Please wait...
HomeForumPosts by yatahaze

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by yatahaze

PAYOONER GELDİ ! » Post #230

Today, 11:18 in Turkish

Ticketlera cevap veren dangalak papağan gibi.10 iş günü içine yatırılacak cevabı dışında cevap yok.Paramı kurtardığım anda hesabımı sileceğim.2 ay bu aptalların ödeme yöntemi bulmasını bekle ondan sonra parayı yatırmasınlar.İkide bir mesaj at hep aynı cevaplar.

PAYOONER GELDİ ! » Post #224

Today, 07:37 in Turkish

sanırım bu lanet siteden bir ben mail ve para alamadım.

PAYOONER GELDİ ! » Post #190

Yesterday, 07:42 in Turkish

sems-i wrote:
yatahaze wrote: Yüm hata yeni gelen ekipte.Eskisi gibi biz hesabımızı bağlasak hiç bir problem olmayacaktı ama eski köye yeni adet getirdiler.Şimdi kendi paramızın peşinden koşuyoruz.

ben hala bunların süprizlerini merak ediyorum , daha kötü ne yapabilirler .anket yok - task yok-paramızı çekemiyoruz-para sitede kalsın diye bir uğraş- kibarca gidin mi diyorlar?çözemedim...

İyiye giden herhangi bir şey olmayacağı kesin gibi.Eski dönemde en ufak problem bile bir şekilde çözülüyordu,çözülmeye çalışılıyordu.2 aydır ödeme sistemi getirilmedi,task-anketler yerlerde sürünüyor ve ücretler iyice komik olmaya başladı.Şimdide atılan ticketlera cevap süresi 10 gün olmuş :lol: Herhalde artık sadece abd ve avrupalı kullanıcıların olmasını istiyorlar.

PAYOONER GELDİ ! » Post #188

Yesterday, 07:27 in Turkish

Yüm hata yeni gelen ekipte.Eskisi gibi biz hesabımızı bağlasak hiç bir problem olmayacaktı ama eski köye yeni adet getirdiler.Şimdi kendi paramızın peşinden koşuyoruz.

PAYOONER GELDİ ! » Post #185

Yesterday, 07:20 in Turkish

benim hotmail.onay maili geldi ama hesap bağlama linki hatalı.

PAYOONER GELDİ ! » Post #175

Yesterday, 04:14 in Turkish

5 gündür ticket'a cevap bekliyoruz.ulan hatalı mail gönderiyorsun bir zahmet düzelt artık.

PAYOONER GELDİ ! » Post #171

Sat Oct 12, 2019 14:11 in Turkish

mzanka wrote:
yatahaze wrote: 3 gündür ortada para yok.ticket attık cevap yok.şu site el değiştirdiğinden bu yana düzgün olan tek bir şey yok.

Böyle yorumları okuyunca ufaktan tırsmıyor değilim, beni de çok bulur böyle şeyler, işleri tıkırında giden biri değilim :? Umarım bir an önce paranıza kavuşursunuz. Ben de birkaç gün sistemin biraz oturmasını bekleyip haftaiçi çekim talimatı vereceğim. Keşke 100 dolar seçeneği de ekleseler Payoneer'e. Sonuçları buradan paylaşırım.

valla seninle aynı şekilde düşünenlerdenim bana patladı :? 2 tane 50 dolarlk çekim emri verdik,mail yoluyla gelen link hatalı olduğundan para hesaba geçmiyor.Üstüne 2 tane ticket attık ama hala ses yok.

PAYOONER GELDİ ! » Post #161

Sat Oct 12, 2019 05:47 in Turkish

3 gündür ortada para yok.ticket attık cevap yok.şu site el değiştirdiğinden bu yana düzgün olan tek bir şey yok.

PAYOONER GELDİ ! » Post #115

Fri Oct 11, 2019 03:16 in Turkish

2 gündür attığım ticket'a cevap bekliyorum.hala ortada bir şey yok.

