Please wait...
HomeForumPosts by yatahaze

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by yatahaze

param payoneere aktarılmadı » Post #47

Sat Jan 16, 2021 07:56 in Turkish

moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:
moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:
moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:
moneymakingways wrote: @owl_eyed ve @yatahaze;

Payoneer hesaplarınız onaylı mı?
Payoneer destek ekibiyle haberleştiniz mi?
Sorunun kendilerinden olmadığının (Payoneer) teyidini aldınız mı?
Bütün bunlara rağmen hiçbir şekilde çözüme ulaşamadıysanız bir kereye mahsus buraya payoneer e-postalarınızı yazın.

Kullanıcı isimleriniz ve payoneer adreslerinizi yönetime göndereceğim.

Başka kullanıcılar da varsa (yani hiçbir şekilde payoneer adreslerini Ysense'e bağlayamayan) buraya yazsınlar.
Ve lütfen henüz sorun yaşamamış, ilk defa çekim yapacak veya bilmeyen arkadaşlar yazmasınlar. Bu arkadaşların neden sorun yaşadıklarını bilmiyorum ama genel olarak sistemde herhangi bir sıkıntı yok.

Bu konu 1-2 gün daha dursun ve lütfen sorun yaşayan arkadaşlar buraya yazsın. Tek seferde toplu halde raporlayacağım.(e-posta adreslerinizin notunu aldıktan sonra sileceğim)

Hocam payoneerden daha önce 10'dan fazla çekim yaptım.Benim sorunum mail adresime gönderilen hesap bağlama linki hatalıydı ve onlarca kez tekrar mail adresi istememe rağmen otomatik cevaplar dışında bir cevap verilmedi ve problem çözülmedi.

..@hotmail.com

Tamam, bu şekilde ileteceğim.
Hatanın ekran görüntüsünü de gönderir misiniz?

hocam problem 6 ay önce yaşandı ve sorun çözülemediğinden skrill'e geçtim.o dönem ekran görüntüsü almıştım fakat şu anda bulamadım.Yakında payoneer'den çekim talebinde bulunacağım umarım hesap bağlantı linki gelir.Yardımların için teşekkürler.

O zaman talepte bulunduktan sonra, tekrarlarsa veya hiçbir şekilde link gelmezse (yani para Ysense hesabınıza geri dönerse) buradan ilerleyelim, sizden haber bekliyorum.

Hocam 1 hafta önce para çekme talebinde bulundum.Yine ne gelen var ne giden.Büyük ihtimalle 1 hafta sonra yine hesaba geri döner para.Kısır döngü devam ediyor.Sana zahmet bunlara mail atabilirmisin.

Paranız Ysense hesabınıza düşene kadar bekleyelim.

Hocam para hesaba geri döndü.Mail adresimi tekrar yazmama gerek var mı?

YSENSE YARDIM » Post #190

Tue Jan 12, 2021 02:53 in Turkish

Adamlara 10 gün önce çekim emrini verdiğimi ama ne payoneer hesap bağlama linki ne de paranın ulaştığını anlatan ticket atıyorum.Gelen cevap konu ile tamamen alakasız bir şey :lol:

Thank you for taking the time to write in about the activity on our site. Unfortunately, we are unable to confirm a successful completion of the activity to our site. We recommend not using any third party software that may block our systems ability to track an offer and reviewing the terms of the activity to ensure successful completion, such as making sure of first-time sign-up and using the link provided. Also, be sure an eligible purchase is made to complete the activity, where required.

We apologize for this inconvenience and appreciate your understanding!

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #98

Mon Jan 11, 2021 07:36 in Turkish

trkmz wrote: Bugün: 11 Ocak...

Skrill'de ne durumdayız? Eeee. Skrill ne oldu ödemeler? :?:

Neredeyse 2 aydır, o kadar uğraşmamım, yazdığım maillerin sonucu: Havada bulut...

Skrill'den içerideki biriken, talep ettiğim Ödemeleri de alamadım. O kadar emek, birikim uçtu gitti.

Skrill Paypal gibi tamamen çekilmedi.Yurt içi işlem yapmıyor.Bir şekilde komisyon ile takas yapan kişiler aracılığı ile paranızı kurtarabilirsiniz.Ben hesapta kalan parayı buradaki arkadaş aracılığı ile kurtardım.

Skrill Payeer Perfect-Money Coinler alinir satilir. Bankaniza EFT olarak odenir

YSENSE YARDIM » Post #185

Thu Jan 07, 2021 02:54 in Turkish

Ticket bölümünden Cashout linki kaldırılmış.Yardım etmemek için her şeyi yapıyorlar.

param payoneere aktarılmadı » Post #33

Wed Jan 06, 2021 06:18 in Turkish

moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:
moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:

Bütün bunlara rağmen hiçbir şekilde çözüme ulaşamadıysanız bir kereye mahsus buraya payoneer e-postalarınızı yazın.

Başka kullanıcılar da varsa (yani hiçbir şekilde payoneer adreslerini Ysense'e bağlayamayan) buraya yazsınlar.
Ve lütfen henüz sorun yaşamamış, ilk defa çekim yapacak veya bilmeyen arkadaşlar yazmasınlar. Bu arkadaşların neden sorun yaşadıklarını bilmiyorum ama genel olarak sistemde herhangi bir sıkıntı yok.

Bu konu 1-2 gün daha dursun ve lütfen sorun yaşayan arkadaşlar buraya yazsın. Tek seferde toplu halde raporlayacağım.(e-posta adreslerinizin notunu aldıktan sonra sileceğim)

Hocam payoneerden daha önce 10'dan fazla çekim yaptım.Benim sorunum mail adresime gönderilen hesap bağlama linki hatalıydı ve onlarca kez tekrar mail adresi istememe rağmen otomatik cevaplar dışında bir cevap verilmedi ve problem çözülmedi.

