Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #886

Thu Aug 09, 2012 00:01 in Bulgarian

Аз сам ОК оправи се пуснах реклама и всичко е наред явно е така както ми казахте

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #878

Tue Aug 07, 2012 14:47 in Bulgarian

Ок няма да пускам запитване абе в Филипините яко прожлеми природни стихии много хора загинали ужас, няма да пускам реклана май там този пич е филипинец аз и пестова имам яко филипинци днес 5 човека са кликали от тях.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #873

Tue Aug 07, 2012 00:48 in Bulgarian

Обезателно ще пиша като стартира и ефекта разбирасе. Да ви кажа поне при мен американците са най добре за реферали един за 5 дни грубо ми даде 0.50 цента демек направи долар парвия ден му гледах 46 реклами близо 4 цента за мен явно при тях са повече и малко по платени повече от 1 цент дори и 2 цента

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #871

Tue Aug 07, 2012 00:29 in Bulgarian

Да точно така се казва, аз съм решил да рискувам 16 долара каде с тях там и без тях

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #869

Tue Aug 07, 2012 00:16 in Bulgarian

Странно защото аз го получих като емай оповестяване че на 5.08 имам нов реферал човека е ок смисъл виждам го в листата нарефералите работи ок е но го нямаше в mystats нищо аз ще пускам реклама тъкмо да проверя, ще пробам новият сайт за йойто ви писах да видя как е но понеже честнно казано минава през чоек който ше промотира линка незнам как да му пиша тука емайла нали е забранено. Човека промотира на мой пруятел линка в неото и му докара около 400 реферала за около 70 долара приблизително като минимума е 16 долара на ден за цял ден гарантура мин. 15 реферала на ден. Рефералите са иколо 70% активни. Той каза че ще даде сайт кадето пуска статистиките предполаган че мога да дам сайта в последствие.....

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #866

Mon Aug 06, 2012 23:56 in Bulgarian

Ок това каде да го напиша в форума или тикет някакъв, пак проблем аз сум през телефона пиша и отварам реклами сега ще пробъм да вида как се копира благодаря ти

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #864

Mon Aug 06, 2012 23:37 in Bulgarian

Buldan75. Имам проблем незнам до колко е сериозен. ... от 2 дни неми отчита новитв реферали смисъл имам ги виждам ги те си работиат но в графата mystats за деня неги отбелязва онзитен 1 имах и днес още един можеш ли да попиташ съпорта че с моя EN докато обясня. ..... префварително благодаря и се извинявам за саздадената трудност от мен

Похвали се. » Post #301

Sat Aug 04, 2012 01:41 in Bulgarian

Какви са новите опции за повече реферали?

Похвали се. » Post #296

Sat Aug 04, 2012 01:15 in Bulgarian

Пич пише или 2 оферти или 10 таска защото невсички страни имат налични оферти

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #846

Fri Aug 03, 2012 23:24 in Bulgarian

Малко инфо и помощ за дневния бонус? От цялата заработка моя ме бонифицират с 10% ?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #806

Wed Aug 01, 2012 09:17 in Bulgarian

Ок ще пиша до края на седмицата само да неподведа искам да видя дали ще са активни рефер.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #804

Wed Aug 01, 2012 08:31 in Bulgarian

До няколко дни ще пиша за един сайт кадето мой познат рекламира рефералниат си линк в неото но все още немога да кажа колко са ефективни рефералите той срещу 70 долара привлече около 350 нови но ще видим егективнноста и ще сподела но незнам дали няма да е в конфликт с правилата тук ще питам админите преди да пиша

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #803

Wed Aug 01, 2012 08:14 in Bulgarian

Да проблема е още немога да хвана как ще се даржат новите рано е да кажа но около 80 % са активни от новите седмично да кажем, неги знам занапред как ще се държат имам много филипинци и индиици и колумбиици, иначе сложих в адхитца повече пари пуснах там няколко типа реклама банерна и текстова и за мое учудване от там дойдоха около 40 реферала което силно ме учуди. Иначе писах в няколко форума руски от там имам 4/5 реферала, но да ти кажа масовката си дойде от неото пусках няколко пати реклама по 70 долара или 68 /тази дето е 50 хиляди показвания с 50 хиляди бонус/ като сваршваше пак я засилвах. Но да ти кажа след месец ще видим какаво ще варна от инвестицията и евентуални печалби, ще ви информирам дано сам от полза.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #801

Wed Aug 01, 2012 07:24 in Bulgarian

Колега браво за подробният отговор честнно да те питам как имаш нерви, аз незнам този пич толкова време губи да пише и обяснява за несаществуващи неща а всичко е логично само да погледнеш разликата в ревералите, ама както и да е. Аз да ти споделя кампанията ми беше наистина успесшна сега правя статистика по националности и в началото на септемери ще покажа кой как кликат, задачките и офертите, също и покупките в момента дневния приход средно е около 4.50 долара само отрефералите без мойте заработки.

Похвали се. » Post #287

Tue Jul 31, 2012 04:45 in Bulgarian

Само с реклама тук многократнно е обеснено с инвестиция в необукса за бърз ефект, с по малко вложения в адхидца или ако нямате излишни средства с реклама в обяви или форуми писане, а най-лестнно с приятели.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #785

Sun Jul 29, 2012 06:53 in Bulgarian

Да за сега е добре дано останат поне 40% активни от тези смисъл във времето както са тези няколко дни.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #783

Sun Jul 29, 2012 05:41 in Bulgarian

Ето още малко инфо от мен поради добрата ефективност на рекламата която стартирах реших да я удължа до 31.07 до този момент имам 212 нови реферала , кампанията ми струва 328 долара. Ефективността е направена заработка общо от рефералите за периода от 25.07 до този момент 29.07 е 74 долара. Националности имам филипинци около 70% , българи 5 % , американци и англичани 5 % и всякакви други държави предимно африканси 20% . За сажаление за сега нямам нито един премиум от тези 212 нови неактивни имам 17.
Това е за сега.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #781

Sun Jul 29, 2012 03:08 in Bulgarian

Колеги . ще направя една статистика на база мойте реферали по националности , за активността им както и за приходите който генерират за 1 месец , надявам се да бъда от полза с това мое начинание , Благодаря на модераторите за бързите отговори и напътсвията както и на останалите членове тук който помагат.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #780

Sun Jul 29, 2012 02:52 in Bulgarian

Благодаря ти за отговора значи подобре скъпо от колкото евтино което ще ни излезе скъпо в един даден момент.Благодаря отново.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #777

Sun Jul 29, 2012 01:44 in Bulgarian

Привет колеги имам един въпрос отправен към @buldan75 пък ако някой друг има опит с този казус нека сподели, та мног често срещъм кликайки на реклами да се рекламират някакви стратегии за набиране на реферали като обясняват как само за 24 часа ще ти докарат 200-300 нови реферала като ти предлага да закупиш стратегията му за сумата от 18-20-35 долара /различни цени съм срещал/ . Някой от вас пробал ли е , този фатк хората който предлагат това го подкрепят с филче как през минута идват нови хора.... Тук е и въпроса ок , има някаква стратегия добре но защо самият той не си я използа и да натрупа 20-30 хиляди човека а решава да я продава и споделя с други хора затова съм се въздържал и от закупуване на нещо подобно. Ако някой има идея или е ползвал нещо подобно нека сподели , благодаря Ви предварително.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 21:26:06 EST