PAYOONER GELDİ ! » Post #92

Wed Oct 09, 2019 13:36 in Turkish

İyi ingilizce bilen bir arkadaş kısaca ne yazmam gerektiğini yazabilir mi.bendeki ingilizce ile 1 sene derdimi anlatamam bunlara.tekrar payoneer hesap bağlama linki istiyorum.

PAYOONER GELDİ ! » Post #88

Wed Oct 09, 2019 13:24 in Turkish

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor

para kaynakları kısmı nerede oluyor acaba.

yukarıda solda faaliyet var. tıklayın oranın içinde.

sadece clicksense bağlantısı gözüküyor.payoneer'e mail attım ama en son maile 1 ay sonra cevap verdikleri için o taraftan pek ümidim yok.neyse artık hesabı kapatıp 100 doların üstüne su içmenin vakti geldi.

yahu yapmayın. payoner buna bakmaz. daha linki açamadinız ki. bir önceki sayfada foto attım. size gelen linkle benzer mi. eksik yang var mı?

linkteki numaralar dışında aynısı geldi.3 farklı tarayıcı,2 farklı cihazdan denememe rağmen link hata veriyor.tekrar yeni bir link göndermesi gerekiyor payoneerin.

PAYOONER GELDİ ! » Post #84

Wed Oct 09, 2019 13:16 in Turkish

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
zafiraa wrote: o onay linki anlık bişey tıklayınca ekranda fazla kalmıyor hemen üzgünüze düşüyor ama hesap onaylanmış oluyor payonere girip para kaynaklarına bakın orada göreceksniz onaylandığını

edit : maildeki linke tıklayınca açılan sayfada herhangi birşeye tekrartıklamanız gerekmiyor

yukarıda solda faaliyet var. tıklayın oranın içinde.

sadece clicksense bağlantısı gözüküyor.payoneer'e mail attım ama en son maile 1 ay sonra cevap verdikleri için o taraftan pek ümidim yok.neyse artık hesabı kapatıp 100 doların üstüne su içmenin vakti geldi.

PAYOONER GELDİ ! » Post #81

Wed Oct 09, 2019 13:04 in Turkish

PAYOONER GELDİ ! » Post #76

Wed Oct 09, 2019 12:48 in Turkish

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.

para gitmez üzülme. kesinti oldu mu? eski sitedeki bağlantı geçerli değil. linki açıp payoner eposta şifre doğrulaması istiyor. açıldığında prodege ismiyle onaylıyor.

tarayıcın nedir?

Chrome.gelen link ise payouts.payoneer.com/partners/lp.aspx? bu.herkese gelen link aynı ise paylaşabilirmisiniz?
bu arada ysense'de para ödenmiş gözüküyor.

bendeki link böyle

Error | Payoneer

malesef o linkte çalışmıyor.farklı tarayıcılarda denedim ama çalışmıyor.arık payoneer'e derdimizi anlatacağız ama onlardan hiç ümitli değilim.

PAYOONER GELDİ ! » Post #74

Wed Oct 09, 2019 12:42 in Turkish

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote: daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.

para gitmez üzülme. kesinti oldu mu? eski sitedeki bağlantı geçerli değil. linki açıp payoner eposta şifre doğrulaması istiyor. açıldığında prodege ismiyle onaylıyor.

tarayıcın nedir?

Chrome.gelen link ise payouts.payoneer.com/partners/lp.aspx? bu.herkese gelen link aynı ise paylaşabilirmisiniz?
bu arada ysense'de para ödenmiş gözüküyor.

PAYOONER GELDİ ! » Post #72

Wed Oct 09, 2019 12:34 in Turkish

daha önce 11 kez payoneer aracılığı ile para çektim.eski sitede zaten payoneer hesabımı bağlamıştım ama bu sitede herhangi bir hesap bağlama linli yok.Payoneerden gelen maildeki bağlantı hatalı.Bneim anlamdığım eski sitede yapılan bağlantı geçerli değil mi?yoksa benim para uçup gider bu gidişle.

