Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Ankiety » Post #6207

Tue Sep 06, 2016 00:16 in Polish

Z cint jest bardzo duzo powrotow za wykonane ankiety z powodow podawania nie prawdziwych danych lecz tez jak napisal Zawadson za zbyt szybkie wykonanie ankiety .

Swiadczy to o tym ze nie czytasz jej i udzielasz pierszych lepszych odpowiedzi .

Po ataku hakerskim » Post #47

Tue Sep 06, 2016 00:06 in Polish

Niestety nie moge pomoc z FF uzywam tylko chrome ja uzylem tego cleanera i problem rozwiazany .

Po ataku hakerskim » Post #25

Mon Sep 05, 2016 05:54 in Polish

Wszystko wrocilo juz do normy jezeli u was dalej wystepuja problemy trzeba usunac ciasteczka z przeglarki jezeli nie mozecie i nie pomoglo nalezy uzyc programu z tej strony www.ccleaner.com .

P.s - Admin pracowal caly dzien i noc aby wszystko wrocilo do normy jak najszybciej .

Tutaj jest orginalana wiadomosc od admina

http://www.clixsense.com/en/Helpdesk-Announcements/228/Issues

Ankiety » Post #6196

Fri Sep 02, 2016 06:01 in Polish

panowie spokojnie zaczyna sie Week end trzeba sie wyluzowac / ;) ;)

Paypal » Post #4

Thu Sep 01, 2016 23:32 in Polish

Jak wiadomo pp przelicza po takim kursie zeby i oni na tym zarobili jezeli potrzebujesz pomocy krok po kroku napisz tu a pomozemy , pozdro .

clix addon » Post #7

Mon Aug 29, 2016 00:04 in Polish

Hej wyczysc rejestr albo odinstaluj i zainstaluja ponownie przegladarke tylko nie usuwaj plikow danych bo stracisz wszystkie zakladki i historie chyba ze masz polaczone z kontem email .

Ankiety » Post #6161

Mon Aug 29, 2016 00:02 in Polish

Spokojnie OW nie zmiknie z PL nie macie sie czym martwic .

Problem z rejestracją » Post #2

Mon Aug 22, 2016 09:34 in Polish

Heja to chyba problem z rejestracja tak na wp nie dochodza wiadmomosci dlaczego nie wyslesz tej osobie swojego linka polecajacego znajduje sie http://www.clixsense.com/en/My_Account-Account_Summary

pod My Affiliate Link jezeli wyslesz tej osobie ten link i ona zarejestruje z niego bedzie Twoim poleconym .

PAY PAL Polskie konto » Post #5

Sat Aug 20, 2016 01:34 in Polish

i Jak wyglada sprawa z paypal dalo rade dodac racgunek z innego banku , ???

Wypłaty » Post #527

Sat Aug 20, 2016 01:32 in Polish

Na wyplaty czeka sie od 5 do 7 dni roboczych jezeli zleciles we wtorek powinienes dostac w przyszlym tygodniu sroda - czwartek .

Neteller » Post #3

Wed Aug 17, 2016 00:30 in Polish

Heja jak napisal kolega wyzej na Neteller czeka sie bardzo dlugo na wyplate z powodu ze bank Clixsense nie zezwala na dodanie srodow z czego placa tylko fuduszami z reklam czy kont premium innych uzytkownikow .

ClixGrid » Post #990

Mon Aug 15, 2016 15:17 in Polish

Gratulacje wygranych dla wszystkich .

PTC Adverts brak reklam » Post #7

Tue Aug 09, 2016 01:10 in Polish

Heja wszystkim nie ma co siac paniki zapewne problemy z brakiem reklam sa powodem przenoszenia clixsense na inny sewer , za dzien lub dwa wszystko wroci do normy .

PAY PAL Polskie konto » Post #3

Wed Aug 03, 2016 13:17 in Polish

Z tego co wiem to ja do mojego polskiego nie moglem dodac numeru konta z UK

OFFERS » Post #26

Thu Jul 28, 2016 14:12 in Polish

dowiem sie o co kaman i sam znac ;) ;)

Problem z CrowdFlower » Post #12

Thu Jul 28, 2016 02:25 in Polish

Wszystkie problemy z CrowdFlower trzeba sie kontaktowac besposrednio z nimi nie z clixsense .

Oni tam pomoga .

OFFERS » Post #24

Thu Jul 28, 2016 02:24 in Polish

TokenAds nie kredytowal za wiele ofert jest w trakcie naprawy/ ulepszenia .

Your Surveys » Post #10

Tue Jul 26, 2016 13:27 in Polish

To tylko tymczasowe problemy techniczne niedlugo powróci . Pozdro

Wypłaty » Post #508

Fri Jul 15, 2016 13:26 in Polish

bartekzielak wrote: Witam

Jestem tu nowy i mam takie pytanie. Zleciłem we wtorek rano swoją pierwszą wypłatę i do tej pory widnieje przy zleconej kwocie Pending Payout. Czy jest to normalne? Kiedy można się spodziewać kasy na koncie?
Spokojnie wyplata moze potrwac od 5 do 7 dni roboczych dzis jest dopiero 3 dzien powinienes dostac poniedzialek albo wtorek .

Ankiety » Post #5865

Tue Jul 12, 2016 09:46 in Polish

Prosze teraz wszystkich o przestrzeganie zasad forum nie ja je ustalilem jestem tu tylko po to by ich pilnowac nie jestem osoba która sie czepia i wymysla tylko oczekuje szacunku bo ja nikomu na tym forum krzywdy nie robilem .

Dzieki pozdrawiam Tomasz
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 17, 2021 14:21:22 EST