Please wait...
HomeForumPosts by griseus

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by griseus

Ankiety » Post #7168

Mon Dec 12, 2016 12:14 in Polish

gepardcheester wrote: Mi się wydaje, że cofnąć nie mogą skoro jest zaliczona. Jak są błędy to clixsense pisze, że to nie od nich zależy płatność. Zawsze odpisują, że jak pojawi się strona "congratuations"to idzie płatność. Tak więc, myślę - robione - zapłacone - zakończone. Oby :) Nie szukajmy dziury ;)

Niestety ale muszę Cię zmartwić bo już były takie sytuacje kiedy ankieta przeszła, została zapłacona a potem pieniądze cofano. Tak czasem bywa.

Ankiety » Post #7161

Mon Dec 12, 2016 10:55 in Polish

Przed chwilą zaproszenia do YS (kamerka) 0.80$ i ponownie Samplico (kamerka) 1.45$ zaliczone. Tą ostatnią już robiłem i obawiam się czy nie będzie cofnięcia wynagrodzenia chyba, że firma zlecająca badania na gwałt potrzebuje wyników, wtedy powinno być ok.

Edit i jeszcze jedno badanie YS 0.80$ oczywiście kamerka :)

Ankiety » Post #7148

Mon Dec 12, 2016 07:49 in Polish

horkos wrote: A jaką przeglądarkę masz bo u mnie na Chrome nie działała dziś ta z Samplico. Zainstalowałem dziś dodatkowo Firefoxa - podobna tam nie blokuje - i przechodzą ankiety z kamerkami.

Microsoft Edge

Ankiety » Post #7143

Mon Dec 12, 2016 07:21 in Polish

Dzisiaj trzy zaproszenia YS out, Cint podziękował po kliku pytaniach za to zaliczona ankieta z Samplico (kamerka) 1.45$

Ankiety » Post #7023

Fri Dec 09, 2016 09:34 in Polish

cztery ankiety z kamerką wszystkie zaliczone

Ankiety » Post #6717

Tue Nov 22, 2016 08:14 in Polish

gepardcheester wrote: Miał ktoś coś takiego? :)
Thank you for taking the time to complete this profile survey.
Profile surveys do not pay a reward but will
instead help bring you more relevant surveys.
Thank you for your participation!

to jest uzupełnienie profilu, niepłatne

Ankiety » Post #5572

Wed Jun 01, 2016 03:42 in Polish

OW internet długa, irytująca i nie zapłacona.

Ankiety » Post #5101

Mon Apr 25, 2016 10:06 in Polish

suncarol wrote: A ja odpuściłam sobie clixsense. Cały kwiecień to jest totalna porażka, nawet do 10$ nie udało się dojechać. Albo oszukane ankiety gdzie wypełniałam i nie było zapłaty, albo milion zaproszeń i do żadnej nie kwalifikowało.. To jest tak bardzo irytujące, że sobie odpuściłam i nie ja jedna, mój refferal też sobie odpuścił bo się tym zniechęcił. Ja wszystko rozumiem, to że nie będziemy mieć wszyscy codziennie po 5 ankiet, ba, że w ogóle nie ma ich codziennie. Ale nie wyobrażam sobie klikac po 10-20 razy dziennie, dzień w dzień cierpliwie i przez miesiąc mieć 6 dolarów. Niestety słaba sytuacja. W szkoda bo w styczniu czy lutym ładnie się udało przez miesiąc wyciągnąć, wtedy to miało jakiś sens..

Mam dokładnie tak samo, dziś pierwsza ankieta a raczej połowa ankiety od 4 tygodni

Wypłaty » Post #390

Wed Mar 16, 2016 02:03 in Polish

Przyszła kasa :)
Środki pieniężne zostały zaksięgowane na Twoim rachunku NETELLER..

Dane dotyczące transakcji:

Imię i nazwisko partnera handlowego: ClixSense.com
Kwota transakcji: 25.12 USD
Stawki za konwersję walut: 0.67130422
Kwota w portfelu: 16.86 GBP

Stan konta na minusie » Post #3

Sat Mar 12, 2016 12:41 in Polish

Właśnie kilkanaście minut temu odjęli mi z konta 97 centów teraz jestem na minusie ponad 80 centów.Nie przypominam sobie ankiety za 0.97$ tasków nie robię i z ofert na trialpay etc też nie korzystam. ostatnią wypłatę dostałem w sylwestra 2015 od 1 stycznia do chwili obecnej uzbierałem 25$ co jest nędznym wynikiem. Wypłata zlecona 2 lutego do dzisiaj wisi i jeszcze na dodatek odejmują kasę z konta nie wiadomo za co.

Ankiety » Post #4273

Mon Feb 22, 2016 12:35 in Polish

pzldz wrote: Chyba tylko ja miałem problem z ankietą z apteką wirtualną... 3 podejścia, za każdym razem błąd podczas wczytywania sklepu..

Nie tylko Ty.U mnie sklep się wczytał ale były problemy po włożeniu pudełka do koszyka, ankietę przerwałem bo nie mam cierpliwości do badziewia.

Ankiety » Post #3850

Fri Jan 29, 2016 09:39 in Polish

cint irytująca ankieta polegająca na porównywaniu różnych produktów 0,65$
cint telefony 1,10$

Ankiety » Post #3637

Sun Jan 17, 2016 14:52 in Polish

Nie wiem co się dzieje ale ostatnią zaliczoną ankietę miałem krótko po świętach i do dziś nic. Są owszem jakieś zaproszenia ale na dzień dobry zaraz jestem odrzucany. Jeśli tak będzie dalej to się pożegnamy.

Wypłaty » Post #224

Thu Dec 31, 2015 06:23 in Polish

Czasem niespodzianki się zdarzają dziś doszła wypłata zlecona na neteller miesiąc temu.Btw. wszystkiego dobrego w Nowym Roku oby się Nam wiodło.

Wypłaty » Post #209

Wed Dec 16, 2015 01:38 in Polish

Info dla wszystkich wypłacających bądź czekających na wypłatę na Neteller

Unfortunately there has been a hold placed on our wire to Neteller. Our bank has informed us that with the recent surge of ISIS attacks and growing support that wires sent outside the USA are now being held and investigated before the funds are released. We hope our funds will be released soon.

Wypłaty » Post #198

Tue Dec 08, 2015 01:41 in Polish

Ja też zlecam na Netka i odkąd ta forma wypłaty jest możliwa nigdy kasy nie dostałem na czas, zawsze jest poślizg czasem większy czasem mniejszy. Faktycznie pieniądze na Paypal przechodzą szybciej tylko, że mi Paypal nie jest do niczego potrzebny.

Ankiety » Post #3121

Thu Dec 03, 2015 09:15 in Polish

Toluna za 0,83$ krótka i przyjemna o firmach inwestycyjnych

Ankiety » Post #3096

Tue Dec 01, 2015 08:07 in Polish

OW dostawcy usług telekomunikacyjnych 0,85 $ już kiedyś miałem tą ankietę

Ankiety » Post #3073

Mon Nov 30, 2015 15:39 in Polish

Samplico opinia o firmie Amazon 1,45 $ zaliczona

Ankiety » Post #3068

Mon Nov 30, 2015 08:51 in Polish

OW wyszukiwarki internetowe 0,85$ i farby 0,85 $