Please wait...
HomeForumPosts by fenomenyt84

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fenomenyt84

Процесори за разплащане и как да си служим с тях » Post #136

Fri May 11, 2018 08:24 in Bulgarian

Да питам нещо.За Скрил за теглене да използваме имейла с който сме се регнали в скрила ли?

Процесори за разплащане и как да си служим с тях » Post #128

Fri Mar 23, 2018 11:28 in Bulgarian

Здравейте,искам да попитам от кога махнаха "PALZA",като разплащателен процесор.Защото остават все по-малко опции за теглене.Явно нещата не вървят на добре. :) :) :)

Продължаваме напред с промяна » Post #85

Thu Feb 08, 2018 02:14 in Bulgarian

Да беше хубав сайт преди,но след като "Pay Pal" блокираха сметките на сайта положението стана такова,че админа направи тези промени за да може да върне "Pay Pal".Това е мое мнение.Но от това пострадаха много от малките райони.Особено тези от България,тук във форума спря да се пише,защото повечето българи изчакаха да си направят сумата за теглене и се махат от тук.Дано сайта просъществува,но за нас тук в България няма как да стане и няма кой да привлечеш към този сайт,защото трябва да чакаш месец за да получиш проучване и то може да не се класираш за него.Задачите намаляха значително,рефералите изчезнаха.Колкото да казва "buldan75"че промените са добро за сайта,но тук за нас вече всеки чака да вземе това което има да взима и се маха.Зеления остави всичко така както беше и махна "Pay Pal".Затова аз пожелавам на собствениците на сайта да могат да продължат въпреки обстоятелствиата,но от балканския район това е положението. ;) ;) ;)

Плащания » Post #702

Fri Oct 06, 2017 16:11 in Bulgarian

KR58 wrote: След 2 седмици борба с Скрил за верификация и 6 дена чакане най-после днес си получих парите :)Кореспонденцията с тях е изключително бавна-искат снимка,а не скенирана лична карта,селфи с личната карта,3-те цифри на дебитната карта,платени сметки(какво значение има за тях адреса не мога да разбера).........Според мен не е редно да искат толкова лична информация,но им я дадох,за да си изтегля парите.............С Payza и Paypal не съм имала такива проблеми,но важното е ,че все пак успях:)

Отдавна не бях влизал в сайта,но като гледам има доста негативни коментари относно това че махнаха Пай Пал и постоянно са недоволни от другите процесори за разплащане и особено от Скрил...
Това е нормално,защото Скрил правят големи плащания и трябва да са сигурни в хората на които го правят,за сметка на Пей Пал.Там политиката е съвсем различна.При големи плащания може да ти спрат сметката.Докато тука, ако си минал проверката няма да имаш такъв проблем.Скила работят с много покер сайтове и правят големи разплащания без проблеми,ако си проверен.Затова е такава голяма проверка в началото,така е и в Нетлера сега. Там също са големи изискванията,поради същата причина.Пей Пал са монопол засега и си правят каквото искат. Затова пострада тоя сайт,защото Пей Пал си измислят разни правила,но рано или късно хората ще се ориентират към другите процесори за разплащане.Поне тогава и Пей Пал може да свали малко изискванията,защото пазара се мени постоянно,и ако не се нагласяш според обстановката,рано или късно ще стане това което най-малко очакваш. Радвам се че хората бързо се ориентираха към другите процесори за разплащане.Аз отдавна спрях да се занимавам със сайта и влизам от време на време само ей така да видя за какво става въпрос и как се развива сайта.Затова ви пожелавам успех на всички и повече пари в банковата сметка.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3345

Mon Sep 18, 2017 10:14 in Bulgarian

обърках почерка,пуснах няколко поста.Сори

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3344

Mon Sep 18, 2017 10:07 in Bulgarian

Като гледам тук,всеки се опитва да направи максималното,за да изтегли паричките от тук и да забегне,което е абсо лютно нормално.Да се надяваме сайта да удържи още дълго,но като гледам,всеки регнат от преди време гледа да си взема парите и да се маха.Така ще е и занапред.Просто трябва да се вземат други кардинални решения от админ.Дали е нормално да се махнат рекламите.Защото не вижда как ще просъществува.В нашата страна има по 1-2 проучвания на месец.За другите не знам, може да има повече,но тук положението е такова,че не си заслужава привличането на реферали.Няма с какво да ги привлечеш.Аз сега от моите реферали печеля много по-малко,дори нищожно.Много от тях се отказаха.Така е при другите и не виждам смисъл в това.Тук съм от доста години и мисля че това не е много добре за сайта.Сайта леко полеко загива,което не ми се ще да го кажа,но е така.Лека и спокойна вечер на всички.

