Please wait...
HomeForumPosts by Tomy26

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Tomy26

Alternatywa PayPal » Post #118

Sat Feb 11, 2017 13:30 in Polish

Tak bedzie niedlugo równiez dostepna dla wszystkich .

Ankiety » Post #7848

Sat Feb 11, 2017 13:13 in Polish

spokojnie bedzie doliczona teraz maja młyn z procesorem platnosci , jutro bedzie doliczone .

Alternatywa PayPal » Post #97

Sat Feb 11, 2017 08:26 in Polish

Nic takiego nie ma zadnej informacji o 13

Wypłaty » Post #729

Fri Feb 10, 2017 09:50 in Polish

Ludzie spokojnie czego wy taka panike siejecie poczekajcie dajcie im czas na załatwienie czego kolwiek kazdy nowy system płatnosci trzeba zintegrowac ze strona , w ciagu paru dni wszystko sie unormuje .

Alternatywa PayPal » Post #68

Fri Feb 10, 2017 04:21 in Polish

Zle mnie zrozumiales chodzi o to ze zamykaja konta paypal tylko firma z bardzo duzym obrotem nie czepia sie malych które mają 100-500 obrotu dziennego przez paypal .

Alternatywa PayPal » Post #60

Fri Feb 10, 2017 01:56 in Polish

bajt52 wrote:
Tomy26 wrote: Spokojnie nie ma co siac paniki pare dni i wszystko wroci do normy z tego co wiem to paypal juz napewno nie wróci , chyba ze stanie sie jakis cud i mnienia swoje warunki po utracie duzej ilosci uzytkownikow .

Nie sieję paniki,tylko uważam,że widać PP miał powody żeby wycofać się z interesu.Czemu NeoBux nie ma takich problemów?Wszystkie nowe procesory kasują jak za zboże,minimum jest 20$,Payza jak wróci też ma dwie dychy minimum i jeszcze kasuje za transakcję.A w nowych jak zamówisz 8$,skasują 2 podatku,procent za przewalutowanie i nie wiadomo za co jeszcze to ile dostaniesz na rękę?Jestem tu od czasu jak jeszcze dostawałem czeki 20$-pamiętam ile było problemów,żeby w końcu dostać na czysto ok 10 dolców...przestałem klikać do czasu aż wprowadzili PP i był spokój aż do dziś...probably time say good bye!

Czego porównujesz strony co wyplacaja dziennie 100 dolarów do tych co wypłacaja 100.000 dziennie poczekaj pare dni Ineo sie doleci .

Alternatywa PayPal » Post #36

Thu Feb 09, 2017 12:36 in Polish

Czesiek wrote:

Inne pyt. PP ok....czemu neteller zniknal ? to do Tomka pytanie :roll:

Neteller nie pozwala im na zrobienie depozytu dysponuja tylko srodkami z reklam i od ludzi kupujacych premium i reklame dlatego nie jest dostepny dla kazdego .

Alternatywa PayPal » Post #24

Thu Feb 09, 2017 08:17 in Polish

kaffik wrote: mnie osobiście wkurza fakt, że informują praktycznie z dnia na dzień, że PayPal nie będzie współpracował z Clixsense. powinno być tak, że dają jakiś termin. wtedy ludzie mogliby spokojnie wykonać ostatnie transakcje przez PayPal. o kant dupy to wszystko :/

Tylko ze payapl zablokowal im konto bez zadnego ostrzezenia jak byscie uwaznie przeczytali to co napiasl admin bo byscie wiedzieli a tak sie sie panike i za wszystko obwinia clixsense .

Wypłaty » Post #701

Thu Feb 09, 2017 05:53 in Polish

miskaa123 wrote: czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym wszystkim? już nie będzie możliwości przelewania na paypal? musze zakładac jakie nowe konta ? nie można już pzrelewać na paypal?

Witam niestety nie paypal zostal usuniety z opcji platnosci jeste wiele innych procesorow do wykonania wyplaty .

Alternatywa PayPal » Post #17

Thu Feb 09, 2017 05:52 in Polish

Spokojnie nie ma co siac paniki pare dni i wszystko wroci do normy z tego co wiem to paypal juz napewno nie wróci , chyba ze stanie sie jakis cud i mnienia swoje warunki po utracie duzej ilosci uzytkownikow .

Alternatywa PayPal » Post #14

Thu Feb 09, 2017 05:22 in Polish

Wasze spekulacje na temat clixsense sa bledne i nic zlego sie nie dzieje z nimi poprostu paypal zaczyna stawaic swoje warunki .

Nowa forma płatnosci Skrill » Post #1

Wed Feb 08, 2017 12:19 in Polish

Witam własnie admin poinformował ze Skrill zaakceptował Clixsesne i wkrótce mozna bedzie wypłacac za pomocą tego systemu .

Wypłaty » Post #671

Wed Feb 08, 2017 12:14 in Polish

Dokladnie paypal straci spora liczbe klijentow i nie mowie tu tylko przez clixsense ale rowniez inne strony bo przeciez zasady zmienily sie dla wszystkich .

Wypłaty » Post #648

Wed Feb 08, 2017 10:26 in Polish

Spokojnie narazie nie ma co siac paniki caly czas trwaja rozmowy z paypal moze uda sie szybko cos ustanowic .

Ankiety » Post #7747

Wed Feb 08, 2017 06:08 in Polish

Hej wszystki ankiety z czerowna flaga beda Pending przez 30 dni po tym czasie zostanie dodane do konta albo odrzucone jezeli nie spodobaja sie twoje odpowiedzi firmie ktora zlecila ankiete ale zadko sie zdaza ze odrzucaja .

Wyskakujące reklamy » Post #4

Tue Feb 07, 2017 13:54 in Polish

Dziwna sprawa mi nigdy nic nie wyskakuje proponuje sprawdzic czy jakies wtyczki sie nie poinstalowaly

Ankiety » Post #7715

Sun Feb 05, 2017 09:08 in Polish

Kriis88 wrote: Hej,

mam problem z ankietą. Kilka dni temu pojawiła się ankieta odnośnie banków i produktów bankowych. Udało mi się ją zaliczyć ale kwota nie wpadła mi do głównego balansu :( ciągle wisi mi w pending 2.42$

mieliście tak kiedyś?

Witaj Pending Ankieta zostanie dodana do twojego main balance po 30 dniach lecz istnieje tez mozliwosc ze zostanie odrzucona przez firme ktora ja zlecila ale zadko sie to zdaza .

ClixGrid » Post #1121

Fri Jan 27, 2017 02:12 in Polish

Gratulacje wygranych

wasz zarobek w cs w rok ? » Post #16

Thu Jan 26, 2017 02:26 in Polish

abaka wrote:
Tomy26 wrote: OJ Czesiu Czesiu wy sie nigdy nie zmienicie

Tomy, możesz rozwinąć myśl? :)

Hej lepiej nie otwierac puszki PANDORY ;) ;)

First Big Goal Reached! Over $500 in Earnings! » Post #37

Thu Jan 26, 2017 00:14 in Your Stats

Great work!!!!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jan 27, 2021 02:05:19 EST