Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Похвали се. » Post #248

Thu Jul 19, 2012 09:43 in Bulgarian

Ето общият ми статс на тасковете гоня 5 те долара бонус:)
My Completed Tasks today 62 total 1,495 earned $45.39

Похвали се. » Post #247

Thu Jul 19, 2012 09:41 in Bulgarian

Днес личен рекорд поставих с тасковете:
Totals: 62 $ 1.86
и от оферти хванах 0.12 цента :)
отивам да пиа бира че ми паднах очите от тасковете:))

ClixSense Оферти » Post #26

Thu Jul 19, 2012 03:38 in Bulgarian

Ебати аз много лесно успях , предварително се логваш в фейсбука после отиваш и кликаш офертата то те хваеля във веисбука и пита там дали да ти ги посте на стената да имат достъп до твоята стена аз натисках бутона пропусни и ме мяташе в някакава страница кадето е видето гледам видето цялото затварам страницата и отмята че съм я изпълнил офертата и ми кредитират акаунта веднага....незнам защо несе получава пери вас...

ClixSense Оферти » Post #24

Thu Jul 19, 2012 03:25 in Bulgarian

Е как нети даде ти ме уби....изчезнаха ли офертите от листата ти?

ClixSense Оферти » Post #22

Thu Jul 19, 2012 02:42 in Bulgarian

вижте ми предишният пост става няма проблеми

ClixSense Оферти » Post #20

Thu Jul 19, 2012 02:40 in Bulgarian

Аз ги направих всичките, значи пурво си влезте в феисбука, после отивате на офертата и кликате директно на нея то те мята вече като сте логнати във вейсбука след което те пита дали да ти ги публикува на стената просто натискате бутона -пропусни- и ви мята в страницата с видеото гледате видето важно е него прекасвайте иначе няма да отчете офертата че е ок изглейдате го и директнно затварате страницата отивате на страницата на кликсенса и там избирате от 2-те отметки който се появяват че сте изпулнили офертата 2-3 секунди и парите са в акаунта ви аз направих 12 цента те са само видеа но ги гледайте неги прекасвайте.

Похвали се. » Post #236

Wed Jul 18, 2012 08:17 in Bulgarian

Хора правихте ли офертата за 0.40 цента аз я направих но уви неме кредитираха с 0.40 цента а офертата изчезна

ClixSense Оферти » Post #14

Tue Jul 17, 2012 21:47 in Bulgarian

Питане към булдан, изпълних една оферта за 40 цента вече я нямя в счисака с оферти но неми е и крефитиран акаунта също, а и нямам чакащо плащане, какво да направя?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #653

Sat Jul 14, 2012 21:55 in Bulgarian

Пич ти ме уби направо не само тук разрови в нета и ще видиш че този сайт е супер коректен и заплаща , савет от мен направи си минимума и пусни за теглене и сам ще се обедиш тези хора са на пазара от 2007 год. Смяташ ли ако незаплащат че все още ще ги има?

ClixSense Задачи » Post #104

Sat Jul 14, 2012 00:04 in Bulgarian

Да проблема е че английски ми куца малко и затова само някой задачи мога и ми стигат силите, нещо само да попитам аз си взех смарт телефон и гледах дали има някаква опция за уведомяване за налична реклама но неоткрих ако има нещо подобно пишете ще съм благодарен. Че и на плажа се цъкат рекламите: )

ClixSense Задачи » Post #102

Fri Jul 13, 2012 05:16 in Bulgarian

В клуб съм и това неможх да го намеря до сега рових имам някаква защита :( но са толкова нелажа аз бях хванал едни задачи с карти от гугъл да определяш адресите и зациклих здраво 3 дни и доста тогава направих и сега като има нещо по-лесно деиствам веднага

ClixSense Задачи » Post #100

Fri Jul 13, 2012 04:57 in Bulgarian

ама незнам как да го снимам :( как става това със снимките?

ClixSense Задачи » Post #98

Fri Jul 13, 2012 04:53 in Bulgarian

Добре е моят статс на задачките е:
total 1,433 earned $43.53

Всичко за ClixGrid » Post #27

Fri Jul 13, 2012 04:50 in Bulgarian

Е не елошо хич даже много е добре моят статс на решетката е :
total 9,125 earned $6.15

Представете се. » Post #180

Thu Jul 12, 2012 03:27 in Bulgarian

Мое наблюдение БГ рефералите да бързо се дъра с тях смисъл идват регистрират се и около месец максимум после сполай ти:) имам точно 5 човека който работят идеално от Бг и аз им помагам но ядрото ми е външно около 20 човека много добре работещи , да ви споделя аз си рекламирам директнно линка а нямам сайт така че немога да помогна тук.Но да кажа спосора ми евала на този човек той е от Щатите на 2-рата седмица ми изпрати емайл и ми писа че много бързо съм се развивал и затова ми подарява премиума и ме беше убгрейднал то наистина аз за 2 седмици биах хванал 30 човека без още много да бях в час с нещата и сиситемата как работи. Това е моят скромен опит.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #629

Mon Jul 09, 2012 23:59 in Bulgarian

Като цяло си прав , но от моя скромен опит да споделя , при инвестиция от 16 долара примерно в необукса около 7-8 човека , при 37 долара/ако не се лъжа или около тази сума беше/ 20 тина реферали.Стигнах до извода , че подобре 100 долара да се забиват 1 път в месеца и тогава може броийката да скочи около 70-80 човека , и все пак има един немалък процент хора който цъкат 1 ден или 2 и край има и такива който изобщо нецъкат, така че да кажем от тези хора 10 човека да останат нон стоп активни си добре.а пък 1-2 да се направат премиум направо супер.Това все пак е мое заключение.

ClixSense Оферти » Post #8

Sat Jul 07, 2012 05:53 in Bulgarian

да има я все още то само тази е за нас нещо тук сме прецакани от към оферти:)

ClixSense Задачи » Post #94

Tue Jul 03, 2012 02:21 in Bulgarian

и при мен седи 1 задача само от поне 6-7 дни може би летният период да няма работа :)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #595

Tue Jul 03, 2012 01:19 in Bulgarian

Привет и при мен е така едното показва онщият ти брой реферали по-голямото число , включае и тези който са се спряли акаунтите или тези дето системата след 90 дни неактивност ги е затворила.А по-малкото число е активните реферали демек хората който може и да нецакат но неса затворили акаунта.Долу горе аз така си обясниявам нещата

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #551

Fri Jun 22, 2012 02:13 in Bulgarian

buldan75 пич как е в Англия с офертите тука в БГ има само 1 за пазаруване и това е аз имам реферал от Англия и го гледам всеки ден си прави по 1-2 оферти човека.Абе хора извън темата в София ще умрем от жега направо зор голям...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 23:05:26 EST