Please wait...
HomeForumPosts by fenomenyt84

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fenomenyt84

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2269

Sun Nov 17, 2013 06:24 in Bulgarian

Здравейте.Имам един въпрос.Пуснах един линк за одобрение в решетката,а не го одобриха и ми ги прехвърлиха в баланса.Няма ли друг начин да си ги върна,защото при теглене ти одържа 2%. Благодаря предварително.Причина е че сайта не се е бил заредил.Имаше малко проблем със сайта за около 20 минути,но после всичко беше наред.Май-най добре е да пусна билет до админа на сайта.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2115

Mon Sep 02, 2013 12:18 in Bulgarian

Добър вечер,имам малък проблем.Може да не му е тук мястото,но поне тук може да получа отговор на моя проблем.Досега не ми се беше случвало.Исках да си купя акций от един сайт и преведох 30$,но след това разбрах че така няма как да стане,пуснах 2 билета до админа но никакъв отговор.След това пуснах диспут в ПейПал той го повдигна до Иск.След което акаунта ми беше спрян.Някой може ли да ми каже как да процедирам по натам и да си получа парите.Ще съм благодарен ако някой се е сблъсквал с такова нещо да ме посъветва.Благодаря ви предварително.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2090

Sat Aug 10, 2013 23:19 in Bulgarian

shuta999 wrote: Хо-хо-хоооо ..... някой има ли логично обяснение?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не е бъг,просто когато дадена реклама е на лимита ти показва че я има,но всъщност я няма.Защото е отворена от някой друг,но не е изгледана докрай.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2074

Sun Aug 04, 2013 10:47 in Bulgarian

bojoviki wrote:
lia1407 wrote: bojoviki и после да ни кажеш какво е станало ;)

Така.......Както обещах:Взех пробно 1000 Ad credits,които май се равняват на 100 клика.Днес бяха накликани 112,от които 12 някакви Free.Полза никаква.Но като цъкна на Manage My PTC Advertising,My PTC Ads ми е дава активна(Active) от лявата страна на таблицата.А от дясно заедно със статистиката ми дава,че е изтекла(Expired) заради кликовете.A Free кликовете се покачват.Някой може ли да ме светне?Мерси

Здравей, 1000 се равняват на 100 само когато рекламата е стандартна.Ти имаш избор дали да са 1000 микро или 100 стандартни от по 30 секунди.Ако рекламираш някой линк към друг ptc сайт най-добре използвай микро кредитите.Когато кликнеш да заредиш кредите тя те пита какви искаш да бъдат дали стандарт,мини или микро,така че зависи от избора на вида реклама се генерират и кредитите или накратко казано след като си закупил 1000 кредита,може да си пуснал стандартна реклама където тия кредити се явяват 100 или има и друг вариянт да си пуснал само 100 кредита и другите да ти стоят в профила.А безплатните кредити са такива на който са кликнали малко преди да изтече рекламата и сайта ги е хванал.Защото в други сайтове дори да си започнал да гледаш реклама ако свършат кредите накрая не ти отчита нищо.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2060

Sat Aug 03, 2013 07:30 in Bulgarian

Ок,няма проблем.За червения цвят съм съгласен - моя грешка.Но смисъла ми беше друг.Не е до въпрос само за рекламирането в Clixsense,а изобщо всичко свързано с тоя вид дейност. ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2059

Sat Aug 03, 2013 06:27 in Bulgarian

"bojoviki" , пиши ми на лични имаш ми и имейла. Напоследък нямах много време и не съм влизал често във форума.Ако имаш някакви въпроси относно реклама или каквито и да е въпроси пиши.

Edit buldan75 Нали затова направих новата тема за да не спамим останалите?
Както и да е - премахнах червения цвят, че се набива на очи, все едно се раздават заповеди.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1748

Sat Mar 30, 2013 07:39 in Bulgarian

Здравейте на всички.Гледам Булдан е писал за реклама в "bestptc".Търсих го в нета но не намерих такъв сайт, все ми излизат някакви блогове.Булдан,може ли някакво инфо какъв е ареса на този сайт.Или ако не може ли по някакъв начин да се свържа с теб.Благодаря предварително.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1662

Wed Feb 27, 2013 23:57 in Bulgarian

Благодаря и на двамата за отговорите. :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1658

Wed Feb 27, 2013 13:44 in Bulgarian

Имам два въпроса към хората,който са от доста време тук.Та въпросите ми са следните- каква е цената на ъпгрейд за втората година($17 или $30) и може ли да го платя през Palza и след това да тегля заработката през PeyPal.Благодаря предварително за отговорите и лека вечер на всички.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1525

Thu Jan 10, 2013 13:47 in Bulgarian

Имам един въпрос.Може ли някой да ми каже кой е най-добрият вариянт за акаунт в
пейпал за този вид дейност - стандартния,премиум или бизнес.Защото гледам премиум
и бизнес отдържат от 1.9%-2.9% от сумата,която се получава +0.30$.И има ли смисъл
да се ъпгрейдва акаунта до някой от следващите два.Благодаряви предварително.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1355

Sun Dec 02, 2012 03:36 in Bulgarian

todoroff wrote:
DANI_i_kompaniq wrote:
todoroff wrote: Добре заварил :) и да от доста време съм в този сайт. Освен това си създадох свой личен сайт,рекламиращ моята дейност. Сложил съм една google реклама там и са ми необходими кликвания върху нея. Ако хората в този форум са готови да ми помогнат ще съм им безкрайно благодарен :)

Пред вид ограниченията от правилата - как може да ти се помогне?