..@hotmail.com

hocam problem 6 ay önce yaşandı ve sorun çözülemediğinden skrill'e geçtim.o dönem ekran görüntüsü almıştım fakat şu anda bulamadım.Yakında payoneer'den çekim talebinde bulunacağım umarım hesap bağlantı linki gelir.Yardımların için teşekkürler.

O zaman talepte bulunduktan sonra, tekrarlarsa veya hiçbir şekilde link gelmezse (yani para Ysense hesabınıza geri dönerse) buradan ilerleyelim, sizden haber bekliyorum.

Hocam 1 hafta önce para çekme talebinde bulundum.Yine ne gelen var ne giden.Büyük ihtimalle 1 hafta sonra yine hesaba geri döner para.Kısır döngü devam ediyor.Sana zahmet bunlara mail atabilirmisin.

Anket paylaşımları » Post #353

Thu Dec 31, 2020 09:24 in Turkish

xbeyza5 wrote: Bir anket geldi Web kamerası istedi calışma sektorü sağlık deyince attı tamamlayan varsa ne olduğunu söyleyebilir mi merak ettim :roll:

1,815,512,801 Completed 31 December 2020 06:05:05 PST 13m YourSurveys 72063824 $0.88 otrivin natural

Bir sigara firması üzerine yapılan bir anketti.Anketin sonunda şöyle bir sayfaya yönlendirdi ve ödeme yapmadı

Askia Survey

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #912

Wed Dec 30, 2020 02:22 in Turkish

Neredeyse Offersların tamamında ücretleri düşürmüşler.Wannads'de 25 centlik anket 12 cente düşmüş.

Anket paylaşımları » Post #339

Wed Dec 30, 2020 00:56 in Turkish

Verilmeyen anket paraların peşinden koşarken hesaptan para kesmeye başladılar.Tam 52 dolar yaptım ve ödeme emri verecekken 23 cent bir anda uçtu.

Anket paylaşımları » Post #334

Tue Dec 29, 2020 08:51 in Turkish

1.31'lik koku anketi :)

Anket paylaşımları » Post #296

Sat Dec 26, 2020 07:36 in Turkish

Adamlara tüm ekran görüntüsü,id vs göndermeme rağmen para yatırılmadı..ara sıra böyle şeyler oluyor kusura bakmayın mealinde mesaj atmışlar :thumbdown:

Anket paylaşımları » Post #290

Fri Dec 25, 2020 04:39 in Turkish

2 tane 1.16'lık toluna anketi bitirmeme rağmen ödeme yapmadı :thumbdown:

Anket paylaşımları » Post #233

Mon Dec 21, 2020 03:16 in Turkish

Nielsen temizlik ürünleri anketleri belli bir yüzdeye geldiğinde mutlaka hata veriyor.Güzel uyanıklık boş sayfa yükleyip lütfen cevap veriniz diye anketi kitlemek

Taskların ysenseden kalkması hakkında » Post #11

Thu Dec 17, 2020 03:10 in Turkish

En büyük problemlerden bir tanesi Appen sitesinin hangi ödeme yöntemlerini kullacağı.Tr için uygun olan seçenekler olmazsa zaten Türk üyeler için task konusu komple kapanıyor.Diğer ülkeler için çok büyük bir problem yaratmayacak bu siteden çekilmesi.Appen'ın kendi sitesinden devam ederler.

Taskların ysenseden kalkması hakkında » Post #10

Thu Dec 17, 2020 02:18 in Turkish

Bosna Hersek forumunda paylaşılmış

Taskların ysenseden kalkması hakkında » Post #4

Thu Dec 17, 2020 01:33 in Turkish

sitenin müjdeleri bitmiyor :?

Anket paylaşımları » Post #158

Mon Dec 14, 2020 07:39 in Turkish

squirrel1483 wrote: Samplicio.us 0.77 tuzlu atıştırmalık anketi. anket bitti göderdim attı anketten ödemedi

hem bu anket hem de 1 dolarlık beyaz eşya anketi en sonda atıyor :thumbdown:

Anket paylaşımları » Post #131

Fri Dec 11, 2020 01:42 in Turkish

soylu wrote: arkadaşlar bazı anketler 2. defa geliyor başka bir yönlendiriciden vs. tekrar yapsak sıkıntı olur mu?? bilen cevap versin lütfen.. problem olursa yapmayalım.

yapabilirsin sıkıntı yok.Zaten bazı anketlerde otomatik olarak daha önce bu ankete katıldınız yazıyor.Eğer bu uyarı çıkmıyorsa sorun yok.

param payoneere aktarılmadı » Post #26

Fri Dec 11, 2020 01:30 in Turkish

soylu wrote: arkadaşlar ticket atmakla olmuyor bu işler, az önce canlı sohbet kısmında kafama takılan ne varsa hepsini tek tek sordum, sağolsunlar her konuda yardımcı oldular, uzun süredir inceleme altında olan kimlik kartımı da hallettim. hesabınız kullanabilirsiniz dediler.
edit: canlı sohbete 3 dakikada bağlandım hiç beklemedim.

Sorunun kaynağı Payoneer değil Ysense.Burada ticket atınca otomatik cevaplar dışında bir şey olmuyor.

param payoneere aktarılmadı » Post #25

Fri Dec 11, 2020 01:25 in Turkish

moneymakingways wrote:
yatahaze wrote:

..@hotmail.com

param payoneere aktarılmadı » Post #22

Fri Dec 11, 2020 00:25 in Turkish

..@hotmail.com
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 27, 2021 00:05:22 EST