Продължаваме напред с промяна » Post #76

Tue Aug 01, 2017 15:14 in Bulgarian

Аз затова спрях да се занимавам с този вид дейност преди два месеца,но сега като влезнах виждам че в акаунта ми стоят рефералните заработки,което ме учуди.Но относно новата политика може и да е за добро.Сайта ще изгуби голяма част от потребителите,който използваха рекламите само като доход,но с правилна стратегия може да привлече нови хора.В началото ще е трудно,но се надявам сайта да успее.Аз спрях с тази дейност и не мисля да я почвам отново.В момента е много трудно и ще има отлив от хора.Надявам се да устиска и да вкарат пак ПейПал.Но аз силно се съмнявам с промяната и новата политика да има успех.Защото нито има оферти,нито има проучвания. Така ще се изгуби голяма част от потребителите и ако по някакъв начин не се появят някакви рекламодатели да рекламират през тях,тая дейност мисля че няма да има голям напредък.Но както са казали хората всяко ново начало е трудно,пожелавам успех на сайта занапред,аз спрях да се занимавам с него,както и повечето от моите реферали.Тука за мен е загуба на време и в момента се занимавам с друга вид дейност,която е много по -доходоносна за мен поне(Онлайн Покер имам предвид).И не съжалявам за нищо от този сайт,защото от тук тръгнах и разбрах че има много начини за печелене в интернет,стига да имате желание за това.Пожелавам успех на всички и повече пари в банковата сметка.И не виждам защо всички скачате срещу сайта,никой не задържа никой тука. Админа решава правилата на сайта и това по какъв начин може да се печели.Когато се регистрирате всеки се съгласява с правилата,без да ги чете и после обвинява някой друг за виновен.А в тях е ясно записано какво може и какво не може.Така че когато сложи отметката ти се съгласяваш с това.Съжалявам за толкова дългия коментар,но просто трябваше да го напиша.Лека и спокойна вечер от мен.

Подпис:Стоян Гьошев - fenomenyt

Похвали се. » Post #1667

Mon May 22, 2017 10:13 in Bulgarian

didkocska wrote:
ketififi wrote: И аз не мога да се похваля... От 8300 клика имам 3.20 дол. Не знам дали е късмет ;) :)

Ако това ще те успокои...
23,654 earned $7.70

Аз съм доволен от грида,за времето през което цъках на него.До 80 000 клика имах 50$.След това започна по-малко да дава което е разбираемо.Печелил съм всички награди от грида без 5-та долара.Ето снимка от моята статистика от грида.При премиум потребители веротноста е по-гпляма да удариш по голяма сума.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3317

Thu May 11, 2017 08:17 in Bulgarian

Махането на ПейПал ,заплашват много тази дейност.Както беше видно ПеиПал махна възможността към плащането към сайта,въпреки че тук не ставаше въпрос на някакви пирамиди.Те махнаха всички сайтове,които се занимаваха с това,но оставиха зеления.Затова мисля че след време в рамките на 1-2 месеца може да се вкара отново.Ако това не стане,поне според мен на сайта не мисля че му предстои нищо добро.Другите разплащателни процеси не са оттвърдени още,и това може да окаже проблеми в бъдеще.Много хора се отказват поради тази причина.Сега сайта изполва инерцията която има,но близко бъдеще не му предвиждам нищо добро.Аз също бях 5 години ъпгрейднат,но сега мисля да изчакам ситуацията.Ако не се вкара ПейПал отново ще бъде много трудно на много хора да продължат.Така считам по моите реферали,защото масово се отказаха.В рамките на три месеца не съм печели от грида,което също е предпоставка за понижаването на рекламите.Аз съм със обикновен акаунт от 15 дни и тогава когато сайта тръгне нагоре,дори и без ПейПал,аз пак ще инвестирам в него.Засега ще си пасувам и ще гледам как ще се развият нещата.А преди това ще си изтегля паричките,които съм заработил.Пожелавам успех на всички,както и на сайта и дано го има още дълго време

