Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Zmiany w wypłatach clixsense » Post #12

Fri Sep 18, 2015 14:47 in Polish

Hej dla polski narazie nie jest dostepna payza musisz uzywac innego procesora płatnosci polecam paypal

Wypłaty » Post #106

Tue Sep 08, 2015 08:57 in Polish

Gratulacje dla wszystkich :thumbup: :thumbup:

Jakiś dziwny komunikat » Post #2

Fri Aug 21, 2015 13:56 in Polish

tez mialem ten komunikat pewnie nie tylko my zaraz sprawdze na głownym forum

o ofertach » Post #37

Wed Aug 19, 2015 08:27 in Polish

jeszce jedno nie da sie zrobic depozytu za pomoca polskiego paypal musisz uzyć karty debetowej/kredytowej

o ofertach » Post #35

Wed Aug 19, 2015 07:26 in Polish

Nie wiem jak dla PL ale ja ja robilem kasa jet odrazu na main balance w clixsense jak wykonasz rejestracje i wymagany depozyt 10 dolarów

Edit:

Zobacz czy masz william hill

Sign up with William Hill Sport Betting

4,500 ClixCents
Confirms instantly

Bardziej sie opłaca i tez tylko 10 dolarów depozytu

Nowa forma płatnosci Neteller » Post #1

Thu Aug 13, 2015 15:50 in Polish

Dodano nową metode płatnosci za pomoca Neteller.
Narazie dostepne jest tylko dla depozytu, niedlugo zostanie dodane jako metoda do wypłat . :thumbup:

Wypłaty » Post #101

Thu Aug 13, 2015 15:48 in Polish

Moze nie zdążyli nie martw sie napewno w następną srode dostniesz wypłate :thumbup:

Wypłaty » Post #99

Thu Aug 13, 2015 14:47 in Polish

Tak tylko zbieraj jeszcze do wtorku i wtedy zrób wypłate

Wypłaty » Post #97

Thu Aug 13, 2015 07:56 in Polish

Dziwna sprawa zawsze wysyłaja 0.01 na próbę a potem za 10 - 15 minut reszte jak jest wszystko ok poczekaj na to co odpisza i tak teraz musisz czekac do kolejnej srody

Ankiety » Post #2253

Thu Aug 13, 2015 06:59 in Polish

@pantarei mialem te ankiety i to samo mnie spotkało tu w UK

Wypłaty » Post #95

Wed Aug 12, 2015 19:06 in Polish

Widze ze kasa wróciła na twoje konto clixsense musisz napisac do supportu http://www.clixsense.com/en/Helpdesk-Submit_a_Ticket

Wypłaty » Post #93

Wed Aug 12, 2015 15:40 in Polish

Tak sprawdzaja czy podales dobry adres paypal taka weryfikacja dostniesz reszte wypłaty

Zmiany w wypłatach clixsense » Post #10

Wed Aug 12, 2015 06:53 in Polish

TAK to dobrze czym wczesniej tym lepiej tylko aby sie wyrobic do srody godziny 14.00 czasu USA jezeli zlecisz puzniej to prawdopodobnie dostaniesz w nastepna srode

Witam Wszystkich :) Miło Poznać » Post #7

Tue Aug 11, 2015 16:36 in Polish

Ilosc ankiet czy tasków nie ma nic wspólnego z kontem premium

Zmiany w wypłatach clixsense » Post #8

Tue Aug 11, 2015 16:35 in Polish

Tak dokładnie w każdą środe pamietaj aby zlecac nie puzniej niz 14.00 czasu USA

Ankiety » Post #2209

Fri Aug 07, 2015 12:18 in Polish

litman83 wrote:
pantarei wrote:
litman83 wrote: No wlasnie mam wszystko wypelnione.I od dwoch miesiecy jak wejde w Surveys mam tylko OW i YS.

A sprawdzałeś w innej przeglądarce?
Może jakiś dodatek lub jego brak blokuje.
I może spróbuj wcześniej wyczyścić ciastka i casche.
Jeśli nadal nie będzie, to zrób screna, napisz ticket do admina i dołącz obrazek.
Może coś trzeba włączyć.

Sprawdzalem na innej i to samo.W nastawieniach i preferencjach tez patrzalem.To jest chyba tak jak Tomy napisal,ze w moim kraju sa tylko te dostepne.Straszna lipa,tak to ja nawet 10 dolcow za miesiac nie uzbieram :evil: .Taskow tez malo bo juz mi ratio spadlo pod 70%.Ech to taka sumka na lizaki bedzie :roll:
A tu screen:http://images69.fotosik.pl/1092/f5bd33ecf2676d67med.jpg

Ok byłem w kontakcie z administracja i niestety dla twojego kraju jest tylko te 2 ankiety nic z tym nie zrobisz pozdrawiam

Ankiety » Post #2195

Thu Aug 06, 2015 04:46 in Polish

litman83 wrote:
pantarei wrote:
litman83 wrote: No wlasnie mam wszystko wypelnione.I od dwoch miesiecy jak wejde w Surveys mam tylko OW i YS.

A sprawdzałeś w innej przeglądarce?
Może jakiś dodatek lub jego brak blokuje.
I może spróbuj wcześniej wyczyścić ciastka i casche.
Jeśli nadal nie będzie, to zrób screna, napisz ticket do admina i dołącz obrazek.
Może coś trzeba włączyć.

Sprawdzalem na innej i to samo.W nastawieniach i preferencjach tez patrzalem.To jest chyba tak jak Tomy napisal,ze w moim kraju sa tylko te dostepne.Straszna lipa,tak to ja nawet 10 dolcow za miesiac nie uzbieram :evil: .Taskow tez malo bo juz mi ratio spadlo pod 70%.Ech to taka sumka na lizaki bedzie :roll:
A tu screen:http://images69.fotosik.pl/1092/f5bd33ecf2676d67med.jpg

Hej daj mi pare godzin bede wiedział na 100 procent czy to wina twojego konta czy poprostu jak pisałem kraj w którym przebywasz nie ma ankiet o

Wypłaty » Post #85

Wed Aug 05, 2015 13:40 in Polish

Dostaniesz reszte jeszcze dzis to jest kwota wysłana na sprawdzenie konta przed oszustami druga sprawa wypłaty beda teraz realizowane raz w tygodniu w każdą srode

P.S = Zobacz co jest napisane w Uwaga niestandardowa

Wypłaty » Post #83

Wed Aug 05, 2015 04:31 in Polish

Informacja jest na naszym polskim forum na samej górze na temat wypłat pozdro

Ankiety » Post #2190

Wed Aug 05, 2015 04:30 in Polish

Widocznie dla kraju w którym przebywasz dostepne sa tylko te ankiety
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 17, 2021 12:56:56 EST