Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #774

Sat Jul 28, 2012 06:30 in Bulgarian

Ето обещаното инфо от мен до този момент съм събрал нови 176 реферала от който неса активни 8 другите са цъкали или решавали таскове или оферти кампанията ми завършва на 30 сутринта мислия че около 200 мога да ги направя грубо или близко струваше ми 218 долара , приходите за тези дни са ми 59 долара тука е само кликанията ,покупките , решаването на таскове и оферти от рефералите.
Като цяло съм доволен поне на този етап след 2-3 седмици ще видим колко от тях ще останат активни и колко ще позагърбат нещата.
Като личен успех днес се преборих и хванах бонуса от задачите:
My Completed Tasks today 40 total 1,660 earned $50.16 bonus $5.00

Това е в общи линии мога да спомена че от тези 59 долара имам покупки на реферали 38 каквото и да значат тези покупки за сега нямам нито един да се е направил премиум.
Искам да попитам Филипинците надежни ли са като реферали , аз имам едно 60% поне от тези новите.Гледам в момента топ спонсора е филипинец та малко сам обнадежден:)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #771

Sat Jul 28, 2012 00:19 in Bulgarian

Обезателно ще извада статистика днес до момента когато я правя, много филипинци имам тея хора незнам колко са надвжни като цяло но явно много е пополярен този вид бизнес там знам ли но си кликат вчера само от кликове имах 1.90 $ здраво кликове правят а и оферти правят доста жалко, че ние нямаме масово оферти.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #768

Fri Jul 27, 2012 23:09 in Bulgarian

Надявам се да ненаруша нещо, рекламата ми 95% е в необукса и останалите по няколко форума, мисля че за сега е ок като отношение нови реферали, активност и тяхни покупки. Извинявам се ако сам нещо нарушил правилата, днес малко по кастнно ще извада статистика за кампаниата ми до този момент

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #759

Fri Jul 27, 2012 09:49 in Bulgarian

За bezimenniq колега понеже каза че ти е интерестнно и затова споделям има един реферал от щатите този пич ме уби значи цъкнал е само 1 реклама но от покупки някакви негови явно реклама си пуска съм вече 6 долара на печалба иначе незнам какви може да са тези покупки.А иначе изобщо нецъка

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #756

Fri Jul 27, 2012 09:20 in Bulgarian

Кампанията ми струва 214 долара , да то идеята е да се избият в последствие като цяло аз лично мой пари съм вкарал 50 долара другото е от тук и от още един сайт но реших да средоточа всичко тук заюото кликсенса според мен си е най-доброто в момента за изкарване на пари след 2-3 години могат да станат и добър капитал месечен който да носи като цяло гледам сайта се развива нецикли на едно место и затова реших изцяло да се сасредоточа тук.Моят споснсор днес някакво хвалепствено писмо ми е написал , то само аз да сам без реферали той от мен изкарва много добре пари за стандарта тук тайкато аз права здраво тасковете пък и виса доста пред компа и цъкам всички рекламки долу горе:)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #754

Fri Jul 27, 2012 08:58 in Bulgarian

Да обезателно кампанията ми завършва в понеделник сутринта така че ще имам вече представа и ще дам подробна статистика до тука от началото 137 нови реферала от който само 2-ма имам неактивни смисъл изобщо да неса цъкали само са се регистрирали аз изкарах да се виждат графа реферали под ника ми , в понеделник ще пиша подробно, за сега е добре и гледам се мятат яко на оферти да правят и таскове.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #752

Fri Jul 27, 2012 05:40 in Bulgarian

Колега браво за пореден път Евала , много точно и на место казано наистина уажстнно си прав , мога и аз да споделя нещо убгрейднах 2-ма мой реферали българи единият ми беше познат кликаше всеки ден и даже таскове решаваше когато може разбирасе , викам си браво добре че го стимулирах човека и какво стана в един момент 2 месеца по-къстнно се отказа и край просто каза това не е за мен и стига толкова ... е ок ама от него направих около 4 долара всичко на всичко и край демек назад. После един руснак много решаваше таскове мяташе се здраво даже имаше 30 реферала близо набави и викам чакай да го стимулиръм човека и го убгрейднах не само че спря да работи ами даже стана и неактивен барабар с всичките си реферали да неговорим че от там имаше 3 премиум , в крайна сметка от него изкарах общо с покупките му около 8 долара, пак назад.Лично аз моят спонсор е американец и той ме убгрейдна на 2-рата седмица ме направи премиум , честно да ви кажа 100% си е избил парите от мен и е на много добър плюс. Това си е мое мнение неангажиръм никого.Факт е , че човек трагнал да се занимава с тази програма трябва постояннстово и да знае какво да прави зада си направи допълнителни доходи на месец.
Успех на всички

