Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Задачите замират! » Post #2

Thu Aug 16, 2012 04:20 in Bulgarian

Нормално е реално задачите идват от 3 та фирма и чрез кликсена ги пускат спокойно, абсолютно нормално

Реферали » Post #44

Thu Aug 16, 2012 03:54 in Bulgarian

Те и 5 реферала да са ако работат и решават таскове могат да носат повече приходи от 300 кликащи чатпат

Реферали » Post #42

Thu Aug 16, 2012 02:05 in Bulgarian

А несе оплаквам, самоче като сам вкарал една определена сума пари идеята е да се избият а пък и да остане нещо и отгоре иначе ако плашаха за бройка направо щеше да е ок но програмата с право си заплаща за работещи хора.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #961

Thu Aug 16, 2012 01:32 in Bulgarian

Е благодарско пич ама. ..абе виж постовете ми в раздел реферали

Реферали » Post #40

Wed Aug 15, 2012 23:42 in Bulgarian

Булдан правси да ти кажа с право е забранена, ето за вчера 46 бр. От който 9 неактивни никакви убгреди и покупки, доста зле за тези 4 дни приходите от тези хора неса повече от 5 долара максимум. И друго забелязвам казва се цял ден но според мен се контролира рекламата има сутрин пик за 40 мин около 30 тина човека после останалите в деня по 1-2ма на час долу горе, и немога да ги разбера тези хора качват аватари даже си ги сменят а примерно цакат 4-5 реклами. ..... нищо поне пробах и 2ри път няма да повторя.

Реферали » Post #38

Wed Aug 15, 2012 10:10 in Bulgarian

Пич просто е реклама в необукса. Или в адхиц ако имаш 100 тина долара направи регистрацуя в необукса срещу тези пари поне 40/50 реферала ако уцелиш момента да няма много реклами на кликсенс може да стигнат 80/90 поне от ноят опит, прилагай снимки на плащанията от кликсенса на хора който невярват.Успех!!!!

Реферали » Post #36

Wed Aug 15, 2012 08:55 in Bulgarian

Ако Булдан разреши ще дам адреса няма проблем, сега по темата аз несе отчайвам гледам напред разбирасе ядосвам се че за тези пари подобре да бях пуснал реклама в неото поне от там хората имат и покупки и ъбгрейдват, докато тук има кликове да така е имам до сега около 20 тина неактивни, нямя как ще видим накрая за сажаление рекламата е чак до понеделник, несам подведен обещаното по рекламната кампания се изпълнява както трябва просто виждам че след 90 дни доста акаунти от тези ще отпаднат мое виждане. А аз когато трагнах попадбах на страхотен спонсор който втората седмица ме ъбгрейдна и аз честно казано бях наястнно със системата и сам супер доволен правя добра заработка а и това са ми спестени пари смисъл слагам ги настрана.

Реферали » Post #33

Wed Aug 15, 2012 07:47 in Bulgarian

Поздравления много, абе нивата са ок ама тези новите хич ги няма при мен никакви ъбгрейди или покупки, само цакат ...

Реферали » Post #31

Wed Aug 15, 2012 03:00 in Bulgarian

При мен от вчера 51 нови бр. Никакъв убгрейд никой и никакви покупки цакат рекламите и по някой таск прават много зле рекламата за сега май накрая ще видим как ще е ужасно за сега

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #8

Tue Aug 14, 2012 07:46 in Bulgarian

Аз почти 2 бронза съм взел днес: )

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #6

Tue Aug 14, 2012 07:06 in Bulgarian

Е Азербеджан дават 1 милион евро за злато. ...

Реферали » Post #29

Tue Aug 14, 2012 01:41 in Bulgarian

Може и така да е факт е, че обещаното го изпълнява но няма ефективност сайта незаплаща за нов потребител а за работещи потребители ще ви давам статистика всеки може да си прави извиди.

Реферали » Post #27

Tue Aug 14, 2012 01:33 in Bulgarian

Немога да казваме имена забранено е но аз ще ви давам статистика на рекламата, за сажаление до сега несам доволен до сега за деня 14 нови бройки 1 неактивен, от вчерашните 1 е работил само до сега никакви покупки и никакви премиум ъбгрейди

Реферали » Post #24

Mon Aug 13, 2012 13:57 in Bulgarian

Колеги малко инфо обещано от мен до този момент 47 бр. Нови реферали от които 3 неактивни, другите си цакат рекламите и някой друг таск са направили. Лошото е че са само от една националност, ще видим дали ще останат активни и колко време нямам от тях нито един премиун и нямам покупки от тях никакви. Утре ще пиша пак за утрешният ден пак по това време.

Реферали » Post #22

Mon Aug 13, 2012 02:54 in Bulgarian

Ок мога ли да дам инфо в последствие за активността им тук? Аз затова питах и пишеш добри спонсори в кавички демек не гледат с добро око на тях от кликсенс?

Реферали » Post #20

Mon Aug 13, 2012 00:07 in Bulgarian

Колега до тука 26 броя от тях 2 ма неактивни другите цъкат рекламите и таскове, довечера ше пиша как се движат знаеш ли проблема какав е само и единствено филипинци никакви други

Реферали » Post #18

Sun Aug 12, 2012 23:29 in Bulgarian

Колеги стартирах рекламата може да следите от към реферарли как се движа покастнно ще пиша как е ефективнноста им, За Безименият чоека излезе точен само ще ви йажа дали има смисал в последствие

Daily Checklist Bonus » Post #22

Sat Aug 11, 2012 22:18 in Bulgarian

Питане има ли опция някаде в mystats да вида колко ми е добавило кам баланса от чека предния за деня вчера грабнах около 10 цента: )

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #925

Sat Aug 11, 2012 07:51 in Bulgarian

Само за сравнение да Ви кажа имам един нов реферал от днес който е американец за първи път влиза и си клика рекламите 37 реклами кликна за около 20 минути моят приход от него е близо 6 цента такаче може да си направите сметка , а и този реферал не е премиум.Просто рекламите се позиционират спрямо демогравски каде се намира страната и в зависимост от това каде рекламодателите искат да наблегнат на потребители от щатите

Реферали » Post #12

Sat Aug 11, 2012 00:27 in Bulgarian

Колеги ще ви информирам за рекламната ми кампания за която споменах, че я пускам от неделя ще трагне за 8 дни, Дали има смисъл за реклама в сайта който ще трагне както и за ефективността на рефералите от там.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:50:27 EST