Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

ClixSense Оферти » Post #1029

Sat Mar 21, 2015 02:36 in Bulgarian

Тази не съм я правил но съм правил подобна просто искат кредитна или дебитна карта валидна да попълниш и след което ми завериха сметката не ми взеха никакви пари.

ClixSense Оферти » Post #1026

Thu Mar 19, 2015 03:32 in Bulgarian

Моя грешка за 1.30 долара

ClixSense Оферти » Post #1024

Wed Mar 18, 2015 08:13 in Bulgarian

Е браво заплатиха офертата супер!!!!

ClixSense Оферти » Post #1023

Wed Mar 18, 2015 08:01 in Bulgarian

След близо 2 седмици игра направих тази оферта за 1.38 долара дано да я изплатят защото нямам веднага заверка на акаунта ако не я платят голяма загуба на време ще е било.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2856

Mon Mar 09, 2015 07:47 in Bulgarian

Само да те попитам в неото ли рекламираш и дали имаш премиум направени?

ClixSense Оферти » Post #1011

Fri Mar 06, 2015 00:32 in Bulgarian

Само за инфо да тези стратегиите са много лесни оферти за около 10-15 мин. се изпълняват , но тази оферта за 1.30 долара с руската игра след 2 седмици ми изтри акаунта дори нищо не можах да направя само загубих време. Бях станал 4-то ниво то иска стигане на 5-то ниво където за да го достигнеш ти трябват 17 000 точки като имаш предвид че на победа над съперник ти дава 80 точки , а там се биеш с хора доста по оборудвани от твоя герой. Аз не бих тръгнал отново да се занимавам.

Реферали » Post #958

Thu Jan 08, 2015 01:13 in Bulgarian

Здравей и добре дошла в тази прекрасна програма. Не нетрябва да има време и както го нарече стаж , може да не си и дала правилно линка ти - рефералният ти линк - ако не се е логнала директно през него или е написала сама името на сайта за сажаление няма как да е твой реферал. Поздрави и много парички през настоящата година.

Реферали? » Post #2

Mon Dec 01, 2014 04:39 in Bulgarian

Привет,
разгледай тази секция има много коментари как , каде може и е успешно да се рекламира , за да привличаш твой реферали:
Реферали | ClixSense Forum
Поздрави и успех!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2768

Thu Nov 06, 2014 05:39 in Bulgarian

ilkomarinov привет да реферала се е отказал да може да стане пак активен след време ако реши

Реферали » Post #942

Tue Oct 28, 2014 02:01 in Bulgarian

Булдан в необукса просто е безсмислено според мен да се пуска реклама в момента има текущи 4 реклами на кликсенса както и 2 постоянни като едната е на този тип които е топспонсор тук просто този човек е набил доста пари доколкото виждам и за 50-70 долара ако се пусне реклама я хванеш 20 я не реферала.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2705

Sat Sep 20, 2014 02:30 in Bulgarian

привет имам един проблем:
Сайта дава бонус 1 долар когато мой реферал достигне 5 долара ок , забелязал съм че вече на втори мой реферал неполучавам бонуса от 1 долар макари той да е направил 5 долара. Знам че понуса се дава само от задачи оферти кликаниа а не от покупки тези двамата минаха 1 долар + към мен т.е те вече са достигнали и минали 5 долара по тяхната сметка/средно съм наблюдавал около 0.96/0.97 цента към мен получавам и бонуса от 1 долар/ но уви вече на 2-ри мой реферал него получавам. Моля за съдействие. Благодаря предварително.

ClixSense Задачи » Post #1650

Tue Mar 04, 2014 02:49 in Bulgarian

Има ли я всеоще защото аз невидях подобна там има само 3 бр.

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #332

Thu Feb 27, 2014 12:19 in Bulgarian

Луд, луд, луд мач в София! Лудогорец е на осминафинал в Европа след мъжка битка

БРАВО БЪЛГАРИ!!!!!

Всичко за любимата музика, спорт, виц и снимка » Post #330

Thu Feb 20, 2014 14:04 in Bulgarian

Браво Българи, браво но Лудогорец честито на всички българи Лудогорец победи Лацио на сред Рим браво българи!!!!!

Реферали » Post #874

Thu Feb 20, 2014 08:44 in Bulgarian

Да за същия чоек говорим макари че и до ден днешен действа и има много клиенти чак на опашка се редят, но е вдигнал цената преди беше 11$ на ден сега е 15$ като цяло човека си изпълни уговоркта но просто рефералите небяха ок,само този и няколко още цъкащи но тизи ми изби пъти инвестицията: )

Реферали » Post #872

Thu Feb 20, 2014 06:50 in Bulgarian

Да този е страннен, аз имам един филипинец от многото който инах филипинци над 900 вече 90% неактивни,та този тип изобщо не се задълбава да търси реферали беше премиум изтече му и край. Човека даже и рекламите неклика но хванели задачите стигал е бройката от 700-800 за 24 часа когато бяха пуснали X2 преди нова година той ми докарваше на ден по 8-12$ /когато се занимаваше със задачите/ . Имам един който само пуска рекламки от него за 1 год. Имам 37$
Напоследък имам много българи но те кликат помалко и край. Търся някаква друга пкатформа за реккама и се надявам до месец да има дибри резултати насочил съм се към Русия.

Реферали » Post #870

Sun Feb 16, 2014 09:32 in Bulgarian

Ще пробам на няколко нови места и ще дам инфо за резултата.

Реферали » Post #867

Sat Feb 15, 2014 05:38 in Bulgarian

Аз пуснах в неото за 70 $ голямо разочаривание 29 реферала от тях 5 неактивни. Хем пусках на етапи показванията и нямаше реклама на кликсенса. Преди година пусках няколко пъти там и съм привличал по 60-80 реферала за същата сума. Търся ново место за реклама. В топ 10 съм пускал един път за 5 дни общо 30-тина реферала.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2477

Fri Feb 14, 2014 20:35 in Bulgarian

Това е много добре благодаря за инфото

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #2475

Fri Feb 14, 2014 07:44 in Bulgarian

Булдан имам един въпрос тези новите реклами ако някой мой реферал си закупи пакет за 50$ примерно аз взимам ли 10% от покупката. Разбарх, че няма да ги кредитират към рефералите само ме интересува ще получавам ли комисионната от покупката.благодаря предварително и честит празник на всички
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 21:44:19 EST