Процесори за разплащане и как да си служим с тях » Post #41

Sat Mar 18, 2017 15:35 in Bulgarian

разбрах :D

Процесори за разплащане и как да си служим с тях » Post #40

Sat Mar 18, 2017 15:18 in Bulgarian

Искам да попитам в тази стъпка,(по-точно в тези три надоло)какво трябва да посна,защото се обърках.Благодаря предварително

PayPal Account » Post #21

Fri Feb 17, 2017 13:15 in Bulgarian

Не знам според мен е по добре да направят всичко възможно да пуснат ПейПал,защото милиони потребители използваха този процесор за разплащане.Дано измислят нещо по добро иначе не им предвиждам добро бъдеще.Скрила е добра възможност,но е добре и да пуснат нетлера,така може да изолират пейпала.

ClixSense Оферти » Post #1239

Wed Apr 27, 2016 00:30 in Bulgarian

CashBag wrote: Някой знае ли как се плаща за тези сините видео оферти . Гледам ги винаги докрай и повечето пъти ми плаща , но понякога решава че няма да плати. Доста е гадно като гледаш 2 клипа по 5 минути и да не ти даде нищо.

Тези видеа са един допълнителен източник на доход.Както някои от колегите казаха плаща на всеки изгледани 3 видеа по 1 цент .Но не е задължително да се гледат целите,а някъде между 30-35 секунди от клипа след което го затваряш от хикса горе в ляво.След това рестартираш отново програмата за следващите.Един клип може да го гледаш няколко пъти,зависи колко бързо свършват.Успех и дано съм ти бил полезен.

Как да пусна заявка за плащане? » Post #2

Mon Feb 08, 2016 02:22 in Bulgarian

bibo35 wrote: Здравейте! Как да пусна заявка за плащане? Вярно,че още не съм достигнал първите минимални 8 долара,но ми остават 10-на цента,а никъде не виждам бутон "withdraw" или подобен,като в другите подобни сайтове! Благодаря!

Когато достигнеш сумата за плащане и влезнеш в акаунта ти ще отдолу срещу направената сума ще ти се появи - cashout.Но това ще стане само когато достигнеш нужната сума за плащане

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3091

Mon Jan 25, 2016 05:10 in Bulgarian

marathon99 wrote: Аз от 3 седмици чакам пендинг плащане и от 4 седмици чакам 4 долара на пендинг от анкета. Прецакан ли е вече този сайт ?

Не мисля че сайта си заминава.Поне не скоро да се надяваме.Това е един от най-сигурните сайтове за печелене на пари.Преди малко изпълних едно сърви и ми го плати до няколко минути.Явно не всички са корекни,но това не зависи от сайта.Като цяло съм много доволен от сайта.Като гледам са им писали и ще се радвам да разберем какъв е отговора на администрацията.Мога да ви пожелая успех занапред и да не се стига до такива ситуации,защото е много кофти да отделиш време и усилие и накрая да се стига до такава ситуация.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #3018

Sat Dec 19, 2015 10:06 in Bulgarian

VeGans wrote: ClixSense пак са ни порязали...

Имам си нов реферал, но не получих $0.50 за welcome бонус.

Тази некоректност и на мен ми идва малко в повече.

Прочети внимателно тази тема,там е обяснено всичко,Новини - 2015
За нов реферал получаваш 0.05$ като стандартен потребител и то след като са минали 10 дена,и твоят потребител е активен,и е кликал най-малко три дни.Не виждам с какво са ни порязали от администрацията на сайта.Важно е да се четат правилата.А тук са ясно изказани благодарение на Модератор от нашата страна,което е голямо предимство. Възможностите за печалби тук са доста,стига да искаш печелиш.Успех и повече пари в банковата сметка.

Как да мотивираме рефералите си !!! » Post #2

Mon Nov 30, 2015 16:34 in Bulgarian

gospodarq_ wrote: Здравейте колеги. Вече няколко месеца рекламирам активно сайта и вече имам 900 директни реферала като от тях активни (всеки ден "забавляващи се в сайта") са около 90 т.е 10 %. Пусках им писма много пъти не прекалявайки разбира се с цел да ги мотивирам, да покажа резултатите си, да ги заинтригувам, но резултатът беше не според очакванията - даже от последните 800 имейла отговори само 1. Бих желал някой съвет от човек ,който си кореспондира с рефералите какво точно да им пиша или каква стратегия да подхвана защото се изчерпах . Главната идея е следната - имам 800 "блуждаещи реферала" искам да мотивирам още 100 и да вдигна процента на 20 като така да си гарантирам поне $ 4 - $5 дневно и да продължа с рекламирането. Благодаря.

