Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #192

Sat Jan 21, 2012 08:03 in Bulgarian

хора има едно момче маи е литовец или украинец като го гледам винаги е на първо место в набирането на реферали за последните 24 часа от декември месец гледам е регистриран и вече има около 2500 реферала , всеки ден пражи над 100 нови като цяло не мога да разбера каде ли пуска реклами това е убийствен резултат, какво ще кажете?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #182

Wed Jan 18, 2012 04:05 in Bulgarian

пич от новите ти реферали някой стана ли премиум? и всички ли си нацъкаха рекламите или още не?

Плащания » Post #25

Mon Jan 09, 2012 05:46 in Bulgarian

И последно гледам тука един пицх има около 5 000 реферала близо това триабва да ти носи на ден поне 50-70 долара според мойте изчисления ?

Плащания » Post #23

Mon Jan 09, 2012 05:22 in Bulgarian

само да попитам а от 1-во ниво реферали взимам еднократно 0.25 цента само от тях като направат 1 долар така ли?

Плащания » Post #21

Mon Jan 09, 2012 05:00 in Bulgarian

Имам едно питане вече имам 3то ниво реферали но уви нищо невзимам от тях защо така? триабва тяхните спонсори да са премиум ли?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #141

Thu Jan 05, 2012 14:29 in Bulgarian

имам следният проблем от около 40 мин. рекламките като ги отворя и мисли мисли и изобщо неми илизат там котките и кучетата и накрая се прецаква рекламката и нищо неплаща рестартирах целия комп ама уви не.Някой да е имал подобен проблем?

Похвали се. » Post #30

Thu Jan 05, 2012 04:39 in Bulgarian

Днес ударих 1 долар от играта и от реферали до тука 2 долара направо най-силният ден

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #138

Wed Jan 04, 2012 23:36 in Bulgarian

успях 10Х :) да питам нещо ако хипотетично кажем че сабера около 900 реферала и примерно активни всеки ден са 500 приблизително колко може да се изкарва на ден?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #135

Wed Jan 04, 2012 13:43 in Bulgarian

Да но въпросният сайт като реша да се регистрирам дава :
Registration is currently not available for new members of Bulgaria.

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #133

Wed Jan 04, 2012 02:31 in Bulgarian

Пич да попитам как се прави реклама при тези AdHitz от каде става това от сайта тук или ги търся в мрежата?
разгадах ги AdHitz но жецхе неприемат регистрации на българи в този сайт

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #130

Tue Jan 03, 2012 12:20 in Bulgarian

Привет на всички, хора имам един проблем нещо от час близо неми се отвара скрипта с котката и кучетата и самите реклами така неми ги отчита друг има ли този проблем или при мен нещо се сбози работата
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 22:40:41 EST