Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

ankiety » Post #4

Mon Jan 07, 2013 14:21 in Polish

kropka59 wrote: właśnie odwrotnie - ankieta została zakończona, a kwota zostanie doładowana do konta i cisza

Musisz wejść w swoją historie znaleźć daną ankiętę za którą nie dostałeś kasy i napisać email do danego reklamodawcy Na przykład jeżeli robiłeś ankiete z SSI to musisz napisać do nich jaka jest sprawa gdzie robiłeś ankiete piszesz że na clixsense i opisujesz problem , powinni ci pomóc i oczywiscie z histori musisz podac id ankiety

Oferty » Post #127

Fri Jan 04, 2013 19:53 in Polish

emilwalczak wrote: "Tutaj głównym zarobkiem są taski i oferty "
Dobrze rozumiem, jestem na stronie juz jakiś miesiąc- nigdy mi się nie udało oferty zrobić.

Jak mam ją wypełnić? dawać POLSKA? czy jak?

Co do tasków mam teraz aktualnie 3 tylko na liście, kiedy dodadzą jakieś nowe?

Taski są co dzień nowe czyli trzeba pilnować kiedy wchodzą.

Bo rozchodzą się bardzo szybko .

Co do ofert to tak musisz podawać prawdziwy kraj bo nieraz po wpisaniu innego kraju niż tego w którym jesteś wpuści Cię w ankiętę ale w trakcie robienia wyskoczy komunikat ze znajdujesz sie w innym miejscu niz podane system wykrywa kraj po adresie IP,

ankiety » Post #2

Fri Jan 04, 2013 19:49 in Polish

kropka59 wrote: zrobiłem dwie ankiety - na koniec mi podziękowano za wypełnienie ankiet, ale $$ nie ma na koncie

Czy możesz dokładnie opisać co było napisane może podziękowało za poświęcony czas ale napisane było że się nie kwalifikujesz co bardzo często się zdarza druga możliwość zaliczyło oferte ale czasami nawet 1 dzień potrwa kiedy doda ci za nią pieniądze 3 możliwość jest taka że została zaliczona ale jest w trakcje akceptacji wtedy w statusie powinna być jako Pending Offers Balance: .

Task- Co się z nimi stało? » Post #2

Fri Jan 04, 2013 19:44 in Polish

emilwalczak wrote: Witam, jestem nowym użytkownikiem CLIXSENSE. Moje pierwsze $ zarobiłem na TASK. Nie wiem czy to dobry sposób na tej stronie ale w ciągu 2 dni udało mi się z 3$ więc podobało mi się. Lecz nastąpił dzień, że wchodzę w zakładkę TASK a tam wyświetla mi się 3 zadania: Japonskie/chinskie (nie jestem pewny) za 0.07$, jakies zadanie za 0.03$ (którego już nie moge) i za 0.04$ (którego również nie mogę).

Dlaczego nie ma nowych? Kiedy mogę liczyć na nowe?

Pozdrawiam.

Jeszcze takie pytanie: Czy jeśli pojawią się nowe TASK to mogę je np. dziennie zrobić z 300-400?

Nie ma akurat dla kraju w którym przebywasz nie martw się tasków jest dużo co dzień są nowe a jeżeli chodzi o ich robienie to jeżeli jest dostępne dużo tasków i będziesz spełniał wymagania jakie postawił reklamodawca czyli na przykład przynajmniej 90% poprawnych odpowiedzi to możesz robić taski póki są dostępne.

Co prawda niektórzy wprowadzaja limity ale to akurat rzadko sie zdarza .

Idzie! » Post #2

Fri Jan 04, 2013 19:33 in Polish

masz flagę USA z tego co mi wiadomo macie tam dużo ofert jak bys sie sprężył to te 7 dolców można przez 1 dzień zarobić ale i tak gratulacje.

daily bonus » Post #2

Thu Jan 03, 2013 18:44 in Your Stats

nice congrats

tasks » Post #85

Thu Jan 03, 2013 11:00 in Polish

Agnieszka57 wrote: Mam cholerny problem od tygodnia z Categorize Online Daily Deals!...
You've correctly completed 175 out of 178 of the test questions. i na tym koniec, więcej ani jednego nie chcą mi dać. Na neo to samo - 178 i odtąd zawsze „Thanks for your hard work!”. Czy tylko mnie to się przytrafiło? - piszę co CF ale oni dopiero obudzili się po świętach, zanim się odezwią minie chyba miesiąc...
I tak zarabiam zabójcze max 0,30-0,35$ dziennie.