Виж приятел,в момента гледам имаш 320 активни реферала.Тук си от на 2 години и си се ориентирал много добре. Човек се мотивира когато има резултати от нещо,а не от обещания какво може да спечели.В момента ако имаш 90 реферала,които са активни,това е много добре.Защото процента ти е много по голям от 10%.Не се отказвай а продължавай напред.Не всеки ще приеме твоята идея,но ако си активен ще има хора,които ще повярват в този вид дейност.Тук не ти трябват хиляди които не знаят какво правят,а няколко които са наясно.Дори и с 3-реферала,които знаят какво да правят,може да направиш цяло състояние.Дано си ме разбрал правилно.Успех и повече пари в банковата сметка.

Представете се. » Post #768

Mon Nov 23, 2015 08:45 in Bulgarian

pambo wrote: Zdraveite, kazvam se Ivan. Ot skoro cukam v clixsense i sreshtnah problem s reshavaneto na offers. Izliza mi radio loyalty. kakvo li ne pravih za da resha offertata, no ne stava. nqkoi moje li da pomogne?

Когато го пуснеш радиото на всеки 30 минути ти се показва една капча и когато напишеш четири поредни капчи ти зарежда 1 цент в баланса.След правилна капча,радиото се зарежда автоматично,няма смисъл да го спираш и пускаш отново.Дано съм бил полезен. :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2993

Mon Nov 23, 2015 08:40 in Bulgarian

IPI715 wrote: Аз съм в Германия и анкети на немски и на английски има почти винаги. Ако имам повече време,може да се правят сносни допълнителни доходи. За първи месец съм тук и вече си купих премиум, изтеглих 6 долара за да видя как работи сайта и сега имам 15 долара. Общо за един месец 38 долара. Не мисля,че е зле,като се има предвид,че не знаех изобщо как се решават задачите и изпуснах доста от там. Единственото негативно за мен е че не можеш да си наемаш реферали. Пробвах с реклама,което ме подсети,че и там дадох някакви пари, но нито един реферал нямам. За това няма да си хвърлям парите в реклама ,а просто ще наблегна на анкети и задачи. Но това е голям минус,не всеки има познати които да офертира-повечето хора са негативно настроени и след 2 седмици се отказват.

Виж какво ще ти кажа приятелю.Много добре и бързо си се ориентирал как да печелиш от този сайт.Този сайт е от типа алифейт маркетинг.Дано знаеш какво имам предвид.Разучи всички възможни начини за печалба.След като разбереш и минеш през тях,ще си наясно как се правят пари.И чак тогава кажи на своите приятели колеги как си го направил.Много хора искат да видят преди да пробват нещо.Но не само това са възможностите.Много платформи предлагат безплатни хостване на сайтове,на който да се учиш как да работиш с тях,без пари и след това ако искаш да инвестираш с твой хост и домейн.Никой не се е родил научен,важно е да си постоянен и да не се откажеш още в начало,защото ние сме свикнали да се отказваме още в самото начало,когато срещнем и най-малката трудност отписваме дадена цел.Ако потърсиш ще намериш начин,ако се откажеш преди да си опитал всички възможности,и да паднеш в началото,то мога да ти кажа,че е много трудно и винаги ще бъде така.Това го не го казвам специално на тебе а към всички нас,включително и аз съм в това число.Успех на всички и повече пари в банковите сметки.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2980

Tue Nov 17, 2015 15:29 in Bulgarian

milen3stanev wrote: Здравейте, нямах възможност да влизам няколко месеца и ми липсват около 6 долара и единственият ми реферал, ще ми бъдат ли върнати след като си поднових дейността в сайта?

Ако си бил неактивен през определения период парите ти се губят,а рефералите ти остават,освен както ти е казал buldan той е бил неактивен и системата го причислила към тях.Погледни си настройките най-добре.

ПС: Златомире,мисля че той искаше най- вероятно да пита за 6-те долара,които са му изчезнали от акаунта.Поне аз останах с такова впечатление.Ако не греша де :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 03:31:41 EST