Нямам представа честно казано,но си струва да попитам.Трябват ми clicks върху рекламата. Почти всички мои приятели от социалните мрежи са ми свършили тази услуга и нямам идея къде другаде да питам за помощ :) Питам тук и ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне.

Приятелю от доста време съм в интернет пространството и съм запознат с това как работи гугле или поне от части,защото гугле винаги си мени свойте представи от това какво иска от един сайт.От този вид деиност се занимавам от няколко месеца и мога да ти кажа че съм доволен от мойте реферали.Аз също имам сайт.Но най-важното върху което анкцентират гугле е инфото което давате в страниците и техните роботи възприемат първите текстове в една страница.Много зависи какво сте записали в таговете за разпознаване на вашата страница,колко често се срещат вашите мета фрази в дадената тема.не прекалявайте с ключовите думи защото рискувате да бъдете изпратени от гугле на доста задна страница.Винаги добавайте новостите,така винаги гугле ще има инфо какво става с вашия сайт и неговите роботи ще предоставят тая информация на другите.Мога да пожелая на всички успех в привличането на реферали.Другите тънкости,които трябват за един сайт ще ги оставя за себе си защото,за някои няма да са разбираеми. :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1299

Mon Nov 12, 2012 17:09 in Bulgarian

Имам един въпрос.Може ли да пратя пари от Палза към Пейпал?Досега не съм пробвал такова нещо.Искам да пускам реклама в неото за :clixsense: и ако може да си събера парите на едно място ще е много добре.Благодаря предварително.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1293

Fri Nov 09, 2012 15:55 in Bulgarian

Става въпрос за сайта "xxxxxxxbux".Почти навсякаде пише,че е от админа на :clixsense:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1290

Fri Nov 09, 2012 03:28 in Bulgarian

Мернах наскоро един нов сайт и почти на всеки пост пише,че е от админа на :clixsense: ,това вярно ли е или някой си прави реклама на чужд гръб.Благодаря

Всичко за ClixGrid » Post #96

Fri Oct 26, 2012 05:31 in Bulgarian

milenav wrote: аз вече от 2 месеца пари не съм печелил само 5 по шанса, до сега имам 2000 клика = 1.00$

При мен също е така.Последната награда която спечелих беше на 3 октомври.И тя не беше никак малка - 2.5$.Но от тогава всеки ден кликам и нямам нито една печлба,само 5 шанса,които ощеповече ме ядосват.Решил съм да кликам да видя докага ще бъде тоя период на ремисия и след това спирам.Искам да кажа наблягайте на набирането на реферали от играта взе да се печели все по-трудно заради големия брой потребители на сайта.Периодите от една към друга награда взеха да стават все по-големи.Така че не виждам смисъл от нея,дори спрях и игрите в други подобни сайтове поради същата причина.Успех на всички.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1131

Sat Oct 06, 2012 14:00 in Bulgarian

"Antoniq" , " charmy7910" , "georgieff21" , благодаря за бързия отговор.Знаех че нещо намирисва това.Ако бяха толкова добри нямаше да ги предлага на други. ;) .Още един път благодаря.И явно неото си е най-добри начин за привличане на реферали засега.Успех на всички и по-големи доходи :clixsense: :thumbup:

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1127

Sat Oct 06, 2012 12:09 in Bulgarian

Добър вечер и от мен.Искам да попитам един въпрос - Някой използвал ли дирекните насочвания на
"Pinoy Income" и доволен ли е от тях.Защото и аз мисля да го пробвам.Та ако някой е имал вземане даване с него,ако може да каже дали си заслужава.А и още един въпрос - Онзи ден в топа за рефералите за деня бях отбелязан като "private".Така е и днес.Има ли възможност името да ми се отбелязва както ми е профила или не.Благодаря предварително.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1033

Wed Aug 29, 2012 13:05 in Bulgarian

Ясене здравей и от мен.Досещам се за какво става въпрос.Явно за тасковете.Засега не се предвижда такова нещо.Но "buldan75" е по добре запознат с това и той да каже.Но това е най добрия РТС сайт,който предлага най добрите възможности за печалба.Успех ;)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1030

Wed Aug 29, 2012 02:01 in Bulgarian

fringeclix wrote: Здравейте, как става набирането на реферали тук.

А ти как регна тук.По същия начин.А сега майтапа настрана.
Рефералите за тоя сайт се привличат малко по-трудно,но не и невъзможно.Първо започни със свой познати.След това си направи блог.Сложи го като подпис във всички форуми,който позволяват това,но без да спамиш.Като социалните мрежи са също добър начин за привличането на реферали.Но най-добрия и бърз начин за привличане на реферали е като вложиш някой и друг долар в големите РТС сайтове,като нео-то.
Понякога е добре да лавираш и да се възползваш от всички начини за привличането на реферали,без значение дали са платени или безплатни.Успех

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #1023

Fri Aug 24, 2012 14:28 in Bulgarian

saintbg wrote: Ок благодаря за инфото че мислех да пускам таргет реклама там: )

Доста пъти беше споменавана за тая реклама.Тя не е за предпочитане защото гледам човека,който я пусна няма повече от 50 реферала,ако не се лъжа.Важно е да избереш момента,а не да пускаш на произвола.Много хора правят тая грешка,че в неото е най-големит начин за привличане на реферали в "Clixsense" и пускат на поразия.Това не е мандра.Там също трябва да се уцели момента.Тия реклами за хубави за някой нов сайт от някой сигурен админ,който имаше в момента.За който ме яд,че и аз не пуснах,но се усетих късно.Но все пак събрах доста реферали в него.Другия път ще съм пръв.Така се събират пари за тоя сайт :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 12, 2021 11:01:36 EST