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #750

Fri Jul 27, 2012 04:32 in Bulgarian

Има и нещо друго , едното е да се провери само от реклами да е този 1 долар а също така ти ако си се направил премиум след като са минали долара на няма да ги вземеш смисъл , аз така имах 2 реферала в началото и небях премиум и малко преди да стана единия чукна 1 долар и като обикновенн потребител нищо неполучих.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #748

Fri Jul 27, 2012 03:52 in Bulgarian

Да дано имам успех аз като цяло се надявам да хвана 200 реферала и дано 150 останат активни като цяло че то това е всъщност успеха да са активни иначе няма смисъл от бройката. Сайта все пак заплаща проценти от изработеното а не за регистрация:) Мога да дам някаква после статистика след края на рекламната кампания като цяло.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #744

Fri Jul 27, 2012 02:36 in Bulgarian

Първо поздравления за рефералите стискайте ми палци че съм забил здрава рекламна кампания вече 3 ти ден до сега 130 нови реферала набавих и най хубавото е , че са активни дори имат покупки вече и направо нямам думи надявам се да удара първото место в топ 50 за 24 часа сега се движа на 2-ро.

Успех » Post #8

Thu Jul 26, 2012 08:29 in Bulgarian

Ами аз инвестирах всичко изкарано до момента в тази реклама дето тече сега.И страхотен ефект за сега ще видим накрая все пак колко активни ще останат като реферали , но вече имам и покупки от новите

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #733

Thu Jul 26, 2012 08:09 in Bulgarian

е кака никакви приходи смисъл кога е кликал за последно това можеш да го видиш

ClixSense Задачи » Post #119

Thu Jul 26, 2012 07:54 in Bulgarian

Предполагам . че тези задачки не са за нас ....

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #731

Thu Jul 26, 2012 07:28 in Bulgarian

Силен ден до сега в топ 3 на спосорите за последните 24 часа добре е за сега

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #728

Thu Jul 26, 2012 06:12 in Bulgarian

Ами поясниявам ако ме попитат нещо смисъл несе натрапвам и аз ако има питане отговарям нищо по различно от форума тук

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #726

Thu Jul 26, 2012 03:19 in Bulgarian

Е така си е аз на мойте реферали си помагам с каквото мога , иначе моят спонсор е някакъв пич от щатите и той на 2-рата седмица ми подари премиум акаунта ....сега да вида инвестирах всичко в реклама пък да видим докаде ще я изкараме за сега добре върви

Похвали се. » Post #266

Tue Jul 24, 2012 05:10 in Bulgarian

Ето и мое скромно постижение в оферти, задачи и кликане на решетката:

My ClixGrid Clicks today 55 total 9,695 earned $6.15
My Completed Tasks today 0 total 1,556 earned $46.06
My Completed Offers today 0 total 7 earned $3.12

Само аз ли го имах този проблем? » Post #4

Mon Jul 23, 2012 03:07 in Bulgarian

хещо май са имали проблем преди 2 месеца пак така стана и изтрапнах данеби нещо да са ми хакнали акаунта знам ли:) и тикети пуснах и накрая се оправи и имали били проблеми с логването и сиситемата нещо за източна европа нещо подобно беше отчело ли ти е центовете при кликовете>?

Само аз ли го имах този проблем? » Post #2

Mon Jul 23, 2012 03:00 in Bulgarian

Аз неможах да влеза в акаунта ми около 30 минути и се пробах да пиша тикет такмо и успях да се логна

ClixSense Оферти » Post #38

Sun Jul 22, 2012 09:10 in Bulgarian

Колега и аз го направих и веднага ми завери 3 долата аз в тази карта нямам нищо като пари ти после как си откаьа акаунта то пише нещо, че някаква верефикация трябва да мине до 5 работни дни нещо подобно.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:18:46 EST