Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Wypłaty » Post #147

Wed Nov 11, 2015 11:14 in Polish

Zeby nie było nie potrzebnych pytan dzis wypłata nie ma jest swieto w USA i nie realizują ich wypłaty zostaną zlecone jutro w takich samych godzinach pozdro

Ankiety » Post #2847

Sat Nov 07, 2015 08:19 in Polish

SeriousAro wrote: elpolaco u nie to samo, od kilku dniu zaproszenia do ankiet lecz po wiejsciu zaraz wywala ;(

Bo ta sa stare ankiety które wyswietlane sa tez w innych servisach nie tylko clixsense i wyczerpuje sie ilosc miesc dla danej ankiety trzeba byc szybkim to ze u ciebie ankieta pojawia sie na przykład o 16.00 to nie znaczy ze wtedy została aktywowana przewaznie one wesza pare godzin wczesniej pozdro

P.S -- Ja na przykład mam co dzien (oprócz weekendu ) zaproszenia do około 30 - 40 akiet dziennie z czego zrobie moze 5 do 10 reszta mnie odrzuca 30 % tak jak was tylko zaraz po kliknieciu a reszta w czasie ankiety albo pod sam koniec ,

Wypłaty » Post #138

Fri Nov 06, 2015 02:12 in Polish

Gratulacje wypłat trzymac tak dalej pozdrawiam

Wypłaty » Post #136

Thu Nov 05, 2015 08:41 in Polish

Wypłaty powinny juz być wina paypal to oni opuzlnili wypłaty .

Wypłaty » Post #133

Thu Nov 05, 2015 01:22 in Polish

zara30 wrote: Ja też mam ten sam problem. Zleciłam wypłatę wczoraj do południa i nic. Ciągle mam pending i na dodatek nie mogę dodać nowych zarobków do tej co zleciłam.

Nie mozesz dodac srodków bo została już zaakceptowana jestem pewny ze wypłaty dzis dotrą

Wypłaty » Post #130

Thu Nov 05, 2015 00:40 in Polish

Dostali wypłaty zobacz na główne forum poprostu musiscie zlecac wypłaty wczesniej ja zawsze to robie max do 12.00 czasu USA i zawsze dostaje 15.00 godzina to stanowczo za puzno .

Edit : Dowiem sie co jest grane duzo ludzi zleciło wypłaty nawet około 9.00 rano i tez nie dostali jak bede cos wiedził dam znac ale nie ma sie czym przejmowac wasze wypłaty nie przepadna

Wypłaty » Post #127

Wed Nov 04, 2015 10:16 in Polish

Tak dzis około godziny 23.00 czasu polskiego

Ankiety » Post #2803

Tue Nov 03, 2015 06:25 in Polish

Mokry1986 wrote: Witam, mi dzisiaj zabrano 2$. Napisałem ticket i odpowiedzieli mi że komuś mogły się nie spodobać moje odpowiedzi. No kurde, przecież to są ankiety, bez klucza więc będę kłócił się dalej bo zaraz zaczną mi zabierać po kolei kase z każdej zrobionej ankiety a czasu mi nikt nie zwróci.

Hej tu nie chodzi o to ze komus one sie nie spodobały chodzi o pisanie prawdy w ankietach jezeli na początku piszesz ze masz 23 lata i jestes studentem twój dochód to na przykład 10.000 zł rocznie a w na koniec w pytaniach kontrolnych wpisujesz ze jestes zatrudniony na stale i zarabiasz 50.000 zł rocznie to chyba coś nie tak jest dużo ankiet na które trzeba uwazac co sie wypisuje zeby nie było potem takich wpłasnie akcji .

P.S - Mi tez nie jedna ankiete cofneli takze nie ma sie czym przejmowac pozdro

ClixAddon » Post #3

Fri Oct 30, 2015 17:31 in Polish

Sa problemy z tym pracuja nad tym żeby to naprawic mysle ze jutro bedzie juz ok

Dwie osoby, ten sam adres zamieszkania » Post #6

Sat Oct 17, 2015 15:05 in Polish

Raczej tak ale nie jestem pewny co do takiego rozwiazania zapytam administracje i napisze

Dwie osoby, ten sam adres zamieszkania » Post #4

Sun Oct 11, 2015 13:55 in Polish

Konto na paypal to inna sprawa paypal jest jak bank kazda osoba moze go posiadac

Wypłaty » Post #122

Sun Oct 11, 2015 03:53 in Polish

Czy adres paypal w twoim profilu jest napewno prawidłowy pamietaj ze po dodaniu go do paypal potrzebna jest jego weryfikacja poprzez klikniecie linka z paypal

New Payment » Post #2

Sat Oct 10, 2015 17:40 in Payment Proofs

Great kep going Be active and earn more

Poleceni » Post #15

Sun Oct 04, 2015 09:39 in Polish

Hej dozwolone jest jedno konto na mieszkanca domu uzywanie dwóch na tym samym adresie IP jest zabronione i jak tylko zostanie wykryte zostana obydwa zablokowane pozdrawiam :thumbup:

Zmiany w wypłatach clixsense » Post #18

Fri Oct 02, 2015 10:26 in Polish

Hej narazie nie mi na ten temat nie wiadomo jak bede cos wiedział to napisze :D

Pytanie o reklamy w sekcji Regular Ads » Post #4

Thu Oct 01, 2015 00:48 in Polish

u mnie czasami ten problem tez sie pojawia ale czasami i nie mam pojecia od czego to zalezy ;) ;)

Wypłaty » Post #117

Thu Oct 01, 2015 00:42 in Polish

Dexter_28x wrote: Bardzo dziękuję za informacje, po godzinie całe pieniądze zostały wpłacone. :D

Cieszy mnie to powodzenia w dalszych zarobkach :thumbup:

Wypłaty » Post #115

Wed Sep 30, 2015 22:18 in Polish

Hej dostaniesz reszte albo juz pewnie dostales to jest weryfikacja czy twój adres paypal jest prawidłowy nie martw sie dostaniesz reszte jak wszystko jest ok z twoim paypal pozdrawiam

Pytanie o reklamy w sekcji Regular Ads » Post #2

Wed Sep 30, 2015 10:32 in Polish

Hej z tego co wiem te reklamy sa na liscie niebezpiecznych stron które zgłasza sie do programów anywirusowych one same w sobie nie sa niebezpieczene tyle ze ludzie ich zgłaszają bo nie ufają takim firmom . :D

Dwie osoby, ten sam adres zamieszkania » Post #2

Fri Sep 25, 2015 04:26 in Polish

Hej dostepne jest jedno konto na domownika jezeli siostra mieszka pod innym adresem to moze uzywac konta tylko podaje adres tam gdzie mieszka
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 17, 2021 14:34:14 EST