Please wait...
HomeForumPosts by saintbg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by saintbg

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #544

Thu Jun 21, 2012 09:25 in Bulgarian

Да факт е , че от необукса се дърпад бързо реферали но като цяло зериозните са по 1% от рефералите който сте закачили като цяло.Аз се убедих , че хората с който говориш очи в очи и обясниш са много по -ефективни и така аз примерно имам едно ядро хора който работят много добре и мисля че тези хора носят пъти по-голям приход от 10 пути повече хора от тях.Имам едно питане средно колко правите от рефералите на ден ?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #515

Sat Jun 16, 2012 05:32 in Bulgarian

Полочаваш само от директните ти реферали т.е 1-во ниво , от другите получаваш само по 1 долър от убгрейдите им.

ClixSense Оферти » Post #6

Wed Jun 06, 2012 00:21 in Bulgarian

пиши после как са нещата и какво е как е

Похвали се. » Post #169

Tue May 29, 2012 05:27 in Bulgarian

Е супер ако се виждате пишете , някаде ако несе натрапвам да изпием по-кафе да си поговорим.

Похвали се. » Post #165

Mon May 28, 2012 09:09 in Bulgarian

Само така гледам 26 вече си ги направил супер браво дано поне 10 да останат дето да кликат аз като пусна там около 20 тина ми се залепят но от тях 3-4 остават сериозните смисъл около месец да кликат постоянно а от тях 1 макс 2-ма остават всеки ден да кликат.Исакм да те питам имаш ли такива дето само се регистрират и нищо 1 пат некликат че при мен има такива от неото, а и последно някой да се е направил премиум от тях? при мен само един от 30 тина

Относно рефералите. » Post #6

Mon Apr 30, 2012 01:46 in Bulgarian

Ами аз рекламирам тук:
AdHitz.com - Advertising for all budgets. Website owners make money
да бавно става но да кажем ако сложиш примерно 15 долара цял месец ще имаш реклама защото там взимат не на показване а на клик цена идват си леко-полеко реферали от там , ако искаш бърз резултат да кажем за около 50 долара в необукса ще набавиш около 10-ти реферали може и повече зависи дали тогава когато пуснеш рекламата да не рекламират много хора своите кликсенс линкове , аз съм успявал с 16 долара в необукса да привлека 15 нови реферала от който 7 си останаха супер активни а 2-ма си направиха премиум акаунта.Аз рекламирам на тези места , и разбирасе най-лесно и най-сигурни са приятели който да ги убедиш че от това ако се занимават сериозно се изкарват прилични пари на месец.Дано съм бил полезен Успех!

Относно рефералите. » Post #4

Sun Apr 29, 2012 07:22 in Bulgarian

Пич забрави трафик сайтовете там не става изобщо аз там в началото рекламирах няма смисъл

ClixSense Оферти » Post #4

Wed Apr 25, 2012 23:40 in Bulgarian

Тука има 2 оферти едната е да вкараш 16 долара за кредити и да наддаваш в търгове което аз няма да го направя другото е доколкото разбирам някаква регистрация да си направиш и попълниш формуляр плащат я 20 цента веднага , но като кликна на офертата ми излиза домейна който е паркиран с няколко линка на разни сайтове т.е и тук дърво:) за сега наблягаме на тасковете:))

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #415

Sat Apr 21, 2012 09:13 in Bulgarian

Да аз долу горе светнах за какво става въпрос е колко толко:)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #413

Sat Apr 21, 2012 08:10 in Bulgarian

Имам въпрос гледам има ново меню офферс нещо печелим ли от там или само можем да си пазаруваме?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #396

Thu Apr 12, 2012 04:07 in Bulgarian

Един въпрос, имам реферал който не е влизал от месец в акаунта си , той обаче има активни реферали, ако му резнат акаунта какво се случва с неговите реферали?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #381

Wed Mar 28, 2012 04:41 in Bulgarian

Е ок успокоих се викам нещо сам прецакъл аз нещата :) 10Х

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #379

Wed Mar 28, 2012 04:33 in Bulgarian

Аз само въпроси забивам напоследък ама , новият таск дето пуснаха не местото където трябва да се избере какъв е продукта има само цифри....няма имена някакъв бъг ли е?

Premium Upgrade - Welcome Ads край » Post #3

Wed Mar 28, 2012 01:13 in Bulgarian

И реално само за реклама на друг сайт ще могат да се ползват?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #376

Mon Mar 26, 2012 01:48 in Bulgarian

Е златен си :) то още няма нужда ама да сме подготвени за големите печалби и приходи:) 10Х пич благодаря ти много!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #374

Sat Mar 24, 2012 02:55 in Bulgarian

ами ако направя повече пари как да си ги преведа?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #372

Fri Mar 23, 2012 03:19 in Bulgarian

Последно питане , понеже виждам че има лимити в пейпала ако да кажем искаш примерно от тук да преведеш 4000 долара пък лимита е 2500 какво правим? Мислим в бъдеще време като започнем да правим такива суми:)

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #371

Fri Mar 23, 2012 03:14 in Bulgarian

Ясно зацепих благодаря Ви!!!!!!

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #369

Fri Mar 23, 2012 01:05 in Bulgarian

Извини ме но пак не разбрах значи има бутон в пайпала Add Funds демек да вкарам пари и ми дава ето това съобщение като го натисна смисъл искам да си зареда пейпала с пари от картата но вийте какво съобщение излиза:
Add Funds is Not Available
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.
някаква идея?

Дискусия - Всичко свързано с ClixSense » Post #366

Thu Mar 22, 2012 06:36 in Bulgarian

Малко помощ искам да си вкарам пари от дебитната карта към пейпала, при положение че вече картата е верифицирана от пейпала как става?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 21:20:51 EST