy jest zaliczona 1 oferta. Dzisiaj tak miałam, kiedyś jak tylko to wprowadzili - pisze ile mam bonusa, brak 6-ciu tasków (akurat nie było dostępnych) niewymaganych i bonusa jakoś nie dostałam...

Ale napisałaś że brak 6-ciu tasków, czyli 4 zrobione, o jeden za mało.
Ja nie miałam jeszcze problemów z tym bonusem, a w ogóle to rzadko udaje mi się zrobić jakąś ankietę. Dziś zdarzył się cud i miałam dwie pod rząd. I bonus zaliczony, to dobrze bo nie chce mi się robić tasków , te które są dostępne, nudzą mnie strasznie.

Oferty » Post #68

Thu Aug 23, 2012 18:14 in Polish

mnie też dziś dwie się trafiły SSI a toluny jeszcze ani razu nie trafiłam
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 16, 2019 06:07:24 EST