po nowym roku to wszędzie same problemy z taskami , ofertami

Premium dla poleconego » Post #9

Mon Dec 31, 2012 19:28 in Polish

margi222 wrote:
pjkkielce wrote: no tak tylko że tam mogę zakupić ze środków moich a ja chciałbym wpłacić na swoje konto clixsense albo przez paypal

Pamiętam że gdy upgradowałam swoje konto to brakowało mi 2 dolarów, 15 zapłaciłam z konta Clixsense a 2 dolary dopłaciłam przez PayPal. I z pewnością była taka opcja. Przypuszczam że jak nie masz na koncie w Clixsense wystarczającej gotówki, to wtedy można uzupełnić przez PayPal lub inny bank. Ergo, wypłać co zarobiłeś a następnie spróbuj kupić konto premium dla poleconego przez PayPal.

sorry za błedy ale dopiero co z imprezy wróciłem ,

OK jest opcja swojego konta ale nie poleconego .

POLECONEGO jest tylko opcja ze swojch zarobków

Premium dla poleconego » Post #7

Mon Dec 31, 2012 05:37 in Polish

pjkkielce wrote: no tak tylko że tam mogę zakupić ze środków moich a ja chciałbym wpłacić na swoje konto clixsense albo przez paypal

no tak pisałem ze raczej nie ma innego sposobu

Premium dla poleconego » Post #5

Mon Dec 31, 2012 04:41 in Polish

pjkkielce wrote: Nie mogę tego znajść można dokładniej albo screena??

Affiliates->my referrals->upgrade

I tu masz screen

Musisz wybrać z listy komu chcesz kupić konto premium

My payment. Thank you!! » Post #4

Sun Dec 30, 2012 17:13 in Payment Proofs

nice congrats :D :D

My first payment » Post #4

Sun Dec 30, 2012 08:20 in Payment Proofs

Great congrats

Premium dla poleconego » Post #2

Sat Dec 29, 2012 02:44 in Polish

pjkkielce wrote: Witam
Czy istnieje opcja zakupu konta premium dla poleconego z własnych pieniędzy tzn nie z zarobków ,tylko wpłacam na swoje konto w programie i zakupuje premium dla poleconego . Jeśli tak to jak to zrobić ??

Z tego co widzę u mnie jest tylko opcja użycia swojego Main Balance szukałem w F.A.Q i też nic tam nie znalazłem na temat użycia innej metody .

My 1st payment proof » Post #2

Fri Dec 28, 2012 14:46 in Payment Proofs

Congrats aureanaka keep going

Oferty » Post #125

Fri Dec 28, 2012 14:44 in Polish

MrocznyKILL wrote: Jak czytam wasze wypowiedzi i widzę wasz zarobki to chyba czsa najwyższy abym i ja zajrzał do ofert ;)

Tutaj głównym zarobkiem są taski i oferty klikanie samych reklam nie ma sęsu i zbyt wiele się nie zarobi więc do dzieła proponuję ruszyć z ofertami . :D :D

Oferty » Post #124

Fri Dec 28, 2012 14:43 in Polish

daro44k wrote: '"ou have marked this offer as complete yesterday at 10:19 EST but confirmation has not yet been received. Unmark this offer as complete"

co Wy na to ? zawsze po skonczeniu ankiety zaliczało mi automatycznie a tu przy ostatniej cos takiego od wczoraj wisi mimo tego ze ukończona było prawidłowo.. odznaczyć to czy czekać aż doliczy spotkał się ktoś z czymś takim :?:

Pytanie jest takie czy miałeś informacje o prawidłowym ukończeniu ankiety a to czy ją odznaczysz czy nie to po poprawnym zrobieniu ankiety powinno ją zaliczyć możesz próbować ją zrobić kolejny raz nie raz niestety nie płacą za ankietę choć była ukończona wiele razy się tak zdarza w moim przypadku pod koniec miesiąca parę razy nie zapłacili mi za ukończoną ankietę a czasami na drugi dzień mogą za nią zapłacić.

Won $0.50 » Post #3

Thu Dec 27, 2012 14:31 in Success Stories

Great work congrats

Win 0.10 today Merry Christmas Admin » Post #3

Thu Dec 27, 2012 10:18 in Success Stories

panga64 wrote: Hurra

Nice win congrats

My 2nd payment » Post #3

Thu Dec 27, 2012 10:17 in Payment Proofs

congrats nice :thumbup: :thumbup: :clixsense:

Payout » Post #2

Thu Dec 27, 2012 08:05 in Payment Proofs