PAYOONER GELDİ ! » Post #69

Wed Oct 09, 2019 12:24 in Turkish

ankettasksever wrote:
yatahaze wrote:
hopelessbiri wrote: Merhaba arkadaşlar. panik yapmayın. Ben arka arkaya 2 defa 50 dolar çekim yaptım bugün. Payonerr hesabınızı tanımlamanız için size içinde link olan bir mail gelecek. o linke tıklayıp payoneer ve ysense hesaplarınızı bağlıyorsunuz. oturum açtığınızda Prodege yi eklenmiş göreceksiniz. extradan uğraşmanıza gerek yok. ayrıca benim ysense ve payoneer de mail adreslerim farklı olmasına rağmen 96 dolar havale yaklaşık 1 saatte gerçekleşti. İçiniz rahat olsun.

o gelen link çalışmıyor bende.tekrar nasıl alacağız o linki.

telefondan mı açmaya çalışıyorsun? ben mobilden açamadım laptoptan girdim açtı.

yok pc'den açtım.link çalışmıyor uyarısı geliyor ekrana.

PAYOONER GELDİ ! » Post #67

Wed Oct 09, 2019 12:18 in Turkish

hopelessbiri wrote: Merhaba arkadaşlar. panik yapmayın. Ben arka arkaya 2 defa 50 dolar çekim yaptım bugün. Payonerr hesabınızı tanımlamanız için size içinde link olan bir mail gelecek. o linke tıklayıp payoneer ve ysense hesaplarınızı bağlıyorsunuz. oturum açtığınızda Prodege yi eklenmiş göreceksiniz. extradan uğraşmanıza gerek yok. ayrıca benim ysense ve payoneer de mail adreslerim farklı olmasına rağmen 96 dolar havale yaklaşık 1 saatte gerçekleşti. İçiniz rahat olsun.

o gelen link çalışmıyor bende.tekrar nasıl alacağız o linki.

PAYOONER GELDİ ! » Post #65

Wed Oct 09, 2019 12:09 in Turkish

Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote: hesabı bağlama nasıl oluyor.maili adresime gelen link çalışmıyor.Otomatik olarak her iki sitede aynı mail adresini kullanıyorum.daha önce onlarca çekim yaptım.

payoneer ayarlar , e posta değişikli var 2 farklı hesabı tek payoneere bağlayamadığımız için değiştiriyoruz gerektiğinde.

her iki sitede(ysense-payoneer) aynı mail adresini kullanıyorum zaten.Bunun dışında yapmamız gereken bir şey var mı?

Yoo :D benim başka heseba bağlıydı oradan ilişiğini kesip ysense ye bağladım ama farklı mailler olup çekim yapanlarada şahit oldum

hesap bağlama kısmı nereden oluyor onu hala anlamadım :?:
Ayarlar*profil güncelle* payoneer parola güncelle*e posta değiştir

valla bende öyle bir seçenek yok.harbiden para uçup gidecek.

https://resmim.net/f/EACLsz.png?nocache

PAYOONER GELDİ ! » Post #63

Wed Oct 09, 2019 11:47 in Turkish

Sirius_ wrote:
yatahaze wrote:
Sirius_ wrote:
yatahaze wrote: hesabı bağlama nasıl oluyor.maili adresime gelen link çalışmıyor.Otomatik olarak her iki sitede aynı mail adresini kullanıyorum.daha önce onlarca çekim yaptım.

payoneer ayarlar , e posta değişikli var 2 farklı hesabı tek payoneere bağlayamadığımız için değiştiriyoruz gerektiğinde.

her iki sitede(ysense-payoneer) aynı mail adresini kullanıyorum zaten.Bunun dışında yapmamız gereken bir şey var mı?

Yoo :D benim başka heseba bağlıydı oradan ilişiğini kesip ysense ye bağladım ama farklı mailler olup çekim yapanlarada şahit oldum

hesap bağlama kısmı nereden oluyor onu hala anlamadım :?:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 12:59:53 EST